• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, my taky hlasime prvni uspech v pretaceni ...nebo spis prepadnuti z briska na zada:slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 vis co ja si rikam ze zas se musi umet zabavit sama, nebit proste na me zavisla, kdyz si sama hraje tak ji nechavam hrat, kdyz uz je nevrla tak se za ni jdu bavit. no a s tim alkoholem i doktorka rikala ze se da pit nemuzes toho vypit moc ale maly pivko neuskodi
18. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky uspech, mala se dnes poprve smala nahlas:slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je rozkosny vid, ja v prvni chvili ani nemohla uverit ze ten smich vydava nikolka :grinning:
18. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak zrovna pivo nee :slight_smile: ja rada pred otehotnenim spis to frisco
18. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tjn, já jsem to fakt vyloženě potřebovala úplně vypnout... A jak mi to prospělo! :slight_smile: Věřím že si taky brzy užiješ chvilkové svobody :wink:
18. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no chvilku to budu svymu priteli otloukat o hlavu a snad pochopi :slight_smile:a jestli ne tak ho pak pretrhnu :angry:
18. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dendy88 no tak u nás už to bohužel nastalo malá je se mnou pořád nikdy si ji nikdo nevzal jen tak ven a i když někde jsme a někdo si ji chová jsem na blízku,na to je ještě prodejná a je jí jedno kdo ji chová hlavně že se chová.ale jak jsem dýl pryč (ve vaně) tak hysterák a to ji hlídal manžel.tak jsem mu řekla že by se měl zamyslet nad tím kolik s ní tráví času že nemůže být takovej mamánek.no on by i chtěl ale jaksi nám k tomu moc nepřejí okolnosti.
@hribek no to mi ve spaní přes den nemáme pořád žádný réžim.jsou dny kdy naspí sotva 3 hodiny za celý den a jsou dny který skoro prospí.to už ji taky pomalu měřím teplotu jestli je vše ok.
18. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik u nas teda zatim nastesti asi ne, i kdyz vcera se mi stalo poprvy ze u mi mamky spustila najednou hysterak znicehonic a uklidnila se az u me. A le u pritele zatim vydrzi kdyz se jdu treba koupat
19. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ona asi taky neplakala kvůli tomu že je s ním a ne se mnou,ale ať s ní zkoušel dělat cokoliv nic nezabíralo a uklidnila se až jsem přišla já :frowning2: ,ale aspoň ho to donutilo se trochu zamyslet.
19. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 @badik je dulezity aby to mimco mel i nekdo jinej nez mamina, sem to videla u zname, mala si na ni tak zvykla ze pak nemohla ani na zachod sama:frowning2: ja se snazim davat malou hodne, jednak abych si odpocla a neco udelala ale hlavne aby si zvykla i na nekoho jinyho nez na me, a zatim to jde. je pravda ze radeji davam malou nasim nez tchyni :slight_smile: u nich sem si vic jista
19. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!
tak já dneska opouštím dítko a jdu cvičit. bude hlídat moje mamka. myslim, že to zvládnou. kdyby nepršelo, tak by to bylo bezva, brouček bude ještě k tomu po očkování, tak snad mamce nebude venku dělat ostudu. už se na to těším. tak snad nebude vyvádět! a ve středu bude hlídat druhá babička, tak já taky trošku orazím a ještě třeba shodím nějaký to kilčo :sweat_smile:
19. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak u me je problem moje mamka nema zajem, ma nas pet, jednoho jeste 10 letyho a rika ze na hlidani ted ne, pritelovy mamce zas nechci davat ja a jediny komu rada pujcuju je pritelova babicka ale tu vidime jen jednou za 14 dni o vikendu na chalupe a jeste k tomu se na zimu nastehuji do prahy a tam pojedem max. 2 krat za zimu... takze bud pritel nebo nikdo, a toho se bojim taky ze se na me upne nikolka
19. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od pátku nespíme v zavinovačce,teda ta ji využila :grinning:
19. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 to já chodím zumbit už cca 2 měsíce a jsem z toho nadšená je pravda že sem mohla pač jsem nekojila,ale jinak jsem vždy plná energie a jde to pak poznat :slight_smile: tak ti to moc přeji :slight_smile:
19. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jé co bych za to dala kdyby si ju někdo vzal ven.moje mamka nemá řidičák tak když k nám chce jet je závislá na taťkovi,bydlíme v malé vesnici kterou máš za 10minut projitou tam i zpět a to mamku neba (chápu ji mě taky ne) a na to abych jí ju odvezla a zase jela domů a za chvíli zas zpátky kvůli kojení to nemá smysl.ale zas když potřebuju něco vyřizovat po městě jde se mnou a hlídá.Tchýně si pro ni přišla jednou povozit a to stejně spala takže žádná velká pomoc.synovec bydlí u nich v baráku tak jí jedno vnouče stačí.no tatínek párkrát povozil ale bohužel nemá tolik času aby to mohlo fungovat tak jek jsem si to vysnila když jsem byla těhu.švagrová má svoje mimčo moje ségra teď čeká do toho chystá svatbu a dodělávají barák takže nic.všechny kámošky mají svoje děcka a navíc je tu problém že prostě bydlíme na vesnici a všechny známý máme ve městě tak mám smůlu.ale taky se chystám začít chodit cvičit tak aspoň bude mít občas večer s tatínkem.
uf to jsem se rozepsala
19. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák očkování za námi!!! pochvala za váhu!! tak mám hned lepší náladu. ještě si dojdu pro 500,- na VZP - říkala sestřička, že teď vracejí za Prevenar 13 . :dizzy_face: tak jsem zvědavá. nevíte o tom někdo něco??? jinak u nás leje, ale Kubovi je v kočárku nejlíp, takže za chvilku zase vyrazíme.... se ukolíbá a nemyslí aspoň na ty včeličky :wink: :wink: :wink: já dorazím svíčkovou od včera a můžu vyrazit na "cvičení"
19. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 taky už je na čase, aby jsme začali.. ale nějak nemám odvahu.... zkusila jsem mu nechat jednu ruku volnou, ale to se za chvíli vztekal, protože si vyhazoval dudlíka ..... :frowning2:
19. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to dobry uz to vypada ze nikolka nechce byt u nikoho ciziho krom taty a mamy, vcera to zacalo u moji mamky(to jsem myslela ze byla nahoda) , ale dneska to sami z opakovala kdyz prisel na navstevu priteluv tata, a sestra
19. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že v sobotu nás čeká vítáná občánků. :slight_smile:
Jinak jsem dneska s malou utíkala zase na kožní, vůbec se jí ten obličejíček nelepší a v sobotu dokonce měla tu "vyrážku" úplně rudou a měla v ní horkost a šíleně plakala a pořád se škrábala. Jenže dneska už to měla zklidněný, takže dr.žádné zhoršení nezpozorovala.
No a moje druhá dcerka - tak tu jsem v neděli pustila s tatínkem na pískoviště - a vrátila se domů celá odřená, ret prokouslej a nateklej, pod okem odřená, na spánku odřená, bradu modrou a pod nosem sedřená. :frowning2: No doufám, že se jít to do té soboty trochu zahojí, ať není na fotkách tak bolavá. No a Verunka, že nebude mít tu vyrážku zase tak rudou.....
19. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jejej chudinky maly:frowning2: tak at ste v poradku, odreniny se zahoji, aspon ji to "utuzi"

ja dneska delala strudl a jak sem mela strouhany jabka tak sem nabrala stavicku na lzicku a dala male ochutnat, olizovala se az za usima, tak ted jen doufat ze nebude mit reakci. jinak v nedeli mame 4 mesice a v pondeli jdeme na ockovani
19. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek určitě to malé nic neudělá :wink:

tak dneska "dvě hodiny " :sunglasses: v posilovně a zítra zase.to by v tom byl čert, aby ty zbylý kilča (asi 15) nešly dolů
19. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíček byl dneska po očkování docela v klidu.dost spinkal, tak mohla mamka jít bez obav na cvíčo.
a teď byl tak utavenej, že jsem ho dala spinkat s jednou ručkou venku ze zavinky .schválně, jak dlouho to vydrží.
19. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 teeda ses sikovna, ja byla parkrat na power joze, bavilo me to, jenze posledni tri hodiny co byly sem nemohla 2x nebylo hlidani a 1x sem byla v praci:frowning2: a tedkom dneska sem teda byla pekne lenosna ze sem taky nesla. ale rikala sem si ze si sezenu spining, ten me bavil docela dost, tak snad najdu
19. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no kdyz ses u toho strudlu delas z listovyho nebo klasik ? ja delam z listovyho a nevim co delam spatne ale vzdycky mi splaskne dolu, chutove se s tim nic nestane ale vzhledove ...
19. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jj z listovyho a taky spadne, jenze to tu nikomu nevadi, behem chvilky je pryc:slight_smile:
19. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@hribek já dělala štrúdl včera. taky dělám z listovýho-hotovýho. a náš taťka ho má rád prej vlhkej, takže když ho nedopeču, tak to asi ani nepozná :wink:
19. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a dvě hodiny v posilovně taky neznamenají dvě hodiny v posilovně. u nás otevřely nový centrum- jmenuje se to vibraslim. jsou to takový vibrační plošiny..... prej deset minut se rovná hodinu v posilovně.
dostala jsem zkušební dvacetiminutovku zdarma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže se taky moc nenadřu :sunglasses:
19. zář 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu mezi vás? Máme taky kloučka narozeného v červnu-jen jsme nedonošeňátka. Janeček se narodil 34+0tt(42cm a 1730g) a nyní máme 56cm a 4630g.Jak jsou na tom vaše dětičky?
19. zář 2011 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j vitej, no my meli pred 3 tydnama 59cm a 5,83kg pristi tyden v pondeli jdem na vazeni a ockovani tak sem zvedava
20. zář 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek