• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@eva_j ahoj budes teda asi nejmensi ale vyrostl ti krasne :slight_smile: my meli na 3 mesicich 6250g a 61,5 cm
20. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j vítej krásně rostete.mi jdem na 4měsíčkní ko ve čtvrtek a ve třech jsme měli 58,5cm a 5840g porodní váha 3,08 a48cm.Dívala jsem se ti do alba a podle fotek z porodnice vůbec nevypadal tak maličkej.Ale fotky dost klamou.No je vidět že se vás nemohl dočkat tak pospíchal :slight_smile: pamatuju si když jsme tady byli ještě všechny těhule jak jsme od 38týdne povzbuzovali děti ať už jdou ven :grinning:
20. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to uz ani neni pravda:slight_smile: je to strasny jak to leti, vcera sme koukali na fotky a videa jak byla mala po narozeni, ach jo:frowning2:
20. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j Ahoj, vítej mezi náma. Koukám, že malej nádherně roste, mě se malá narodila ve 37+3 (46cm, 3060g) a ve třech měsících měla 5410g a 56,5cm - takže si myslím, že vaše míry a váha je úplně v pohodě. :slight_smile:
20. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky, strašně to letí ten čas. Ani se nenadějeme a naše miminečka půjdou do školky. :frowning2: Ale zase většina z vás má před sebou ještě určitě do budoucna vidinu dalšího miminečka - já už ne - dvě děti mě bohatě stačí. Takže já si tuto dobu užívám už vlastně naposledy. :frowning2:
20. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j ahoj vitej mezi nami, my jsme se narodili taky o chvilinku driv a byli jsme drobnejsi (48 cm a 2990g), a pred trema tydnama mel Vitek 65 cm a 5870g, pristi tyden nas ceka dalsi davka ockovani a premereni a prevazeni,ale uz ted vim, ze moc nepribral.
A musim rict,ze tvuj synek je sikula, ze uz je ho pekny kus chlapa.-)
20. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j Nazdárek, vítej mezi námi...taky jsme rodili dřív, i když ne o tolik :slight_smile: 37+2tt, váhu jsme měli normální 3.300gr a 52 cm, ted se snažíme to dohnat a jsme tu jedni z největších :grinning: min. úterý jme měli 68 cm a 8.040gr :wink:
20. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,už se strašně těším,až bude malej aky takový bumbrlíček,jako jsou vaše dětičky. I když zrovna teď mě pěkně bolí ruka od klubíčkování - už se i ten náš klouček pronese :slight_smile: Co čert nechtěl,na mě v noci sedla nějaká chřipajzna, tak musím doma opět nosit roušku,abych malého nenakazila :frowning2: My ještě nemáme žádné očkování :frowning2:
20. zář 2011 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ahoj!
Reaguji na tvůj dotaz!Moc se mi líbí jak popisuješ jak se malé věnuješ..No'1
Dělám to samé.Taky s ní tančím...to děláš taky určitě.Jen si si to neuvědomila.
Buďto jak jí spívám a u toho tančím.Nebo si pustím dvd břišní tance a tančím kolem ní a ona se spokojene usmívá .Začali mě bolet záda tak na to skouším břišní tance a kdyby ste ženský vědeli jak jsem stuhlá :frowning2:
no hrůza-děs.Ale to se změní.Od pondělí jsem chtěla začít chodit na břišní tance na Vodičkovu.Moc jsem těšila,že se seznámím s novýma maminkami a jejich mimina.Psali mi v emalu,že mají dětičkyna zemi u sebe.Hodinu začínají tím,že si mezi sebou pokecají co je nového za ten týden co seneviděli.PAk kolem mimi tančí nejdřív jenom maminka a pak se v kolečku prostřídají všechny maminky.A to se mi celkem zamlouvá.Já budu mít společnost a malá bude mít taky "svoji společnost" :slight_smile: Ale máme plané neštovice tak to tak vidím nejdřív za 3 týdny až bude malá 100% v cajchu.
20. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ahoj, vis ze ani moc s ni netancim ? mozna tak 2-3 krat, spis ji chytnu za rucicky,hyybu ji s nima a do toho ji zpivam , to se ji libi, se tomu smeje :slight_smile:
20. zář 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se mi dnes nikolka skoro po trech tydnech zas pretocila ze zad na brisko, slecince pry jen kdyz se chce :slight_smile:
21. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mě se včera otočila poprvé,ale zatím i naposled tak uvidíme.
21. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no ja jsem zvedava kdy me se zas pretoci :slight_smile: jen tedka me to docela prekvapilo ze se pretocila protoze mela ty 2 latkovy pleny navic a ty ji brzdej, pred tema 3 tydnama se pretocila bez nich ...
21. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak náš Kubík už si strká nohy do pusinky. je to docela komický. a náš tatínek musel bejt zase vtipnej. prej " tak mu je pořádně umej, ať mu pak nesmrdí z pusinky"" :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak to je sikulka, to u nas teda zatim nehrozi :slight_smile:
21. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: :grinning: :grinning: no jo tatínci ti jsou vždycky samá legrace
@dendy88 zjistila jsem že má větší snahu se otočit u cizích než doma,asi už to tu má ohleděný tak nemá důvod se točit :unamused:
21. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, včera neplánovaná návštěva u doktorky :frowning2: už třetí den měl červený ouška a ten vnitřek taky, než jsem došla do ordinace, samozřejmě je měl jenom zarůžovělý, tak jsem si říkala, že budu vypadat jako hysterická matka, co tam lítá s každým prdem :confounded: ale přece jenom to trochu vidět bylo a navíc má rýmu, myslela jsem, že to bude k tomu :confused: a ejhle máme alergii, na co jsme s DR nezjistily, ale dostaly jsme Fenistil, kterej jsem stejně nedala, protože po příchodu domů už to bylo trošku lepší :wink:
21. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva_j Ahojky, vítej, my měli ve 3 měsících 6920gr a 64cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem k narozeninám od manžy dostala kytí a super knížku od S. Bretta Prevítem snadno a rychle...vřele doporučuju, jsem na 60. stránce a jak když píše o nás :grinning: vsadím se, že se tam každá z nás v něčem najde :slight_smile: je to pohled od narození do prvního roku života dítěte :wink:
21. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, váhám nad fusakem, poradíte? Jaký máte na zimu??? Já si nemůžu vybrat jestli Emitex, nebo jestli jiné značky... Třeba http://www.slunickov.cz/fusaky-a-autobagy/nepromokavy-fusak-kaarsgaren-modry nebo tento http://www.dita-angel.cz/fusaky/take-5/fusak-angel-take-5-4 a nebo tenhle http://www.slunickov.cz/fusaky-a-autobagy/fusak-do-kocarku-i-autosedacky-cern........... Budu ráda za vaše názory a zkušenosti. Díky
21. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, já hodně přemýšlím o combi od emitexu... je těď ještě nějká akce a rukávník zdarma http://www.babymax.cz/zimni-fusak-combi-3v1-20112012-cerna-rukavnik-a-doprava-zdarma-detske-zbozi-9410.html?zenid=d13ba65971ee328d6b36c388f596f2cf - nevim jestli to půjde otevřít.....
21. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak to mi prijde jako vyhodna akce, monny tam ma levnejsi ale neni tam napsany za dopravu to u tebe je tam zadara a jeste ten rukavnik :slight_smile:
21. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no právě... se mi páčí mooooc!!!! no tak vlasně nechápu, na co ještě čekám s objednávkou..... píšou tu akci do konce září.... jen senemůžu rozhodnout, jestli vevnitř modrej anebo černej :astonished: :astonished: :astonished:
21. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 asi bych dala modrou, ta celo cerna je takova sklicujici :slight_smile: a muj nazor se mi libi jeste ta seda :D
21. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já mám právě dost výraznej kočár. podobnej, co mám v albu, tak to nechci moc překombinovat. a na to, že stále hlásám,že už v životě rodit nebudu, tak abych ho měla i pro druhý a co když to bude holčička ? :wink: i když u nás by to byl zázrak. tatínek umí pouze chlapečky.
21. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak si vymenime :D u nas v rodine se rodi zas jen holcicky :grinning: :grinning:
21. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosim, s.o.s...vy, co z mate druhe ditko, jak jste poznaly, ze je dite zrale na odstaveni kojeni, popr. jak se vam ditko odstavilo? Mame zase asi nejakou kojo krizi nebo co, ale tentokrat je to trochu jine - Vitek se pres den prisaje k prsu tak na 10 vterin,pak se hned pusti, a tak se to opakuje do zblbnuti (teda nez me to prestane bavit), mezitim se na me usmiva nebo kouka, kde se co sustne a samozrejme nic nevypije. Ale jakmile ho chci dat pryc z kojiciho polstare, tak jeci...me u z toho vazne sibe, ale napadlo me, ze uz ho to kojeni proste nebavi - nechce se koukat na moje prso asi,tak se rozhodl,ze uz kojen nechce byt :slight_smile:...a vzhledem k tomu,ze to takhle dela uz tyden, tak se me zase ztraci mliko, takze se mu to prani asi v nejblizsi dobe splni:(
21. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 prave resim stejny problem a mi favorite jsou bud ten emitex combi nebo jejich novinka mumie, ten outlastovej od dity tabor nebo http://www.babystyle.cz/doplnky-ke-kocarkum/eisbarchen-zimni-fusak-akce nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8846722&tab=1 nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23176093&tab=5 ...myslim,ze by mel byt nahore nylonovej nebo tak neco (kvuli vetru a snehu), hodne teplej a popr. aby sel stahnout okolo hlavy - mumie
21. zář 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj,já teda nemám druhé dítko,ale podle toho co píšeš se jedná o bojkot.Prošla jsem si tím s malým taky a bojkot tak nějak nepřešel.prostě se mu už nechtělo tahat mlíčko,který neteče tak jak dřív.Zkrátka se kousl.Navíc mi u toho dělal šílený scény,byli jsme s manželem na nervy.Ted kojím už jen dvakrát denně,bohužel mlíčka ubylo i přes to že jsem odstříkávala.Zkus vydržet a neustále ho přikládat.když bude ignorovat,tak odstříkávej a zkoušej a zkoušej.je to boj a držím palce aby se chytl a bumbal dál.Náš Tonda se u kojení na mě směje,vyplivne prso a směje se od ucha k uchu.Když ho začnu přesvědčovat tak se naštve a šíleně se vzteká :slight_smile:
21. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek