• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Tak to jo...já se za chvíli chystám ven na poštu, na nákup atd...co budeš dělat dneska k jídlu? Nějak mi dochází nápady...
22. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byla rychlovka - krupice :slight_smile: nešli jsme ven ráno, ale zítra asi bude špenátek s bramborama :slight_smile: a vajíčkem nebo párkem :grinning: no hlavně musím nakoupit vše na zelňačku :grinning: taky půjdeme nakoupit , ale až s tatinem, včera jsem nesla blbou jednu těžší igelitku a už mi bylo zle, jak táhnu něco těžšího, se mi začne vždy motat palice :-/ tak počkáme na tatina
22. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoční dny jak z Ladových obrázků, čas na úsměv, zblížení i na lásku, radost z dárků i darování, v Novém roce splnění všech tajných přání vám přejí Míša,Laďa, Ladíček a Lukášek v bříšku :grinning:
22. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo tak zelňačku, tak to já jí dneska taky udělám udělalas mi chuťě.
22. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no ta musí být na štědrý den na obídek :slight_smile: když se nesmí maso :grinning:
22. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já většinou maso nejím, zato se cpu cukrovím :wink: :grinning:
22. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já si to maso dám až odpoledne na chlebíčkách :grinning: a pak večer toho pangase :grinning: a cukroví, no to taky pojede :grinning:
22. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já se těšim na řízečky - kuřecí i vepřový...a pro tchána a tchýni bude i kapřík...Akorát jsem zvědavá na můj zdravej bramsalát bez tatarky jenom s bílym jogurtem...Normálně dělám tatarku a přidám tam i jogurt, ale jenom s jogurtem jsem na to zvědavá...
22. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj já myslela vložit Cipíska do té sedačky :wink:
@many teda se zelňačkou jsi mi taky udělala chuť
my děláme na štědrej den hříbkovou polívku,ale letos chci zkusit rybí.Ale vzhledem k tomu že jsme to nikdy nejedli tak raděj udělám i tu houbovou.Na další bude pangasius se salátkem,na ráno udělám mazanec,na sváču chlebíčky.
22. pro 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
23. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no rybí polívku nemusím už :slight_smile: dřív jsem měla hodně ráda ryby, ale od té doby co jsem byla těhotná s Ladíčkem, mi přestávaly chutnat :frowning2: ale dám si, někdy už mi smrdí i kuřecí nebo vepřový :grinning: zachvíli ze mě bude vegoš :grinning: no salátek dělat nemusím, mamka udělá hromady pro více lidí, tak prý i rovnou pro nás, tak jí jen něco na to přidám :slight_smile: s jogurtem je taky dobrý, je takový lehčí :slight_smile: tak ať se vydaří :slight_smile:
no zelňačku si uvařím asi už dnes, ať mám zítra padla :slight_smile: akorát ty řízky udělám zítra :slight_smile: a chlebíčky taky už dneska nějaký :slight_smile: příjde odpoledne děda s dárkama, tak ať ho pohostím :grinning: a pak se navštívíme až nějaký den po vánocích :slight_smile: no jinak jsme taky nakoupili i kuřecí a vepřový maso, tak pak se uvidí, co budeme postupně vařit :slight_smile: ale taky zítra bude pangas a tatin si dá kapra, já čím jsem starší, tím větší mám strach, jíst na vánoce rybu s kostma :grinning: zákon schválnosti, tak nechci riskovat :grinning: a pak další den taky bude to kuřecí nebo vepřový, uvidíme :grinning:
23. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hříbková :slight_smile: mňam mňam :slight_smile: ty nebydlíš daleko co :wink: :wink: :wink:
23. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak se pěkně nudím :grinning: nemám doma do čeho píchnout :grinning: vše nachystaný :grinning: pohodička :grinning:
akorát Ladíkovi se spustila rýma a kucká :frowning2: tak snad to bude dobrý, babičku jsme poslali do lékárný pro sirupek :slight_smile: tak jsem zvědavá, jestli půjdu na tu zábavku nebo ne :confounded:
23. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já salát taky nedělám,dělá ho manža,už je to u nás taková zajetá tradice :grinning:
jinak já zas nevím co dřív,ale do ničeho se mi nechce :frowning2: ale pomalu jdu na to
23. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo to jsem měla odpovědět germainem ,ale už jsem to napsala jedním vrzem :slight_smile: to je jak u nás např. jablečný štrůdl dělá tatin :grinning:
23. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak pomalu, dovečera času dost :grinning:
23. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde vidět , že i ostatní toho mají asi dost, že se tu už pár dní neukazují :slight_smile:
23. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo, že by na nás všechny zapomněly :frowning2: ale to snad nééé :grinning:
23. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já lítám sem a tam :slight_smile: dárky mám téměř všechny zabalené, ještě pár a budu to mít, dnes udělám salátek a už vařím hrachovku na zítra. Už se těším na zítřejší pohádky a takovou tu pohodičku, zítra mě čeká jen smažení kaprů, řízků a filetů :slight_smile: teď půjdu ještě něco uklidit, pak jdeme do obchodu, stále je co dělat :slight_smile: mějte se zatím pa
23. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija jojo tak zítra máme stejný plány :grinning: a ještě zajít na hřbitov zapálit svíčky :slight_smile: menší procházka :grinning:
23. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak polévka se vaří :slight_smile: a jdu se dát do úklidu pokojíku :slight_smile: děti udělali binec :grinning:
23. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink:
polévka se povedla, tak snad bude všem chutnat :grinning:
23. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
tak já měla dneska rušný den...od osmi jsem na nohou, jeli jsme do Plzně, tam se stavěli v mojí práci rozloučit se a popřát, pak jsme mrkli na kočárky v jednom malým obchůdku a jeli nakoupit papu...teda po půl hodině jsem z těch lidí byla otrávená...ve dvě jsme přijeli domů, tak rychle utřít prach, vyluxovat, vytřít a po to všem jsem se vrhla na salát..udělala jsem dva druhy tři obr mísy - svůj zdravej a normální...no jenom s jogurtem není takovej, ale co se dá dělat...a teďka jsem padla na gauč úplně hotová, a to bych měla ještě nachystat stromek, ale to už nechám asi na ráno manžovi :grinning: jsem grogy.
23. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahojky :slight_smile: teda rušný den si měla, tak to už odpočívej :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jojo, strašně mě bolí v kříži a trochu hlava...taťulda mi nejspíš až dorazí bude muset dát masáž :sweat_smile: jinak se zejtra asi nehnu.
23. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď do sebe narvala ještě talíř zelňačky :grinning: a šup pomalu k telce na pohádku :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pěkný večer všem, pak dobrou noc a sladké sny :slight_smile: a zítra uvidíme, jestli bude čas na netík nebo neee
23. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu nejspíš první ranní ptáče...
Chtěla bych Vám všem popřát krásný a veselý svátky, dětem bohatého Ježíška a mimískům, ať nám moc přes svátky nezlobí a pohladte bříška! A bacha na přejídání.
24. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať stromeček krásně voní,
ať tisíce zvonečku na štědrý den zvoní,
ať pocit štěstí a lásky hřeje,
ty nejkrásnější Vánoce přeje Jana a malá fazolka :slight_smile:
24. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko těhulky :slight_smile: pohlaďte bříška :grinning:
24. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek