• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 jj, ja kojim , proto pisu ze chci pockat do 6 mesice :slight_smile: to se myslim maji prikrmovat kojeny deti... jinak ja nevim co nikolka vypije, u me pribira tak to nikdo nezjistoval :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jj, kojený jsou od 6.. :slight_smile: Ale u nekojených se doporučuje počkat do 5. pokud to jde.. že prý ještě nejsou vyvinutá játra a ledviny dostatečně. tak uvidíme.. doufám, že to vydržíme na UM co nejdýl :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky, uz vydrzet jen 2 mesice a jjeden den :grinning: :grinning:
26. zář 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dnes poslední očkování, máme přesně 5 měsíců a vážíme 7200g
26. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 nene normalne strouhany, reakce zadna takze dobry. my nakonec taky budem nasazovat prikrmy az za mesic, zatim vypije 840ml/den.
26. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ale syrové se dává až měsíc po nasazení vařeného ovoce.. :zipper_mouth: Pozor na to.. Může to nadýmat a způsobovat zácpu a bolení bříška, nebo vyvolat alergickou reakci.. opatrně s tím...
@ikopretinka Jéé, to my vážili ve 3 měsících :grinning: 7kg celých :grinning:
26. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 :grinning: no jo no :grinning: pak podle koho dělají ty tabulky co do nich někteří nezapadáme co? :grinning: To jste dobří :wink:
26. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jsem zvědavá kolik bude mít teď ve 4měsících :grinning:
26. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to nejses sama, a my jdem az 3 rijna :slight_smile:
26. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 my až 7. :grinning: :grinning:
26. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no hnedka poinformuju, jak mame velky miminko :slight_smile: , bodycka 62 jsem bohuzel zacala vyrazovat ze satniku :( no jeste ze tricka, saticky a tak se na ni vejdou, ty jsou asi trochu jinak reseny nez bodycka
26. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i nám nastávají problémy s kojením,teď mi 3kojení po sobě odmítla levý prso.je nachlazená tak jsem si řekla že pravý třeba líp teče tak je to teď pro ni lepší,ale nakonec z pravýho cucala tak dlouho že už tam ani nic nemohlo být takže tím to asi není.zkusila jsem jí dát i na fotbalistu aby měla stejnou polohu jen byla pošouplá k druhýmu prsu,ale pořád mi dělá děsný scény.
26. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nas ceka kontrola ve 4mesicich zitra, ale uz ted tusim, ze pani doktorka z nas moc radost mit nebude :(. Mam totiz doma vahu a vazim po kazdem kojeni, tak vim, ze jsme moc nepribrali, takze nam nejspis navrhne prikrmy....
Kojeni je cim dal vetsi boj....Vitek je zvedavej jak pytel blech a neustale ho neco rusi - porad se za necim otaci a neustale se pousti...no fakt hruza, takze bych to videla, tak ze asi zacnem pridavat UM a pak od 5m najedem na prikrmy.....chjo, no uvidime....
26. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj, a kolik že to vážíte???
26. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Naše Verunka je taky strašně zvědavá, dřív jsem ji mohla krmit klidně u televize a teď to nehrozí. Pořád se prsa pouští a otáčí se směrem k tv. Takže nezbývá než se zavřít v pokoji,kde se nic nešustne a je klid. Akorát je blbý, že starší dcera nechce být sama a chodí za mnou a při sebemenším pohybu se Verunka zase pustí prsa a kouká co se děje kolem dokola. :frowning2: A tříletýmu děcku se nedá vysvětlit, že musí sedět potichu a ani se hnout.
26. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neboj, třeba váha doma klame a Vítek bude mít krásnej přírustek. No a když dr. navrhne příkrmy, tak se svět nezboří, taky dávám Verunce poslední kojení před spaním prso + to co zněj doodsaju a když to vše vypije, tak ještě dám Nutrilon. Vždyť je úspěch, že jste 4měsíce jen na mateřském mlíku. Takže se netrap.
Jinak my jdeme ve čtvrtek do poradny, tak jsem sama zvědavá, jak na tom budeme...
26. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 tak to my máme už dááávno 68 :grinning:
26. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo odsávačku na sopel na vysavač?přemýšlím o něm ale někdo mi tvrdil že vysavač musí mít regulátor což máš nemá.a myslím si že dnes už málokterý to má
26. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 podle nasi vahy to bude tak mezi 6200-6300g
26. zář 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já odsavačku na vysavač mám, zatím jsem ji teda u Verunky nepotřebovala, ťuk, ťuk, ale u první dcery, jsem ji docela dost využila - je to fakt rychlý a hlavně to krásně ten soplík vysaje a používali jsme to na vysavač, kterej teda regulaci výkonu měl, ale nikdy jsem s tím nijak výkon nesnižovala. Vždy to bylo na maximum. Abych řekla pravdu, tak mě to nikdy nenapadlo, jestli se to nemusí snižovat.... Teď máme doma centrální vysavač a ten žádnou regulaci nemá a když bude mít malá rýmu, tak jsem si myslela, že ho můžu bez problému použít.... ?
26. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Buď v klidu, Verunka ještě těch 6kg nemá. Ale potřebovala bych, aby se na tu hranici 6kg do čtvrtka dostala. Ale nehrozí ...... teď má nějakých 5800g, teda dle naší váhy.
26. zář 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no vidíš. my měli 5500!!!!! to bylo dost málo. teď to musíme dohánět. záleží, kolik jste přibrali odposledně. snad vám to dobře dopadne :wink:
26. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no já si taky myslím že to regulaci nepotřebuje,ale slyšela jsem to tak se raději ptám.třeba je některej druh odsávačky co to potřebuje,ale zas někdo jiný mi říkal že by ta odsávačka měla mít nějakej regulátr v sobě,vždyť jinak by to těm chuďátkům muselo vysát i mozek z hlavy.je ten centrální vysavač dobrá věc?já o tom taky původně přemýšlela.ale nakonec to vyřeším tím robotickým vysavačem,ještě pár let počkám (až se vrátím do práce) až se zdokonalý technologie :slight_smile:
26. zář 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za slova utechy...ja vim,ze kojeni je u nas i tak uspech, kdyz uvazim, ze jsem se v podstate rozkojila az po sestinedeli, ale tak nejak je mi to lito, ze uz to asi dal nepujde...uz ted ho asi oba udrzujeme jen silou vule:slight_smile:...ale prece ho nenecham trpet hlady...vzdycky byl spokojeny i na mensich davkach a ted uz cca 5 dnu je spokojeny mene :(.....no uvidime ..a kdyz nejde o zivot, tak jde o .... :grinning:
26. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mám obyč. odsávačku a zatím jsem nepotřebovala.. děsím se zimy... :confounded:
26. zář 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,potrebuju se poradit.Uz nekojim a Tonda je plne n na UM.Ted posledni dve noci se mi zacal budito pulnoci,driv chrnel celou noc az cca do 5h.Ted pobrekava,osiva se v zavinovacce.Tak mu ji povolim aby mohl mit volny ruce a stej se ozyva.Tak mu dam mliko a ve 4h je znovu vzhuru.Prvne jsem si mysleyslela,ze nechce byt v zavinovacce ale asi ma hlad:frowning2: Co myslite?
27. zář 2011 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a co zuby?
27. zář 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahoj, asi tě moc nepotěším.u nás je to dost podobný...... Kubíček spinkal taky celou noc až do 5h. dostali jsme UM na noc a kojíme kolem dvanáctý, ve tři, v šest a v půl sedmý, jak je světlo už spát nechce :frowning2: :frowning2: a když se hodně zadaří, tak má hlad kolem jedný a pátý. - a jedno takový moje zjištění.když byl Kubík jen kojenej, tak měl do rána suchou plenku, tak ho to ani nebudulo. teď ji má nacucanou za dvě hodiny.
no a zvyká se na to dost blbě....no ale co,když má hlad, tak se na něj člověk nemůže zlobit.
jo a to mu dávám HAMI EXTRA,což by mělo být víc zasycovací.taky jsem zkusila kaši.tu mi vzal jednou a pak přišel na to, že jí může prskat. no a já ho rozhodně dvakrát koupat nebudu. :angry: :angry: tak jsem jí včera zkusila víc naředit a dát do flašky a žádný velký zázraky se neděly, jen nebyl tolik počůranej. a :dizzy_face: :dizzy_face: vstával jen dvakrát zkuz doktora, třeba vám kaši doporučí.
27. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no tak to je presny co pises.No ma 4hodinovy intervaly :frowning2: Boze kde je me ditko co spalo celou noc :slight_smile:
@1luciferka1 zuby me napadly taky,ale nic jsem nenasla a pres den je vklidu
27. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna drív jsem ještě zkoušela uspávat, no ale když jsem zjistila, že s nim chodim 30minut po pokoji, tak jsem začala kojit.to mi zabere 10minut a můžem spát. taky je mi to líto. naspim max 3hodiny v kuse. a většinou, když už by malej třeba spal dýl, tak jak na potvoru čumim ještě v jednu a nemůžu zabrat.
ale "dospim" se s nim dopoledne většinou. po kojení v osm ráno ještě usne někdy na 20minut a někdy i na hodinku v lehátku u televize, takže po kojení teď máme, tak jen čekat, za jak dlouho zabere :wink: :wink: :wink:

jinak doufám, že až začnou klucí papkat nějaký pořádný dobroty přes den (třeba řízek), tak že budou zase spinkat celý noci. :grinning: :grinning: a když né teď , tak ve třech letech snad určitě :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek