• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna
@evinka85 me mala teda spi od 8-9 do cca 2-3 hodin pak nakrmim a dam spat jenze po hodce nebo dvou se tak osiva v postylce a to spi, ze si ji radeji dam do postele nez furt stavat a kontrolovat..., nechtela sem to delat ale v zajmu vlastniho spanku.. vcera teda spala luxusne od 9 do 5.15
jinak posilam jednu 4.měsíční fotku:slight_smile:
27. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobré ráno podruhé- Kubík mě nechal dospat ještě půl hodinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@hribek je krásná!!!! a jak je spokojená!!!!!

taky budu chtít holčičku ještě....... jenže ta než se nám povede, tak budem mít dřív klabzubovu jedenáctku :frowning2:
27. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek já ho beru do postele až ráno na pomazlení.Přijde mi,že se navíc v noci nebudí hlady,já nevím.pobrekává a šije sebou.Kdyby mu tak šlo vidět do kebulky co potřebuje
27. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no prave kdyby byla hlava pruhledna co?:slight_smile:mala sebou taky sije az skace postylka, je jeste po me takze vrze celkem dost takze ja i kdyz sem byla zastankyni nedavat do nasi postele tak beru kvuli sve pohodlnosti a vyspani
@evinka85 diky jj s dedem byla naprosto spokojena:slight_smile:
27. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik My máme odsávačků soplů na vysavač, teď je malá nemocná, tak odsávám pořád, náš vysavač má regulaci, má jakoby 5 stupňů, dávám to na 1ku, max na 2ku. Ten maxi výkon je fakt podle mého moc... Ale asi záleží na vysavači...
@pupicka Nic si z příkrmů nedělej, kojíš krásně 4 měsíce... a ta váha je celkem pěkná... já teĎ doufám, že nám ty příkrmy nakážou :sweat_smile:

Jinak teda ty vaše váhy, to vám závidím... my jsme pořád zaseklé na 5100g.
Jo a začala jsem odvykat na zavinování - zavinuju jí volněji :grinning: Zatím dobrý, ale pokud by se kvůli tomu měla v noci budit, tak jí klidně budu zavinovat do 15i :grinning:
27. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no nám Tonda začíná stávkovat,usne zavinutej ale vnoci se začne rozčilovat a soukat se ven :frowning2:
27. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna
@aajda taky jsem zkoušela přestat se zavinováním, ale kvůli vlastnímu spánku ještě vydržím. takhle vím, že ho svážu položím do postýlky a od tý doby mám nějakou hodinku pro sebe. toho využiju dneska- možná vyrazím na vínko. buď si pozvu kámošku domu a nebo mamka přijde hlídat a my půjdem o dvě patra níž do báru :wink:
jinak jsem někde četla, že zavinovat do 4měsíců max. a v jiných diskuzích holky zavinovaly i do 9měsíců. že si to děcko prostě samo řekne. pořád to odkládám. tak teď budu čekat, až budem mít kyčle v pohodě, až dám postýlku do normální polohy.do teď jí mám z jedný strany podloženou konzervama kvůli ublinkávání a jak má širiký vázání, tak mi přijde že má zadek vejš než hlavu, tka jsem to zatim nechala tak. :wink: takže až se zbavíme kyčliček, tak dám postýlku dolu a taky se bude pořádně topit, tak začnem zkoušet..........
27. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme velikost 74-80 :fearful: :sweat_smile: :grinning:
27. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka pěkně!!!!! já kupuju 74 na zimu :sweat_smile:
27. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 prý dokud ro dítě vyžaduje tak zavinovat,na vývoj to vliv nemá a jak je známo,nejvíce se vyvíjí dětský mozek a vše ve spánku.Pokud má prdola dobrej a dlouhej spánek,tak je to jen ku prospěchu věci :slight_smile:
Jinak na zimu začínám taky nakupovat 74.Jo a koupila jsme malýmu v Tescu bílej zimní kabátek a to jsem vzala velikos velikost 9-12 m bo by byl v menší velikosti narvanej.Chce to ty zimní věci vidět.Jinak v Tescu mají zase nádherný věci na prcky
27. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jojo, já ted ulítám na kombinézách. přesně, takový ty chlupaťoučký :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jsem ráda že nejsem sama.Můj chlap se pokaždé směje když něco vybírám.Ten kabátek jsi viděla?pošlu foto
27. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 Koukám, že to UM má dobré výhody, vínečko... hmmm... :grinning: A já taky kupuju 74ku až na zimu... dokonce mám vyhlídlou bundičku a tu zvažuju v 68ce...
27. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda hele,ty zimni bundy by fakt měly být větší.já tak zkoušela našemu malýmu jednu,a fakt musel mít o dvě čísla většá než třeba bodyčka.Chce to ale vyzkoušet.Aby mu ta bunda nebyla krátká anebyl v ní narvanej :slight_smile:
27. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No já právě nevím, ona jak je hrozně hubená, tak je jí všechno hrozně široký...

Holky a dotaz, jak se oblíkají mimina v zimě? Vy jim dáte bodýčko a gaťky, v tom je narvete do těch plyšových overálků a ještě do zimního fusaku? Já právě vůbec nevím, co jí koupit a jak to pak kombinovat. V Lindexu mají takový krásný prošívaný overálek s tím jako šusťákovým povrchem, ale já nevím, co s tím? A ty chlupaťoučké se mi taky moc líbí...
27. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já taky pořádně nevím. mám od narození takovej slabej chlupatej kabátek a ten na něj ještě sem tam oblíknu, ale na zimu to nebude. zatim kupuju chlupatý kombinézky.mám zatím 3, jenže jsem včera objevila v sekáči nádherný, tak nevim, jesdtli se tam ještě pro nějakou nevydám :grinning: až uvidí tatík ten účet, tak se bude asi divit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: . do toho ho vrazím asi v punčocháčích a dlouhym triku.pak chci ještě jednu nějakou šusťákovou.a když bude mrznout, tak do fusaku asi v tý plyšový :fearful: já vlastně sama nevim. taky uvidim, jak bude zvládat korbu v zimně. kupovala jsem tu největší, aby tam byl zabalenej, tak doufám, že mi nezmění plány a nebude chtít do káry :sunglasses:
prdim na nějaký bundičky a tak. vidim to na mikinkách teď. pořád se to souká nahoru a jakmile ho vyndám z kočáru, tak abych ho znova oblíkala.... proto volim kombinézku!!! někde tady jsem se už chlubila fotečkama. ten jden úlevek se mi fakt povedl.... akorát se mi to nepovedlo zasd tak dobře nafotit :wink:
27. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 No mně se ty kombinézky taky moc líbí, fotku jsem viděla... nějakou takovou bych taky brala...
Já bundičku koupím, protože ona v kočárku pořád mává prackama a přikryté má jen nohy :grinning: takže bundičku na chladnější podzim do kočáru bez fusaku...
27. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já jsem vážně magor. :sunglasses: mi to nedalo, tak jsem ho do ní teď nacpala :dizzy_face: foto dodám večer. teď střiháme ven, je tam krásně.
27. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85
@dostyna krásné věcičky. Musím se krotit, už toho máme dost,taky ulítávám, tu čepičku máme taky a je nám už akorát, takže na zimu asi smůla :grinning: a to jsem kupovala tu největší velikost. Teď máme takového medvídka a máme k tomu i bundičku z H a M. Na té fotce to bylo ještě léto, to jsem jen zkoušela, teď jsme ji minulý týden oblékli a je tak tak :grinning: . Doufám, že to unosíme aspon přes říjen, jinak ji do toho nacpu :grinning:
27. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nemusí mít vysavač regulátor,nádobka na odsvačce zajišťuje stále stejný podtlak,máme vyzkoušené :wink:
27. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka To je boží, odkud je ten méďa?

@saminomimino Já na naší odsávačce poznám, kdy je vyšší síla... a na maximum je to fakt moc... na 1ku to sotva saje a 2ka je akorát...
27. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka je to kouzelnýýýý..já mám takovej šedej...už Toníkovi je,ale ted v tom teple to moc neunosí :grinning:
27. zář 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to máme asi jinou můžu to dát na max nebo na min a vždycky to saje stejně v návodu máme napsané že zajišťuje stejný podtlak a je to tak :wink:
27. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda z H a M . Já ho konkrétně koupila v H a M Olympii Olomouc, ale měli ho i v Brně
27. zář 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mala dostala teplotu, v zadecku ma 39,2 po odecteni toho pul stupne je to teda 38,7 je to normalni po ockovani? rikam si ze jo jen sem si rikala ze se vas zeptam. dikec
27. zář 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino @aajda holky a jakou máte teda která značku?ať vím.

@hribek hmm tak to už je dost,nevím jestli je to normál,my měli vždy bez odečtu max 38 to bych si asi zavolala raděj k doktorce co ti řekne
27. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jé tak to nevím,krabici už dávno nemáme,odsavačku máme už 3 roky :unamused:
27. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka chvili po narozeni, a nikolka par dni pred 4 mesici :slight_smile:
27. zář 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek