• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik
@pupicka jo a sabíka teda téměř vždycky na dudlíka. a v kočáru vždy!!!! :angry: :angry: :angry:
28. zář 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a veme si ho pak?mě ne.jen ocucá ty kapky a konec :frowning2: prostě ho nechce.ale paleček to jistí :frowning2:
28. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo, nejhorší je, že jak vidí lahvičku, tak se celej třese-feťáček malinkej- ocucá to a dudlíka si nechá v puse. a jak ho to uklidní, tak usne za chvíli. teda pokud zrovna nemá nějakou děsně hysterickou náladu :grinning:
28. zář 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno, tak jsem půl noci strávila výběrem fusaku. jsem se rozhodla pro ten Emitex, ještě si ho dojdu naživo osahat do nějakýho obchodu, tak snad už názor nezměním. :angry:
jinak to moje malý myšátko se večer v osm napapkalo a ve třičtvrtě na dvanáct hladovej hysterák!!! pak před čtvrtou a v šest ráno už si chtěl povídat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak já už nevim, čim ho mám nalejvat, aby mě nechal aspoň 5hodin v kuse spát :frowning2:
29. zář 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám od porodu zase přidat? Jsem vůbec netušila, že se tu scházíte dál, teď jsem jen náhodou zabrousila a koukám, že se tu dělíte o své zkušenosti s mimčama :slight_smile: :slight_smile: . Nám Amálka pěkně roste. Při porodu měla 3500g a 51cm a zítra jí budou 4měsíce a máme 65cm a 6850g. No už je to pěknej kousek-hlavně na tahání :sunglasses: Strašně to letí, až mě to mrzí. Vidím to hlavně u starších dětí, že se člověk ani nenaděje a za chvíli půjde do školy :wink: :wink:
29. zář 2011 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. Už nějaký čas nakukuju a čtu si, co se děje u podobně narozených miminek, ale nějak nebyl přes léto čas zapojit se do diskuze. Teď bych ráda občas probrala, co se děje nám i vám a prostě pokecala. Berete ještě kecalky do diskuze?
Jmenuji se Míša a s manželem Tomášem máme květňátko miniTomíka:slight_smile:
29. zář 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svozilka ahoj, já tě tu vítám. malej je nádhernej!!! :slight_smile:
29. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 ahoj,taky tě vítám z5. :wink:
29. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 koukám, tři dětičky?? se mě z toho zatočila hlava!!! nějak pomalu stíhám to jedno jediný :confounded:
29. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 To se Ti zdá, je to jen o cviku, a taky, já už mám děti velký, takže se nám postesklo po mimi :grinning: A myslím, že tři děti jsou menší záhul než přechod z jednoho na dvě. :sunglasses: My už teď nějak moc neřešíme takovéto každé zabreknutí, máme spíš "sparťanskou" výchovu. To samozřejmě obrazně. V srpnu jsme byli s malou v Chorvatsku u moře a bylo to fantastický. Amálka se koupala normálně v moři, krásně pak spinkala , byla s náma normálně na pláži. To bysme asi s prvním dítětem neudělali :grinning: -byli jsme moc opatrní. Ale nemyslím tím, že děláme s mimčem psí kusy, jen jsme prostě asi víc uvolněný a více, co už si můžeme dovolit. :sunglasses:
29. zář 2011 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 teď jsme byli na vítání občánků, bohužel jen s tou nejmenší, ostatní děti musely být ve škole :frowning2:
29. zář 2011 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka Ahoj, Tomášek je moc pěknej chlapík :wink: :sunglasses:
29. zář 2011 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka @jana974 ahoj holky vitejte!

za chvilku frcim na nacstevu k babci at zas vidi malou. ted sem se musela smat kdyz sem si cetla forum porodnice brno. jak holky resi ktera porodnice v brne je lepsi, jestli ta opravena nebo ta stara. ja to teda resila taky ale ted s odstupem casu vim ze je to cloveku v tu chvili uplne jedno jestli je nova nebo stara hlavne ze uz to ma za sebou:slight_smile:
29. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek já osobně bych dneska řešila, jak se kde chovají..... to ale taky bohužel zjistíš až pak.nebo při porodu, ale to vážně nemáš náladu odběhnout někam jinam :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 taky uvažuju o třetím dítku "na stará kolena" :grinning: a koukala jsem, že taky preferuješ větší věkové rozdíly :dizzy_face:
29. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky mám doma závislačku na sab simplexu :grinning: jakou máte spotřebu? jak dlouho ti vydrží jedna lahvička :grinning: ?
29. zář 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no nevim, jestli to můžu vůbec napsat :angry: :angry: :angry:
29. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka na měření teploty mám koupenou rychloběžku :wink: je to do pěti vteřin změřené :wink:
29. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: :grinning: :grinning: nám tak týden, max. 10dnů :sweat_smile:
29. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 když jsem mu ho dávala pravidelně s každým jídlem, tak dvě lahvičky týdně. jednu do kočáru a jednu na doma.... :pensive: teď už mu jen kapu na dudlík na zklidnění a v noci po jídle na dudlík, aby hned spal.... no a lahvička 90,- poprvý jsem si ho nechala napsat od doktora před 14ti dny - úspora 30.,- na lahvičce. tak mi ho napsal, ale že by prdíky už měl vykopat. no nebudu mu říkat, že by se bez něj zbláznil, že? :confused:
29. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@evinka85
bohužel je to opravdu o tom přístupu. Já při příjezdu do porodnice chytla v 1hod v noci úplně nemožnou porod.asistentku, nevrlá, nepříjemná,prostě naštvaná, že se za její směny chce zrovna někomu rodit. Její první slova po mém vyšetření byla - no nevím, jestli to dneska vůbec bude :angry: . A divím se, že když rodíte potřetí, tak že jste to nepoznala. :frowning2: No to opravdu potěší, když přijedeš do porodnice se stahama po 2minutách, že už Ti můžou skoro vypadnout oči z důlku . Od té doby jsem jí vídala jednou za 2hodiny a byla čím dál příjemnější.Pak jsem to prostě pochopila, v pět se střídala směna,a ona nechtěla, abych nedej bože porodila když je tam ona.Pak přišla příjemná, usměvavá PA , vyšetřila, zděsila se, proč už mi to někdo neurychlil, že už jsem mohla mít klidně odrozeno. Udělala hmat a malá se narodila po 7hodině ráno. Sice ne zrovna s příjemným průběhem,ale v příjemném prostředí. Takže když tam natrefíš na nějakou Nánu nebo Nanáka, kterou/ého práce fakt nebaví, tak může být porodnice sebevíc TOP.
29. zář 2011 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 takže nám taky ten týden... moc to nekontroluju, páč je musim mít do zásoby, takže mám půl lahvičky v obýváku, půl v ložnici, něco v kočáru ...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no a když si budu posílat poštu sama sobě, tak si se mnou povídat nikdo nebude, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 Jo jo, já chtěla vždycky víc dětí a dost od sebe, abych si mohla každé vklidu užít. :sunglasses: A náš Adámek (10let), je k Amálce tak strašně pozornej, že mě to až překvapuje. :wink: Měla jsem strach,aby nebyl zklamanej, že má ségru a on je fantastickej. Pořád si s ní hraje, povídá si s ní, čte jí dětský detektivky, hraje si s ní na dece, vysvětluje jí, jak se jezdí cyklokros, jak musí zařadit na kole před kopcem, jak oblafnout brankáře při hokejbale :grinning: , no prostě my s manželem kolikrát čůráme za rohem smíchy. Správnej starší brácha, mám z něj děsnou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2011 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana974 jj, je to o lidech :rolling_eyes:
@evinka85 taky kapu jen na dudlík a mám jen jednu lahvičku, kterou pořád hledám, musím taky pořídit více :grinning:
29. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 Adrianka už je taky velká ségra, občas přebalí, pohlídá - jen vození kočáru ji nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky jí čte, pořád dokola, až mi z toho jde hlava kolem :grinning: a už se těším, jak povyroste a budou spolu na písku atd...
29. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 já pořád nějak nevim, jestli se mi nezdálo, že se ke mě chovali hezky, až když přijel přítel :frowning2: bylo mi zle jak hovado a oni že to nic není, že jsem jen rozdrážděná od vyvolávací pilulky..... no a když jsem se ptala už po stý, co se bude dít, tak že nic, že je to v pohodě. tak říkám, že abych stihla zavolat přítele, že pojede dvě hodiny. tak prej " no ježišmarja, to už jste měla dávno volat!!!!" a za dvě hodiny byl kluk na světě a s problémama. přítel to záhadnym způsobem stihl za hodinu :slight_smile: a to tam kolem mě skákaly, když dorazil.... do tý doby jsem jen zaslechla z dáli jedna na druhou - dáš si kafééé??, mezitim jsem skučela já bolestma, tak tam zezadu akorát na mě řvaly- netlačtééé!!! :cry: :cry:
29. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak to já tam měla manžela od začátku a změna žádná :frowning2: Ještě že tam byl, protože jinak by byla ta nevrlá PA asi po smrti :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2011 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mnou chodila PA pravidelně, byla fajná, ikdyž v jednu chvíli mi zatrnulo, přišla mě zkotrolovat, napojila na monitor a řekla, že už mě až do konce porodu neodpojí a pak tam byla ještě jedna PA a ona jí říká: já myslela, že jim to pan doktor přijde říct, co se děje. Měla jsem strach se jí zeptat a čekala až odejde a pak jsme si s manžou řekli, že se jí zeptáme, ale za 5min. došel doktor a řek nám to sám :wink:
29. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jedna do mě šáhla a říká, na pět prstů...druhá- nene na dva!! první-počkej tak já to zkusim ještě jednou, no fakt na pět. a druhá, nene na dva a ještě tam něco cejtim.zavoláme doktora.. přišel doktor, no šťourali se ve mě dost dlouho, než se na něčem shodli a pak že mi píchnou urychlovák, že malej tam nesmí bejt dýl jak dvě hodiny. měla jsem totiž plodovku jak špenát. a mě taky píchli na monitor a pět hodin mě nikdo nepustil nikam. nakonec mi nikdo nic neřek až pak přítel, že měl malej šňůru dvakrát kolem krku a infekci a něco na hlavičce. a pak když mě nějaká pani po dvou hodinách převážela na pokoj, tak mi rozmotávala nohy a říká: tak to jste měla o fous, co? no koukala jsem jak vrána. že prej už jsem byla připravená pod kudlu, ale do dneška vlastně nevim pořádně nic. jsou noci, kdy si to celý zkoušim poskládat dohromady a nějak mi to nende :unamused:
29. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek