• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ve čtvrtek na čtyřměsíční kontrole jsme měli 5930g a 59cm. Jinak jsme měli mít dvojočkování druhou hexu a první Prevenar + třetí dávku Rotatequ a dostali jsme jen Prevenar a ty rotaviry. Hexu nám nenaočkovala dr. skrz její seboreu - má ten obličejík fakt dost olezlej - tak říkala, že by toho bylo na ni moc. Takže hexa nás čeká za 14dní. No jen doufám, že se nebude muset zase odložit skrz nemoc. Starší holka včera večer dostala horečku má rýmu a mě ode dneška od rána šíleně bolí v krku. :frowning2: Jen se modlím, abychom nenakazili i Verunku.
1. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam dite se vzteklinou :grinning: ta pena u pusy je des :confused:
1. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 snad ne, u nas to taky probehlo , pritel prisel nemocnej , ja to od neho chytla , a nikolka nastesti ani rymu nedostala, byla jsem za to hodne rada
1. říj 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, tak se ze me stala krkavci matka, malou sem soupla spat a otevrela si vinko a ted ho tu popijim, pritel vedle me spi na gauci a ja asi pudu hackovat
1. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek :grinning: :grinning: já piju dvě decky každej večer :sunglasses:
1. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1luciferka1 Tak na zdravicko!
1. říj 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
:sunglasses: chin chin :wink:
1. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1
@hribek to se tak dneska nekdo ma... ja mela taky tedka vino , ale ne v tekutym stavu :grinning:
1. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 neboj v teple to zkvasi:grinning:
1. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek @dendy88 teeda holciny, tak vidim, ze si pekne uzivate :slight_smile:. Ja jsem pred tehu taky mela hodne rada vinko, ale ted se jeste porad bojim si ho dat :( ..no a asi by me to polozilo, kdyz jsem tak dlouho nepila :slight_smile:.
1. říj 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeste asi jeden blbej dotaz....do kdy se musim rozhodnout jakou rodicovskou si zvolim? Ja se furt nemuzu rozhodnout jestli 2 nebo 3 roky.....taky bychom chteli druhe, ale pac jsem po CS, tak mi Mudr. rekla, ze otehotnet nejdrive po 2 letech, tak to vidim spis na ty tri, ale nevim, jestli doma moc nezdegeneruju a nezlenivim....abych se pak zvladla vratit do prace:slight_smile:
1. říj 2011 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Já jsem taky po CS, doktor říkal, že samozřejmě čím dýl, tím líp, ale že dneska už jsou doktoři rádi i za půl rok... Já volím určitě 2letou variantu a doufám, že to vyjde. Mám dobrého doktora, tak věřím, že si mě při dalším těhu ohlídá a nic nepodcení :wink:
1. říj 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka do 22tydnu ditete.celkem jecmaterska na 28tydnu.takze si to spocitej od kdys na ni nastoupila.myslim ze je napsany i kdy ti konci v tom rozhodnuti o vysi materske
2. říj 2011 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda tak to se mas...ja mam docela laxni doktorku, takze hledam noveno gynekologa a navic na Vitka jsme cekali hooodne dlouho,takze si nemaluju,ze se nam to podari hned:(....
2. říj 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek diky za odpoved, budu muset pohledat to lejstro, jen doufam,ze jsem to nevyhodila:slight_smile:! A kde ze se to zada- na MSSZ na Veveri?
2. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no na veveri sem si nechala potvrdit vysi materske a pak me poslali na UP do kr.pole na mojmirovo nam. (pokud spadas do lisne, vinohrad, krpole - tak je to myslim gajdosova) jinak ostatni mest.casti sou na tom mojmiraku a tam jim das to potvrzeni o vysi materske, zadost o rodicak - nezapomen ho nechat podepsat partnera a rozhodnuti o delce rodicaku. je to hotovy snad behem 5min
2. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek, @pupicka já byla na Gajdošové místo na Veveří a trvalé bydliště mám v Bohunicích, tak si myslím, že je asi jedno, kam jít, jestli na Veveří nebo na Gajdošku. Nebo ještě možnost zkusit si zavolat tam kam se chystáš @pupicka ať se nevlečeš zbytečně.
2. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jinak první dcera nám trvala asi 3/4roku a druhá vyšla třetí měsíc. Ale je fakt, že obě byly počaty ve stejný měsíc, tak si říkám, že jsem plodná jen v jednom měsíci z celýho roku, asi. :grinning:
2. říj 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pupicka
@lolla79 socialka je uplne jedno kam jdes, maji to v systemu. na up, musis dle bydliste
2. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já si dám tu 3-letou variantu,sice to bude pěknej propad z mateřský :cry: , ale od prosince začínám zase pracovat (doma), takže si k tomu ještě něco přivydělám. No snad hlady nepojdeme :sunglasses: Jinak si naše malá dneska dala prvně nohy do pusy - už neví, co by si tam všechno strčila :grinning: :grinning: Jo ještě nevíte, jestli to potvrzení o výši mateřské třeba pošlou domů poštou, kdybych jim tam zatelefonovala? Mám to 45km, tak se mi s malou zrovna nechce furt někam cestovat. Zvlášť na úřady je to božíííí :confounded:
2. říj 2011 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já si dávám tříletou variantu. Do práce už chodím na 3 odpoledna, tak jako před malou, takže penízků budu mít stejně+ ještě ten rodičák navíc.
2. říj 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak moje dite nema rado autobusy, dnes mi prorvala kazdy zazvoneni kdyz se zavirali dvere uzasna jizda....
2. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ze me se stava alkoholik, vcera sem otevrela sedmicku vina a vzhledem k tomu ze pritel je abstinent tak to musim vypit ja sama, do vareni mi to prijde skoda tak mam jeste i na zitrejsi vecer o zabavu postarano:slight_smile:
2. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek ze me se zas stav zavislak na hroznovym, uz jsem si dnes zas koupila, mam hrozne rada :slight_smile:
2. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak se mi dnes poprvy stalo ze se mi nikolka pokakala az po krk , a zrovna v autobuse, to byla docela sila , a ted jsem premyslela co, prevliknout, ale to by jsem ji musela dat az do naha, nebo pockat trictvrte hodiny nez dojedu domu , no nakonec jsem pockala, jako bylo docela teplo ale slikat do naha se mi moc nechtelo :unamused:
2. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek docela tiše závidím, já už jsem si alkoholu nelízla ani nepamatuju :angry: A jak vidím manžu, že si otevře lahvinku, tak normálně slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale hodlám kojit co nejdýl, tak holt mám smůlu :sunglasses: :sunglasses:
2. říj 2011 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no tak to se naší Amálce podaří vždycky v tu nejnevhodnější dobu. Například když jsem pospíchala na Vítání občánků, tak jsem jí ohákla a šup, měla to až na zádech. No to jsem myslela , že mě trefí šlak :grinning: :grinning:
2. říj 2011 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 to verim :grinning: me vitani obcanku teprv ceka, ale chci ji vybrat nejaky saticky primo na vitani obcanku a kdyby mi to pokakala tak me trefi :slight_smile:
2. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 No naštěstí to odneslo jen bodýčko, takže jsem jí komplet slíkla ,ale vrchní vrstva zůstala čistá,akorát jsme strašně pospíchali, takže to jsem pak kočárem letěla jako blázen,až jsem z toho byla pěkně splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2011 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 myslim ze deci nebo dve si dat muzes:slight_smile: ja malou vcera kojla po hodkach od vina a v pohode
2. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek