• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
krásná přáníčka holky :slight_smile: teď si nejsem jistá, jestli jsem vám tu už přála nebo ne, tak musím juknout :wink:
24. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo psala na této stránce ještě :grinning: tak ale ještě jednou i tak, krásné prožití vánoční svátků :slight_smile:
jéééé Lukášek se nám probudil :grinning: řádíííí :grinning:
tak mizím udělat kakao a namazat vánočku s marmeládkou :slight_smile:
24. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na té předtím :grinning: se to posunulo :grinning:
24. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy taky vám všem přejem krásné vánoce,hlavně tu vánoční pohodovou a klidnou atmosféru a spokojený pupíky.
24. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už asi jeden dárek dostala,tak snad to nezakřiknu,ale už 4 dny jsem nezvracela :slight_smile: :slight_smile:
tak už si můžu přát jen malinký kopaneček do bříška :slight_smile:
24. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jéééé super, tak držíme pěstičky ať už je konec blijancům :slight_smile: no 19.t :wink: to už musí být klid :slight_smile: a pohyby brzo příjdou :slight_smile:
24. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem Vám pekné Vianoce a šťastný Nový rok
:wink: :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím maminy...jsem tady nová, no respektive na tomto tématu :slight_smile: ráda bych se přidala...je tu někdo z mého okolí?
25. pro 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy vítám tě tu,já jsem z Přerova a Many je někde od Olomouce
26. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jaky byli vanoce? :slight_smile: My dostali spoutu veci na mimco, fotky mam v albicku - uz nam chybi jenom to miminko :grinning:
27. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: furt jaksi není čas na net :wink: ale aspoň jdu pozdravit, aby jste věděli, že jsem ok :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo že jsme :grinning:
27. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy vítáme tě tu :wink: jsem přímo z Uničova :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jo teď nějak není čas,je to lítání po návštěvách a návštěvy doma pořád samý žrádlo už ať je po všem.Ráno už jsem měla své první kilo :wink: ale to bude spíš tím jídlem tak uvidíme co zůstane po vánocích

@terrorkax taky jsem čekala že dostanem spoustu věcí na mimíska,ale měli jsme jen co jsme si samy naježili.všichni říkají že na mimi dostanem až se narodí,ale pak už přece všechno důležitý budu mít :frowning2:
27. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj! tak vánoce jsou úspěšně za námi, na štědrý večer při večeři se dítko v bříšku ozvalo buch-buch-buch a šlo zase spát:slight_smile:. pozítří nás čeká kontrola, tak jsem zvědavá, jak miminko povyrostlo.
27. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme na miminko nedostali nic, ale my už stejně skoro všechno máme po Natálce...
27. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová a termín mám 27.5.11, tak se ráda přidávám :slight_smile:
27. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, rada se k vam pridam, termin mam 29.5. a vypada to na holcicku:slight_smile:
28. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám všechny nově příchozí. Koukám, že stále ještě není po svátkách, když je tu stále mrtvo :grinning:
28. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všechny vítám
už ve vás holky začínám mít trochu chaos :grinning:
@germaine to víš spousta pohádek a návštěv taky to chce občas nějakou procházku po tom všem jídle :wink:
včera jsem si už musela koupit nový těhu kalhoty za penízky od ježíška :wink:
28. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Kdepaks je sehnala HM? Já zas si potřebuju pořídit nějaký barevný elasťáčky do kozaček...mám hnědý a černý a jak je tahám furt, tak potřebuju i jinou barvu...začaly slevy, budu se muset po nečem poohlídnout :sunglasses:
28. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj v HM docela pěkný za 899Kč,ale v těhu oblečení slevy nejsou :frowning2: počítají s tím že když to ženská potřebuje tak si to prostě koupí :frowning2: jinak měli všude slevy.
28. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo přesně, tam jsme byli den před Štědrým dnem a zlevněný těhu měli jenom pár věcí...
28. pro 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsechny zdravim. Ja furt cekam na ty pohyby :slight_smile: a ono nic. Mama se me na to porad vyptava :slight_smile:. Asi bych si mela poridit nejaky kalhoty na doma :slight_smile:. Guma od legin me zacala nejak tlacit :slight_smile:. Doufam, ze to neni cukrovim!
29. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se musíme pochlubit že už kopem,hlavně na večer včera už o sobě dalo mimi tutově vědět :wink: jsem ráda amoc,ještě zítra výsledky triplů a snad to bude dobrý :confounded:
29. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik je v HM prodavaji tehu veci? ja byla v pondeli v CA 42 mi byla tesna a 44 uz zas plandala tak sem rikala ze na to jeste prdim a koupim si je pozdeji, jeste mam trochu volno v dzinach co nosim tedkom:slight_smile:
29. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo mají ale pokaždé co tam jdu to tam vypadá jinak jednou třeba neměli vůbec rifle,ale teď byli asi po zboží tak bylo z čeho vybírat
@vdovec já taky každej den čekám na kopaneček a nic. můj taťka se mě ptal na pohyby už když jsme mu řekli že jsem v tom (v 10.týdnu)no jo chlapy :slight_smile: teď zas zaperlil když jsem řekla že mi švagrová dala prsní vložky co ji zbyli tak se mě zeptal jestli už mi krvácí mlíko :grinning: :grinning:
29. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik krvaci mliko :slight_smile:, jakobych slysela svyho tatu :slight_smile:)
29. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,hurá,triply negativní a teď ještě 11 ledna screening :wink:
30. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino gratuluji k dobrým výsledkům :wink:
30. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek