• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
4. říj 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jdu jen na skok, poslední dobou není moc času :slight_smile: mám doma i Ladíka, je nachlazený, ale po neděli už doufám povalí do školky :slight_smile:
chtěla jsem vám rychle napsat, nevím jestli otom víte, jestli jsem to řešila tady s váma nebo na jiné diskuzi, ale teď si vyřizuju to proplacení dovolené, úplně čučím, že mám nárok i za Ladíka, už se to nekrátí,... takže si to nechávám proplatit už teď, ale může se i až po ukončení rodičáku :slight_smile:
4. říj 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím ve 4,5 měsíci 71,5 cm a 8,5 kg :grinning:
4. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 čtu, že jste měli zvýšenou teplůtku, jinak čípek se má dávat až když je 38.1 do té doby se stím má prát tělíčko samo :wink:
4. říj 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda já mám smůlu, nikdo nikde :slight_smile:
4. říj 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak čtu mířečky některých dětí :slight_smile: teda my máme obra :grinning: maminka má hutný mlíčko :grinning:
4. říj 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nazdárek, vás už jsem "neviděla" :grinning: máme taky obříka kolem 70 cm a 8200gr :grinning: myslím, že jsme asi týden po vás narození...
4. říj 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak to nám rostou stejně chlapáci :slight_smile: a jak často kojíš :wink: ten náš Otesánek chce většino po hoďce a půl nebo i ty 2 hoďky vydrží :slight_smile: ale spíš dřív :grinning: no a večer se mi začal taky budit dřív, teď pár dní se budí místo ve 3 tak už v 1
4. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak dobrý a zase se mi pěkně zvýšila tvorba tím častějším kojením :grinning: a kilča jsou všechny dole a už se vracím pomalu i na váhu co jsem měla před Ladíkem :slight_smile: tak mám radost :grinning:
4. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak přes den papáme většinou po dvou hoďkách, zato přes noc vydrží 9, 10 i 11h v kuse :grinning: tak to přes den musí dohnat :wink:
4. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak Lukyšek se probudil, tak se půjde koupat,.... zatím páá a snad za váma ještě juknu a když né dnes, tak snad někdy brzo :slight_smile: ale budu se snažit ještě dnes nakouknout
4. říj 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak já mám pořád skoro 5 kg nahoře, už se nebudu moct vymlouvat a začít něco dělat :unamused: vypadám jak znova v pátým měsíci...
4. říj 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine krásně spinká :slight_smile:
@many Tak zas někdy a mějte se....
@germaine taky už pomalu začínám cvičit :grinning: ale to je jeden den, druhý poctivě, pak zase týden nic :grinning: no musím se donutit, abych zpevňovala to bříško trošku, to samo nespadne no, já jsme všude hubená, jen taky to břicho nafouklý :wink:
4. říj 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Já jsem večer tak grogy, že na nějaký cvičení zatím kašlu...
4. říj 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj, dik... to jsem nevedela ale taky mi to prislo zbytecny :slight_smile:
4. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jj, nějaký upgrade nejspíš :grinning:
4. říj 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@germaine My měli ve 3m 7kg, na 4m jdeme v pátek tak tipuju těch 8kg určitě :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já mám stále nadváhu.. Jak jsem po tom císaři tak se bojím cvičit no, je to teprve 4 měsíce, tak já nevím, chtěla bych začít s Power platem..
4. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jó prostě jsou malý a velký miminka :grinning: a nestresuj se, já mam taky nadváhu :frowning2: ale čvičit se hnedtak nedonutím...poslední dobou jsem tááák unavená :grinning:
4. říj 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Hlavně si říkám že to hubnutí na Vánoce ani nemá smysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 Tak nějak :grinning: , ale u nás letos stejně žádný nebudou...jedna babi furt pracuje, druhá možná něco málo napeče no a já si nějak nedovedu představit, že se štěpánem budu péct :unamused: to těžko...jsem ráda, že mě nechá dojít na záchod, a občas i najíst :grinning:
4. říj 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine My budeme na vánoce u tchánovců v Praze :grinning:
4. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem udělala zjištění.... občas, když nemám úplně náladičku, tak se vyprdnem na koupání, což je tak dvakrát do týdne :astonished: včera jsem teda zrovna náladu neměla :angry: .... celej týden se Kubíček chová tak, jak se chová a v pátek, jak kdyby to cítil,že má přijet tatínek, tak začne bejt úplně v pohodě!!! celej víkend s tatínkem ve vaně, samý blbinky a tak, o víkendu to moje dítko dokáže spinkat od 20.00 do 02.30 a v týdnu, když je doma jen se mnou, tak po třech hodináchj papká i v noci :angry: :angry: :angry: tak si říkám, žemje to fakt divný. a pak mi taťouš akorát říká, co já tu s ním mám za strosti, když je tak hodňoučkej.... tak abych se dosala k věci.... vzala jsem dny nazpátek a přesně ty dny, kdy jsem malýho nekoupala, tak ty dny vstával po 3hodinách...... jako kdyby tím koupáním vypadlo pro něj to, že je večer a že se má spinkat...... dneska je vykoupanej, tak schválně, jak dlouho mu to vydrží!!!! je mi jasný, že někdo napíše, že tím ztrácí režim.... jen jsem konečně asi přišla na to, proč má některý dny takový a některý noci takový :wink: :wink: :wink:
no nebudu předbíhat, ale už vim, na co se mám zaměřit, tak dneska budu zkoumat, jak dlouho bude spinkat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 To je u nás běžný :unamused: já jsem za celej den servaná z nošení, tahání, hraní, hodně ječí a řve apod..jsem ráda, že jsem ráda a přijde tatínek, Štěpí pusu od ucha k uchu a culí se se na něj, blbne s ním a manža pak na mě, z čeho jsem to zničená, když máme tak hodný dítě :grinning: Prostě u nás platí tatínek je Bůh :cry: :grinning:
4. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 A s tim koupáním si nedělej starosti, někdo dokonce doporučuje mimča nekoupat denně, my sice koupem, ale kdyby ne, výčitky bych z toho neměla....my to máme jako takovej denní rituál, zavřem se všichni tři v koupelně a půl hoďky blbneme, malýho utaháme a po krmení jde hned spát :wink:
4. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jee, to je dobry, s tema deckama, aby byl clovek detektiv :slight_smile:. Jinak me mamka rikala, ze kdyz bydlela jen s brachou a pres tyden byla sama, tak kazdou noc prorval a kdyz se na vikend vracel tatka, tak se z brachy stavalo hodny mimco a prospinkal celou noc:slight_smile:
Jinak my taky koupeme obden, ale nezda se mi, ze by to nejak melo vliv na spani.
A diky za info ohledne kycli, ale z toho jsem pochopila, ze by ten kloub uz mel mit osifikovany, ale vzhledem k tomu ze ma "0 bil.", tak se domnivam, ze asi jeste ta jadyrka Vitek nema :(. Chjo, tak mam strach, aby byl O.K. Ke vsemu se mi zda, ze se opozduje v pohybovem vyvoji a zacina se vztekat na brise a driv pasl konicky docela pekne, ale ted se jen tak jaksi divne placa, jakoby plaval.....asi budu muset s tim k pediatrovi :frowning2: bojim bojim
4. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine což to,kdybych dočetla pár desítek stránek na koníkovi zpátky, když ještě malej nebyl na světě, tak jsem byla taky názoru, že pokud nejsou vedra a tak, že koupání každý den není nutný. jen teď jsem přišla na to, proč spinká někdy tak špatně. tak jsem ho vykoupala a počkám, jestli do dvou alesdpoŇ vydrží- pak to bude jasný. jinak koupání je bezva. přítel si vždycky vezme Kubu a když máme ještě druhýho malýho, tak si sednou všichni do vany a já už se vejdu jen za fo´ˇták :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je dobry.....jak ty decka z nas matek delaji hysterky....na me tatka taky kouka, kdyz mu reknu, ze Vitek pres den pobrekava, kdyz nejsem u nej a na tatku se vetsinou tlemi a delaji spolu blbiny :slight_smile:
4. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jó tak kubík se na bříško otáčí od necelých třech měsíců, ale co mu je to platný, když se mu na tom bříšku moc nelíbí... většinou to prořve. jediný, kdy ho to baví, je po koupání na přebalováku.má tam okolo zvířátka a to by tam vydržel třeba půl hodiny. no jenže jaksi, na přebalováku ho samotnýho nechat nemohu, že?? :wink: takže ho namažu, pomazlim a jde se do pyžama.!!!
4. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek