• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka
@germaine jó a dneska jsem byla venku s mou máti a Kuba vyváděl móc!!! tak už jsem byla vzteklá!!! no a za 10minut začal dělat ksichtíky, vyplazovat jazyk a prskat, že mě až bylo hamba, že jsem na něj předtim v duchu nadávala, ať už ztichne!!! a máti se přiznala k tomu samýmýmu :sunglasses:
4. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tyyyy jooo, tak to je teda super sikula, ze se uz i sam otaci a tak brzo.....no me se prave nezda, ze se Vitkovi na brise i docela libilo, pasl taky docela obstojne, ale v posledni dobe se u toho strasne rozciluje a moc mu to nejde, placa s sebou a macha rukama a nohama jakoby plaval.
4. říj 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 jo, takovyho labila mame doma taky.....chvili se chlame na cely kolo, prska si pro radost a z toho najednou vystrihne hysterak jak z praku:slight_smile:....
4. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pupicka no je sice šikovnej, jenže do tý doby jsem ho mohla položit na deku pod televizi a byl klid. teď ho dám na deku a za sekundu je na bříšku a vzteká se, že se mu tam vlastně asi nelíbí.párkrát se otočil i zpátkxy, ale to mu poslední dobou moc nejde. tak ho dám na záda a je v tu ránu zas na bříšku a řev. takže ho vezmu, přikurtuju do sedátka, dostane pár hraček a já si v klidu stihnu udělat třeba snídani. :grinning:
4. říj 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka a taky už jeden čas vypadalo, že poleze. úplně si dá nožky pod bříško a snaží se odrážet, ale nic!! :wink: no a to ho asi taky moc neba :frowning2: takže taky jen plaveme :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka myslím, že si nemusíš dělat starost tím, že ti malej nechce být na bříšku a že mu to moc nejde. To co popisuješ, tak dělá úplně stejně i moje malá. Je teda fakt, že jsem ji asi 5dní po sobě nedala na bříško - předtím pásla pěkně a když jsem ji dala po těch pár dnech, tak ani za nic nedá ty ručičky pod sebe, ale mává s nima jako kdyby plavala.... Ale přitom hlavičku zvednutou má. Předvedla to minulý týden i dr. a ta na to nic neřekla, prý je důležitý, že tu hlavičku drží. Jinak v té poloze samozřejmě nevydrží ani minutu když kolem sebe tak šije. Takže pokud má malej tu hlavičku zvednutou při těch pohybech, tak bych to neřešila. A jinak taky se mě malá ještě vůbec neotáčí ze zad na bříško a opačně. Jediné co dokáže, tak se otočí ze zad na bok. To je vše.
4. říj 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste jak jsme tu resily zimni fusaky, tak jsem koupila nakonec ten kaarsgaren merino, ale nevim nevim....zda se mi docela sirokej (aspon pro naseho hubenourka), neda se stahnout poradne ani okolo hlavicky
4. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 no prave ze kdyz "plave na brisku" tak tu hlavicku ani zvedlou nema - zvedne ji jen obcas, pak mu zase spadne a smrdla s ni o podlozku a silene se vzteka
No je pravda, ze ted jsme par dni taky netrenovali...tak snad to bude tim....jeste zkusim tyden vyckat a budem poctive cvicit a jestli se to nezlepsi,tak asi se budem muset objednat k dr.
Ty jsi rikala, ze jsi z Bystrce, ze jo?Chodis tam i s holkama k doktorce? Jestli jo, k jake?
4. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79
@pupicka
@evinka85 taky se mi mala obcas dost vzteka kdyz chci aby zvedala hlavicku, nejlepsi to je kdyz ji dam na hraci deku a uklizim kolem ni, to se pak tu hlavicku snazi zvedat, nebo kdyz vidi na televizi. A to jak rikate ze se vam maly/a smeje tak to moje udelala jen 2 krat ze se smala nahlas... rikam ji ze je to moje zasmusily miminko :grinning:
4. říj 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneskaa delala zas neco novyho, zacala jakoby zvedat zadecek kdyz lezi na brisku :slight_smile: jestli se snazila o plazeni nebo co, ale nehnula se ani o milimetr, ale i snaha se ceni :grinning:
4. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka aha, tak to moje malá tu hlavičku zvednutou má, ale nevydrží tak dlouho, protože se nepodpírá o lokty.... No zkuste trénovat a uvidíš. Já jsem taky ostuda, např. dneska jsem ji nedala na bříško ani jednou.... :frowning2: Nestíhám.... V Bystrci bydlíme, ale chodím s holkama k dr. na Pekařskou. Bydleli jsme na Kopečné, což bylo kousíček od Pekařské a po přestěhování se mě od té doktorky nechce - je fajn a zabývá se i homeopatií, což mě je sympatický. Tady ani o žádné dobré dr. nevím....
4. říj 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tyy jo to je šikula :slight_smile: My máme asi těžkou prdelku :grinning: :grinning:
@pupicka díky za zprávu, napíšu si to :slight_smile:
4. říj 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No jdu zalehnout, zítra máme vítání občánků :slight_smile:
4. říj 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my nekoupeme denne spis obden a nekdy na to zapomenu tak az po 3, nam doktor rikal kvuli jeji pokozce ze klido po tech 3 dnech umyt staci, vcera sme ji koupali po 1,5 mesici s samponem, jinak pouzivame jakejsi olejicek od doktora, jinak treba denne strcim malou do umyvadla pac se posere ze to hadrem utrit nejde, nebo ji vemem do bazenu a tam ji cvachtame, takze vodu zna:slight_smile:
a co se tyce pretaceni tak jsme zaostaly, male se na brise libi ale jediny co dela je ze se otoci na bok a vytoci hlavu, jeste nezvladne ten svih se otocit...
5. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky hlásím se po odmlce.Stihli jsme být nemocní,malá naštěstí jen rýmečka já na tom byla hůř.tento víkend jsme jeli na chatu (my a ještě další 2rodiny s mimčama),perfektně jsme si to užili.měla jsem strach jak to malá zvládne se spaním,ale usínala líp jak doma.v sobotu nás čeká svatba,vdává se mi ségra,tak jsem zvědavá jak to zvládne.chtěla bych tam být co nejdýl tak doufám že mi tam večer krásně usne v kočárku a nechá maminu ať si to užije.
5. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jak tu řešíte koupání,my první 3 měsíce koupali denně aby si zvykla na rituály,ale teď koupem ob den a někdy ani to ne.přestala jsem ze dvou důvodů.jednak kvůli té svatbě aby ju to nerozhodilo že je něco jinak a nechtěla tam spát a jednak se ji začali dělat na bříšku takový suchý flíčky.a vzhledem k tomu že s ní chci chodit na plavání snažila jsem se to podchytit včas ať nechytnem nějaký exém.a musím říct že to pomohlo a flíčky jsou pryč.
5. říj 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vidím že řešíte koupání. My tedy nekoupeme denně,ale tak 3x do týdne maximálně a bez šamponu a bez mýdla. Jsme oba s manžou alergici, syn je velký alergik, takže prý každé další dítě má dispozice k jiným variantám alergií, tzn.atopický exém,astma apod., takže nám bylo doporučeno moc nemáchat, jen tak opláchnout v čisté vodě a šup ven. Ale byli jsme v Chorvatsku, když byly Amálce 2měsíce a to jsme jí máchali v moři a bylo úžasné, že měla hned druhý den pokožku jak z alabastru, žádný pupínek, žádný flíček, žádná suchá pokožka, prostě je ta slaná voda fakt léčivá :sunglasses: :sunglasses: . Ještě jsme si jí přivezli v petkách domů pár litříků :grinning: a přidáváme do vaničky.
5. říj 2011 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak hlásím, že moje podezření se nepotvrdilo. malej byl vykoupanej, napapanej a stejně mě budil už po půlnoci. já jsem si šla vyjímečně lehnout dřív, abych se dospala a pěkný houby!!!! po kojení ve dvanáct usnul,ani jsem ho nestihla zavinout, takže za dvě hodiny byl vzhůru :frowning2: a nic než koza ho neuklidnilo. no a pak měl hladík v půl šestý. normálně vstává v půl sedmý, jenže když už vyplejtvá svoje tři kojení, tak prostě vstává. :angry: :angry: :angry: no a mě se ráno udělalo pěkně zle a teď co s malym?? tak byl chudák celý dopo v sedátku, jen jsem ho nakojila a i to jsem měla co dělat. teď už je mi líp, když už dokážu zasednout za PC. nejradši bych nikam dneska ani nešla, ale musíme na nákupy pro mlíčka a pro pleny. :angry:
takže shrnuto a podtrženo: koupání s naším spinkáním nemá nic společnýho.
5. říj 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A jinak mi tedy malá normálně taky blbne se spaním, zásadně když se člověk potřebuje pořádně vyspat, tak se budí co chvilku a jinak vstává na kojení ve 3h,v6h a pak v 8h. Má už to tak zažitý dlouho. No a na potvoru , nejstarší dcera chodí do tanečních, takže jsem šla včera na prodlouženou, manža hlídal a jako kdyby to čuchala, že jsem pryč, tak už byla vzhůru o půlnoci, takže jí manža hodinu nosil, dělal s ní ptákoviny a čekal, až přijdeme. No a pak si to dovedete představit, rozdováděná jak v poledne a budila se co hodinu a furt chtěla dělat blbosti :angry: :angry: :angry: . Ty děti prostě mají čuch na to, kdy nám se to NEHODÍ !!!!! :rolling_eyes:
5. říj 2011 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 souhlasíííím :wink:
5. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky tak ja se rano probudila nachlazena ale dalo se to, ted se to vystupnovalo tak, ze nejsem schopna pomalu ani vylezt z postele, natoz malou nosit, pritele sem poprosila at ji dnes hlida vic tak mi rekl ze jo a v zapeti mi rekne ze musi sjet jeste odpoledne do obchodu a pak ze by jel posekat zahradu, no chapete to??? ja uz nemam silu mu odporovat. proste to tu s malou nejak prezijem. jen doufam ze mi sem nenasadi tchyni. to uz bych pak sla radeji i na prochajdu
@evinka85 a jak ho koupes, jen ho otiras nebo s nim delas blbiny? my s malou vzdycky tak 10min blbnem pak rychle umyjem a jdem na jidlo pak si chvilku pohraje a pak spat. vetsinou mi spava od 8-9 do cca 3-4 nekdy vstane driv ale da se to
5. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek koupu vždycky ve vaničce. máchám ho tam, pak ho umeju, nechám ho cákat a nakonec ještě vyndám lehátko a pěkně ho ve vodě protáhnu a pak ještě třeba na bříško a držím ho jakoby pod hrudníčkem. doecela se vyblbne. pak namazat, nacpat mlíkem a spinkat...... takže těžko říct, kde je chyba. jak říkám, je to věčný zkoušení a když už přijdeš na to, proč jaký věci dělá, tak už dávno nasadí jinej režim....... :unamused:
5. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík všem :slight_smile:
V cukuletu nahlížím a jen zdravím,dala jsem se na prodej věcí z anglie - tudíž second hand Anglie,oblečeníčko na naše zlatíčka tak se tu v tom topím,ale strašně mě to baví,tak jen kdyby ste měla některá zájem písněte kouknem co tu mám :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 tak tezko rict.nam celkem najela na dobrej rezim kolem 8-9 jde na kute, ale radeji tukam at to nezakriknu.

jak je to s kojenim a horeckou?malou sem nakojila naposled rano a co je mi blbe tak jen nutrilon. bojim se aby to odemne nechytla:frowning2:
5. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jediný, co má Kubík jako 100% pravidlo je, že chodí přesně v osm spát. a jak vidno, je to k ničemu :unamused:

Je možné kojit při horečce matky?

odpověď: samozřejmě koj a koj, horečky vůbec nevadí - naopak! Tvé tělo vyplaví do mlíčka ty správné protilátky a děťátko bude chráněno. Prakticky žádná nemoc maminky není kontraindikací - kojit se může. Vyjimky jsou (HIV, těžké psychické poruchy...), ale zde nemá smysl o nich mluvit. Běžné infekční či virové nemoci - angíny, chřipky, záněty - při všem se může, ba naopak by mělo kojit. Tak se brzy uzdrav.
5. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek koj koj,přes nemoc je to nutnost,malá to nedostane,naopak dostane protilátky :wink: :wink: :wink:
5. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
5. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jj přesně jak píšou holky i mě to dr řekla když jsem byla nemocná že to že ji kojím je to nejlepší co pro ni můžu udělat.odnesla to jen malou rýmečkou,ale vzhledem k tomu že jsme omarodili ve stejný den tak si myslím že ode mně to nechytla a asi fakt díky tomu kojení neonemocněla víc.
5. říj 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 a máš někde fotečky?
5. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska konečně vyspinkáno. první vstvání v půl třetí, pak v pět a normálně vstává v půl sedmý a dneska až v půl osmý. přelezli jsme k televizi v osm kojení a v devět jsme ještě usnuli do půl jedenáctý. tak mám dneska i sílu do žehlení :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek