• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahojky, holky jak vám dětičky spí přes den? mě malá skoro vůbec. V noci teda od 22 do 7h. ráno bez probuzení, ale přes den to je něco. Jestli zabere na hodinku tak moc.
jinak k tomu koupání, taky teď koupeme tak po 2-4 dnech. Jsem si říkala, že to nebudu nijak přehánět a dramatizovat. Koneckonců čistota půl zdraví špína celé :grinning: nebo ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jinak horor minulý pátek jsem dostala MS a malá mi dva dny předtím úplně plivala mlíko a dudlila to přímo nehorázně. Raději jedla zeleninu než mlíko, jsem to nechápala, potom MS a měla jsem jasno. Zajímavé jak to poznají.
6. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evinka85 to je supr treba se to bude zlepsovat. to nase mala byla taky super, probudila sem ji az na kojeni kolem 3.45 a pak sala do pul 8 a do 8 sme se spolu valely v posteli tata byl totiz v praci.
6. říj 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no kéž by!!! av navíc zítra se nám vrací tatínek, tak to malej bude sekat latinu. :slight_smile: aby taťoušek neviděl, jak tu vyvádí v týdnu..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka jediný pravidlo máme, že chodí spát ve 20.00. záleží, kdy se vzbudí a pak jedem po třech hodinách a Kubík teda vstává definitivně většinou kolem půl sedmý. takže neni pravidlo kdy spí, ale mezi kojením usne hodinu po jídle tak na 20minut. i v kočáru. někdy to vydrží i bez, ale to je pak protiva :angry: dneska mu to spinkání šlo, taskže byl celej den hrozně hodňoučkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže i maminka je spokojená :grinning:
6. říj 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik teď vezu na víkend spoustu věcí na dětskou burzu pak bych nafotila zbytek a mám v plánu koupit nový balík tak pak dám info kde najdete fotečky ju :slight_smile:
6. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
JInak my teď měly 2 šílené noci ,malá probrečela den i noc a nevíme proč :frowning2: navíc od očkování ve 4.měsících se nám pokazila tak že zž nespí celou noc ale i 3x jíme :frowning2: ach jo
6. říj 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka ahoj, me pres noc mala spi bez problemu , akorat posledni tyden ani ne , mi mala spi jen asi 2 hodiny pres den, driv mi mezi krmenim spala treba 1 hodinu, krmim po trech , ale ted mi mezi krmenim uz nespi treba vubec, no jeste ze je hodna a vetsinou si jen brouka nebo kouka :slight_smile:
6. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka me mala spi mezi kojenim cca pul hodky. kolem 2 hodky odpoledne kdyz s ni vlezu do postele tak je schopna spat i 2-3 hodky
6. říj 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko!!!
tak možná se nám ustaluje režim. dnešní kojení zase půl třetí a půl šestá. ale to jeho vstávání o půl sedmý mě zabije.kor když je ještě tma :angry:
7. říj 2011 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenicenka17 a kde to kupuješ ty balíky?na fotky se těším,jen škoda že to bude přebraný.
7. říj 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra na velký nákupy!!!! už budeme kupovat pleny velikosti 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka ahoj, tak me osobne, kdyby Vita spal aspon tu hodku denne, tak zaplesam :slight_smile:. My spime tak 20 minut pres den (ale jen v kocarku po cca 30minutach mrceni)a nekdy, kdyz je hodne dobrej den a ja vyjedu s kocarem dvakrat nebo jedu nekam autem, tak si da jeste dalsi 20ti minutovku :grinning: . Ale zase musim rict, ze vecer usne kolem osme, pak se budime kolem treti, ctvrte nebo pate a rano si jeste 2-4hodky pospime, podle toho, kdy se probudi poprve a konecny budicek je v osm rano...takze zase je vcelku vzornej v noci a to je pro me podstatny, pac ja neumim usnout pres den :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
@pupicka
@hribek
@dendy88
@evinka85 holky díky. Já si právě říkala, jestli to není nějaké divné. Já jsem ráda, že spí celou noc, jinak teda nevím, to bych fakt asi nedávala. Já v noci teď jen jednou odstříkám a jinak pohoda.
7. říj 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
teď jsem zkusila Kubu zavinout a položila jsem ho pod telku a už chrní, tak ho přenesu do postýlky.to se mi bude hodit o víkendu, když tu budeme mít ještě druhýho skřítka, ktrerej chodí po o ještě spát. tak snad kubajs do dvou vydrží. to by bylo žůžo, já si uklidím navařím a můžu jít ještě zalehnout. stejně, až bude zima, tak si myslim, že budu ráda, že bude chodit po obědě spát. :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka mě jde ve 20 hod. spát, pak vstává kolem 4 hod a spí do 7, já ale v ty 4 vstanu, uvařím kafe, nachystám snídani a svačinu manžovi, hodím si spršku...pak jedem s e starší do školy a usíná kolem 8:30 na cca hodku, pak jde spát kolem 11:30 vetšinou na 2,5-3hodiny a pak si schrupne ještě odpo kolem 5 do té 6 a v 20hod. už jde zase spát...
7. říj 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 uz? my uz je kupujem tak 2 mesice:grinning:
@1luciferka1 ty jo a pres den chodis spat? ja jak malou v noci kolem te 4 nakojim tak jeste hodku sem vzhuru a hraju karty na telefonu nez usne uplne a me se unavi oci ale pak chrnime do tech 7 - 7,30
7. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jo, někdy mě to chytne,ale asi má radar, takže jak odpo dlouho spí, tak když lehnu až ke konci té doby, tak je samo do 5ti minut vzhůru, tak když jsem k.o., tak ji vemu, kojím v leže a trochu se u toho "prospím" :grinning: a někdy když je krize, tak seru na vše a celé tři hodky s ní spím v posteli, ale to výjmečně. Já tak vstávám kvůli manžovi, ono, kdybych po tom kojení nezůstala vzhůru, tak hodku na to už s manžou nevstanu - a když nevstanu tak je celý den bez jídla a stejně pak ráno nestíhám do školy, takže raděj zůstávám vzhůru :wink:
7. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jojo už máme těch šest kilo a včera jsem z nouze načala trojky, tak už u nich zůstanem :grinning:
7. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my už načínáme 4 :confused: 3 máme už několik měsíců. My totiž nějak přeskočily 2 , ty měla tak týden :grinning:
7. říj 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@badik ale bude i nové zboží :slight_smile: Kupuji různě na netu... :slight_smile:
7. říj 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já se dnes krásně projela :angry: . Byla jsem v tescu a měli tam ve slevě krásnou kombinézku na zimu, tak jsem koupila vel. 9-12 a byla jsem nadšená jak ji budeme nosit od prosince. Dojedu domů , vyzkouším a málem mě kleplo, byla nám tak tak. Tak jsem musela zpátky pro tu největší vel., naštěstí nám ji vyměnili, takže máme neuvěřitelných 12-18 a je nám o malinenko větší, takže ji budeme mít už od listopadu. Jako nevím buď bude hrát ta naše holka košíkovou :grinning: :grinning: nebo to mají blbě číslované. :sweat_smile: Je teda fakt, že tam bylo pro 11,5 kg, ale taky 80cm a to je fakt, že máme už teď 74-80, takže spíš má chyba
8. říj 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, řešili jste už někdo teplou podložku/vložku do kočárku? Koukám na net a nevím jakou vybrat. Nemáte někdo něco pro inspiraci?
8. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Dáda má 7830gr a 65,5cm.. Jo a dneska jsem dala první mrkvičku :slight_smile:
8. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monny89 my taky a male moc nechutnala
8. říj 2011 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nám příkrm chutná jak který den... někdy slupne vše z toho sotva pár lžiček.. To se šímou nebyl takový problém :slight_smile:
9. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Dáda půlku přežvejkal a spolknul a druhou půlku plival :grinning: Jsem zvědavá dneska...
9. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ja s tim asi pockam, o vikendech kdyz budem u nasich tak ji to s mamkou zkusime dat, samotne se mi do toho nejak nechce. idealni by bylo kdyby uz sedela to by se to krmilo lip
9. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsme včera dali první mrkev šmakovala dnes už je i venku :grinning: :grinning:
9. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek
@saminomimino Tak já jsem dneska dala už podruhé.. a snědl celou třetinku :slight_smile: Poslední třetinka na zítra... a pak zas něco jiného :slight_smile:
jo a dneska byla venku včerejší :grinning:
9. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že tu hromadně začínáme s mrkví :grinning: Já taky včera dala první, no nadšení žádné, dneska už to bylo lepší... My totiž začínali sinlacem a ona je ta kaše nasládlá, tak jí mrkev asi teď nudí.
Jinak po sinlacu přibrala, takže jsme se konečně po 2 měsících pohly s váhou z 5100g a má 5330g.
9. říj 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek