• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 jj já taky dnes dala další,jí hezky ale dala jen pár lžiček,ona není velký jedlík jsem ráda že to vůbec jí,pak už to plivala,tak čekám že zítra bude zase nadílka :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda to je krásná váha,my máme 5400g a je to prý v pořádku :wink:
9. říj 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukám,že už začínáte s mrkvičkou.Sama taky zvažuju,jestli už dát Tondovi ochutnat,Jak mrkev připravujete?
9. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jojo, hlavně že se to konečně pohnulo a snad už bude klid... nechci do ní zase ten sinlac cpát horem dolem, je vysoce kalorický, tak z ní nechci dělat uměle kuličku... Jak je Jasmínka dlouhá? Zajímá mě, jakou velikost kupuješ zimní kombinézku... pokud kupuješ.
9. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jaá se přiznám netuším co ten sinlac je chápu že něco na přibírání,já myslím že i bez něj to bude dobré :wink: Jasmule má 62cm a kombinézku mám po Samovi 68vel.ale je krapet větší ale myslím že jí asi nebude do konce zimy...kolik máte vy?
9. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Sinlac je nemléčná karobová kaše pro alergiky na bílkovinu kravského mléka a pro nejedlíky :wink: Aguša má 65cm, tak nevím, asi koupím zatím nějaký teplejší overálek 68ku a v zimě uvidím... akorát na krámech už mají prdlačku.
9. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jste dlouháni :dizzy_face: ,ale dle mého má naše bobule taky víc když byla měřena byla prohlá jak luk,v kočárku je od kraje do kraje :unamused:
Mrkni na aukro a mimibazar,tam se dá koupit za dobrou cenu,to totiž nemá význam kupovat novou na takovou chvilku a ono se to ani nezničí dá se to pořídit jako nové ale za daleko menší cenu,já tu semišovou chlupaťoučkou sehnala za 300 a tady je mají za 800 :unamused:
9. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jojo, semišku už mám na mimibazaru jetou vyhlídlou... ale pořád to není ono, musím to víc hlídat.
9. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@saminomimino
@monny89
Ahoj, tak my už baštíme mrkev asi měsíc a střídáme různou zeleninu. Včera jsme dávali zeleninovou směs s rýží. Byla v tom brokolice, mrkev, hrášek a rýže. Zbaští v pohodě celou sklenici, většinou i sklenici a půl, ale také jsou dny, že jenom polovinu a víc ani rána. Nejlíp ji chutná mrkev a dýně a potom ještě ji docela jede mrkev s bramborem nebo uvařený brambor s mým mlíkem jako kaše. JInak si docela zamilovala prosnou kaši a nepohrdne ani amarantovou a rýžovou a kukuřičnou. Přijde mi, že chce spíš pořád něco jiného.
@aajda my včera koupili 12-18 :grinning: 9-12 je nám už teď
9. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jen malá rada,Pozor na nakupování oblčení na zumu,kupujte raději fakt větší velikosti.Já mám pro Toníka krásnej chlupatej overal 3-6 měsíců a je mu na těsno :frowning2:
9. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@saminomimino holky zkuste tesco, ted tam ve slevách aspoň teda v prostějově( za 400,-) nádherné zimní overaly, takové plyšové heboučké, měkkoučké a teploučké a v různých barvách i ve všech velikostech , největší mají 12-18
9. říj 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino určitě bude zase oranžová :grinning:
@dostyna Kupuju skleničky Hami prozačátek, jsou tam hlídané dusičnany narozdíl od uměle vypěstované mrkve :slight_smile:
@ikopretinka a to dáváš ty malinké nebo velké sklenky???
A oblečení kupuju větší.. teď jsem koupila kombinézku 6-9 :slight_smile:
9. říj 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty malé 125 g od Hippu BIO od ukončeného 4 měsíce
9. říj 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka díky vím o tom ale jak říkám já má ten plyšový po synovi :wink:
9. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, a je tu nekdo kdo jeste nedokrmuje ? :grinning: ja tu nasi kocicku malou snad osizuju :grinning:
9. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já tu jsem neboj, nešidíš maličkou, však i ona se jednou dočká, není kam spěchat. No a pokud ti krásně přibývá na váze, tak jí to zatím stačí. :slight_smile: Já taky zatím jen kojím a večer teda poslední dávku kojení dokrmuji ještě Nutrilonem. No a na příkrmy čekám, až doporučí pediatrička. :slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no me pribrala za mesic asi 800 g, mela 6250g a ted ma 7070g takze myslim ze pribyva hezky :slight_smile: a doktorka zatim o dokrmovani nic nerikala , a kojim plne , doufam ze do 6 mesicu to uz nejak dotahnu :slight_smile:
9. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 bud rada ze jen kojis, neleze to do penez nemusis mit po ruce prevarenou teplou vodu a flasky....me ted posledni 3 dny odmita mala kojeni, takze odsplichavam a vypije to z flasky:frowning2: no aspon ze to vypije z te flase a neodmita to kompletne
9. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no ja jsem rada, jedna znama prestala kojit protoze chtela kourit... to jsem nepochopila, jako je to fakt, levny a to ze nemusis sebou nic porad tahat je k nezaplaceni
9. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Vás tu v rychlosti dočítám. My tedy taky nedokrmujeme, plně kojím a v úterý jdeme na 4,5 měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik bude malá vážit. A kombinézky mám na zimu dvě vel.74, ta vel..68 jí byla pěkně natěsno. Nerada se obléká a to rvaní do těsný kombinézy by byl opravdu boj.
9. říj 2011 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No to bych tedy taky nepochopila :confused: :confused:
9. říj 2011 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no ja mam taky jednu 68 a doufam ze se do ni vejde :slight_smile: zbyva ji do ni jeste 4 cm :slight_smile:
9. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to je mazec
@jana974 nasi male koupili na vanoce 68 kombinezu a jen tak jsme pro jistotu zkusili a ji je tedkom takze na vanoce budou kupovat neco ineho:slight_smile:
9. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek vy uz je oblikate do kombinezek ? ja zatim na nikol strkam jen teplejsi veci.... jeste mi takova zima neprisla ???
9. říj 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak dnes jsem poridila k 1 narozeninam toho hrajiciho pejsla od FP :grinning: maji ho ve sleve v globusu a nakonec jsem neodolala
9. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nene neoblikali, jen sem ji zkouseela u nasich jak ji bude. byli ve vidni a neodolali, je fakt nadherna:slight_smile:
9. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak tak čtu, tak řešíme stejně!!! :grinning:
v tescu jsem neodolala bundičce, taková modrá- a to jsem tvrdila, jak bundy nEE.že jen kombinézy. já zase přemýšlela dopředu, že když máme 5měsíců, tak jsem vzala rovnou 9-12m, ať ušetříme :sweat_smile: no jenže na to naše šestikilový dítě je jaksi veliká :fearful: tak jsem říkala, že v lednu už by mu mohla být. stejně do korby a do fusaku mám v plánu kombinézky a tu bundičku bude mít až do káry. sice jsem kupovala kočár, aby mě tam vydržel v korbě celou zimu, ale v lednu už by mohl mít nárok v osmi měsících :wink: :wink: :wink: jó kdo ví, čeho se mu zachce, až ochutná sezení :grinning: a hlavně má ten náš skřítek už teď asi 66cm!!!
10. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ty to prodavas ? proc? dyt ti to mala jeste vyuzije ne ?
10. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek