• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 máme jesště kombinézu,a další 2 bundičky co dostala a jelikož tahle je ze všech věcí jediná nová tak ji dávám dál.ale s bolestí v srdci,ale říkám si proč toho tolik... :slight_smile: pořídím za korunky něco co ještě nemáme... :wink:
10. říj 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to jo :slight_smile: tak ja toho mam taky docela dost, ale vse schovavam , porad si rikam ze sestra to pak taky casem treba vyuzije( a ja treba jeste taky :slight_smile: ) , jen zachvili budu mit plnou postel malych vecicek :grinning:
10. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hnus to počasí!!! nikam se mi nechce!!! ani z postele ven :angry: !! :grinning:
ale už nám dorazil fusáček, tak už může začít mrznout!!! - ba ne. kvůli těm našim skřítkům bych si přála, aby ta zima byla co nejkratší!!!!!
10. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:31 • majkl81
Dobrý večer všem, jak jste tu řešily ty příkrmy, tak my začínali pastiňákem od Alnatury z DM. Vřele doporučujeme...prima konzistence, jemná nasládlá chuť a hlavně nebarví jako mrkev.-D
10. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vidim, ze skoro vsechny uz zacinate s prikrmama...tak my jeste stale odolavame:slight_smile:, ale taky si rikam, abychom nepripasli ten spravny cas na to, kdy se bude Vitkovi chtit neco ochutnat:slight_smile:
Jinak jak jste tu resily kombinezy, tak my jsme nakoupili 74, Vitek ma cca 67 cm, veci noci 62 nebo 68, ale nevim nevim, jestli mu ta kombineza nebude velka:(....to by me bylo moc lito. Ale pristi tyden jdu na burzu, uz se moc tesim, kdyz jsem byla tehu, tak jsem tam koupila moc fajn vecicek za super ceny!!
10. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a jaky fusak jsi poridila? Ten Emitex? A spokojenost? PRijde TI, ze se da dobre utahnout kolem hlavicky?
10. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jestli můžu,
tak my pořídili emitex cocoon a je to bomba,je od narození do 3 let,mimčo je v tom krásně zachumlané,je super teplý ale má regulaci teploty,je pro jaro podzim a zimu,v tuhých mrazech jde dokoupit vložka a je ještě teplejší,má omyvatelné nožky a zabudovaný nánožník nepromokavý proti dešti sněhu,já jsme moc spokojená,cena 1450,-
10. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak já nakonec pořídila Lodger Bunker koupila jsem použitej, ale v super stavu za dobrý peníze :wink:
10. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jojo ten emitex. já ho ještě moc nezkoumala, ale líbí se mi, že jde rozepnout na tři díly.... takže možná ty záda použiju, jako vložku pod malýho už teď a až bude větší zima, tak připnu vršek....
jinak dneska jsme vyrazily v kombinézce a bezva. pod tim body s dlouhym rukávem a punčošky. na návštěvě jsme svlíkli jednu věc a bylo hotovo!!! :grinning:
10. říj 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem dala poslední třetinku mrkvičky, zítra dám mrkev s bramborou :slight_smile:
10. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už jsem objednala fusak konečně! Nakonec Kaiser! :slight_smile:
10. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcete vyvolat 50fotek zdarma??? Pošlu vám pozvánku na email! Je to promo akce! Pište IP :slight_smile:
10. říj 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,resili jste tu fusaky.Vcera v casopisu Maminka jsem cetla o fusaku znacky Mucki L.Zatim jsem nekoukala na cenu atd.Spis posilam jako tip kdo jeste nekoupil :slight_smile:
11. říj 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já se pro něj taky rozhodovala ale nakonec jsem ráda že mám cocoon,je to dobrý i na dítko s botkama to ten lodger by byl naprd,ono se to fakt hodně ušpiní,tento je pěkný ale já tuhle barvu zavrhla hned to by nevydrželo bílé ani 5 min :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino On je smetanovej a my nejspíš boty hnedtak mít nebudem a já mám na střídačku ještě černej Kaiser :wink:
11. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám také fusak Kaiser, ale vzala jsem z druhé ruky . Je skoro jako novej za 410Kč. Takže já jsem maximálně spokojená.A ladí nám barevně s kočárkem - červeno černý. :slight_smile:
11. říj 2011 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdeme na očkování k doktorce a jsem zvědavá, kolik Amálka zase přibrala :sunglasses: , přijde mi, že jí poslední dobou sotva unesu :sunglasses: a hlavně, jí začíná být pomalu velikost 68 krátká :wink:
11. říj 2011 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska je nám přesně pět měsíců :slight_smile: a takhle blbnu před obědem :grinning:
11. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine tak příští zimu už botky určitě mít budete :dizzy_face: ,ale když mátš fusaky dva to je jiná :wink:
11. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :slight_smile: no mě se ted malej začal v lehátku posazovat.přitahuje se břichem nahoru.No a koukám,že ty to máš ještě akčnější,už chce rovnou chodit :grinning:
11. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak příští zimu už jo, možná pořídím navleky na boty :wink:
11. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak posazujem fakt se už víc jak měsíc, a jak je pořádnej a má sílu jak bejk, tak fakt vypadá, že by už chtěl ťapat, bože jen ať ještě chvíli počká :grinning:
11. říj 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine uz davas sedet ? :slight_smile: to ja ji jeste chvili necham lezet, jako libi se ji kdyz ji pritahuju do sedu, ale zas na to nepospicham aby sedela
11. říj 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes očkování hexa+prevenar. Amálka zvládla na jedničku,prospala celé odpoledne. Zatím je vpohodě, tak uvidím,jak večer. A jinak ve 4,5měsících máme 67cm a 7kg rovných. No taky by mě poslední dobou celou snědla :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak já taky nechvátám, ale malej mi to vždycky vysvětlí :cry: :grinning:
11. říj 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak vidim, ze vy mate vsechny sikovny ciperny detatka.....to asi jen my mame lenoska, cca pred 10 dni dokonce prestal past koniky (ale vcera uz se mu to zase podarilo), tak jdeme radeji ve ctvrtek na neurologii, aby se na nas podivali proc to :frowning2:. Tak mam vazne docela strach, jinak je Vitek ukecanej a vysmatej, tak doufam, ze to nebude nic vazneho (jen lenost po rodicich :slight_smile: ). Chtela jsem se zeptat tech z vas, ktere uz prikrmuji mrkvicku atd. , jak to delate? Sedi vam mimca v zidlicce a davate lzickou nebo jak?
11. říj 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino k tomu fusaku..diky za tip, taky jsem na nej kokukala (nebo na ten lodger), ale prijde mi, ze je praktictejsi kdyz je ta vnejsi vrstva nylon nebo ne?
11. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Neurologie neboj, my taky chodíme, Ági má slabé bříško a nerada používá ruce, takže všechno tahá krkem. Tak vám doktor poradí pár cviků a bude klídek.
Jinak my krmíme klasicky na židličce, koupila jsem takovou, co jde položit skoro do lehu (chicco polly). A dáváme lžičkou. Na lahvičku neumí a učit už jí nechci.
11. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
prosím prosííííím klikněte mi na odkaz . z jednoho pc je jeden hlas, nejde to opakovaně děkujuuuu, chci vyhrát CD :sweat_smile:

http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1235&ids=546
12. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek