• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@aajda Taky máme tuto židličku - už teda po první holce a spokojenost veliká. Už se těším, až ji začne využívat i Verunka. :slight_smile: Takže jestli někdo váhá kterou koupit, tak tato je ideální.
12. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Krmím v lehátku, ještě nesedí takže posazovat nebudu.. dám si třetinku skleničky do misky, ohřeju v mikrovlnce, promíchám, zkontroluju teplotu a krmím.. :slight_smile:
Židličku budu mít dřevěnou polohovací k vánocům :slight_smile:
12. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už začínám pokukovat po autosedačce,že by jsme ji pořídili na vánoce máte nějakej typ?takovou tu polohovatelnou protože asi ještě nebude sedět.ségra v únoru čeká mimčo tak bych jí dala naše vajíčko ať zbytečně nekupuje
12. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak já chci Romer King :slight_smile:
12. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvni mrkev:slight_smile:
12. říj 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupicka zaprvé pro mně logder,drahý,pěkný ale drahý,nemá dole omyvatelný vniřek a moc dobře vím jaké je to s botkama a prý lodger snáž promokne,tady mrholilo a šli jsme bez pláštěny a dobrý i když fusak byl mokrý nenasálo to,jasný ale že v dešti je to něco jiného,ale přinejhorším má právě ten zabudovaný nepromokavý nánožník,takže když zapomeneš pláštěnu nic se vlasně nestane :wink: ještě koupím tu vložku,mají různé barvy a zima může přijít,já jsem fakt spokojená moc,sice se dá lodger sehnat z druhé ruky řekněme kolem těh 1800 ale furt je to moc a ještě k tomu použité,tento je za 1450,-v pohodě k sehnání,já ho mám z Brna,ale na webu ho mají všude,on lodger byl dotěď jediný svého druhu a tak ta cena tomu odpovídá,emitex je dobrá alternativa :wink:
12. říj 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ MENSI DOTAZ, KDYZ JE AUTOSEDACKA DO 18 KG, to se pak musi poridit dalsi autosedacka nebo staci uz jen podsedak ?
12. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 osmnáct kilo, je ještě za dlouho.... to bych neřešila. jestli náš kuba bude po Nevl. bráškovi, kterej má 13kilo a 3,5roku, tak mu vydrží až do osmnácti let :slight_smile:
jinak na podsedáky slyším jen negativa.....
12. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NĚKDE JSEM VYHRABALA TOTO:

Omluvám se, ale všichni jsme nějak neodpověděli na podstatu otazky.

Takže : PODSEDAK je plnohodnotnou náhražkou autosedačky.

Odpověd: Od chvíle, kdy usoudíte, že dítě se Vám již do autosedačky nevejde. Zákon neřeší odkolika, ale DO KOLIKA ( 150 cm a 12 let ). Pokud policista zastaví vozidlo, kde Vám bude sedět 5 leté dítko na podsedáku, nemůže vám řict nic víc než "štastnou cestu". Ale vy ji používejte dokud to jde a je to dítěti příjemné ( netlačí ho ). Pokud máte 10 dítko, autosedačku již nekupujte. V podstatě půlka republiky vozí podsedák od chvíle kdy dítě odroste.
12. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik kamarádka taky začala řešit, tak si ráda něco přečtu a poradím jí..... :wink: jinak jsem říkala, že náš šestikilovej Kuba se na váhu do vajíčka bude vejít asi i ve dvou letech. ale už teď jsem si říkal, kam ty nohy složí....přece jen bude mít za chvíli 70ačísel...... takže se taky ráda na něco podívám :confused:
12. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahojky,četla jsem že budete pořizovat dřevěnou polohovací židličku.Máš už vybranou konrétní?Já jsme s prominutím v prdeli.Už 14dní vybírám židličku a nemůžu vybrat :angry:
12. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jééé,mrkev :slight_smile: a jak to šlo,dśkončilo víc na brindáku nebo v žaludku? :slight_smile:
12. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka hele,náš Tonda se dokonce obrátí ze zad na bříško,ale jsou dny,kdy ho nebaví ani pást hříbátka vzteká se.Myslím,že to není nic vážnýho,jen prckové nemají někdy své dny-určitě se nestrachuj.Nesmíme být na ty prcky tak hrrr, obzvlášť když je to chlap :slight_smile:
12. říj 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ahojky,klikla jsem na ten odkaz ale dál nevím co mám zakliknout :unamused:
12. říj 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale jo docela toho zbastila dost ten bryndak si pak strcila do te spinave pusy proto je tak barevny
@monny89 mas ho tam, co vyhrajes?
12. říj 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš ho tam :slight_smile:
@evinka85 no váhově se ti do vajíčka sice vejde,ale zase mu nesmí trčet hlavička.nejde až tak o zákony,ale hlavně o to aby to pro dítě bylo bezpečný,jinak to ztrácí smysl.takže už se po ní můžeš taky začít ohlížet :wink:
12. říj 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tyyy br´do,no tak ta by se mi taky líbila a hodila,ale máme od téhle značky nábytek pro Tondu.Komodu s přebalovákem a postýlku.Vypadá to úžasně,ale u skládání byl můj chlap tak nasranej a nadával jak nikdy.Chybělo tam pár šroubků,z postýlky jsem stírala barvu,nějak to pouštělo.Ted už je to teda dobrý,ale byla jsem z toho celkem rozladěná.Jo a u komody vypadával šuplík,tam taky cosi chybělo :slight_smile: Podobnej problém měla známá.Tak držím palce ať to máte vpohodě.Protože je to moc hezký
12. říj 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš ho tam :slight_smile:
12. říj 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna stačí jen kliknout, nic dalšího se nezaklikává, děkujuuuuuuuu
12. říj 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš ho tam..
12. říj 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 @dostyna švagrová má s tou žirafou postýlku a když ji skládali taky dost nadávali,vůbec neseděli dírky na sebe a taky už se jim kus urýpl,já se po ní taky původně dívala ale dost mě to odradilo
12. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky ode mě ho máš....
12. říj 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, my tento týden objednali romer duo plus, zítra přijde
12. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš ho tam
12. říj 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Děkuji, no jestli vyhraju, tak dostanu dětskou výživu v hodnotě 600,- ale nevím jestli vyhraju, jelikož jsou i tam i se 200 hlasy :frowning2: HLASOVAT SE MŮŽE KAŽDÝ DEN! :dizzy_face:
@badik
@lenicenka17
@evinka85
@ikopretinka
@dostyna děkuji holky!!!
@dostyna
@badik Jako fakt??? Když mě se to hrozně líbí ta židlička.. žádná jiná dřevěná polohovací není :frowning2: :frowning2:
12. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Řešila jsem zrovna to samé...vajíčko je dost těsné a čeká nás v prosinci cesta do alp a já chtěla už jet v něčem bezpečnějším. Koupila jsem Britax firs class 2010 (0-18kg) a doufám, že budu spokojená. Recence jsou na ni dobré, tak snad ano.
12. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek