• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 mas ho tam :slight_smile:
12. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka oprava: Britax first class:slight_smile:
12. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Díkyyyyyyyy :slight_smile:
12. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka Zeptám se, kolik jsi za ní dala? Já měla v merku právě tuhle, nebo ještě Besafe Izi, ale to je trošku jiná cenová (přes 7000,-).
12. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 rozhodně podsedán až je dítě vleké,v autosedačce je chráněno proti bočnímu nárazu,na podsedáku je zcela zranitelné,my máme autosedačku do 25 kilo pak koupíme tu do 35kg a bude tam co nejdéle,je to jen a jen pro bezpečí dětí,malej je dost velkej na podsedá už teď ale riskovat jeho život nebudu,v autosedačce je pěkně v bezpečí :wink:
12. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no to jo, ale sestry holce je 5 let, a teprv ted mala 18 kilo, a presli rovnou na podsedak s nejakou vlozkou za zadama :slight_smile: a nabizime jestli si od ni za 3000kc neodkoupim autosedacku do 18 kil, tak premyslim protoze jsem chtela koupit rovnou do tech 35 kg, znacka cybex pallas .... slysela jste nektera o nem neco ?
12. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@monny89 no přesně tak.je to škoda,je to moc hezký,ale kvalita je špatná.Jinak našla jsem na aukru ještě jednu s polohovatelnou opěrkou http://deti.aukro.cz/multifunkcni-jidelni-zidlicka-bukova-i1866699614.html
12. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale nemá polohovatelná zádíčka :frowning2:
12. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, možná nečtu moc pozorně, ale na co polohovatelný zádíčka?? já mám teda lehátko, takže ho můžu nakrmit zatim v tom, dokud nebude sedět. ale předpokládám, že tak měsíc a může se posadit do tý židličky.......
12. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě se líbí tohle.... a polohovací asi dokonce bude.............. http://tr.aukro.cz/jidelni-zidlicka-se-stoleckem-caretero-primus-i1871749176.html
12. říj 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Na bazaru za rok používanou - model 2010 jsem dala 2400,-. Jinak nejlevnější jsem ji našla na kvalitniautosedacky.cz za 3999,-. Snad bude dobrá...fakt se na ni těším. Naše vajíčko mi nepřišlo nikdy extra bezpečné:-/
12. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svozilka Jojo, na MMB ji maj taky za 4000,- nejlevnější :unamused: :unamused: taky rozvažuju použitou, ale nevím, ještě uvidím....
12. říj 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no, přeci nebudu dávat samo nesedící dítko do židličky ne? Takže dokud se sám neposadí (což děti dělají kolem 7-8 měsíce, tak ho prostě posazovat nebudu, kvůli zádíčkům. Takže chci polohovací zádíčka aby neseděl. A nechci plastovou ale dřevěnou víš :wink:
A jestli ty chceš posazovat, to je tvoje věc, ale já jsem na to zdraví dětí háklivá :confounded:
12. říj 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 cítím ironii???
no já teda nutně dítě nepotřebuju posazovat!!!! taky jsem háklivá na zdraví dětí a v první řadě svýho!!! jen jsem řekla, že zatim může být v lehátku, nebo to někdo dělá tak, že nakrmí podložený dítko polštářem!!!
kolem šestýho měsíce už některý děti sedí, což je pro nás otázka jednoho-dvou měsíců! proto jsem se ptala, jestli k tomu nemáš třeba ještě jiný důvody..........
13. říj 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 To neměla být ironie, promiň jestli to tak vyznělo, ono psaná slova vyzní jinak :zipper_mouth:
Jen jsem se snažila vysvětlit, proč chci takovou židličku, a jelikož se mi Dáda ve 4,5 měsíc ani nepřetáčí z bříška nebo ze zad, maximálně jde na bok, tak si myslím že bude sedět až za hooodně dlouho.. :grinning:
Jako jasně, já krmím teď v lehátku, ale lehátko má nosnost 9kg, Dáda má 8kg, takže prostě to budu muset nějak vymyslet, tak hledám polohovatelnou dřevěnou židličku...
Každé dítko není stejné, takže se holt musím malýmu s tímhle přizpůsobit, a nevím co budu dělat když jediná dřevěná polohovací má špatný reference :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já když jsem se byla dívat na židličky u nás v obchodě měli tam i jiný dřevěný polohovatelný,ale značku ti neřeknu tu fakt nevím.jinak švagrová to řešila kojícím polštářem,podepřela si malýho jím sepla ho a šlo to,já to budu asi řešit sedačkou.
13. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik achjo :frowning2: Kojící polštář nevedu... a do sedačky se mi už taky nevejde, vajíčko je taky jen do 9kg :frowning2: No tak to abych koupila sedačku 0-18kg nebo kolik to je.. to je pěkný no :frowning2:
13. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak máš další :slight_smile:
13. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Moni,měla by mít nastavitelná záda,píšou to tam.Hele,klído si kup tu s tou žirafkou,ale jen jsem chtěla poslat svoje s¨zkušenosti.Třeba bude fakt vpohodě a budeš mít štěstí.
Je pravda,že pokud nebude prcek sedět,tak musí uritě být v polosedu a ne uplně sedět,to na záda není moc dobrý.Já mám v plánu tak v 7 měsíci,uvidme jak se bude do toho hnát,ale nic neuspěcháme.Mezitím ho můžu krmit na naší sedačce zapřenýho polštářem,vždycky se to dá nějak udělat
13. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 vajíčko je do 9kg kvůli bezpečnosti v autě, na krmení to nemá vliv :grinning: takže pokud se tam aspoň trochu vleze neviděla bych v tom problém akorát je riziko že si ji můžeš zničit tou mrkvičkou.
13. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 neslyšela :unamused: ale mě tedy vymlouvali podsedák v obchodě a i na netu co čtu tak to dávají až tak od 7 let,já na to nespěchám když vidím ty masakry na silnicích a v té sedačce je dítě aspoň trošku víc chráněný
13. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nám přišla ta romer sedačka . Holky jak to je, když se nevejde do vajíčka, jako že je moc dlouhá a bude ji co nevidět čučet hlava nad vajíčko a ještě nesedí? V čem se teda má vozit?
Ta romer i ostatní 0-18 mi přijde , že je na již sedící dítě.
13. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše malá už leze , ale vymyslela svůj osobní styl :grinning: leze po zádech nahoru, má techniku obrácené housenky :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ikopretinka móc hezký :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka taky by mě to s tou sedačkou zajímalo. chci pořídit polohovací, kvůli delším cerstám, tak tam by to snad šlo, ale je polohovací ta tvoje?? ale zase když je od narození, tak těžko bude jen pro sedící, že ? :unamused:
13. říj 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 hlas je tam
13. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Tak třeba ta naše 0-18kg je polohovací a má novorozeneckou vložku, takže ji lze používat už od narození. Taky jde dát stejně jako vajíčko proti směru jízdy. Pokud jde ten Romer dát jen po směru, tak pak je to opravdu asi až pro samostatně sedící dítě. Co do váhy a věku, je prý rozhodující hlavně váha - takže předpokládádm těch 9kg, pokud to máte 9 - 18kg. Teď je trend vozit co nejdéle proti směru, takže pokud se vám vejde do vajíčka, tak vozit co nejdéle takto. To jen, že jsem to teď sama vše zjišťovala, když jsem kupovala tu naši novou sedačku :wink:
13. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a dalsi hlas je tam :slight_smile:
13. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek