• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda diky za povzbuzebni. Pani doktorka byla fajn, Vitek to zvladl se cti, zase se celou dobu chlamal na cely svet, dokonce jsme zvladli i sono mozku (pro jistotu a dopadlo to dobre). Tak Vitek ma slabsi sijove svaly a mirnou predilekci hlavicky, takze musime posilovat a civict...ale snad to neni nic vazneho:slight_smile:
13. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vůbec nevim, jestli je bezpečná, to jsem ještě ani nezjišťovala, ale strašně se mi líbí. a právě mysli, že jak je polohovatelná, tak tam můžu asi dát i nesedícího prcka, pokud už mi vyleze z vajíčka!!! je fakt krásná!!! http://www.caretero.info/velkoobchod/eshop/2-1-Autosedacky-Caretero-Ibiza/0/5/72-Autosedacka-Caretero-Ibiza-2011-blue
13. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 je polohovací, ale je od 9-18 není novorozenecká . zde odkaz http://www.autosedacky-romer.eu/kategorie-autosedacek/autosedacky-9-18kg
13. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Tak to opravdu nic není, predilekce bude pryč v cuku letu a šíjové svaly namaká... Agáta má zase až moc dobré šíjové, takže je používá na všechno a fláká ty břišní... A predilekci měla taky, ale to se srovnalo za ani ne 2 týdny. Tak pěkně cvičte a bude klid.
13. říj 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Agátce vše nej k svátku!!
14. říj 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka myslim, že jsi psala, že je 0-18, tak jsem napsala "od narození" :slight_smile:
14. říj 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
venku hlásí mulu, tak asi pomalu nainstaluju do kočáru fusak!!!
14. říj 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Agátka děkuje :dizzy_face:
14. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 aha možná jsem se teda přepsala
14. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my uz fusakujem o pondelka a spokojenost, nemusim moc oblikat a mala je spokojena.

jinak sem se rozhodla ze zatim novej fusak nekupuju pac mam 2 po nas jeden je z beranci vlny a druhej umelej ale oba dva splni svou funkci:slight_smile:
14. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Preji vse nej Agatce k dnesnimu svatku :slight_smile:
14. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 my máme caretero,měla by být neměcká a splňuje veškeré bezpečnostní normy,crash testy nevím jaké má,ale hodně ji v autech vídám,max spokojenost polohování využíváme i teď když si malej v autě dáchne je to bomba věc!!!
14. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 ale smí se do ní dát dítě až v 9 kilech tzn někdy ve třičtvrtě roce,dítě musí sedět samo a být celkově pevné,jinak není bezpečná,pro miminko vůbec ne :wink: my tam šli v mezi 6-7 měsícem malý měl už 9 kilo a seděl sám
14. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
14. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
rozdil mezi 2 mesicni holcickou a moji Nikolky :slight_smile: holcicka Kristynka na fotce nema jeste ani Nikolky porodní váhu :slight_smile:
14. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky potrebuju poradit, chci chodit s malou plavat, 6 mesicu ji bude v listopadu, ale bojim se ze by mohla nachladnout po plavcu nez bych ji pripoutala v aute. plavat muzeme doma v bazene, spis sem chtela s malou do kolektivu a naucit ji potapeni atd.
14. říj 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Já bych se toho nebála, u nás na plavču můžeme být ještě pak ve společenské místnosti, kde většina maminek kojí nebo krmí... já teda zatím jezdím hned, protože po plavču okamžitě usíná... nosím jí tam v autosedačce, tak jí v zimě jen víc nabalím...
14. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, máme doma otesánka, včera pila po 3 hodinách 300 mlíka a dnes ráno posnídala 2 skleničky od hippa :grinning: , ta nás brzy sežere :grinning: a mě ještě strhá i prsa :grinning:
15. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka jua, tak zkus davat nejakou kasi co vic zasyti. ta nase basti 120ml po 3 hodkach vyjimecne 150ml
15. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek My budeme chodit asi až po zimě.. taky se bojím nachlazení :unamused:
15. říj 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak fusak mám objednaný od neděle, PPLkem, a ještě nepřišel :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, tak máme dnes za sebou Vítání občánků...Štěpán ho zahájil hláškou A jéé, pak už celou dobu jenom kecal a kecal :grinning:
A potom jsme zašli do hospůdky na mňamku, kde Štěpa vytuh po nasosání :slight_smile:
15. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 my prave asi taky
15. říj 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine to je klucina :slight_smile: to ja jen cekam na pozvanku a pak budu narychlo schanet nejaky svatecni satecky ,abych jsem ji mela hezky oblecenou :slight_smile:
15. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a by me zajimalo, budete resit detickam jejich prvni svatek ?
15. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Jo s holčinama to máte jednoduchý...krásnej šatů maj všude plno :wink:
Tak u nás připadá na 26.12. slavit budeme, ale koupíme jenom drobnost například nějaký kostky, nebo vodolepky...
15. říj 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jj, tjn zatim ale ani nekoukam, buhvi kdy prihlaska prijde tak abych melaa spravnou velikost :slight_smile: no ja uvidim, jsem si rikala jestli to ma cenu vubec resit, hracek ma dost a k vanocum hned dostane dalsi... no jeste uvidim :slight_smile:
15. říj 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Tak manža má podobný názor, ale zas si říkám, že ho nechci ošidit :wink:
15. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine :grinning: aby ti to pak nevycital :slight_smile: mami ty jsi mi nic nekoupila k mymu prvnimu svatku :grinning: no ja jeste uvidim
15. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek