• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dendy88 Já si říkám, že kdyby měl svátek jindy než v čase vánočním, tak ho slavit budem a basta...takhle by doplatil nato, že jsme mu vybraly blbý jméno :grinning: a navíc by si celá rodina mohla zvyknout nato, že se jeho svátek neslaví hned odmalička :slight_smile: takže u nás se slavit bude...nejde o dárek, ale o princip.
15. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: my slavili svátek zrovna dneska... přišla celá rodinka, každý dal nějakou drobnůstku (mikču, bodýčko, 50ikačky do kasičky na plavčo...). Udělali jsme fotky a má na památku do deníčku - Agátčin první svátek. Jako ona z toho samozřejmě nic neměla, ale je to takové pěkné další poprvé.
15. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Tak Dáda má svátek po vánocích.. vnímat to ještě nebude, ale asi mu dám nějakou sladkou skleničku :grinning: :grinning:
16. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino já si právě myslela že když je polohovatelná tak se dá naklonit i pro nesedící dítě tak to jsi mě teď dostala.vždyť znám spousty holek co jim dítě ještě nesedělo ale byli delší i těžší tak museli pořídit tu větší.
takže pokud je to jen pro sedící dítě tak už se spíš vyplatí ta 9-36kg ne?ale zas u těch jsem nikde neviděla to polohování tak nevím co je lepší 9-25kg nebo 9-36?bože proč nám to dělají tak těžký :unamused: kdyby dali na trh 3 nejlepší druhy usnadnili by mi život :slight_smile:
16. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek my už plavat chodíme,mají tam i takovou herničku (což je zatím zbytečný),my si tam s maminama dáme kafe pokecáme,děti zatím uschnou aklimatizují se a pak tepve jdeme.
16. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka třeba spurtujete to mě malá taky vždycky vypila nevídané množství
16. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, koukám, že řešíte svátek. Naše malá ho měla měsíc po narození, tak jsme to vyřešily tak, že jsem si já koupila velikej dortík :grinning: , aby z toho Amálka vůbec něco měla a to bylo všechno. :sunglasses: Za rok už to bude něco jiného :sunglasses: No a staršího syna jsme si se jménem pěkně vychutnali Má ho na Štědrý den :sunglasses: ,ale máme vždycky domluvu, že ho slavíme 14dní předem, aby měl prostě oslavu jen pro sebe, aby věděl, že dárky jsou prostě ke svátku a ne, že jsme je jen oddělili od dárků pod stromeček a je spokojenej. :grinning: Moje kamarádka byla ještě větší macecha - na Štědrý den se jí narodila holčička a dala jí jméno Eva :unamused: - to už je holka tedy úplnej chudáček :confused:
16. říj 2011 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik i polohovatelné sedačky jsou pro děti od 9 -25kg nebo 9-36kg nebo 9-18 kilo do té doby je vhodné jen vajíčko,tak mi to bylo řečeno v obchodě,to že je to polohovatelné nesouvisí s tím že tam může miminko ale s tím že tam určitě bude menší dítě které na cestách spí a tudíž je dobré dáti ho skoro do lehu,on dlouhý sed ani není pro malé děti vhodný i když už sedí ale potřebují zádům odpočnout,třeba na dlouhých cestách,jako že si tam rodiče dají miminko je jejich věc,ale mě to příjde i nepraktické,pač i malou doma dám do sedačky a nesu si ji do auta nevím jak bych to dělala s miminkem které sotva drží hlavičku a táhla ho s taškama a druhým dítětem do auta,takto v sedačce ji mám a je to v klidu,ono jak je pak sedačka v autě napevno je to o něčem jiném i třeba když jedeš nakupovat do nákupního centra,muším mít kočár,sedačku větší kategorie prostě sebou tahat nebudeš :grinning: :grinning: právě pro to až to dítě sedí šupneš ho třeba do nákupního vozíku a pod,fakt vajíčko má své výhody pro miminka a i pro rodiče,existují samo i větší sedačky s isofixem ale zkrátka stejně nejsou dělané na přenášení...
Nevím já tu caretero kupovala před 2 lety,možná je to už teď jinak,třeba jsou už i sedačky druhé kategorie pro miminka ale ta co mám doma a co mi bylo kdysi řečeno je prostě až je dítě pevné v zádech a stabilní a fakt nevím nevím ale který prcek by měl 9 kilo třeba ve 4 měs,asi jsou ale jsou to naprosté vyjímky :wink:
16. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino no mě šlo spíš o to že by malá měla víc než 9kg nebo už trčela z vajíčka a ještě neseděla,navíc jsem v únoru chtěla vajíčko půjčit sestře ať zbytečně nekupuje kvůli tomu že já ho budu používat ještě měsíc a pak mi tu bude zavazet.no ale chtěla jsem sedačku mít raděj včas vyřešenou.a vím že švagrová i kámoška měli docela "macky" tak děti museli z vajíček dřív než seděli.no asi chce si projít obchody a nechad si poradit i tam,ale na tom mi dost vadí že vždy doporučují to nejdražší :frowning2:
16. říj 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik určitě to obejít po obchodech a nastudovat a potom poshánět po internetu levněji :wink:
16. říj 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dneska koupila malýmu kompletek na zimu v C&A za 700,-
Jo a viděla jsem tam mimčo, to bylo takový prtě, Dáda ani takovej nebyl :grinning: Tak jsem se tam rozplývala, ptala jsem se kolik váží a prý 3200gr předčasně narozený o 3 týdny, zaslzeli se mi oči hned :slight_smile: To byl takovej bobešek :slight_smile:
16. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monny89 krasny. jj taky sem dneska uronila slzicku jak byla mala prte s 2,6kg jak se nam vlezla skoro do dlane a ted jakej je to dlouhan:slight_smile:

jo sem se koukala na izipu kolik me stal porod a docela mazec 25.555 kc no jeste ze aspon neco ta pojistovna plati
16. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Kde se to dá zjistit??? :astonished: :grinning:
16. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jestli mas elektronickou knizku izip tak tam
16. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v drogeriích Teta maj od pátku Pampersky ještě levnější...pokud máš kartu a vezmeš 2 balení, tak třeba vel.3,, kde jich je v balení 96 přijdou na 350,- Kč..což je asi 3,65Kč :wink:
16. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Hlídám ceny tady http://www.miminakupy.cz/prebalovani :wink: Nejen na přebalování ale i výživu atd
16. říj 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 supr diky to sem netusila ze ta stranka existuje
17. říj 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
17. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Lukynek se dnes poprvé převalil na bříško :grinning: no to trvalo :grinning:
17. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@many sikulka, izinka se pretaci hodne na bok ale na brisko jeste ne ale davam tomu tak tyden
17. říj 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hribek Ladíček se taky přetočil ve4,5 měsíci :slight_smile: no Lukyš si dal čas o měsíc :grinning: je o proti bráchovi odost větší,... ale asi bude línější :grinning:
17. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@many super :dizzy_face: mě se Karol snaží na bočky, ale na bříško jí to nejde, ale máme čáááááás :wink:
17. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky, tak svátek jsme oslavili v červenci krtkáčem a maminka dostala foťák, aby to mohla všechno dokumentovat :grinning:
17. říj 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak svátky kolem vánoc jsou na houby. já ho mám 24.12. a narozky pár dní na to. a můžu říct, že jsem jako dítě strádala :cry: všichni měli k narozeninám dort, jen já né!!dnes chápu!!! kdo by to jedl, ale bylo mi to líto! a svátek? většinou se zapomnělo a když se vzpomnělo, tak všichni sourozenci měli pod stzeromečkem 10 dárků a já jen 9!!! jojo, chuidák Evička :grinning: :grinning: :grinning: no a mojí babi se taky pomstili. ta je 23.12. a svátek 24.12. ....... a kuriozně já se měla narodit a jmenovat taky tak..... ale nakonec se mi ven asi nechtělo :wink:
17. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dobré ránko. Dneska mě taťka nechal vyspat, vzal si malýho a já spala až do desíti :slight_smile: Dáda dostal k obědu brokolici a snědl rovnou půl sklenky. A přišel mi zimní fusak konečně :dizzy_face: Jen ta barva vypadá vyblitě na tý fotce no :grinning:
17. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
dobrej fusaček :grinning:
17. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 super fusáček, máme ten samý akorát červeno-černý. Malá je v něm v kočáru jak zapadlej vlastenec :grinning: :grinning: ale je v teplíčku :sunglasses:
17. říj 2011 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám holky od emitexu ten co je i do vajíčka a je super, měla jsem ho i u Ladíka a skvěle bodne do sporťáku na připoutání :slight_smile: a nesjíždí oproti jiným
17. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
doufám, že teda Lukyškovi bude, teď mi byl konečně vrácen, rychle ho vyperu a snad mu bude, když je takovej obřík :grinning:
17. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek