Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
germaine
15. říj 2011
@dendy88 Já si říkám, že kdyby měl svátek jindy než v čase vánočním, tak ho slavit budem a basta...takhle by doplatil nato, že jsme mu vybraly blbý jméno 😃 a navíc by si celá rodina mohla zvyknout nato, že se jeho svátek neslaví hned odmalička 🙂 takže u nás se slavit bude...nejde o dárek, ale o princip.
aajda
15. říj 2011
😃 my slavili svátek zrovna dneska... přišla celá rodinka, každý dal nějakou drobnůstku (mikču, bodýčko, 50ikačky do kasičky na plavčo...). Udělali jsme fotky a má na památku do deníčku - Agátčin první svátek. Jako ona z toho samozřejmě nic neměla, ale je to takové pěkné další poprvé.
monny89
16. říj 2011
@dendy88 Tak Dáda má svátek po vánocích.. vnímat to ještě nebude, ale asi mu dám nějakou sladkou skleničku 😃 😃
badik
16. říj 2011
@saminomimino já si právě myslela že když je polohovatelná tak se dá naklonit i pro nesedící dítě tak to jsi mě teď dostala.vždyť znám spousty holek co jim dítě ještě nesedělo ale byli delší i těžší tak museli pořídit tu větší.
takže pokud je to jen pro sedící dítě tak už se spíš vyplatí ta 9-36kg ne?ale zas u těch jsem nikde neviděla to polohování tak nevím co je lepší 9-25kg nebo 9-36?bože proč nám to dělají tak těžký :-| kdyby dali na trh 3 nejlepší druhy usnadnili by mi život 🙂
badik
16. říj 2011
@hribek my už plavat chodíme,mají tam i takovou herničku (což je zatím zbytečný),my si tam s maminama dáme kafe pokecáme,děti zatím uschnou aklimatizují se a pak tepve jdeme.
badik
16. říj 2011
@ikopretinka třeba spurtujete to mě malá taky vždycky vypila nevídané množství
jana974
16. říj 2011
ahoj, koukám, že řešíte svátek. Naše malá ho měla měsíc po narození, tak jsme to vyřešily tak, že jsem si já koupila velikej dortík 😃 , aby z toho Amálka vůbec něco měla a to bylo všechno. 😎 Za rok už to bude něco jiného 😎 No a staršího syna jsme si se jménem pěkně vychutnali Má ho na Štědrý den 😎 ,ale máme vždycky domluvu, že ho slavíme 14dní předem, aby měl prostě oslavu jen pro sebe, aby věděl, že dárky jsou prostě ke svátku a ne, že jsme je jen oddělili od dárků pod stromeček a je spokojenej. 😃 Moje kamarádka byla ještě větší macecha - na Štědrý den se jí narodila holčička a dala jí jméno Eva :-| - to už je holka tedy úplnej chudáček =-)
saminomimino
16. říj 2011
@badik i polohovatelné sedačky jsou pro děti od 9 -25kg nebo 9-36kg nebo 9-18 kilo do té doby je vhodné jen vajíčko,tak mi to bylo řečeno v obchodě,to že je to polohovatelné nesouvisí s tím že tam může miminko ale s tím že tam určitě bude menší dítě které na cestách spí a tudíž je dobré dáti ho skoro do lehu,on dlouhý sed ani není pro malé děti vhodný i když už sedí ale potřebují zádům odpočnout,třeba na dlouhých cestách,jako že si tam rodiče dají miminko je jejich věc,ale mě to příjde i nepraktické,pač i malou doma dám do sedačky a nesu si ji do auta nevím jak bych to dělala s miminkem které sotva drží hlavičku a táhla ho s taškama a druhým dítětem do auta,takto v sedačce ji mám a je to v klidu,ono jak je pak sedačka v autě napevno je to o něčem jiném i třeba když jedeš nakupovat do nákupního centra,muším mít kočár,sedačku větší kategorie prostě sebou tahat nebudeš 😃 😃 právě pro to až to dítě sedí šupneš ho třeba do nákupního vozíku a pod,fakt vajíčko má své výhody pro miminka a i pro rodiče,existují samo i větší sedačky s isofixem ale zkrátka stejně nejsou dělané na přenášení...
Nevím já tu caretero kupovala před 2 lety,možná je to už teď jinak,třeba jsou už i sedačky druhé kategorie pro miminka ale ta co mám doma a co mi bylo kdysi řečeno je prostě až je dítě pevné v zádech a stabilní a fakt nevím nevím ale který prcek by měl 9 kilo třeba ve 4 měs,asi jsou ale jsou to naprosté vyjímky 😉
badik
16. říj 2011
@saminomimino no mě šlo spíš o to že by malá měla víc než 9kg nebo už trčela z vajíčka a ještě neseděla,navíc jsem v únoru chtěla vajíčko půjčit sestře ať zbytečně nekupuje kvůli tomu že já ho budu používat ještě měsíc a pak mi tu bude zavazet.no ale chtěla jsem sedačku mít raděj včas vyřešenou.a vím že švagrová i kámoška měli docela "macky" tak děti museli z vajíček dřív než seděli.no asi chce si projít obchody a nechad si poradit i tam,ale na tom mi dost vadí že vždy doporučují to nejdražší 😞
saminomimino
16. říj 2011
@badik určitě to obejít po obchodech a nastudovat a potom poshánět po internetu levněji 😉
monny89
16. říj 2011
Ahojky holky, tak jsem dneska koupila malýmu kompletek na zimu v C&A za 700,-
Jo a viděla jsem tam mimčo, to bylo takový prtě, Dáda ani takovej nebyl 😃 Tak jsem se tam rozplývala, ptala jsem se kolik váží a prý 3200gr předčasně narozený o 3 týdny, zaslzeli se mi oči hned 🙂 To byl takovej bobešek 🙂
hribek
16. říj 2011
@monny89 krasny. jj taky sem dneska uronila slzicku jak byla mala prte s 2,6kg jak se nam vlezla skoro do dlane a ted jakej je to dlouhan🙂

jo sem se koukala na izipu kolik me stal porod a docela mazec 25.555 kc no jeste ze aspon neco ta pojistovna plati
monny89
16. říj 2011
@hribek Kde se to dá zjistit??? :-o 😃
hribek
16. říj 2011
@monny89 jestli mas elektronickou knizku izip tak tam
germaine
16. říj 2011
Tak v drogeriích Teta maj od pátku Pampersky ještě levnější...pokud máš kartu a vezmeš 2 balení, tak třeba vel.3,, kde jich je v balení 96 přijdou na 350,- Kč..což je asi 3,65Kč 😉
monny89
16. říj 2011
Hlídám ceny tady http://www.miminakupy.cz/prebalovani 😉 Nejen na přebalování ale i výživu atd
hribek
17. říj 2011
@monny89 supr diky to sem netusila ze ta stranka existuje
many
17. říj 2011
ahojky holky 🙂
many
17. říj 2011
tak Lukynek se dnes poprvé převalil na bříško 😃 no to trvalo 😃
hribek
17. říj 2011
@many sikulka, izinka se pretaci hodne na bok ale na brisko jeste ne ale davam tomu tak tyden
many
17. říj 2011
@hribek Ladíček se taky přetočil ve4,5 měsíci 🙂 no Lukyš si dal čas o měsíc 😃 je o proti bráchovi odost větší,... ale asi bude línější 😃
1luciferka1
17. říj 2011
@many super x-) mě se Karol snaží na bočky, ale na bříško jí to nejde, ale máme čáááááás 😉
evinka85
17. říj 2011
ahojky, tak svátek jsme oslavili v červenci krtkáčem a maminka dostala foťák, aby to mohla všechno dokumentovat 😃
evinka85
17. říj 2011
jinak svátky kolem vánoc jsou na houby. já ho mám 24.12. a narozky pár dní na to. a můžu říct, že jsem jako dítě strádala 😢 všichni měli k narozeninám dort, jen já né!!dnes chápu!!! kdo by to jedl, ale bylo mi to líto! a svátek? většinou se zapomnělo a když se vzpomnělo, tak všichni sourozenci měli pod stzeromečkem 10 dárků a já jen 9!!! jojo, chuidák Evička 😃 😃 😃 no a mojí babi se taky pomstili. ta je 23.12. a svátek 24.12. ....... a kuriozně já se měla narodit a jmenovat taky tak..... ale nakonec se mi ven asi nechtělo 😉
monny89
17. říj 2011
Dobré ránko. Dneska mě taťka nechal vyspat, vzal si malýho a já spala až do desíti 🙂 Dáda dostal k obědu brokolici a snědl rovnou půl sklenky. A přišel mi zimní fusak konečně x-) Jen ta barva vypadá vyblitě na tý fotce no 😃
many
17. říj 2011
dobrej fusaček 😃
jana974
17. říj 2011
@monny89 super fusáček, máme ten samý akorát červeno-černý. Malá je v něm v kočáru jak zapadlej vlastenec 😃 😃 ale je v teplíčku 😎
many
17. říj 2011
já mám holky od emitexu ten co je i do vajíčka a je super, měla jsem ho i u Ladíka a skvěle bodne do sporťáku na připoutání 🙂 a nesjíždí oproti jiným
many
17. říj 2011
doufám, že teda Lukyškovi bude, teď mi byl konečně vrácen, rychle ho vyperu a snad mu bude, když je takovej obřík 😃

Začni psát odpověď...

Odešli