• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky vyřizujete si tu dovču :wink: já mám nárok dohromady na38,5 dne, takže se moc těším až mi to vyplatí, ale tak bude to určo postupně, ale bude na ledničku :grinning:
17. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many Tak to potěší :slight_smile: . Já pracuji stále, takže proplacení dovolené neřeším :wink:
17. říj 2011 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no me neco takovyho ucetni rikala, ze nam to hlida ale ja ji moc nepochopila, mam pry asi 22 dni dovoleny, ale jako kdy to proplati nebo jestli se to vubec ted proplati to nevim
17. říj 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes se mi mala poprvy prekulika na tvrdy zemi, driv se mi prekulila vzdy na gauci, nebo postely . tak ted uz muzu rikat ze se mi otoci vsude :slight_smile:
17. říj 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle uz obcas oblikam malou ja, ty zimy po ranu jsou hrozny... a 3 fotecka jak nam dite cestuje :slight_smile:
17. říj 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 O proplacení dovolené si žádá zaměstnanec s předstihem , není to povinnost,ale když nezažádáš,tak Ti nic neproplatí. Nejlepší to je zažádat si ,že chceš proplatit dovolenou ihned po ukončení mateřské dovolené, protože pak se Ti za ten daný rok nekrátí.
17. říj 2011 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 krásná kočička :wink:
17. říj 2011 v 15:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak ja o tomhle vubec nic nevedela, s ucetni jsme tam neco zarizovali, muselaa jsem tam jit kvuli tomu i osobne a rikala ze tohle maminkam hlida, ale ja na tyhle veci jsem vzdy trochu mimo, a pak mi uz je blby se porad patat na neco
17. říj 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No tak to ona Ti to určitě pohlídá, zvlášť když si tam kvůli tomu byla. Ona to většina účetních ví a snaží se maminkám vyjít vstříc, ale přeci jen se najdou i takové ty , který čekají, jestli se neozve maminka sama a jsou pak rádi, že se neozvaly :confounded: . To buď určitě vklidu :sunglasses:
17. říj 2011 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U první holky mě firma nic neřekla - dělala mrtvýho brouka, a teď co nám dělá účetnictví nová firma, tak mě účetní, když jsem vyřizovala mateřskou říkala, ať se ozvu než mi skončí mateřská. Ani jsem pořádně nevěděla proč se mám ozvat - ale tak ozvala jsem se, účtařka mě nadiktovala co mám napsat za žádost, poslala jsem to doporučeně a teď čekám co bude. Jestli to budou proplácet nebo co s tím udělají..... No pokud by to proplatili, tak by to bylo super! :dizzy_face:
17. říj 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 no to jo, dostat najednou penize za 22 dni, to je pomalu vic jak mesic , bylo by to supr, kdyz uz to porodny zrusili :slight_smile:
17. říj 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak fusak super, už jsme ho i otestovali venku :slight_smile: No a já rovnou koupila nástavce na Avent lahvičky, jakože ty držáky a la učící hrníček :slight_smile: A termosku na zimu úžasnou ovečkovou :grinning:
17. říj 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jednu otazecku, je normalni ze maly ta cast nausnic co je v uchu, tak ji to zlato cerna ? nausnice stali 1600 takze ze by tto byli nejak y sunty to asi nebude
17. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zeptám se vás, co už jedete příkrmy...jak často mimča kadí? My teďka čtyři dny nic, až dneska dopoledne dvakrát a pak celý odpoledne a večer zrudne, tlačí jako blázen, ale už nic...našla jsemv jiných diskuzích, že nejspíš má nutkání ještě kakat, ale ještě nemá tolik matroše, tak to je jen na prázdno, což by souhlasilo...tak jsem chtěla vědět, jak je to u vás :slight_smile:
17. říj 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine U nás je to stejné, některé dny si zatlačí jen na prázdno, pak je třeba ten třetí čtvrtý den schopná celý prokadit po nočkách... a dneska vypustila 2 denní nálož v jedné dávce a to byla spoušť, to byl naprostý přebytek matroše :grinning: Takže pravidelnost žádná. Ale bříško jí dle mého nebolí, tak snad v pohodě.
17. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Jo, taky myslím, že žádnej problém jinak nemá, ale spíš mě přišlo divný tlačit jako blázen každý čtvrt hodiny, ale zas na druhou stranu, je to logický, že když kadil už 2x, tak tam toho nejspíš moc nemá...jinak co všechno už máte za sebou? My mrkev, brambor, brokolici, květák a dneska jsem zkusila brambory se špenátem...jinak bych chtěla zkusit uvařit červenou řepu a taky cuketu...to jsem zatím nedělala.
17. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Mě kadil jednou denně, teď je to jednou za dva dny :slight_smile:
17. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine My mrkev, cuketu, dýni a dýni s bramborou. Zeleninu dávám jen každý druhý den, každý lichý musím dávat totiž kaši i k obědu, aby mi trochu přibrala a mohli jí očkovat. Zítra mám v plánu brokolici a v lednici je koupený špenát s bramborou. Ale zatím žádný valný úspěch, teda ta dýně jí celkem jede... ale kaše sní 160ml a zeleniny sotva 30-40ml. Kolik toho sní Štěpík?
A někde jsem četla, že květák a řepa je až od 7m?
17. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Já se přiznám, že většinou tu menší skleničku dá na dvakrát, začínali jsme na třikrát..kaši ještě nedáváme, protože máme nasyslíno (před 14 dny 8200gr :grinning:) a musím říct, že jak tu píšeš o květáku, tak je možný, že to tlačení má právě z toho květáku :confounded: to mě nenapadlo...já brala, že brokolice byla v pohodě tak jsem zkusila i ten květák. No milovník květáku jako já z něj asi nebude, a nejspíš ho teď nebudu dávat vůbec, ale jinak mu jede úplně všechno...a tuhle jsem mu na lžičku trošku naškrábala zralýho banánu :grinning: a to byla mňamka, ale to bylo spíš za odměnu, že celej den byl hodnej :wink:
Takhle nám chutná :slight_smile:
17. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 těžko říct s těma naušničkama - snad jen pro útěchu, mé starší dceři to taky dělá. Má už od narození třetí naušnice - zlatý - ze žlutého zlata (první jí byly brzy malé, pak jsme koupili druhé - tam pro změnu jednu ztratila a teď má třetí). A černaly všechny. Šlo to tedy vždy krásně vyčistit - já čistila/čistím zubní pastou a jde to krásně, ale proč tomu tak je, tak to netuším. Vím, že se snad říkalo, že když černá zlato, že by snad ten dotyčný měl být nemocný, ale to je dle mě kravina. Malá má tři a čtvrt roku a dělá jí to od začátku cca jejího půl roku zhruba.
Verunka ještě naušničky nemá, čekám až bude mít po třetí hexa vakcíně a pak jdeme nastřelit, tak uvidíme, zda budou černat i ji.
17. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jj, to jsem prave taky slysela od babicky, proto se ptam ... no uvidim, doktorky jsete se neptali ? asi se ji priste zeptam
17. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a jakou pastou ? normalni colgate ?
17. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a jinak u nas , dnes se me poprvy stalo ze mala vubec nekakala, az se pokaka mam se na co tesit, vetsinou kdyz jedno prebalenni nekakala , tak to pak byla docela naloz, a tedka nekakala vubec tak uvidim, a my si na prikrmy jeste pockame , takze s tim ti neporadim
17. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já taky nechápu, že květák ne a brokolici jo, ale tím, že začínáme dřív, tak se toho raději držím. Teď jsem zase četla, že celer je veliký alergen a v Hami příkrmech od 4m je přidávaný... teda v něčem jsem ho určitě viděla. Jinak Gátěnka má stále 5300g, takže na tom musíme pracovat :frowning2: Už mě to nebaví, takové výkrmné plány... vůbec se mi to nelíbí. Tak buď ráda, že malému chutná.
17. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda No tak já Hami kupuju, máme teda i HIPP a taky jsme měli Sunarku..a něco jsem uvařila, stejně nevíš, co je lepší...teď ta zelenina v obchodě už hnus a tady zas máš přidávaný i jiný přísady, než když to doma uvaříš sama :confounded: Že malej papká jsem moc ráda, dokonce mi přijde, že ať mu dám do tý hudičky cokoliv, tak to vezme :grinning: ale zas máš výhodu, že nosíš o tři kila lehčí mimčo...a věř mi, že to je sakra rozdíl :wink:
17. říj 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 dr. jsem se neptala, nějak mě to nenapadlo. Spíš si myslím, že to je tím, že ta část co je černá jak je v uchu, tak prostě "oxiduje" či co. :slight_smile: Jo jo normální zubní pastou jakoukoliv - používáme Colgate, takže to čistím tou no a starým zubním kartáčkem. Jde to fakt suprově.
17. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine zkuste alnaturu z dmka, tam je pridavana jen voda. male chutna vic nez kdyz sem ji to pripravila sama.

tak vanocni darek pro nas a pro babicku s dedem hotovy - http://www.bontia.cz/Share/Book/CBGAxVlAk0iNCMu8oqwYHQ
17. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolla79 dobre, tak dekuju za odpovedi :slight_smile: jen me trochu zarazila ta pasta , jestli to pak chvilku v tom uchu nepali, prece ta pasta ma myslim mentol :slight_smile:
17. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no krasny :slight_smile: moc se vam to povedlo
17. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já bydlím na malém městě...tam DM nemáme, ale můžem zkusit :wink: na kolik vychází zhruba sklenička?

Moc pěkný kniha, to bude pěknej dárek :slight_smile:
17. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek