• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
koukám že jsme tu všechy 5 tt,to je plodný měsíc :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem měla mít ty výsledky krve. A když jsem tam volal v 11 jak mi bylo řečeno tak je tam ještě neměli at zavolám v 11.45 že jsou tam dnes do 12 a to už by je měli mít, jenže už mi tam nikdo nebral telefon.Tak budu celej víkend v nervech aby se mi to potvrdilo protože na tom UTV moc vidět ještě nebylo.Občas mě popícháva v podbříšku ale jen tak malinko, trochu se bojím mimoděložního těhotenství.
1. říj 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spy: neboj to bude Ok.
Mně osobně není nic, ani břuch mě nepobolívá, což taky není úplně příjemný pocitově. Tak se taky nemůžu dočkat prvního ultrazvuku. Já na krev nešla, mám Dr. 80km od místa kde bydlím, objednala jsem se rovnou na cca 7. týden, na termín kdy už by mělo být slyšet i mimino. Do té doby je to stejně všechno tak nějak k ničemu.
1. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike bude to určitě OK neboj, taky jsem přemýšlela o mimoděl. těhu když mě pobolívalo dost břicho,ale co jsem se tak bavila s kámoškama tak je to prý normální, tak doufám, že to tak opravdu bude. Já zas mám strach teď z toho, že jsem nemocná a musím od včerejška brát antibiotika, takže se bojím ať to na prcka nemá vliv. Ono se fakt daří :frowning2: místo,abych se radovala, tak mám jen nervy jestli je vše ok a co teď ty antibiotika. jsem z toho fakt špatná :frowning2:
2. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija a je nutný je brát,??co ti je? ,antibiotika ti žádnej normální doktor v těhotenství nepředepíše,pokud to není něco extra závažného,řekla si to doktorovy,?v prvním trimestru se to teda podle mně rovná průseru,vždyť se nesmí ani kapky do nosu....
2. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mám zánět zvukovodu, ví, že jsem těhu. na to lokální kapky nepomůžou, jsou to strašné bolesti, mám ucho opuchlé a i krk, pořádně ani pusu neotevřu, bolest je to neskutečná. dala mi antibiotika, co prý těhu můžou.
2. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Tak ti držím palce at je vše O.K. Je to hrozný že? to čekání na to že je vše vpořádku,aby ti to doktor potvrdil.Když si vzpomenu na svoje první těhu tak jsem byla úplně v klidu.Je pravda byla jsem hodně mladá,bylo mi 18 ale mimčo bylo plánované.vůbec jsem si nedělala TT a už vůbec jsem nemyslela na nějaký mimoděložní těhotenství vlastně jsem možná ani nevěděla co to je.A teď člověk myslí jen na to nejhorší.Někdy si opravdu říkám že je lepší nic nevědět a neznát.
2. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ježíš,tak ť si brzo fit,to je jak naschvál,ale neboj mímo to zvládne!!!!!!!
2. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahoj a jak ty to máš s těhu?
2. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike no pozitivní dva těhu testy 15 DPO dálnice jak blázen,a utz 11.10 pondělí,dřív to nemá smysl,mělo by už být srdíčko,to víš bojím se ale u syna bylo vše v naprostém pořádku,tak proč né teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino U první dcery taky bylo vše O.K. Přítel mě taky uklidňuje ať nestresuju že bude všechno vpořádku,ale i tak při nějakém i menším píchnutí prostě myslím co to může být,moc se sleduju.
2. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike no mně třeba někdy trošku jakoby v děloze bodne hned plaším a modlím se ať to skončí,pořád hlídám jestli nešpiním a tak,hrabe mi z toho,přitom u syna když mi mudra potvrdila těhu a to byl jen gestační váček,nic se pro mně neměnilo,nepřipustila jsem si nic že by se mohlo stát,a taky nestalo tak nevím co blbnu,od doby co lezu na koníka jsem vyděšená ze všech těch potratů a umělích uplodnění,manža už mi říká ať to nečtu že budeme mít krásné zdravé druhé dítě...ale člověk už to má v hlavě,že jo :wink:
2. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
trija: to je tedy nepříjemný onemocnět takto na začátku těhu. Ale pokud o tom Dr. ví, určitě ti nenasadila něco co by mimču uškodilo. :wink: Všechno bude Ok. Ty nemoci na začátku těhu jsou otřesny. Pamatuju na nemoc na začátku těhu se synem, jsem 14 dní myslela, že umřu bez léků, bylinkových čajů jen s vincentkou do nosa. :grinning:

samino: všechno bude Ok neboj. Přiznám se, že teda po té letošní nehodě, jakékoliv zvlhnutí mě již taky děsí a teď i to, že necítím žádný bodání, ale zase si říkám, že já už roztaženou dělohu mám, tak ttřeba je to tím. Nevolnosti přišly i u syna až v sedmém týdnu, do té doby jsem byla úplně Ok jako teď. No 13.11. se nemůžu dočkat jako vy. :grinning:
2. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: jsem zvědavá jak nám ten první ultrazvuk vyjde, všimla jsem si, že nám to vychází stejně. :slight_smile: Já jsem hodně zvědavá kolik skutečně jsem. Tentokrát jsem musela otěhotnět dost krátce po menstruaci.
2. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak něco nového? Já jsem před chvilkou dojela z obchodu a nějak jsem to nevydržela a zabruslila do lékarny a koupila jsem si mamatest s dvěma testíky v balení,no prostě jen pro kontrolu,doma jsem si ho hned udělal a znovu nádherný dvě dálnice dokonce ta testovací byla silnější než kontrolní takže HCG krásně roste. Moc se těším na další ultrazvuk.
2. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ho chtěla včera koupit taky, ale pak jsem se na to vyprdla. :grinning: Zdražili ho na 54,- Kč, přestože ty co jsem kupovala před 14 dny stály ještě 33,-, tak jsem se naprdla a rozhodla se, že už se testovat nebudu, že tam prostě mimino je a hotovo.
2. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas maji ten mamatest 10 za rovnychh 40 kacek..vcera jsem taky koupila a hned vecer testila :grinning: a tesim se na rano na dalsi testik a doufam, ze carka bude uz poradna :grinning:
2. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Máš už krásný dálnice,mě TT ukázal slabounkou čárku až 5 den po zpoždění MS a pak jen sílila.Asi je to ujetý ale já se tak ráda dívám jak tam ta druhá čárka naskakuje. A u nás v Prostějově ten mamatest s dvěma testíkama stojí jen 29,-Kč,tak to nekupte.
3. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo máte termín porodu pouze červen 2011,pojdte za náma do červnovek,rádi bychom následně diskuzi uzavřeli ať to máme pěkně rodinné v jednom měsíci,pkud tedy máte zájem :slight_smile:
3. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Ahoj tak co ten UTZ dnes jsi tam měla jít nebo ne? Už bylo něco vidět?
4. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Ahojky, jo jo dnes jsem tam byla, na ultrazvuku už to šlo vidět, ale srdíčko ještě ne, na to je prý brzo. za 14 dní mám přijít a to by mi už i asi dal těhot. knížku. byla jsem dojatá když jsem viděla fazolku na ultrazvuku, ikdyž to byl takový flíček,ale i tak je to krása :wink:
4. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, všechny zdravím a ráda se k vám občas přidám v tom našem šťastném očekávání něčeho tak pěkného, jako je malý človíček. Termín mi vychází na 24.5.2011 - zatím. Na ultrazvuk s potvrzením srdeční akce jdu 13.10., tak jsem tady doma na rizikovém jako na trní, aby tam to srdíčko opravdu bylo. Přeji nám všem jen ty lepší zprávy, na které čekáme. :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
4. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jak se vám spí? Mně totiž nic moc, pořád se budím, hekám, mám blbý úzkostný sny a doufám, že je to těmi hormony a brzy to přejde. Těhotenství už mám potvrzené, Hcg roste slibně, břicho bolí docela dost, ale dá se to přežít. Stala ze mne taková ta čůrací panenka, běhám i několikrát za noc. Takhle si žiju, nevyspalá, učůraná, schvácená, ale jsem šťastná za každý den, kdy se to malé drží. O jedno už jsme totiž s manželem přišli a tohle, to je nečekaný zázrak po laparoskopii koncem léta. :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak za tri hodky me ceka ultrazvuk, mam slusne nahnano, zkousela jsem pro jistotu jeste rano test a carka tam teda porad je, ale furt mam strach ze u dr na utz nic nebude :unamused: Kdy jste vy byli na utz? ja jsem dnes podle vypoctu 5+2tt. Dr mi v patek rikala, ze by neco uz melo byt videt.
5. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Ahoj já jsem byla na ultrazvuku když jsem byla 5+3 a nic moc, jen takovej malej flíček nebo fazolka. Jdu ještě zítra ráno to už budu 6+2 tak už by mělo něco být vidět. Jsem ale docela nervózní z mimoděložního tehotenství. Nějaké bolesti nebo krvácení nemám, ale i tak prostě se trochu bojím aby mimčo bylo tam kde má být. První mimčo bylo úplně v pohodě,ale teď jsem akorád vystresovaná. Přítel mě uklidňuje že bude vše vpořádku, tak zítra uvidíme, napíšu.
5. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

@spymike ja budu rada kdyz tam bude alespon neco at mam nejake potvrzeni, porad se klepu, ze ty pozitivni testy jsou z nejake hormonalni poruchy :grinning: me prave neboli uz nic, minuly tyden obcas bricho. Akorat prsa mam bolavy.
Tak at ti to zitra dobre dopadne, budu se tesit na dobrou zpravu :wink:
5. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike neboj se mimoděložního těhu. Jako stává se to, ale kolik znáš holek ve svém okolí, kterým se to stalo. To není zase tak častá záležitost. Všechno bude Ok neboj.
5. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli můžu tak se přidám, termín bych měla mít 6.6. :slight_smile: viděla jsem zatím fazolku na ultrazvuku, na krev jdu až za měsíc...
5. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tehu mam potvrzene, vyfasovala sem utrogestan, koupila sem si silne vitaminy a ted uz jenom cekat do cervna :grinning:
5. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike neboj, to bude určitě dobré. taky jsem se bála mimoděl. protože mě bolelo a i ještě pobolívá břicho, někdy to je síla. ale včera mi doktor potvrdil, že fazolka je tam kde má být :slight_smile:
5. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek