• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky zítra odjíždíme na chatu tak přeji všem šťastný nový rok a ať je krásnější než všechny roky před tím.Což asi nemusím přát protože my všechny zažijem nejšťastnější rok v životě :wink:
30. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji ještě dodatečně krásné vánoční svátky a úspěšný a hlavně veselý nový rok 2011. My jsme na vánoční svátky navštěvovali rodinu, tak nebyl nějak čas psát. Před vánocema jsme se dozvěděli výsledky triplů, tak pro tentokrát NEGATIVNÍ - hurrrááááá. a 10. 1. jdeme na velký UTZ. Tak už se nemůžu dočkat.
30. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste gratulace!! ja jdu na utz ve 20tt 12.1. tak uz se tesim az tu nasi prdolku uvidim:slight_smile:

Krasneho silvestra vsem!!!!
31. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@miste
koukám že to máme podobné já jdu 11.1 na screening tak se taky nemůžu dočkat a triply taky negativní :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, úplně tak..taky jdu 11.1. na sccreen a tripple taky negativ a s největší pravděpodobností to bude kluk!
31. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine u nas holka i kdyz z tech par drobnosti co jsem dostala, tak je vse klucici:astonished:
31. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, přeji vám všem krásný Silvestr a šťastný rok 2011. Pěkně si tu dnešní noc užijte, ať vás pěkně mimča kopou, je potřeba oslavovat v plném počtu.
31. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ten termín velkého UTZ máme hodně podobný. Už aby bylo alespoň o týden víc, to je strašné - jsem ženská zvědavá :grinning: .
1. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem přeji v novém roce krásná a zdravá miminka:slight_smile: Koukám, že jdeme skoro všichni na UTZ 11. ledna. Já jsem to nevydržela a koupila jsem si test pohlaví, ale stejně z toho moudrá nejsem, protože vyšla barva, která není na "výsledné paletě". Takže si budu muset ještě těch pár dní počkat.
2. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Ahojky taky jsem uvažovala, že bych si ten test koupila, ale pak nějak jsem do toho nešla. Takže zvědavost je u nás velká !!!!!!!. Jinak jsem dneska už vytáhla i těhotenské kalhoty, když jsem čekala Laurku, tak to bylo tak kolem 28 týdne a u druhého prďolky už mám pěkné bříško- zatím teda 3 kg nahoře, ale opravdu pěkného břicháčka.
2. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
po delší době trošku času na net :wink: jak se daří,... pokusím se vás dočíst :slight_smile:
jinak hlásím 6 kilo nahoře :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo :slight_smile: toho žrádla bylo a kilča začala skákat :grinning: a to jsem se snažila držet :grinning:
3. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck vítáme tě mezi náma :slight_smile: téééda pěkně se tu rozrůstáme :slight_smile:
3. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek vítáme tě mezi náma :slight_smile:
3. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a už začaly hodně pohyby :grinning: to je super holky, že :grinning: mně teda dává zabrat nejvíc večer a jak lehnu na záda :grinning: chce se mi spát a nemůžu usnout, protože Lukin mě nechce nechat :grinning: je to krása no :grinning: tak já si to užívám naposledy :grinning:
3. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda holky to neznám, že se prodává i test na pohlaví :grinning:
3. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, nechte si dařit :slight_smile: a opatrujte se a pohlaďte bříška :slight_smile:
3. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vítám vás v novém roce :slight_smile:
hlásím další půl kilo navíc takže celkem 1,5kg,ale myslím že po těch svátcích by to bylo i kdybych nebyla těhu :wink:
jinak sem tam něco cítím ale nejsem si jistá jestli je to ono.tak počkám třeba to zesílí nebo se objeví něco jinýho :wink:
3. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Občas mám hrozný píchání v pravo v podbřišku asi jsou to prdy protože stačí si prdnout a zmizí to,ale je to strašná bolest musím jít v předklonu nebo se smotat do klubíčka a vždycky to bolí na stejném místě.máte některá stejný problém?
3. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak toto nemívám :frowning2: mě jednou za čas zabolí slepák a pak přestane, dělalo mi to i u Ladíčka :-/
jinak brzo už pohyby určo poznáš :slight_smile:
no já už jsem tak aktivní, že mám velikost 56 a 62 už vypranou a vyžehlenou a naskládanou v přebalováku :grinning: 68 se pere momentálně :grinning: pěkně si to udělám teď a pak se nebudu aspoň i s Ladíčkem honit :slight_smile: se to nezdá, ale pěkně se nám to krátí :grinning:
3. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak první várku jsem prala hned na Nový rok 1.1 :slight_smile: aby to vyšlo jak na nový tak po celý :grinning:
3. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás se ještě nechystá nic pro mimi, ikdyž už jsem v Tescu pokukovala po mimi oblečkách, ale nechám to až po příštím týdnu, teda jestli nám to mimi ukáže - jestli budeme zase růžoví nebo bude modrá změna....
Teď spíš učím malou na nočníka a pomalu ji stěhujeme do svého pokojíčku. Jinak pohyby cítím hlavně večer, ale dneska poprvé i přes den. Je to super a jak sala many užívám si to taky na posledy ...
3. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já už taky přemýšlela o praní,ale říkala jsem si jestli není brzo.koncem týdne by jsme měli dovést přebalovák co mi dělal můj taťka k vánocům a tak jsem si říkala že než to tam všechno dám že si to operu a přetřídím podle velikostí ať mám lepší přehled kolik čeho mám a co je třeba dokoupit.
3. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je možný že mě to bolí slepák taky mě to napadlo,třeba mě tam mimi nějak tlačí a když se do toho přidají větry tak to pak bolí navíc tam mám jizvu po mimoděložním a bolí mě to přímo pod ní i když jsem přišla o levý vejcovod a ne pravý.no uvidím raděj to řeknu doktorovi jak tam půjdu,ale třeba to do té doby přejde.
3. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás všechny,jsem tady nová ,tak vám napíšu neco o sobě,byla jsem před rokem na umělém oplodnení nezdařilém,ale v září se nám podařil zázrak a otěhotněla jsem přirozenou cestou, ted jsme ty v 17tt a termín porodu máme 12.6. před vánocemi jsme dostali výsledky krevního testu a vyšel NEGATIVNÍ, ale vzhledem k tomu že mi je 35 let tak mě posílají na odber plodové vody,který teda nemusím přijmout,vubec nevím jestli si to mám nechat udělat,muj mudr mi řekl že se mám mám rozhodnou až na genetice.termín na genetiku máme 10.1. a taky doufám že nám tam řeknou pohlaví.
3. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj vítám tě mezi náma.s tou plodovou vodou je to těžký rozhodování.četla jsem o tom článek tuším v listopadové mamince a tam psali je je zbytečné posílat maminy na plodovku jen proto ze jsou starší,že nejpřesnější jsou ta testy ve 12.týdnu že i ty co se dělají v 16.týdnu už můžou klamně ukazovat špatné výsledky jen pro to že se můžou seknout se stářím plodu a pak maminy zbytečně děsí a posílají na plodovku.Je to těžký a sama nevím co bych dělala,na jednu stranu jsi si jistější na druhou stranu je to riziko,ale když máš výsledky dobrý tak bych to asi nedramatizovala.No snad jsem ti ještě víc nezamotala hlavu.
3. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ne vubec nezamotala,já jsem o tom taky četla, a abych řekla pravdu taky asi na 70% si to nenechám udělat,bojím se těch vedlejších učinku jako jsou zánět,nebo že se mi ta plodová voda přestane delat a pak to vede k ukončení tehotenství,nehledě na to že se musí potom zakroku první 3 dny nesmí ani tlačit na záchode a dalši 3 tydny ležet a taky na tu genetiku jedeme do č.budejc což máme asi 40 km a vubec si neumím představit tu cestu po zákroku zpět domu.
3. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik me posledni 2 tydny boli bricho vetsinu dne. v patek jdu do poradny, tak to reknu doktorce. Minule mi rikala, ze mam to tehu hodne dole a nabizela neschopenku. Mela jsem v planu jeste par mesicu pracovat, ale zacinam byt z toho pekne otravena. Teda opravdu si to neuzivam :(. Myslite, ze se to zlepsi ?
3. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ja bych se jim na to taky vykaslala :slight_smile:
3. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já byla dnes na velkém ultrazvuku, mimčo má vše co má mít a má to také tam kde to má být :slight_smile: doufali jsme, že nám doktor řekne co to bude,ale prý to nejde vidět. no tak si myslím, že to bude asi holčička,jinak by tam snad už něco viděl :slight_smile: no bylo by fajn, kdyby se z toho vyklubal synáček,ale i za holčičku budem rádi, hlavně ať je mimčo zdravé. V úterý jdu na echo srdíčka, tak snad bude vše ok.
3. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek