• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek krásnej dárek!!!! :grinning:
17. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 diky
@germaine diky, ja tu malou kupovala za 14,90 kc a v globusu sem ji videla za 25kc vydridusi
17. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky ale davala sem to dokupy asi 2 tydny:frowning2:
17. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ahoj, tak já Kubu začala z půlky nalejvat umělym a teď bude mít už určitě nějaký dečko přes šest kilo. asi zítra vyrazíme na očkování, tak jsem zvědavá, kolik bude mít přesně. ale od minulýho vážení už v ruce cejtím, že klouček přibral. tak jsme vám dost utekli. ale Aguš to dožene, neměj strach. :wink: :wink: :wink:
17. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo tak to až pojedeme do Plzně, tak do DM zavítám :wink: dík
17. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,můžu se k vám přidat? mám syna Honzíčka, narodil se 1.5.2011
17. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek juuuu to je super napad a myslim, ze i pro malou to bude krasna vzpominka!
17. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosim, nevite jestli se da Vigantol koupit bez predpisu? Ja ten nas totiz v sobotu vysala:slight_smile:!
17. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nedá!!!! to náhodou vim :wink:
17. říj 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 Ahoj, vítáme...narození 11.5. :wink:
17. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak dcera je už velká, takže by řekla, kdyby ji to štípalo. Každopádně můžeš po vyčištění než to dáš do ucha namočit do líhu co jste měli na pupiček - vydezinfikovat. Toho líhu se bát nemusíš, když jsem nechávala nastřelit starší holce naušnice, tak nějakých 6týdnů musely zůstat v uchu ty nastřelené a teprve potom jsme je mohli vyměnit za ty zlaté. S tím ponořením do lihu mě to doporučila dr. co ty naušničky nastřelovala.
17. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Já do ní začnu to UM lejt asi taky víc, teď kojím 4x denně, k obědu a večeři dávám Nutrilon. Tak snad to bude mít nějaký výsledek... už bych ráda měla klid...
@hribek Moc hezky jsi to poskládala...
17. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 ahojky vitej
@pupicka jj bude uz sme to tak delali synovcovi a vsichni byli nadseni
17. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nádherný - super dárek. :wink:
17. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 A tvé mléko se zatím drží a neubývá? Já se bojím, že to UM bude konec mého...
17. říj 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, dneska se mě malá poprvé překulila na bříško :wink: Sice to bylo na sedačce a nechala si pod sebou ručičku a nevěděla jak ji vytáhnout, ale to už prý doladí. :slight_smile: Jakmile jsem ji vrátila zpět na zádička, tak se hnedka vrátila zpátky na bříško - se jí to asi zalíbilo. :slight_smile:
17. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda měli jsme doporučený jedno mlíko na noc.to se nakojí tak 5minut max a 180mlíka!! pak jsem mu jedno přidala místo kojení kolem dvanáctý a protože přes jedno kojení odpo jsme vždycky venku, tak mu dávám flašku. takže asi třikrát kojím přes den a dvakrát v noci, ale vim, že mu to nestačí. :unamused: takže zítra se poradíme, co dál, ale myslim, že s váhou budou spokojení. kolikrát musim v noci přidělat!! a opravdu je to rozdíl, jak je napapkanej. dělam mu 150ml přes den a stačí mu to tak akorát. a je fakt, že začal těžknout, až když jsem mu to dala častěji. už mě to kojo občas ani nebaví a Kubu už vůbec ne!!! ten pořád čučí, kde co lítá. ale ty peníze za to mlíko, to je šílený. takže zlatý kojení!!!!!
17. říj 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda bylo mi doporučeno nejdřív nakojit a pak dolejt UM. jenže tím, že kojím jen na jedno prso, tak to kojení prostě vynechám a tam se nastřádá víc mlíčka za těch šest hodin. takhle se vlastně kojí normálně z každýho prsa po 6ti hodinách. takže já to mám plus mínus ob jedno kojení a jedno UM. ale cetim, že ho není tolik. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 Ahojky vítej :slight_smile:
17. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Já v noci nekojím, tady se v noci spí :slight_smile: Takže fakt jen 4x denně. A k těm příkrmům vypila max 90ku, ale i to mi přijde celkem dost, když k tomu sežere ještě 150ml kaše :sweat_smile: Jinak mě to kojo taky občas neba, ale zase je fakt, že vypakovat se na celý den ven s kašema, vodou, lžičkama, pítkem, nádobkama... to abych nosila kufr... Tak dej zítra vědět, kolik váží a jaký máte krmný plán.
17. říj 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo a mně zase doktorka řekla, ať raději nemíchám MM a UM, takže k jídlu nekojím vůbec. Kojím v 7, 10, 16, 20. Ve 13h má oběd a UM a v 18h večeři a UM. No snad už to ale zabere.
17. říj 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no to by bylo, aby né!!! :wink: mě teda ještě naposledy s příkrmama dr. brzdil, takže nám něco povolí teď si myslim. tak pak bude myšák třeba taky chrupat líp. vždyť od miminka do asi 4.měsíce spinkal celou noc a teď mě budí víceméně bez pravidla :frowning2: tak dvakrát. tudíž ani nemáme pravidelnej režim, když se budí, jak se mu zachce. jedíný, co je pevný, tak že chodí ve 20.00 spát!!!
17. říj 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 taky tě vítám!!! taky už jsem přišli na to, že ho máme :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeju dobrou noc!!! už nevydržim ani minutu :wink:
17. říj 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju vám všem za přivítání :slight_smile:
holky,já vám závidím, že kojíte. my jsme museli přestat ve čtyřech týdnech (málo mlíka,to málo, co prcek vypil, vyblinkal :frowning2:, moc nepřibíral, prořval celé dny a noci). ale zase na druhou stranu - co je na Nutrilonu,jsme spokojení oba, spíme celou noc :slight_smile:
@evinka85 já si říkám,aby si neublížil. a občas mě napadne,jestli ho to nebolí. ale asi ne, kdyby ho to bolelo,tak by to nedělal. a on se tomu ještě směje :grinning:
18. říj 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 ahoj. Náš Kuba si za něj teda takhle netahá. ale jestli si dobře pamatuju, tak primář říkal, že kolem pátého měsíce přijdou na to, že ho mají :wink:
18. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 ahoj vitej mezi nami :slight_smile:
a hned se hlasim do klubu - nas Vitek uz taky cca pred tydnem objevil kouzlo autoerotiky :grinning: ...je to docela sranda....dokonce kdyz mu otiram u prebalovani pindika vlhcenym ubrouskem, tak se mu to strasne libi :slight_smile:..chechta se
18. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 tak to jste na tom s tim spanim uplne stejne jako my....jedine na co se da docela spolehnout je, ze Vitek usina kolem osme, jinak vsechno ostatni je vzdycky sazka do loterie....ja to nechapu....a navic kdyz se budi v noci vickerat na kojeni (jako napr.dneska o pulnoci ve tri a v sest), tak je pak pres den protivnej jako nikdy a nechce vubec jist....pak to dohani v noci.....to je sila....a nevim, jak dlouho to jeste takhle vydrzim. Ja taky hodne nadeji vkladam do tech prikrmu, ze to pak treba bude lepsi a ze bude celkove spokojenejsi (snad - teda pokud z toho nebude mit treba zacpu :slight_smile: ).
18. říj 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda a jak male davas ty kasicky? Ze lzicky nebo z flasticky? Drzim palcaky, at uz Agatka pribere a mate klid od doktoru :slight_smile:.
18. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek