• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka ze lžičky, ona lahvičku vůbec nechápe, čučí na ní a neví... :grinning: za to se lžičkou si poradila rychle...
18. říj 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska ten můj skřítek kolem jedný v noci kňoural, ale neplakal. ušolíchala jsem ho asi dvakrát dudlíkem se sabíkem a byl klid. poprvé se vzbudil ve čtvrt na šest na jídlo. možná to bylo tím, že jsem ho nakojila už v 19.15 a ve 20.00 jsem do něj nalila jeho dávku mlíka. nebo prostě jen náhoda. :wink:
18. říj 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska třetí dvojočkování - a zatim ťuk ťuk zvládáme v klídku!! :wink:

a za 5týdnů máme rovný kilčo navrch!!!!! takže 6555g!!! to už mám doma obra!!! :slight_smile:
@aajda určitě to dělá to UM- do nedávna měl jen to na noc a posledních 14dní jsem přidávala a fakt to na něm bylo znát.i na potěžkání. tak bych bejt tebou přidala a zbytek, tak jak máte najetej!!!

jinak jak tu každá píšete, že se mlíka nemají míchat, tak jsem "dostala vynadáno" že mám prostě nakojit a pak dolejt z flašky. já mu dávala třeba ob jedno krmení UM a večer před spaním kojo+Um.

A Kubík se už má pomalu těšit na svíčkovou- říkal pan doktor :grinning: :grinning: :grinning: začnem polívkama nebo mrkví nebo čím.... to musim ještě vyluštit, páč z těch informací jsem hin a jediný, co si pamatuju, že má mít prostě OBĚD :grinning:
prostě vážně co člověk-to názor!!!!
18. říj 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Ty jo, to jste nám dobře natrhli prdku :grinning: Tak gratuluju, Kubíček je šikovnej... asi teda Agátě začnu taky přilejvat... beztak už cítím, že moje ubývá ve velkém. No uvidíme ve čtvrtek...
18. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda právě že dr říkal, což je lgický, že když nakojíš a pak dokrmíš, tak nebude mlíčko tak rychle ubejvat,. i když já tam musim mít taky houby, když mi po tom vytáhne ještě přes 100!! ale zas když mu nedám, tak neřve, jen je míň spokojenej ty tři hoďky.
DO MĚSÍCE NÁS DOŽENETE !!! UVIDÍŠ :grinning: :grinning: :grinning:
hele a když malej ještě nebyl na světě, tak jsem vyřvávala, že budu kojit jen do 6.měsíce (hloupá jsem netušila, jak je to pro broučka důležitý) - a teď když vidim, jakej to byl boj to dotáhnout aspoň sem, tak můžeme bejt hrdý na to, že to tak je. Škoda, že takový štěstí nemůže mít každá maminka :angry:
18. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsem u prcka zaznamenala úspěch - na bříšku už podsouvá kolínka, a na zádíčkách si už cucá nohy :grinning: :grinning: zničehonic dneska začal :slight_smile:
18. říj 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ještě v pátek, aby nám kyčličky dopadly dobře a příští týden rizikovka u primáře a máme pohodičku!!! :wink: a pak začnem se spinkáním bez zavinování!!! @1luciferka1 - myslim, že tys říkala že máš taky sabíkovou královnu :wink: - tak my už pomalu na něj zapomínáme. kápnu mu už jen přes den, když mu nejde zabrat.a nebo když je móóc rozčílen :grinning:
18. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a teď už to půjde všechno hroznym fofrem!!!! :grinning:
18. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, tak to u nas cucani nozicky teda ani zdaleka, zatim se ani nepokousi, ale od vcerejska nechce lezet na zadickach kdyz ji mame na hraci dece :slight_smile: okamzite se otoci na brisko ale ten rev pak na brisku, tak ji otocim na zada , tak se zas otoci a rve :slight_smile: nevi co chce :slight_smile:
18. říj 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 myslíš? :grinning: Jako já doufám, protože pořád jsme pozadu, ještě se ani nepřekuluje :frowning2:
@dendy88 tobě se aspoň otáčí :grinning:
18. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 _Kuba se přetáčí už dva a půl měsíce, na posteli už se i odplazí . mě to připadá, že se pořád nic neděje. u vás to bude všechno najednou, tak budeš zírat, jaký to budou pokroky. dřív nebo později...... všichni začnou :wink: :wink: :wink:
18. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 u nás se nožička taky necucá. i když si třeba natáhne punčochu a tu si cpe do pusy,ale palečky ani náhodou :slight_smile:
a s přetáčením... i když je občas akční až moc,tak z bříška na záda se otočí v pohodě,ale naopak to nejde, nechce... otočí se na bok, už už to vypadá,že se překulí,ale jako kdyby si to rozmyslel nebo se bál, nevím a vrátí se zpátky. už mu to šlo,ale poslední měsíc se mu to samotnému nepodařilo ani jednou :cry:
ale otáčet se kolem dokola jako hodiny, to by mu šlo dokonale :grinning:
18. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Hlavně nesrovnávat :grinning: Pořád si to opakuj... Počkej, až ti bude lézt, tak si budeš říkat, jaké to bylo pěkné, když zůstal tam, kams ho položila :grinning: Ági je taky brzda. Sice se otočí, ale neumí si srovnat ruce, takže přepadává zpět, pořád tak běhám za holčičkou, která se praštila do hlavičky :slight_smile: Prostě své ruce ignoruje a chce mi dokázat, že by to bez nich zvládla, tak si je klidně může sežrat :grinning:
18. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky si maximálně sundá fusekli a tu si nacpe do pusy, ale že by tam rvala nohy, to ne... Dámička :grinning:
18. říj 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jsem zvědavá na tu mojí brzdu no :grinning:
@aajda Haha, šikulka :grinning: :grinning:
No nechám se asi překvapit kdy to na mě vybalí.. ze zad jde max na bok no.. :unamused:
18. říj 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci se chlubit, ale muším :grinning: :wink:
18. říj 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monny89 -Kubajs uměl asi týden i ze zad na bříško a teď už je tomu asi dva měsíce a nic.
18. říj 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik tak my sme asi uplny brzdy, zadny cucani nozicek, pretaci se tak max na bok, sice se snazi se otocit a to tak az se vzteka ale hlava je tezka:slight_smile: takze nic, jen na brisku kdyz se zapre tak nadzvedne zadek ale to je tak cely. takze neveste hlavu maminy, pulka z nasich deti je na tom stejne a ta druha je holt sikovnejsi. ale co ty nase ditka to taky dozenou:slight_smile:
18. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 oprava---- z bříška na zádíčka......
18. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jééé ten je krásný :slight_smile:
18. říj 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho blejskla dneska :grinning: Ale nešlo to stihnout jak je rychlej :grinning:
18. říj 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 koukám, taky už jste v "dospělý" vaně :wink: :grinning: no jo, ty dítka nám rostou :slight_smile:
18. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85
@monny89 No nožky si zvedáte a cucáte pěkně, ale copak nám to může jít přes takový břich??? :grinning:
18. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,tak vidím, že vaše dítka jsou šikulky :slight_smile: To my jsme taky spíš brzdy....na boku jsme sice pořád, ale na bříško se neotočí. Ponožky si taky pořád snažíme sundat, ale palec se nám do pusiny nedostane protože Vítek ještě zatím nechápe, že musí přitáhnout i hlavu a to on nee:slight_smile:. Zatím se snažíme posilovat ty svalíky kolem páteře, abychom aspoň správně pásli koníky.....takže předpokládám, že my ještě dlooooouho žádný velký pokroky nemůžeme očekávat :frowning2: chjo....se snažím nesrovnávat, ale je to těžké!
18. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to je fakt :slight_smile:
18. říj 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo, do vaničky se mi nevešel už ve 3 měsících :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine my jsme taky tlouštíci :grinning:
18. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jo jste taky pěkní :grinning:
18. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Kolik že vážíte? :grinning:
18. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nic si z toho nedělej, každej je jinej a třeba zase bude první mluvit :wink: kdyby byli všechny stejný, byla by nuda :sunglasses: já mám třeba děsně chytrou švagrovou..všude byla všechno zná atd...a jenom čekám, kdy mi začne vnucovat, co jejich teďka skoro tříletá dcera dělala a kdy (samozřejmě mnohem dřív, než my) a už se těším, jak jí vpálím, že ve dvou skoro neuměla ještě pořádně mluvit a i teď jí špatně rozumim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne že bych byla taková potvora, mě osobně je to celkem jedno, ale až začne tahat rozumy jako kdyby měla dětí pět :grinning:
18. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek