• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many Many my jsme kojený a DR řekla už začít před měsícem...teď kvůli zeleninové intoleranci se začíná už od 4m...nutno říct, že máme pkakáním, tak jsem problém s kakáním, tak jsem dneska koupila švetskovou šťávičku a uvidíme...moooc mu chutnala.
19. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od včera marod...bolí mě v krku a modlím se, aby byl malej v poho a nechyt to ode mě :confounded: JInak Lukymu dodatečně vše nej k svátku :wink:
19. říj 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jééé tak asi jak která doktorka, u nás se začíná až od toho 6 měsíce, takže mi dala jen knížečku ať si to připomenu,.... :grinning: už se těším už nějaké skleničky pomalu nakupuju :slight_smile: pojedu v Hami, Ladík jedl krásně vše, tak snad i Lukyškovi to pojede :grinning: doufám :grinning: za Lukáška velký dík :slight_smile: a já mám dnes :grinning:
jinak taky jsme celá rodinka nachcípaní a Lukyšek má trošku rýmu, kéééž by odolal, kojenec jeden :grinning: doufám, že ho mlíčko ochrání :grinning:
19. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je docela v klídku. i docela bez problému spapkal skoro celou tu malou skleničku mrkve, i když ze začátku to byly docela xichty!!! :slight_smile: takže zatim žádnej číprček. ještě počkáme. zvládá to celkem dobře!! :wink:
19. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky budu mít injekce, ale ne proveru ale tu druhou :slight_smile:
19. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem tam byla a mám přijít v pátek až to budu mít slabší :slight_smile:
19. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine uffff jesteze tak!
19. říj 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je zvláštní mě se ve 4m dr ptala jestli už plánuju příkrmy a když jsem řekla že nikam nespěchám tak mi to schválila.jinak já se taky vzbudila s bolavým krkem a rýmou a teď se mi to vůbec nehodí :angry:
19. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu intimní otázka:holky co jste nastřižený máte jizvu pořád citlivou? já jo zvláště u zadku.když jdu na velkou pokud to jde použiju raději sprchu než papír :frowning2: a co se týče sexu některé polohy si stále nedovedu představit
19. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já teda docela v poho, ale když ležím a chci si sednout, tak jak to jakoby přisednu, tak je to dost nepříjemný :angry: a já měla střiženej snad i konečník :frowning2:
a mamka říkala, že když se třeba měnípočasí, tak o ní ví ještě dneska :astonished: :grinning: :cry:
19. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 markova:slight_smile: ale uz i isabella novakova mi prijde divny:slight_smile:
19. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja jsem teda rodila cisarem, ale tu jizvu mam taky porad jeste citlivou, tak si myslim, ze jizva na citlivejsim miste musi byt citliva mnohem vic
19. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neda mi to a otviram poddiskusi "rozmazlene dite"....ano, uz je to tak Vitka jsme si asi pekne rozmazlili....vecer neusne bez uchovani v naruci (musi obstarat manzel, pac ja ho uz dlouho neunesu) a pres den je v pohode, jen pokud jsem mu nablizku....a to se nam samozrejme nelibi. Mate nektera z vas napad, jak na nej? Jak ho naucit, aby dokazal byt i sam? Teda chvili sam vydrzi (cca 15 - 20 min), ale pak zacne byt nespokojeny, chvili funguje kdyz na nej mluvim nebo mu zpivam, ale pak se nespokojenost stupnuje a zacne jecet. Samozrejme ho zkousim nechat chvili vyrvat ,ale po 10 minutach se dostava do velkych hysteraku, zalyka se, davi se....no sila a jakmile prijdu na dohled, usmeju se, tak nahodi usmev a je v pohode...takze je to stopro z toho, ze me nevidi. Za jakekoliv navrhy a napady budu rada :slight_smile:
19. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 myslim, ze jsi tu resila polohovaci drevenou zidlicku...nevim, pri brouzdani na netu jsem narazila na tuto a vypada docela fajn http://www.detskyraj.cz/totalni-vyprodej/zidle-kombi-75-28-w
19. říj 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka asi tak :já si o Dorince nemyslím že by byla nějak rozmazlená,ale pozornost si dost vyžaduje.dokonce i při spaní.dokáže spát dlouho jak v kočáru tak v postýlce,ale jen když jsem na blízku jinak nic moc.ale najde se spousta lidí co říká že ju rozmazluju.soudí podle toho že se jí dost věnuju,hraji si s ní a mazlíme se.ale aby mi děcko leželo v postýlce a čekalo kdy na ni budu mít náladu to jsem si ji nemusela pořizovat stačil by pes.a že ji víc chovám? no a co za chvíli začne objevovat svět a mámina náruč už bude nezajímavá tak si to chci užít dokud to jde.je fakt že jsou chvíle kdy mi to není zrovna vhod,ale co nadělám.Horší by bylo kdyby byla na nás pořád závislá až začnem přemýšlet o druhým dítěti.
19. říj 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 nestraš!!!!
19. říj 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tobě i Lukáškovi vše néééééj
19. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahoj, doporučuji si přečíst tuhle knížku. Měla jsem jí při druhém dítku a teď už mě nepřekvapí nic. Je tam podrobný popis na všechny možné "naučené" a "vynucené" způsoby" uspávání. http://www.knihy-na-siti.cz/kazde-dite-muze-dobre-spat/d-67560/ a když opravdu s manželem dodržíte uvedené postupy, tak za 14dní ti bude spát jako miminko úplně sám :slight_smile:
19. říj 2011 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna teď učím podle té knížky naší Amálku vynechávat postupně kojení v noci. :slight_smile: Jedno už jsme s úspěchem odbourali a zbývá než jedno, ale to jí nechám tak aspoň do 6-ti měsíců. :wink: Zatím to ještě potřebuje. Až budou pak nějaké příkrmy přes den, zeleninka atp, tak už kojit v noci nebude potřeba. :sunglasses:
19. říj 2011 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je tedy počasí, že by psa nevyhnal :frowning2: A já jezdila v dešti a 5-ti stupních s kočárem městem sem a tam :confounded: tfuj tajbl. Už se těším na mrazy :fearful: , na tu čvachtu ve městě a tak vůbec :cry:
19. říj 2011 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 ahoj, taky Tě vítám :wink:
19. říj 2011 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Vy už taky baštíte příkrmy? :confused: Nám říkala dr., že kojené děti až od ukončeného 6.měsíce, takže my jsme zatím tedy stále na mléčné dietě. :grinning: Ale spíš jsem na dietě u nás já. Amálka jak otesánek a já už mám 4 kg podváhu :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974
@badik Já chtěla taky začít až v 6m, ale pak začal blbnout s jídlem a málo přibíral, tak jsme začli...nově je to prý od toho 4m, ještě před rokem se začínalo opravdu v 6m...jenže mi do toho kecal manža, že na tak velký tělo mu to už nemůže stačit a já furt čekala mu to už nestačilo, tak jsme začli...
19. říj 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine furt nějaký novinky.vloni do 6ti měs letos 4měs a když mi byli mimina kdo dlouho kojil byl divnej.si pak vyber.asi je nejlepší poslechnout svůj instinkt,protože co doktor to názor.
19. říj 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik ahoj, tak ja nastrizena byla, ale uz mam vse v poradku, nastesti, nic me neboli a netrapi ohledne nastrizeni... ale jinak doufam ze pristi porod bude bez nastrizeni :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak to já doufala třikrát, dělala pro to první poslední a stejně mě nastříhávali pokaždý :frowning2: a to jsem jim to tentokrát i říkala, že jen když to bude nevyhnutelné a bohužel to zase bylo na poslední chvíli doooost nevyhnutelné :confounded: :confounded:
19. říj 2011 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak jako me nastrih sam o sobe nevadil, siti se dalo taky zkousnout ale ty dny po tom siti byli hrozny :frowning2:
19. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, já jsem taky byla nastřižená, až k zadku. první 4 dny byly peklo, ani jsem si nesedla. ale teď už mám všechno v pořádku, ani nevím, že jsem rodila
19. říj 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No to já už jsem za pár týdnů o tom taky nevěděla, ale při synovi mě šily hodinu a to bylo tedy fakt hrozný. Teď mě nastřihly proto, že malá musela být kvůli ztrátě ozev do půl minuty venku, takže to ani jinak nešlo.Ale naštěstí usoudily, že porod už jsem si užila až až, tak mi pak opíchli a šití už jsem vůbec necítila. To byl asi jako bonus :wink:
19. říj 2011 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak ja siti taky necejtila, jen to uzlikovani bylo docela dost neprijemny, a o tom jak dlouho te sili mi ani nemluv, to bylo jen porad jeste par stehu, jeste 5 stehu... jeste 6 stehu, porad mi tam neco nachazeli, uz jsem se tesila ze bude konec a zase jeste tam neco vidim vevnitr tak to zasijem, no to sem myslela ze me trefi :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek