• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
a kouknete jaky hezky sedacky mame u nas v liberecky nemocnici, docela peklo na to sednout po zasiti
19. říj 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
priteluv tata je blazen , potrebuje mit vsechno zdokumentovany tak vyfotil i tohle :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 au :confused: to bych teda radši stála...
já jsem nástřih necítila vůbec. a následné šití taky ne. protože se mi neodlučovala placenta, uspali mě, placentu vyndali a zašili. když jsem se po dvou hodinách probrala, byla jsem tak zblbá, že jsem nevěděla kde jsem, kde je dítě, jestli je v pořádku. doufám, že příští porod bude lepší :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale na sezení tedy fakt běs :rolling_eyes: To určitě vymýšleli chlapi :wink: :wink: :wink:
19. říj 2011 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no nekdo inteligentni urcite... ale driv tam byli jiny za segry tam byli takovy mekky , asi chteli aby byli kratky navstevy :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 taky ze jsem stala, ale to jsem taky dlouho nevydrzela, i delsi stani me delalo problem po porodu :slight_smile: a nastrih byl u me taky dobry, ono asi hodne zalezi na doktorce jestli se trefi zrovna do stahu, ja ani nevedela ze me strihli :slight_smile: to az kdyz pak me zacali sit, ale pritel to videl a prej to videt ani nemusel :grinning:
19. říj 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsem to tu kdysi psala,u mě porod v pohodě nástřih jsem taky necítila,ale šití bylo to nejhorší co jsem zažila.a že jste si nesedli 4 dny.no jí si pamatuju jak jsem se zděsila když mi Many napsala že je 18tý den po porodu a konečně ji sednutí přestává bolet,já na tom byla podobně.Sice mi to opíchali,ale podezřívám doktora že mě to píchal na prázdno a oblbovák stříkal na zem,jinak si to nedovedu vysvětlit.tak snad co nevidět o té jizvě taky nebudu vědět.a při příštím porodu snad nebude nástřih třeba,budu pro to dělat maximum.teď jsem na to kašlala,ale asi by mě nastřihli tak jak tak,malá totiž měla šňůru kolem krku tak se mi pořád vracela.
19. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už naštěstí další nástřih podstupovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 dekuji moc za tip. Neni to nahodou ta Estvilova metoda?
19. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jé tak to nevím, ale není to nic drastického, jsou tam úplně normální věci, které když si přečteš, tak si řekneš, že je to tak strašně jednoduchý, že se člověk diví, že na to nepřišel sám. :wink: :wink: Akorát to chce občas trochu trpělivosti a hlavně vydržet, že dítě prostě ze začátku chvíli brečí, protože se ho snažíme naučit něco, na co dosud nebylo zvyklé.
19. říj 2011 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ale rozhodně to není ta metoda nechat dítě vyřvat, že se až zajíká. To ne, jsou to doporučení, jak naučit dítě určitým pravidelnostem, aby si je zažilo. Pro každé dítě je to totiž normální, akorát o tom třeba neví. Je tam přesně popsáno, jak to dělat, aby netrpělo ani dítě, ani rodiče. Uspává se tak, že za ním třeba v pravidelných častých intervalech chodíš, pohladíš, máš hlavně příjemnou náladu, přikreješ a odejdeš, děláš tak dlouho, dokud dítě neusne samo..Ze začátku to trvá dlouho. Postupně se intervaly prodlužují apod. Je to jen zjednodušeně, ale když dítě pochopí, že ho stejně z postýlky nevyndáš, že v tobě nemá toho spojence, za pár dnů už bude usínat úplně samo a rychle.
19. říj 2011 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no me samozrejme nevadi venovat Vitkovi pozornost....a delam to rada, ale zda se mi uz moc, ze spusti hysterak treba i kdyz potrebuju na zachod nebo si delam jidlo a potrebuju se najist apod. Uklidit muzu taky jen kdyz ho manzel vezme ven do kocaru nebo se mu venuje... To jsou proste ukony, ktere delat musim a nemuzu u nich mit dite u sebe :slight_smile:. No a prave se bojim i toho, ze pak bude problem az budeme chtit mit dalsi dite.....a nedej boze, kdybych chtela chodit nekam do prace nebo nekam na cviceni. Toz tak....
19. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no tak to zni podobne jako Estvilova metoda, ale prave ja nevim, jestli zvladnu ho nechat kricet....pokud jsem to dobre pochopila, jde o to, ze detatko nesmis pochovat a musis dusledne trvat na tom, ze ma lezet v postylce a spinkat, ze jo? Jako ja to zkousim...prijdu pohladim, vysvetlim mu, ze ted musi spinkat, odejdu...a on se postupne dostava do stale vetsich obratek az to skonci hysterakem u ktereho se prave zajika...a to ja zase nevydrzim a radsi ho vezmu do naruce (to jediny pomaha, aby se uklidnil). No zkusim sehnat a procist a uvidime :slight_smile:. Diky
19. říj 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Zvládli jsme to rychle. a hysteráky nebyly. :wink: Jen ho právě nesmíš v ten moment pochovat.Na chování máš pak celý den. A jde o to, že se díte musí ukládat ke spánku až když je opravdu unavené, mělo by před nočním spaním nespat alespoň 3 hodiny a musíš mít na paměti, že doba strávená v postýlce se rovná době spánku. Když budeš ukládat do postýlky neunavené dítě , tak se bude v postýlce nudit a rozhodně se bude dožadovat pozornosti. Nikomu to nevnucuji, jen doporučuji, co se osvědčilo nám.. Mám 3 děti a za chvíli bych asi zešílela, věnuji se jim maximálně, ale večer už prostě potřebuji vypnout. Člověk se nesmí stát otrokem dětí :wink: U nás to takhle prostě funguje a jsme všichni kamarádi :slight_smile:
19. říj 2011 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já přijela před nějakou hodinkou z práce, tak jsem dočítala.
@jana974 Já už šitá taky nebudu, jednou mi to úplně stačilo. Bohatě. Nástřih jsem necítila a šití taky ne. Zato jsem 3 týdny nemohla vůbec sedět, jen jsem ležela na boku a když jsem musela nekam autem , seděla jsem v kruhu, ale to byl masakr. Jako řídit auto taky nešlo. A to nemluvím o jiných věcech, které nešly tak minimálně 3 měsíce až teprve teď se to trochu lepší. Malé bude půl roku.
19. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka tak já když potřebuju něco dělat tak ji chviličku nechám pobrečet,ale je fakt že tím že ji nechám nikdy nepřestane takže nakonec ji vezmu a když příjde hysterák tak nevydržím ji nechat ani chvíli naštěstí od té doby co příjmá dudlík (asi 3 týdny) už tak moc hysteráky nemá.do té doby nám zabíralo jedině prso,jak na uspání tak na všechno.nejhorší bylo že ji kolikrát něco probudilo a už neusla,ale nebyla dospaná tak byla protivka.teď stačí dát cumel a spí dál.
19. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak já mohu říc jen to že jsem to na malou taky zkusila ,nevzala ji do tý náruče a nechala řvát až se zalikala,krom toho že mi jednou zmodrala :unamused: ,to k ničemu nevedlo řvala by tak i týden,nakonec se vše podalo samo postupně a nenásilně jsem ji nechávala v postýlce a když už začala hysterčit vzala jsem ji a uklidnila,myslím že po delší době usedavého pláče je už díte ve stresu a má velkou úzkost,na to je tu maminka by pochovala,ne nosit a kolíbat hodiny ale uklidnit, na to já nemám nervy,takhle ho trápit,teď usínáme po pomazlení sami v posýlce do 30min :wink:
ale je to určitě dítě od dítěte
19. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě třeba podruhé stříhala jen proto že se mi trhala stará jizva s prvního porodu,kůže už není pružná a tak obvykle dochází k opětovnému nastřižení,je to lepší než roztržení to se hůře šije a blbě se hojí,a bývá někdy daleko větší,já měla jen malý nástřih a z porodky jsem šla zahojená :wink: ale určitě to není pravidlem,nemusí se stříhat pokaždé :wink:
19. říj 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@monny89 nevím o žádné jiné injekci, jen tuto mi nabídli :wink: a kojíš?
@badik u Ladíka mě to bolelo ještě rok po porodě :frowning2: tekly mi u toho slzy, jak to bylo citlivý :frowning2: museli jsme jen jednu polohu a to ještě hodně pomalinku, byl to hnus, ten mi dal zabrat a u Lukáška je to lepší , ale mám to citlivý, ale málo díky Bohu, měla jsem hrůzu, že budu zase trpět jak u Ladíka, jinak díííky :slight_smile:
řešíte šití, tak u Ladíka mě šili hodinu ale nebolelo to, u Lukáška nevím, bylo to nekonečný a bolelo jak svi.. :pensive: to jsem ani hodiny nesledovala, nekonečný
20. říj 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 pěkný sedačky :grinning: já nemohla sedět ani u jednoho, furt na boku nebo ležet a pak duše, ale ta zase není dobrá, že se pak hůř dole hojí,.....
20. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me nestrihali ale byla sem jen trosku natrhla a stalo to 3 stehy. je to citlivy jen pri sexiku, ze zacatku se na to musi jit lehce ale pak uz to jde:slight_smile:
20. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik ty máš pamatováka :grinning: no u Ladíka mě taky nastřihli, u Lukáška už ne, ale potrhala jsem se ve vnitř, prý tam hodně popraskaly žilky :-/ a to šití teda proto bylo bolestivější , au au
ale vy snad druhý porody budete mít lepší :wink: budu moc moc držet pěstičky :slight_smile: akorát to zavinování dělohy au au, tak to byla síla a prý čím víc porodů, tím víc to bolí, no tak třetí už bych asi do sebe rvala patáky od bolesti ....to byl teda hnus, ale naštěstí jen v porodnici, doma už byl klid
20. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vzpomínky na porod :grinning: už nééééé :grinning: my skončili :grinning:
20. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jmenuje se Sayana nebo tak nějak.. Nn, nekojím, kojila jsem jen 14dní :wink:

A o porodu mi holky nemluvte, stále to mám před očima :frowning2:
20. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem byla hodne zevnitr, trpela jsem v tehotenstvi dost vytokama a pry je to pak vevnitr hodne citlivy...ale jinak na porod pomalu ale jiste zapominam
20. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnesni navsteva u doktora , skoro na 5 mesicich , bez 7 dnu ma Nikolka 7300g a 65,5 cm , to nam to dite krasne roste :slight_smile:
20. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Nikolky je kus ženský :slight_smile:
já jsem na porod už pomalu zapomněla. a i když jsem tvrdila, že druhý nebude, šla bych do toho znova (samozřejmě že ne hned, ale za pár let určitě)
20. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nemate nektera moznost se dostat k mlickum z Polska:?
20. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira nn, bohuzel
20. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky tak ja bych do toho sla znova klidne hned, me se to libilo a kdyz jedu kolem porodnice tak si vzdycky postesknu :slight_smile:
20. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek