• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka Tobě se Vítek narodil? 27.5.? Jéé tak to je stejný den jako moje Verunka. :wink: Kde jsi rodila? Já na Obilňáku.
22. říj 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my taky zatím jen kojíme a poslední dávku večer ještě dokrmuji Nutrilonem. A to v noci k ní vstávám 1-2x - to vstávání máme takhle od začátku, takže jsme zvyklý. Ale už se taky těším, až noční vstávání odpadne. No a k těm příkrmům - každý lékař ti poradí něco jiného - třeba kamoška má kloučka o deset dní staršího jak je moje Verunka a ta začala prvním příkrmem na noc dávat kašičku - takže co lékař to názor.
22. říj 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka No ony ty kaše jsou od 4m tím, že to složení je pro ně vhodné... ale optimální je začít s příkrmama v 6m, a to zeleninou, masem, ovocem a pak až kaší... takže by kaše vyšla až na cca 8m. Ale jinak je můžou i v těch 4m. Jen to prostě pak může být těžší se zeleninou, což u nás je.
Kaší se začíná hlavně u dětí, které potřebují nahnat gramy, nebo u těch, které v noci špatně spí... Jinak když mimča dobře přibývají a prospívají, tak není důvod spěchat a začne se zeleninou...
Ale Aguš už se daří i zelenina, jen ne ta domácí, ale pěkně skleničková :sweat_smile:
22. říj 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak manža vyrazil na narozeninovou oslavu našich kamarádů, tak za hoďku a půl dorazí domů hlídat a pak razím já :grinning: :grinning: :grinning: skoro po 6 měsících teda jestli to bobajs nevytuší a nebude do tý doby dělat brajgl, tak mi držte palce, ať nesedím doma :wink:
22. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 taktez 27 :slight_smile: jinak konecne nam prisla pozvanka na vitani obcanku :slight_smile:
22. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky holky, tak my byli vcera v kine, malou hlidali nasi a nakonec si ji nechali spat i u nich v loznici, takze rodicove se mohli krasne bez buzeni vyspat:slight_smile: no reknu vam luxus ale bylo mi po ni smutno:slight_smile:
jinak dnes se mála pretocila poprve na brisko sama a byla z toho tak vykulena ze i prestala brecet:slight_smile: a dalsi novota - varily sme s mamkou dnes svickovou a male sme udelali mix bramburky, celeru a mrkve a dali ji tam platek prave svickove a ta si smakovala, hazela to do sebe jak neurvala:grinning: jeste zbylo na zitra:slight_smile:
22. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka No tak to je Vítek o malinko starší, Amálka má 5měsíců až 30. Ale je možné, že to má trochu převrácený. Když mi dřív míň jedla přes den, tak jsem jí měla vzhůru v noci často :unamused: ,ale teď by mě vážně přes den sežrala :grinning: , když jsme venku, tak vydrží i 3hodky, ale jak jsme doma, to by jedla snad každou hodinu,ale snažím se alespoň tu 1,5hodinu, je vidět, že už je starší a hladovější. Přibývá pěkně, ale kdo to má vydržet, už se vážně těším na nějaké ty příkrmy. :sunglasses:
22. říj 2011 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek na celer pozor, je v něm hodně alergenů. Jinak věřím, že si pochutnala, mňam i já bych si dala - a to jsme ji měli minulý týden. :slight_smile:
22. říj 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 je diky za upozorneni, mrkev a brambor uz mela tak kdyby neco vim z ceho to ma.ale zatim tuk tuk nic nema.jen ta stolice je pekne nechutna, sem se ted rano malem po... fakt sila
23. říj 2011 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Tak malej mi sní celou tu malou skleničku a pak už nic nechce :slight_smile: Pak mlíčko až kolem 15h :slight_smile:
23. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak to děláte s prckama a krmením, když jste v času obědu (nebo svačinky) venku? Jelikož brzy začneme brzy dávat odpolední svačinku a nevím jestli kvůli tomu budu chodit domů, abych ho v klidu nakrmila. Ven chodíme vždy po obědě, domů chodíme odpoledne. Já nevím jestli by se venku v klidu najedl? Na klíně? Nebo jak?
23. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Dáda mi jí mrkev, mrkev s bramborou, špenát s bramborou, brokolici, dýni s bramborou, a vyzkoušíme už asi i masozeleninové :slight_smile:
23. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka
@jana974 ahoj taky zatim jen kojime, mala se krmi co 3 hodiny a zatim krasne pribyva,i kdyz kolikrat nevim po cem... pres den ji zajima vse okolo krome kojeni, aspon ze pres noc do dozene, na to je asi tma aby se koukala vsude mozne :slight_smile: mozna pri pristi navsteve uz nam doktorka rekne ze muzeme dokrmovat , to nam bude zbyvat min jak 14 dni do 6 mesicu :slight_smile: to si tady pak budu cist rady co tady psali ted ostatni :slight_smile:
23. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsme byli na drakiade, tak protivny dite jsem dlouho nemela, jak tam bylo hodne lidi a kraval tak se ji to asi nelibilo :frowning2:. a jinak svatek mam zarizenej, zaplat panbuh za sestru co ma hracek ze nevi co s tim... za 500 kc jsme si od ni poridili houpaciho kone pro nejmensi, a hrajici plysovou kachnicku :slight_smile: tak snad bude mala spokojena
23. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak to vypada ze Nikolka uplne zapomela jak se otaci z briska na zada, opacne to zvlada bez problemu ale na zada se proste zpatky neotoci, a to uz to zvladala
23. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak to mate s vlasama co jste prestali kojit ? padaji vam porad ? a jeste jsem se chtela zeptat , posledni dobou se mi delaji dost casto modriny ani nevim po cem to mam, sestra rikala ze to mela po porodu starsi holky taky... delaji se nektery z vas taky ?
23. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 modřiny se mi dělají jedna báseň :angry: . Jsem spala a asi se nějak ťukla kolenama o sebe a nemohla jsem jít ani v sukni. Vypadalo to jako by mě někdo zmlátil, na obou kolenách modřina o průměru 5 cm :angry:
23. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka tak je to asi normalni, ze se to deje, taky rikam ze to vypada jako by me pritel mlatil :slight_smile:
23. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 ja si koupila sampon u kadernice a uz se mi zda ze vlasy houstnou, padaji porad ale uz trosku min. sampon od firmy trinity, ma v sobe kofein a to pry vlasy stimuluje.. http://www.trinity-haircare.cz/view.php?nazevclanku=creasoin-sampon-s-kofeinom&cisloclanku=2009090012
23. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek a kolik to stalo ?
23. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Vítek budem mit ted tak 7kg
23. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 ne, narodil se 26.5., jsem byla den pozadu :slight_smile:...a rodila jsem v Bohunicich
23. říj 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda díky za osvětlení....no zkusim to jeste vydrzet....ani me tak neva 2x za noc vstavat, problem je hlavne to, ze je to kazdy den jinak (jednou o pulnoci a pak po 2 hodinach, jednou ve 2 h a pak az v pet)...
23. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 kolem 250 kc, jediny co me fakt stve je ze se mi masti vlasy ale to neni tim samponem, masti se mi nehorazne takze kazdy rano ritual sprcha cisteni zubu, a foukani vlasu:frowning2: uz me to stve
23. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek mě se taky hoooooooooooodně mastí :angry:
23. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Tak to máme stejný, taky se mi docela mastí vlasy. :confounded: Když mám melír, tak je to jakž takž, ale jakmile to odrůstá, tak je to mazec. Navíc mám ty vlasy od přírody hrozný, každý vlas se mě kroutí na jinou stranu, takže když je nevyfoukám, tak je to strašný, bych nemohla vylézt ani na balkon :slight_smile: takže si je po každém umytí musím jak vyfoukat, tak ještě nažehlit. :frowning2: No a to je teprve opruz. Takže jsem se rozhodla, že se objednám ke kadeřníkovi a půjdu na trvču asi po 100letech. :slight_smile: Ušetří mě to spoustu práce - to stačí vlasy umýt, vlasy vysušit ručníkem, zatřepat hlavou a hotovo. :slight_smile: Akorát nevím jestli nebude problém s tím, že mi ty vlasy ještě pořád tak padají....
23. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79
@hribek holky to bude asi hormonama zatím to maštění. Už jsem nad tím takypřemýšlela. Předtím malou mě vydržely takové 3 dny relativně krásné, zato teď den, ani to ne. Mám je takové jemné a nepoddajné hned po umytí, takže to musí něčím být. Šampon mám furt stejný, sice ted používám i reghaar , ale jsem si jista , že šamponem to není. Podle mě hormony, kojení, máme moc prolaktinu a vázne estrogen, proto to padá a mastí se to, aspoň si o myslím. V těhu jsem je měla suché až nechutně suché a pevné , no a to převládal zase moc estrogen.
24. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se pridavam k tematu "mastne vlasy" a hlasim, ze jsem na tom uplne stejne....v tehu mi vydrzeli krasne i 4 dny a ted jsou mastne druhy den a teda poradne...takze je to urcite hormonama!! Ale je to fakt hruza, jeste ze mam vlasy dlouhe a na nejake extra upravy jsem nikdy nebyla, takze umyju, necham uschnout a hotovo:slight_smile:!
24. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky modřiny jejihž původ je mi neznámý,tak teď už aspoň vím že nejsem sama.ale čím to je.vlasy mi padají až hrůza ale mastí se mi jen trošku víc,není to tak hrozný jak popisujete.
pamatuju si jek ještě měsíc po porodu jsem si nemusela hlavu mít i týden a vlasy byli v pohodě.nic jsem s nima nedělala a ještě je lidi chválili :slight_smile: ale po 6tinedělí nastal zvrat.no teď už zbývá jen čekat až se vše zas zlepší :frowning2:
24. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no snad se nam to zlepsi, ja uz pomalu prestavam kojit, mala uz pije jen rano a vecer, pres den uz to nemelo smysl jen se vztekala a ja z toho byla nervozni. tak ted sme spokojene obe.

dneska jdem na posledni synflorix a sem zvedava kolik vazi a meri:slight_smile:
24. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek