• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
holky co dokrmujete UM jak casto davate detem pit cajik? a kdy - mezi kojenim nebo po nem?
24. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek i tak jsi dobrá žes kojila tak dlouho,když si vezmu jaký jsi měla problémy a muselas dokrmovat no a ještě pořád částečně kojíš takže si myslím že můžeš slavit úspěch ne :wink:
24. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky chystám si zásoby do mrazáku dokud je čerstvá zelenina na zahrádce. tak ať vím co tam má být-jak je to s patizonem?
24. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jj sem rada ze sem to nevzdala a my telo taky:slight_smile: budu kojit co to pude a uvidime, jinak v 5mesicich mame 7300g pribrala za mesic cca 600g
24. říj 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek To mame to samy, ale tyden pred 5 mesicem :slight_smile: a kolik meri ?
24. říj 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a jinak nevite co mohla mala zmacknout na klavesnici ? mam najednou vsechny pismena maly na mk
24. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 to se mi kdysi stalo taky nevím jaký máš prohlížeč,ale já mám v pravém horním rohu takovou ikonku nějakýho klíče či co když na to kliknu tak tam je lupa a tam by sis měla nastavit 100%.nevím jakou ikonku tam máš ty,ale mělo by to být v pravém horním rohu.sice nevím jak jsem si to tehdy způsobila,ale tohle to napravilo tak zkus
24. říj 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 no doma sem merila kolem 63-64cm holt je takova baculka
24. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik vubec nevim co myslis :slight_smile: nic takovyho nevidim.. budu muset rict zitra priteli, ten se v tom snad vyzna, ale jinak dekuj
24. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak mame skoro to sami, me se nikolka takhle libi, u doktorky jsem namerila 65,5 :slight_smile:
24. říj 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kubajs dneska zblajznul půl tý velký skleničky mrkev+brambor a to mu to převčírem ale vůbec nejelo. a teď poloviční dávku kaše- to je taky úspěch :slight_smile:

holky, jak dáváte kaši? dáváte ještě mlíko? a hned za sebou, nebo jako dva samostatný chody?
24. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 ja sem s malou taky spokojena, nepripada mi nejak extra prejezena, jen me strasne vadi ze o ni rikaji ze je pekne tlustoucka a oplacana atd. nevim proc, asi proto ze ja sama sem od mala oplacana a vadilo mi to tak nechci aby to o ni rikali cizi.
hlavne me stve pritelova babicka, ta to rika furt a furt srovnava s jeho segrou, oni dva jsou hubeni a svagrova jen koji tak jsou decka hubeni, ja i pritel sme "kulati" tak i mala je takova a navic je na nutrilonu. ach jo musim se od toho nejak odpoutat
24. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak me to taky rozciluje, hlavne od sestry ta rodila jednu holku v 35 tydnu, druhou v 36 tydnu, takze to byli drobci a taky porad jak je nikolka kulatoucka.. a ja plne kojim takze tim ze koji to byt taky nemusi... nejvic me vytocila sestrenka ktera ma o 6 dni starsiho kluka, stejne tezkyho, a rekne ze mala vypada na 9 mesicu :rolling_eyes:
24. říj 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kdo mi prijde prebalit dite :grinning:
24. říj 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes mame s pritelem 7,5lete vyroci a tchyne ho pekne nas..la takze byl protivnej a ted mame tichou domacnost. uz na to kaslu furt se chodit udobrovat kdyz za to ani nemuzu...
24. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Kolik dáváš kaše? Já když dávám kaši, tak už mlíko nedávám, nemá šanci ho do sebe dostat. Zkoušela jsem, ale párkrát cucne a konec. Té kaše sežere ze 150ml vody. Já kojím v 16h, v 18h je kaše a ve 20h zase kojím. Ale k zelenině dávám ještě UM.
24. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda no když mu udělám tu 150ml, tak to nedá. on je hlavně unavenej a nebaví ho to. tak jssem jí zkusila dát v sedm včera i dneska. a před osmou mlíko. tak dneska dal ještě 140ml mlíka. totiž, našla jsem takovou šikovnou tabulku od hami a tam mě mate VEČEŘE1 - kaše a VEČEŘE 2 - mlíko. tak jsem z toho jelen..... no asi i kdybych do něj nalila beton, tak prostě celou noc spát stejně nebude :cry:
24. říj 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Já tu tabulku chápu tak, že večeře 1 je u nás cca těch 18h a večeře 2 je těch 20h. A chce to krmit, když má energii, to je fakt. Agáta když je unavená, tak už do ní nic nedostanu. Ale v těch 18h sní tu kaši a ve20h ještě klasicky kojím, a nemám pocit, že by se upejpala. Akorát když dávám kaši i k obědu, tak pak večer už sní sotva půlku. Tak třeba je Kubík taky plnej a celou dávku nemá kam dát.
A kaše mu chutná? A dáváš normálně ze lžičky? Já jak Agátu "posadím" do židličky, tak se začne úplně třepat a chrochtá :grinning:
24. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda :grinning: :grinning:
no na kaši se taky třese-když je ovšem dobře naladěn!!! :sunglasses: normálně se se mnou úplně pere o lžičku!! jinak je u toho docela v klídku. dám mu bryndák a jen přes ručičky mu přehodím plenu a on chápe, že do toho nesmí šahat :wink: ......
já bych to taky tak chápala, ale přijde mi jako nesmysl ho nacpat kaší třeba v pět a pak kojení nebo mlíko až v osm.že to asi na delší spaní nemůže mít vliv. ačkoli ono to vliv nemá tak jako tak :angry: ........ no i když já už mám asi čtvrtou večeři teď a nebojim se, že bych byla v noci hladová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Ono je to prý tak, že když mu jí dáš až fakt před spaním, tak má těžký žaludek a hůř se spí, že takhle má víc času na slehnutí, ale nevím, co je na tom pravdy. Já žeru pořád, takže nenajezená spát nejdu :grinning: Nám spí Agáta celou noc s kaší i bez... Manžel včera krmil kaší a říká, pojď sem, něco se jí děje, nedáví se? Tak na ní koukám a říkám, nene, jen jsi pomalej, máš nasadit tempo :grinning: Chuděra hučela, že má prázdnou pusu :grinning:
24. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@aajda móóóc pěkný.je pravda, že do toho našeho to taky docela rychle padá :grinning: jsem zvědavá, jak mu zítra bude šmakovat brambora se špenátem k obědu. barvu to má tak hnusnou, že bych to teda nejedla, takže se mu divit nebudu, i když převčírem toho trochu ochutnal a docela to šlo. u nás je nejhorší, že v době jídla je malej děsně utahanej a bez jídla zas neusne. takže to máme těžký :unamused:
24. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Tak Hami jemný špenát s bramborou u nás prošel. Slupla to, ani nevím... Já teda ani neochutnala, nepřišlo mi to vábné :grinning:
Tak únava je nepřítel krmení, to jo...
24. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
.................. k čemu drahé hračky........ :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky je normalni ze mala by blinka ako by snedla neco spatneho ? ta snad uz vyblinkala vse co ma v zaludku
24. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mala mi zvracela celou noc , a kdyz jsem ji nakrmila v 5 rano tak mi to taky pak vyhodila :frowning2: rano jedem okamzite k doktorovi :frowning2:
25. říj 2011 v 05:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 jejda tak to upalujte, ty malé dětičky jsou strašně náchylné na dehydrataci :rolling_eyes: držím pěsti at vás nehospitalizují!!!!
25. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 tak jsem doma, doktorka nakazala davat caj s glukopurem ,nejakej prasek ruzpustenej ve vode (kulisek), a vynechat jedno kojeni, kdyz to v sobe udrzi tak dobry, kdyz ne tak na pohotovost
25. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 kulišek je rozpustný prášek plný minerálních látek o které tělo zvracením/průjmem přichází-je teda hnusný, ale je to potřeba! tak přeju at to zmáknete a nemusíte nikde už. jinak někde jsem četla, že dehydratace se pozná i podle propadlé fontanely, ale nevím jak moc...
25. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dendy88 jejda chudina malá, tak držím pěstičky, aby už to bylo OK. Neříkala ti dr. co to je a kde k tomu mohla přijít? Ty Nikolku jen kojíš, ne?
25. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 jj, jen kojim, nerikala, a ja se nezeptala ... tedka jsem po 6 hodinach trochu nakrmila a zatim nezvracela tuk, tuk, tuk... tak uvidim uz by to snad mohlo byt dobry na pohotovost se mi nechce
25. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek