• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dendy88 Božínku, tak to držím palečky,ať je brzy fit. To mohla chytnout ze vzduchu kdekoliv venku, v obchodě, teď je doba střevních chřipek, hlavně děti to aktivně přenášejí. U syna ve třídě je půlka dětí, všichni mají střevajzny s horečkama :confounded: :confounded: , vloni mi jí přinesl domů 3x a pak jsme to chytli postupně všichni. :frowning2: Tak snad budete brzy vpořádku :wink:
25. říj 2011 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 je fakt ze sestra taky rikala ze jeji mladsi vcera zvracela.... ze by to chytla od ni ? no tedka chvili na navstevy nikam chodit nebudu
25. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No tak jestli jste byli u ní, tak je to bohužel dost pravděpodobný :cry: Většinou přenos trvá pár hodin, max. tak 3 dny, podle toho, jak je kdo odolný. Ale snad už to bude lepší, když teď zatím nezvracela. třeba tím jak je kojená, bude mít lehký průběh :confused:
25. říj 2011 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mam dotazek ..Danda od narozeni neumel jinak spat nez jen v zavinovacce pevne ovazanej plenkou aby mu nevylezli ruce,pokud mu vylezli tak se probudil a plakal ,neumel si s nima poradit..ted jsou mu 4 mesice a stale kdyz mu vylezou ruce tak se probudi a place nevii si s nima rady ,ale kdyz ho zase zavinu tak place taky protoze se chce hybat a nejde mu to ...uz jsme ho zkouseli uspavat jak s tak i bez zavinovacky,ale porad to nejak nejde ..stale mu vadi ty ruce ..v noci moc nespim protoze je na nervy a budi se ,ale rozbalenej proste spi tak max 10 minut a pak ty ruce ho zase probudi ..nemate nektera tip jak na nej?me uz nic nepada :frowning2:
25. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Já tedy nikdy nezavinovala, ikdyž Amálka byla od narození strašnej čertík, pořád máchala rukama, nohama a nemohla spát ,byla jsem na nervy,ale zvykli jsme si na to, že prostě moc nespí, spala vždy tak 5minut vkuse, když už byla moc unavená a pak hned vzhůru. Další spánek byl až za hodinu a půl, hrůza ,to jsem si nadávala, že jsem si nekoupila tu boží zavinovačku na utažení rukou,ale nakonec jsme to přečkali a od 3,5měsíců spí jak miminko úplně sama :wink: Holt přišla na to, jak je spánek ÚŽASNEJ :slight_smile: :slight_smile: . To jsem asi moc neporadila :unamused:
25. říj 2011 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 ja tohle mela i u dcerky ,ale ta si poradila pak sama ve 4 mesicich a zacla spt bez zavinovacky,jinak by nespala vubec ..malej mi nespal taky dokud jsme na to neprisli ,usinal mi pouze na ruce a v noci dokazal brecet v kuse dokud jsem ho nevzala do naruce a pak usnul ,ale jakmile jsem ho polozila tak byl konec ..u nas jine reseni nebylo mozne ,jina by jsme proste nespali
25. říj 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jé tzakto taky neporadim. jen vím, že máme stejnej problém. :astonished: čekám, až bude mít kyčle vpořádku a taky ho teď učim spát přes den, v tom mi to zavinování docela pomáhá :slight_smile:
25. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak te´d jsme se vrátili od pana primáře!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
už k němu nemusíme!!! ne že by byl nepříjemnej, ale jsme v pořádku!!!!!
25. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no je to mazec vid:frowning2: ja se tesila ze uz to kolem toho 4m zvladne a ono prdlajs ..mi takhle spime i pres de a i v noci ,pritom mi prijde ze ty ruce uz docela ovlada
25. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira No to my právě taky nespali vůbec,všichni se divili, že to snad ani není možný, aby mimino vůbec nespalo, jen brečelo, ale já na to byla :sunglasses: zvyklá už i u staršího syna, ten byl to samý, tak jsem si říkala, že to prostě musíme vydržet, že to časem přejde a přešlo. Ještě ,že jsem tu zavinovačku nekoupila, když to tady tak čtu.
25. říj 2011 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no u nas to neslo ,spime v 1 pokoji a uz jsme byli docela na nervy ,hlavne dcerka byla nevyspala ..ale tak ono to prejde casem ja vim ,ale myslela jsem si ze mu nejak pomuzu a sobe taky ...mi mame normalni zavinovacku ..
25. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira taky neporadim, my jsme zavinovali jen na chalupe kdyz bylo chladnejc . meli jsme teda ze zacatku taky trochu problem aby usnula ale to trvalo asi jen 14 dni:slight_smile:
25. říj 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to nevadi ,ja to jen zkousela
25. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Tak my zavinovali do té kouzelné, jak má stažené ručky k tělíčku, spala nám krásně, v pohodě celou noc... A cca před 10i dny jsem začala pozorovat, že je ve spánku neklidná a budila se třeba už ve 4h. Tak jsem zkusila dát spát bez zavinovačky a byla vzhůru už o půlnoci! Tak jsem zase zavinula a spala, ale zjevně se jí ta zavinka už nelíbila. Tak jsem zkusila zavinku povolit tak, aby usnula zavinutá, ale časem se uvolnila... opět vzhůru už o půlnoci. Tak jsme dali spací pytel a je to. Spí opět klidně a v pohodě celou noc, i když má ruce volné. Prostě asi musíš zkusit, co mu bude vyhovovat jako náhražka. A ještě podotýkám, že jsem chtěla zachovat ten rituál, že jsem zavinovala na přebalováku, pak pusinka, položit, pohladit a pryč. Takže i do toho pytle jí dávám na přebalováku, i když by to šlo v postýlce.
25. říj 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira když jsem tak četla jiný diskuze, tak tam bylo normální, že zavinovali i do 9ti měsíců :slight_smile:
kolikrát už mám nutkání ho nezavinout.hlavně v noci. kojím úplně po tmě a když se nadlábne, tak už ho ukládám polospícího do postýlky. jenže si říkám, že aspóň dneska se vyspim a tak ho zavinu a stejně se nevyspim. ale bojim se, že by byl vzhůru dřív. už takhle k němu lítám pětkrát :frowning2:
25. říj 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo jste mi ještě neklikli, prosím o klik, děkujuuuu
:wink:
http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1235&ids=546

@iira tak to já mám opačný problém, malá spí od příchodu z porodnice bez zavinky, ale ted jí strašně vadí, když ji dám do fusaku, že ji tím omezím v pohybu :rolling_eyes:
25. říj 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 klikla jsem už minule. :slight_smile: Hele chci se zeptat, je ten sběr víček z pet lahví nějak časově omezen? Už jich mám větší pytlík plnej + nějaký jsou ještě u našich, tak mi jde o to, kdyby to bylo nějak časově omezeno, tak jestli už mám poslat co mám a zbytek zase až nasbírám víc, nebo jestli to stačí zaslat až vše najednou.
25. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 moje sousedka ma holcicku ted uz rocni a taky zavinovala do 9 mesicu ,jenze mala LILI chtela ,ale Danda uz evidentne nechce ...
@1luciferka1 no on si clovek nevybere ,jenze na to spani doma je to strasny utreni pro me jak mi porad place ...
@lolla79 taky jsem zbirala pro tchana ,ale co zemrel nevim co s tema vickama delat ?
25. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz to vypada ze by to mohlo byt v poradku 3krat jsem ji nakrmila , a jen u posledniho si ublinkla ale takovi to normalni ublinknuti :slight_smile: , jeste ze to , vcera vecer mi dala zabrat, tak doufam ze dnes to uz bude v poradku
25. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no tak suppeér, to je bezva, už bude líp :slight_smile:
25. říj 2011 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cusik, tak chudak svagrova, plne koji a mala ji nepribira, za mesic pribrala 2g!!! tak musi jit na prevazeni zitra a nasadit nutrilon, je fakt ze mala ve 3 mesicich vypadala jak nase v 1 mesici. tak je z toho spatna
25. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauec holky, tak hlasim, ze mame za sebou dnes prvni rehabku kvuli tomu nepaseni koniku a pani rehabilitacni se netvarila moc optimisticky :(....to paseni nam jde hur nez trimesicnimu miminu (a to nam zitra bude 5 m), ale jinak vse ostatni na svuj vek zvlada hezky (neco i driv), takze celkove jsme jeste v norme, ale stejne musime cvicit a cvicit :(....se bojim, protoze se znam, ze jsem nedusledna....tak nam drzte palce:slight_smile:!
25. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira my jsme taky zavinovaci a jestli prijdes na to, co s tim, tak se take hlasim o radu:slight_smile:
25. říj 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak jedno velke ufffff.....to si vubec nedovedu predstavit s takhle malinkym miminkem na pohotovost:(
25. říj 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a vy vsechny chodite s deckama v 5 mesicich do poradny? My byli ve 4 a mame jit az v 6 mesicich a zda se mi to docela dlouho!
25. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka u nas se taky chodi az v 6 mesicich, nam to vyslo na 5.mesic diky ockovani jinak by nas pozvala taky az v pul roce
25. říj 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty jo, 2g za mesic je dost malo:(. Tak to drzim pesti,at zacne pribirat a jestli na UM nebo na MM je jedno, no ne?!
25. říj 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka dostali jste nějaké zvláštní cviky? Moje malá taky moc ty koníky nezvládá, jako hlavičku má zvednutou na bříšku krásně, ale ručičky má rozpažený - nikoliv pod sebou.... Tak nevím jestli to vadí nebo nevadí.
25. říj 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka taky jdeme do poradny až v necelých šesti měsících - teď v pěti ne.
25. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky držím palečky, aby malá švagrové začala přibírat.
25. říj 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek