• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@trija v kolikátém jsi týdnu?
3. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky diky za privitani

no ja nemam nakoupeno nic:frowning2: jednak cekam jestli se ta holcicka potvrdi na velkym utz a navic me to jeste nejak nechytlo:frowning2:
jinak sem zatim nic nepribrala od zacatku tehu mam o 2kg min, ikdyz ted po vanocich si myslim ze to bude uz jen o 1kg nebo vubec, bastila jsem jak diva:frowning2:
3. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak s těma bolestma břicha já to mám od začátku....dostala jsem magnézium, ale nezabralo....jo a doma jsem už tři neděle zda se ještě do práce vrátim je ve hvězdách...navíc sjem dostala vycházky 8-12 a 13-19, že nejsem takřka omezená...takže se mi do toho shonu ani moc nechce, proč taky...třeba je to poprvé a naposled, co jsem takhle doma....
3. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ke kilům a velikosti břicha...mám nahoře teď po vánocích dvě kila, ale břicho hoodně velký,,,tak si Cipís ze mě bere z tukovejch zásob nashromážděnejch před těhu :grinning: šikulka.
3. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nesmutni já jsem taky nepřibrala ani kilo a ješte hubnu už jsem 3 kg pod váhu,ale mimi i bříško mi roste,bříško mi roste až moc, ale myslím že to je tím že mi nepřešli nevolnosti jsem 17tt a zvracím skoro denně.u doktora mi řekli ,že to není není tak běžné ale že se to stává a mužu zvracet do konce tehotenství. :angry:
3. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec doufám že ti bude co nejdřív líp,ale pokud se na to necítíš zůstaň doma.Já si to doma užívám,ale začínám být čím dál línější asi bych potřebovala tak jednou dvakrát týdně do práce škoda že to tak nejde,doma mám sice dost práce ale nemůžu se do ničeho dokopat když nemusím.
3. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já přestala zvracet těsně před vánocema v 19.týdnu tak snad tě to co nejdřív přejde.
3. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no vaha me netizi ale ze to brisko je spis porad jen spek nez tehu brisko:frowning2:
3. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jsem v 19 týdnu, spíše začátek 19 týdne.
3. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy tak já taky hodně zvracela, byla jsem i pár dní v nemocnici na kapačkách a dlouho jsem brala čípky. bylo mi zle od rána do večera, ale teď je to už naštěstí daleko lepší, špatně mi je jen ráno někdy bliju,ale není to už každý den, takže se to už dá vydržet a zvykla jsem si. Doktor mi taky dnes říkal, že to může být celé těhu, že prostě tělo hůře reaguje na hormonální změny. neboj bude ti lépe určitě,
3. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj, děkuji za uvítání :slight_smile: Úvodem bych měla napsat něco o sobě. Jmenuji se Petra a s manželem Filipem čekáme naše první miminko. Manžel je čech, ale momentálně žije a pracuje v zahraniční, takže jsem na těhoteství sama :( Nyní jsem ve 20tt a vše probíhá, tak jak má. Doposud jsem měla všechny testy negativní, uf! Pohlaví miminka zatím nevíme. Je to tajnůstkář, ale 19.1. jdu na velký UTZ, tak snad se mi už ukáže :slight_smile: Bříško mi začalo růst až teď, dokonce mě v metru pustili už i sednout :slight_smile: Pán sice tak 2 stanice váhal, ale úspěch to je :slight_smile: Tak to je asi ve zkratce vše :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Ahoj, břicho tě může bolet díky tomu, že se ti roztahuje děloha. Záleží ale na intenzitě bolesti. Rozhodně by se nemělo jednat o bolest, která se nedá vydržet, spíš o takové různé pnutí a píchnutí. Já ti nevím, jestli ti doktorka doporučila zůstat doma, tak ví, proč to dělá. Já byla doma týden někdy v 11tt, protože jsem měla také bolesti, ale zabralo mi magnesium, tak jsem pak zase šupajdila do práce. Také se mi to vůbec nehodilo, hlavně kvůli financím, ale kdyby mi řekla, že bych měla zůstat doma déle nebo až do porodu, tak neváhám ani vteřinu a udělám to, mimčo je mimčo. Držím ti pěsti, ať je to v pátek ok a doma být nemusíš! :sunglasses:
3. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck Ahojky vítám taky všechny nové buducí maminky, které se přidaly k nám. Pbuck dívala jsem se do pasu, že jsi z Prahy Petrovic. S manželem jsme tam skoro čtyři roky bydleli - a byli jsme moc spokojeni. Teď už čtyři roky bydlíme v domečku kousek od Kladna.
3. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
pohlaďte bříška :grinning: jdu vás dočíst :wink:
4. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace všem za dobré výsledky tripplů, genetiky,..... :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:
4. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím mizet :-/ zatím páááááááááá
nechte si moc moc dařit
4. led 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja to bricho mam furt spis jako spek:frowning2:
nejhorsi je ted chodit do prace, nejak to vstavani na 7 nezvladam:frowning2:
4. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jsem se ti dívala na fotky,ale nepřipadá mi to jako špek
4. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no ja nevim uz bych ho chtela mit pekny kulaty a viditelny...
4. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no jo,ale po porodu si budem všechny přát opak :wink: mít ho plochý a neviditelný :wink:
teď v zimě je to stejně jedno máš ho schovaný pod bundou :wink:
4. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuck Ahoj, cetla jsem, ze tvuj pracuje v zahranici. My pracujeme oba s partnerem v zahranici. No a moje gynekolozka me chce nechat v CR, nevim,jak moc je to kvuli mymu stavu, nebo me mit na ocich :slight_smile:. tak jestli tu zustanu a partner bude dal venku, tak na tom budeme stejne :slight_smile:.
4. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec kde jste v zahraničí? já mám kamarádku která má ted ročního kloučka a těhotenství a porod měla v anglii a mužu říc že to byl děs co s ní dělali,1 sono ji dělali vě 4 měsíci, žádné kontroli u lekaře chodila k ni jen jakási porodní bába,a porod....hnus.... jeden den porodila druhý den byla doma, a ted mateřřská jen do 9 měsíce dítete ...ted ho dává do jesliček ....a nejhorší na tom je, děti v anglii vubec neočkujou,malej nemá imunitu na cz choroby jako je třeba chřipka a pokaždé když přijedou do cz tak ji tu malej ošklivě marodí .......
4. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Tak to držím palce, aby to tak nakonec nedopadlo, za moc to nestojí :frowning2: Doktorka tě ale tady držet nemůže, ne? Nebo nevím, jak to máte s papíry pro lékaře v zahraniční, s nemocenskou, pokud pracuješ atd., jestli se Vás týkají pravidla v EU. Nás se bohužel pravidla EU netýkají, takže o to, to máme složitější. Místo rizikáče, který jsem si chtěla hodit hned od začátku a odjet, budu pracovat než nastoupím na mateřskou. Potom, co jsem zjistila, co vše bych musela vyřídit a nejspíše bych stejně žádné nemocenské dávky nebrala, mě ani nic jiného nezbývá :(
@janadudy Přesně to, co popisuješ, že je v Británii, jsem také slyšela. Druhý den jdeš domů a tam za tebou dochází sestra, jestli je vše ok. Neumím si představit, že bych měla komplikace a přitom už byla doma na gauči, děs :(
4. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky může se v těhotenství aloe?mám ho doma tak jsem si říkala že si z něj vyrobím nějaké mazání na pupík a když jsem na netu hledala jak na to tak jsem tam našla recepty na všelijaké džusy a sirupy tak jsem si říkala že bych to taky zkusila,ale nevím jestli se to může.
4. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
5. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to nevím :confounded: zkus hledat no :wink: já se mažu jedině dětským olejíčkem :slight_smile: i u Ladíka jsem se mazala a vůbec jsem nepopraskala, ani prsa ani bříško :wink:
5. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já mám docela popraskanej zadek protože jsem silnější,tak jsem si říkala že když mám k tomu sklony že to nebudu podceňovat.mažu se skoro od začátku nejdřív jen tělovýma krémama a krémama na ruky.teď jsem začla používat olejíčky.Těm krémům co jsou přímo na strie moc nevěřím.ale vím že aloe je hodně dobrý na různá poranění pokožky tak si říkám že na tohle by taky mohl být zázračnej tak už ho louhuju v olejíčku :slight_smile: jen by mě zajímalo jestli ho můžu i vnitřně jako džus,jako prevenci od bacilů
5. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jé ty máš hezkej pupík
5. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hledej na netu, určo najdeš :wink: ale myslím, že by se mohl, ale pro jistotu jukej :slight_smile: hledala bych stebou, teď nemám čásek , jen nakukuju :slight_smile: odstrojujeme stromeček už :slight_smile: u pohádky na barandově :slight_smile:
díky a teď už zase povyrostl :slight_smile: 2 kilča nabila :grinning: jinak zadek mám taky už ale z dřívějška
5. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak už jsem to našla nesmí se používat ani v těhotenství ani při kojení prý může dojít k překrvení orgánů a vyvolat potrat
5. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek