• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 jj vlastni dcera. me se taky snazi kecat do veci ale uz se tak nedavam. jo jednou koji a jednou nutrilon
26. říj 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já když jsem mýmu doktorovi říkala, že jsme najeli systém "ob jedno", tak se zhrozil!!! někde už jsem tu četla, že někteří dr. doporučují nemíchat, ale mě zas řekl, že nakojit a pak dolejt UM, že jinak se ztrácí MM. což je docela logiš. :wink: tak my se držíme jeho doporučení a mlíko stejně ubejvá. už ho plně nakojím jen jednou v noci, jinak přiděláváme!! :angry: ale vydrželi jsme dlouho! :wink:
26. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je super, ja sem taky rada ze jeste dokojuju aspon rano a vecer
26. říj 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
posilam par fotek te nasi skolky.srovnani Isabellky a Zofinky (rozdil 8 tydnu) a synovec Metudek:slight_smile:(2 roky)
27. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hezky fotecky, ta mala je teda fakt drobecek 3800 mela nikolka pri narozeni :frowning2:
27. říj 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 a nemuze byt unaveny z toho pocasi? My mame teda spis opacnej problem....uz vstavame pred sedmou a nekolikrat behem noci:frowning2:....
27. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mala uz snad v poradku vcera uz nezvracela, ale ty prikrmy teda silne odmita, jak jste zacali s prikrmama vy ?? jinak to chytil od maly asi pritel, tak zle mu uz dlouho nebylo, snad to taky nechytnu
27. říj 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to je des doufam ze me to taky neceka... opet se to nepovedlo myslim ze jsem to prilepila dobre , i spravne smerem dala (minule jsem to dala spatne, sestricka ukazovala), ale nikolka se driv pokakala nez pocurala a kdyz jsem se koukla , tak to mela dole :frowning2:
27. říj 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahoj, tak to je fajn,že už malá netrpí. :slight_smile: A jak jsem psala včera, bohužel je to strašně nakažlivý. Náš malej když to domů ze školy přitáhne, skolí to postupně celou rodinu, tak hlavně, ať to nechytneš ty,aby to pak zase nechytla zpátky malá. Ale to snad ne. :frowning2: S příkrmama neporadím,my zatím jenom kojíme a ptala jsem se doktorky a prej až od toho ukončeného 6.měsíce. Tak já už fakt nevím. Obě děti jsem začala přikrmovat až od 6měs. a jsou živý a zdravý, tak snad to přežije i Amálka ještě měsíc jen na mlíku :grinning: Jinak ještě si vzpomínám, že Adámek příkrmy ještě měsíc vůbec nechtěl, takže jsem dala tři lžičky,ty stejně vyplival a já ho plně kojila až do skoro 8.měsíce. A to vážil přitom 9,5kg. :grinning: :grinning:
27. říj 2011 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě spí malá od 21h do 4h(kojíme) a pak vstává až v 7.30hod, dál spí od 10.-11.30hod, odpoledne 14-15hod a pak si schrupne ještě 18-18,30h venku. To mi vyhovuje, na to jak vůbec nespala do 3,5měsíců, tak v takovýhle úžasný spaní jsem už vůbec nedoufala. :sunglasses: :sunglasses:
27. říj 2011 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mala v pohode jedla mrkev a petrzel, pak si dala u nasich min tyden tu svickovou, tu lzickou nechtela ale z flasky jo. vcera mi odmitla petrzel s masem lzickou i flaskou. vecer sem zkousela kasi a to snedla tak cca 10 lzicek a chtela mliko tak jeste 60ml dala. tak uvidim mozna s tim pockam nebo ji to budu davat jednou za par dnu nebo nevim. sem hrozna, kdyz se u toho mala vzteka tak ja na to nemam tolik trpelivosti...:frowning2:
@dendy88 jj je jak hadrova, sem se ji bala vzit, mala uz ve 3 mesicich hlavu celkem hezky drzela ale zofka to je opravdu jak kdyz drzis cerstve narozeny mimco a ty nozicky to je fakt sila, ale myslim ze do mesice tu vahu dozene nutrilonem a pak uz to bude lepsi

posledni 3 dny mala spi vecer naprosto silene, kolem 8 jde spat, do pulnoci je klid a pak se po pulhodkach nebo hodince vrti, nevzbudi se ale tim ze postel hrci tak to slysim a nespim a toto trva tak do 4 kdy uz to nevydrzim a soupnu ju k sobe jinak bych se nevyspala vubec
27. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to ja chtela taky do 6 mesicu plne kojit, ale na pohotovosti se me ani neptala jestli dokrmuju a rika rano ji dejte treba mrkvicku, tak jsem ji rekla ze plne kojim, tak se tomu divila a ze mam zacit uz davat a ze se zas rika ze by vsechny deti meli zacinat od tech 4 mesicu :astonished: :confounded:
27. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me zrovna vcera taky dost vyvadela vecer, nevim cim to bylo, a nakonec usla tim ze jsem ji prikryla oci a do toho ji zpivala , trvalo to teda asi 15 min. nez usla ale predtim mi rvala uz asi pul hodiny, takze jsem byla rada ze konecne spi, jinak me zatim mala spala bez problemu, dam do postylky udelam ten svuj ritual a jdu vedle do obyvaku a z 98 % mi vetsinou zachvili usla.
27. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to je dobře, že už je dobře :wink:
Kuba teď snědl 3/4 tý malý skleničky nějakou zeleninovou směs. zezačátku taky nechtěl, ale když jsem ho nechala, aby si chytnut lžičku a "pomáhal" mi, tak to do něj padalo. ale je to přesně tím, že se do deseti vyspal (cca hodinku) a v 11.00 měl sílu papkat. a teď už taky chrní. teď by měl vydržet dvě hodinky...začala jsem ho učit na spaní po o!! ono se to začne hodit. hlavně, když máme druhýho malýho tak ten chodí taky spát ještě.
@jana974
@hribek
jinak nechápu!!! každej doktor říká něco jinýho- nebo vůbec každej říká něco jinýho. aby se v tom člověk vyznal. jednomu doktorovi řekneš, že nepřikrmuješ, tak se na tebe dívá , jakože,co jseš to za matku, že nedáš dítěti najíst a jinej by tě zas seřval, že co posloucháš druhý a co to do něj cpeš :unamused: :unamused: :unamused:

jinak včera jsem zakoupila HAMI HAJAJA. je sice od šestého měsíce, ale tak nám bude cca za týden, tak už jsem to vyzkoušela. oproti minulý noci skoro žádnej rozdíl, ale byla jsem spokojená. ve 20.00 dostal 230ml a probral se v jednu, tak jsem mu dala trochu čajíku, pohoupala a až ve 4.00kojo a vstával v sedm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a další věc, co jsem nepochopila!! na mlíku je na přední straně napsáno OD UKONČENÉHO 6.MĚSÍCE a na dávkování je 5-6měs, 6-8měs ........atd.......
27. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ja uz taky nevim jak to brat od ukoncenyho mesice, kazdej to ma jinak. malej ti vypije 230ml? ty jo, me mala 120ml max 150ml kdyz ma fakt hlad. no a s doktorama to je to samy jeden rekne to a druhej zas opak...
27. říj 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek přes den tolik nevvypije. když jsem někde venku a nechce se mi kojit, tak mu udělám 150 a to má tak akorát. když ho nakojím a pak dám UM tak většinou dodělávám tak 90-120 a někdy z toho nevypije ani půlku. ale na noc ho nakojím a udělám tak tu 180(vody) a včera jsem zkusila větší dávku a vypil to, ale to neni pravidlem.
teď tady študuju prospekty a koukám, že tam i doporučujou, když mimčo nechce papkat, tak mu tam dát trošku mlíčka ( um nebo mm- to je jedno). já to teda nezkoušela. Kuba když prostě nemá náladu, tak ho nechám a nakojím a dáme druhej den. on na to taky musí bejt dobře naloženm bobánek!! :wink:
27. říj 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doktory je nutné brát jako rádce, musíme víc věřit sobě a řídit se trochu citem. Když dítě dobře prospívá a o jídlo zájem nejeví, tak bych mu ho taky za každou cenu necpala. A zase naopak... A když mimču nechutná, tak se to do něj nemá cpát náslilím, protože už teď by si mohli pěstovat odpor k jídlu. Takže když nechce, nenutit. Stejně tak bych tam necpala to UM nebo MM, když mu nešmakuje, tak proč je zkoušet oblafnout? Nechala byc tomu volný průběh...

Jinak já hlásím, Aguš má 5.700g a je očkovaná. @evinka85 Jsme vám v patách :grinning:
27. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda pěkněěěě!!! tak to gratulujem!!! :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já když vidim novorozený miminko a nebo v televizi někdo rodí, tak se mi chce řvát. ...... za chvíli těm našim miláčkům bude půl roku!!!§ je to neuvěřitelný!!!!
27. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 je to zajimavy jak je kazdy ditko jiny, hlavne ze je spokojenej:slight_smile: ja taky rvu u deti i kdyz sou narozeny nebo nemocny, nebo u smrti no des

jinak uspech izusa zbastila dneska pulku sklenicky
27. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda týýý jo, šikulka, tak to krasne dohani!!
27. říj 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uz asi taky zacnem s prikrmama...cetla jsem ve vice zdrojich, ze mezi 17. a 24.tydnem je senzitivni obdobi a dite by se melo v tomto obdobi seznamit s prikrmama...a na Vitkovi uz vidim, ze ma o jidlo velkej zajem....kdyz jime my, tak nas uplne hypnotizuje pohledem a nespusti z nas oci :slight_smile:. Mrkvicku uz ochutnal, ale stale blinka, takze za chvili sla ven :slight_smile:
27. říj 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes po hoooodne dlouhy dobe ke kadernikovi, no dost me prekvapila cena ale jinak jsem spokojena :slight_smile:
27. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
boooze holky, nevite kde se ty decka vypinaji?! Malej od rana prska, brbla zvatla, proklada to revem ....a ja mam z toho hlavu jako kopacak!
27. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja ji vetsinou vypnu jen pres dudlik :grinning:
27. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nevypínají!!!!!!!!!!!!!!!!!! a záruka se na to nevztahuje!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka a reklamovat můžeš maximálně u výrobce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 A když výrobce zkrachoval??? :grinning:
27. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak to vyjde úplně na stejno, jako bys reklamovat nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak nikolka hezky papala prvni mrkvicku , musim se pochlubit :slight_smile: i kdyz v priseri teda vypadala ze je spinava min ale ten blesk ukaze vse :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek