• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 No vidíš a přitom vypadá, jak jí strááášně chutnalo :grinning:
27. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 šikulka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a má krásný kukadla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my včera prvně dali kuřátko se zeleninkou :slight_smile: no úplně masovej nejspíš nebude, dost se v tom nimral :grinning:
a ta druhá je s taťkou večer na baru :grinning:
27. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine no zadna slava zatim u toho rve, ale dnes ji pritel daval cajik, prijde mi ze malo cura a to i pusinku otvirala , mozna si uz zvyka :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 dekuju :slight_smile: obcas je moc hezky vykuli :grinning:
27. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to te chce snist ne ? :grinning: A slusi to tim tvym klukum , po kom malej je ? :slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, to masíko chvíli papal a vypadal u toho jako mámo makej, mam prázdno :grinning: ale po chvíli to trochu bojkotoval :slight_smile: a děkuji, bobík je spíš po manžovi...já v něm podobu už vidím :wink: Nikolka je taky mooc pěkná holčička.
27. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ježíš ta je nádherná a ty kukadla!!! já chci další dítě holčičkúúúúú!!!!!!!
27. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja zatim poradne jeste nevim po kom je mala, ale spis asi taky po priteli, akorat ty tvare bude mit asi po me :frowning2:
27. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ja chci pak kluka, holcicek je u nas v rodine dost, ale myslim ze to bude stejnak nakonec holcicka:slight_smile: a dyt i ty mas hezkyho kubika:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@germaine krasny deticky mate a koukam ze jim prikrmy chutnaji. ja "narvala" vcera do male pul sklenicky petrzelky:slight_smile:jinak je teda spis na mliko, ani kase ji moc nejela.

nic mejte se tu krasne ja jdu cvicit a pak jedu k babci na navstevu. sice sem si rikala ze kdyz je svatek tak na cviceni kaslu ale musim jinak by to bylo naprd
28. říj 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 krásná fotečka :dizzy_face:

já včera malé dala taky první mrkev :wink: foto mám ve fotoalbu - nutno potvrdit přátelství
28. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a co cvičíš?
28. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
začíná mi připadat, že ty příkrmy se zavádějí pomaličku, spíš proto, aby si na ně zvykli rodiče. :frowning2:
dneska jsme zkusili brokolici s rýží a malej mě přečůral, jak kdyby věděl, že mi to nevoní. ( krmím ho v lehátku na stole a já u něj sedím) nandala jsem lžičku a jako že jí vyfoukám a Kubajs mě tak pěkně kopnul do ruky, že ta hnusná brokolice skončila u maminky v puse :frowning2: :frowning2: :frowning2: no musela jsem dělat, jak je to děsně dobrý..... ble.
28. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 to je vid, dospeli by neco neposreli a detem to nutej.. :D nas to teprv ceka, al emusim rict, ze brokolice mi neva a ted jsem se naucila jist i varenou mrkev s masem :slight_smile:
28. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dáda spapal zeleninu s králíkem, a já jdu pokračovat v balení, za 2 dny to vypukne :grinning:
28. říj 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorepka byl to pěknej hnus!!! ale měli jsme to poprvý. před třemi dny mi taky nechutnal mix zeleniny a třetí den už to šlo, takže jak říkám, je to i pro rodiče, aby si zvykli !! :slight_smile: :slight_smile: .... no a když jsem zvládla porod, tak zvládnu i brokolici :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 no ale je fakt, ze my sme zvykli si jidlo ochutit, njn, verim ze to byl humus :D
28. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 chodim 2x tydne na spining a super
28. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já už chci taky cvičit :frowning2:
28. říj 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty nemuzes kvuli jizve nebo cemu?
28. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No, kvůli jizvě, a kvůli tomu že jsem měla prodloužené šestinedělí, čímž se mi prodloužil i čas na cvičení :angry:
28. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 aha:frowning2: a uz to mas lepsi?
28. říj 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já se taky těším na cvíčo, ale nejdřív až po novém roce, dokud kojím, tak jsem moc vázaná na malou a tady je cvíčo jen mezi sedmou a osmou a to zrovna koupu,kojím a uspávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, já jsem taky pár cvičení absolvovala, pak mi onemocněla kamarádka a už jsem nikam sama nešla... do toho to depresivní počasí a ještě mega ohromný starosti v rodině a já si tak večer sednu a říkám si : " stojí mi to za to??" a načnu k tomu tabulku čokolády nebo přidám nejméně jednu další večeři.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v létě se taky líp hubne. :slight_smile: člověk je celej den venku na čerstvym vzduchu, moc toho pojíst nestíhá nebo aspoň má častěji chuť na zeleninu, hodně pije ( takže dobrý na kejení)...... takže zlatý léto....... :wink:
28. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo, už jo, ale ještě měsíc dva musím počkat no.. zatím jsem byla omrknout Bosu nebo Alpinning... to bych snad za měsíc mohla už...
28. říj 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no ja mam dobry ze pritel hlida i muze nakrmit a spining mam od 9-10 takze super ani moc lidi tam neni
@monny89 na bosu sem taky chodila a bylo to super, horsi bylo koukat na ty hubeny zadky ktery vypadaji dobre ve vsech tech sportovnich modelech:grinning:
@evinka85 ja si ted dala ledovy kastany na tech ted ujizdim:grinning:
28. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a pomohlo to?? Má to účinek???
28. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já mám doma orbitrek, ale nějak mi chybí chut a síla ho oprášit :sweat_smile:
28. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek