Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
germaine
27. říj 2011
@dendy88 No vidíš a přitom vypadá, jak jí strááášně chutnalo 😃
jana974
27. říj 2011
@dendy88 šikulka 😎 😎 😎 a má krásný kukadla 🙂 🙂 🙂
germaine
27. říj 2011
Tak my včera prvně dali kuřátko se zeleninkou 🙂 no úplně masovej nejspíš nebude, dost se v tom nimral 😃
a ta druhá je s taťkou večer na baru 😃
dendy88
27. říj 2011
@germaine no zadna slava zatim u toho rve, ale dnes ji pritel daval cajik, prijde mi ze malo cura a to i pusinku otvirala , mozna si uz zvyka 🙂
dendy88
27. říj 2011
@jana974 dekuju 🙂 obcas je moc hezky vykuli 😃
dendy88
27. říj 2011
@germaine to te chce snist ne ? 😃 A slusi to tim tvym klukum , po kom malej je ? 🙂
germaine
27. říj 2011
@dendy88 Jo, to masíko chvíli papal a vypadal u toho jako mámo makej, mam prázdno 😃 ale po chvíli to trochu bojkotoval 🙂 a děkuji, bobík je spíš po manžovi...já v něm podobu už vidím 😉 Nikolka je taky mooc pěkná holčička.
evinka85
27. říj 2011
@dendy88 ježíš ta je nádherná a ty kukadla!!! já chci další dítě holčičkúúúúú!!!!!!!
dendy88
27. říj 2011
@germaine ja zatim poradne jeste nevim po kom je mala, ale spis asi taky po priteli, akorat ty tvare bude mit asi po me 😞
dendy88
27. říj 2011
@evinka85 ja chci pak kluka, holcicek je u nas v rodine dost, ale myslim ze to bude stejnak nakonec holcicka🙂 a dyt i ty mas hezkyho kubika🙂
hribek
28. říj 2011
@dendy88
@germaine krasny deticky mate a koukam ze jim prikrmy chutnaji. ja "narvala" vcera do male pul sklenicky petrzelky🙂jinak je teda spis na mliko, ani kase ji moc nejela.

nic mejte se tu krasne ja jdu cvicit a pak jedu k babci na navstevu. sice sem si rikala ze kdyz je svatek tak na cviceni kaslu ale musim jinak by to bylo naprd
1luciferka1
28. říj 2011
@dendy88 krásná fotečka x-)

já včera malé dala taky první mrkev 😉 foto mám ve fotoalbu - nutno potvrdit přátelství
1luciferka1
28. říj 2011
@hribek a co cvičíš?
evinka85
28. říj 2011
začíná mi připadat, že ty příkrmy se zavádějí pomaličku, spíš proto, aby si na ně zvykli rodiče. 😞
dneska jsme zkusili brokolici s rýží a malej mě přečůral, jak kdyby věděl, že mi to nevoní. ( krmím ho v lehátku na stole a já u něj sedím) nandala jsem lžičku a jako že jí vyfoukám a Kubajs mě tak pěkně kopnul do ruky, že ta hnusná brokolice skončila u maminky v puse 😞 😞 😞 no musela jsem dělat, jak je to děsně dobrý..... ble.
skorepka
28. říj 2011
@evinka85 to je vid, dospeli by neco neposreli a detem to nutej.. 😃 nas to teprv ceka, al emusim rict, ze brokolice mi neva a ted jsem se naucila jist i varenou mrkev s masem 🙂
monny89
28. říj 2011
Tak Dáda spapal zeleninu s králíkem, a já jdu pokračovat v balení, za 2 dny to vypukne 😃
evinka85
28. říj 2011
@skorepka byl to pěknej hnus!!! ale měli jsme to poprvý. před třemi dny mi taky nechutnal mix zeleniny a třetí den už to šlo, takže jak říkám, je to i pro rodiče, aby si zvykli !! 🙂 🙂 .... no a když jsem zvládla porod, tak zvládnu i brokolici 😃 😃 😃
skorepka
28. říj 2011
@evinka85 no ale je fakt, ze my sme zvykli si jidlo ochutit, njn, verim ze to byl humus 😃
hribek
28. říj 2011
@1luciferka1 chodim 2x tydne na spining a super
monny89
28. říj 2011
@hribek Já už chci taky cvičit 😞
hribek
28. říj 2011
@monny89 ty nemuzes kvuli jizve nebo cemu?
monny89
28. říj 2011
@hribek No, kvůli jizvě, a kvůli tomu že jsem měla prodloužené šestinedělí, čímž se mi prodloužil i čas na cvičení ]-(
hribek
28. říj 2011
@monny89 aha😞 a uz to mas lepsi?
1luciferka1
28. říj 2011
@hribek já se taky těším na cvíčo, ale nejdřív až po novém roce, dokud kojím, tak jsem moc vázaná na malou a tady je cvíčo jen mezi sedmou a osmou a to zrovna koupu,kojím a uspávám :-p
evinka85
28. říj 2011
teda holky, já jsem taky pár cvičení absolvovala, pak mi onemocněla kamarádka a už jsem nikam sama nešla... do toho to depresivní počasí a ještě mega ohromný starosti v rodině a já si tak večer sednu a říkám si : " stojí mi to za to??" a načnu k tomu tabulku čokolády nebo přidám nejméně jednu další večeři.... 😞 😞 😞
evinka85
28. říj 2011
jinak v létě se taky líp hubne. 🙂 člověk je celej den venku na čerstvym vzduchu, moc toho pojíst nestíhá nebo aspoň má častěji chuť na zeleninu, hodně pije ( takže dobrý na kejení)...... takže zlatý léto....... 😉
monny89
28. říj 2011
@hribek Jo, už jo, ale ještě měsíc dva musím počkat no.. zatím jsem byla omrknout Bosu nebo Alpinning... to bych snad za měsíc mohla už...
hribek
28. říj 2011
@1luciferka1 no ja mam dobry ze pritel hlida i muze nakrmit a spining mam od 9-10 takze super ani moc lidi tam neni
@monny89 na bosu sem taky chodila a bylo to super, horsi bylo koukat na ty hubeny zadky ktery vypadaji dobre ve vsech tech sportovnich modelech😃
@evinka85 ja si ted dala ledovy kastany na tech ted ujizdim😃
monny89
28. říj 2011
@hribek a pomohlo to?? Má to účinek???
1luciferka1
28. říj 2011
@hribek já mám doma orbitrek, ale nějak mi chybí chut a síla ho oprášit :-N

Začni psát odpověď...

Odešli