• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 no pomohlo ze sem se citila lip po cviceni a i trochu zhubla, jen pak prisla v praci sezona kdy sem musela byt i do 6-7 do vecera tak sem prestala..
@1luciferka1 no ja mela problem se dokopat ale nakonec sem rada clovek se pak citi lip
28. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak zkusím to a uvidím.. potřebuju zpevnit a shodit no.. Po jaké době jsi viděla výsledky?
28. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty jo ja uz ani nevim asi 2-3 mesice ale treba po4-5 cviceni sem se citila mnohem lip psychicky. ono to trva nez sou videt vysledky, treba tedkom chodim cvicit 3.tyden po 2 hodinach a mamka rikala ze je trosku videt, ze se mi zpevnilo bricho z kompletniho rosolu na pevnejsi rosol:grinning: takze... nutno vydrzet, ale ten pocit u me je mnohem lepsi, ze vim ze pro sebe neco delam
29. říj 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Jasný, jasný, díky moc, teď jsi mě trochu nakopla, že do toho musím co nejdřív :grinning: Tak až se přestěhujeme, tak si to skočím zařídit. Stejně ale budu moct asi jen hodinu týdně zezačátku.. :unamused:
29. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ono i ta hodka tydne uplne staci. clovek ma pak energie na rozdavani:slight_smile:
29. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak uvidíme :wink:
29. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak uz mame konecne pevnou stolici, ta mrkev dela divy :slight_smile: akorat mi prijde ze nikolkou projde v nezmenenem stavu :grinning:
30. říj 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak perlicka :slight_smile: sesla jsem se vcera s kamaradem se kterym jsem se nevidela od narozeni nikolky tak mi dal darek ktery schovaval . A dostala jsem krasnou kombinezku od 0-3 mesicu :grinning: a plysaka teda jeste to vyuzijem :slight_smile:
30. říj 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje potvurka si na tu mrkev proste nechce zvyknout a uz zjistila ze se da prskat , dneska jsme byli obe cely od mrkve, a jinak mame konecne tuzsi stolici po ty mrkvi ale prijde mi ze nikolkou projde v nezmenenem stavu :grinning:
30. říj 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dáda se mi dneska dvakrát zeblil.. a spí už od půl 6 :unamused:
30. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak doufam ze to neni to sami co jsem mela ja :frowning2:
30. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 on byl dneska celej nějak mimo, kvůli tomu času asi..
30. říj 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nevim, zas aby kvuli tomu blinkal ?
30. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No vyzvracel oběd - pastiňák s bramborou a hovězím od Alnatury... a pak večer před spaním mlíko.. :unamused:
30. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to mi delala mala taky, o neco pozdejc zacala mit dost smradlavou stolici a asi pul dne od prvniho zvraceni mela teplotu... dost tu ted radej strevni chripky :(
30. říj 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 aha, tak to ho zítra pohlídám...
30. říj 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak nekde jsem tu snad psala co mi primo rekla doktorka :slight_smile:
30. říj 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste zvládly změnu čas? teda spíš dětičky....naše Karolínka to nedala, my jsme jí chudince včera rozházeli režim, nespala dopo, pak po obědě trhaně, páč jsme jeli na oběd do restaurace a ještě nakoupit a odpo zas usla jen na cca 15 minut a šla spát o hodinu později, páč jsem si neuvědomila, že se to posunulo :sweat_smile: tak mi to v noci dala sežrat, vstala v půl jedné! což nikdy nedělá a pak ve čtyři, jako obvykle, ale to už brala, že je druhé vstávání, takže jako by bylo sedm a zůstala vzhůru...a ted usla, takže si to celkem zamotala, ten náš zaběhnutý režim :sweat_smile: no snad to běhěm dne srovnáme :sweat_smile: :wink:
31. říj 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahoj, já z toho měla strach a byla jsem na to pěkně naštvaná. Kuba to teda zvládl dobře. omylem papkál ráno ještě o půl hoďky dýl než jindy, tak jsem myslela, že mu to natáhnu aspoň o těch 30minut to spaní. přítel mi nadával, ať ho tak nechám, že aspoň bude chodit spát už v sedm. jenže to by brouček vstával zase dřív a někdy se mu to povede i v pět- takže nejsem blázen...... a hlavně by mu oběd vycházel jakože na desátou a co pak se spaním po o a tak..... no nic.... Kuba si to tak nějak posunul, že šel spát v osm a vstával, jako vždycky. v pět jsem ho teda ještě ukolíbala, což normálně nedělám a spinkal asi do sedmi.... jen aby nám to vydrželo :slight_smile:
31. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1
@evinka85 my docela bez problemu, jako celou vcerejsi noc se mi budila ale to se zmenou casu nemelo urcite nic spolecnyho . Jinak docela dobrej den
31. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska mi nikolka poprvy spala celou noc, aspon ja bych to tak brala... nakrmila jsem ji po 10 hodine a v 6 hodin jsem se vzbudila a nikolka porad spi... ale to uz jsem ji radsi vzbudila a nakrmila :slight_smile:
31. říj 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já ti do toho nechci kecat, to vůbec ne, je to na tobě co mu dáváš jíst, ale já malé nedám maso až od roku. Je hooodně těžko stravitelné na takový malý organismus , kde není ještě pořádně vyvinuté trávení. Oni to sice doporučují a prodávají, ale já do toho nejdu. Pročetla jsem hodně knížek a není to vhodné. Možná to měl jenom z toho masa. Držím palce ať je v pohodě
31. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka No, mě dr. řekla že mezi 4-6 měsícem, zelenina, masozelenina, ovoce, jogurt.. v tomhle pořadí zařazovat.. Jo a dávám jenom skleničky zatím.. Maso už měl a v pohodě...
31. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy se muze davat vubec kasicka ??
31. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka přidám se k @monny89 . kubovi jsem dala ochutnat ze skleničky králíka se zeleninkou a moooc mu to chutnalo!!!! snědl půl skelenky najednou a teď se chystáme pokračovat....taky jsem do zásoby nakoupila ještě s vepřovou kýtou a jehněčím. nebála bych se toho. tohle jsou masa lehká. Ale naopak už mě napadlo, že jsem asi neviděla s hovězím
31. říj 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89
@ikopretinka aha, teď teprve jsem dočetla, že mluvíte o hovězím.... tak na to už jsem vlastně odpověděla výše :wink:
31. říj 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Mě Dr. řekla až na konci po ovoci
31. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Je to bio od Alnatury právě.. tak mě to zarazilo :unamused:
31. říj 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak na to žádnej názor nemám.... :unamused: právě jsem si říkala, že jsem to nikde neviděla, nebo jsem si možná nevšimla. teď jsem koukala do přehledu od HAMI a tam mají Hovězí až od 8. A sunarka má nějaký už od 6. .......................... :sunglasses:
31. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme za sebou druhou půlku zeleninky s králíkem a ještě strestal zeleninku s jehněčím asi třetinku- nedivim se, že mu to chutná. i pro mě už je toto poživatelné :grinning:
31. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek