• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 perlička, ted místo natahování budíku na odstříkávání ho natahuju na užívání homeopatik a kontrolu jestli to netvrdne a netvoří hrčky
1. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to mě děsí. Tak držím palečky, aby jsi měla co nejdříve pokoj. Ukážu se tu až večer, teď nás balím k našim, starší holka tam chodí do cvičení.... Pak dej vědět, jestli jsi byla u dr. pro ten prášek nebo co to je. Já slyšela před dvěma rokama, že existuje nějaká injekce, ale víc konkrétního nevím.
Stejnak je to hrozný, někdo řeší, že má mlíka málo a jiní zase naopak neví, jak laktaci snížit. :slight_smile: Já jsem divná, protože mlíka mám podle mě dost, ale večer málo. To malou cpu ještě Nutrilonem.
1. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka ještě dostaz, ty jsi byla skrz těch homeopatik u homeopata? Nebo ti to poradili v lékárně? To abych věděla, kam se budu muset obrátit, až to budu řešit za ten necelý měsíc i já.
1. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, přidávám se k vám. Mám prcka 1.6.2011, takže dnes je mu 5 měsiců. I když je to mé druhé dítko, je úplně jiný než moje dnes už tříletá cácorka Adélka. Chtěla jsem se zeptat jestli tady má taky někdo takového lenocha jako já. Přetočit na bříško se mu nechce a ani na bok se neotáčí. Kdyby byl pohodář, tak to neřeším, ale on je pořád nervózní a řve a řve. Takže maminka nosí, chová aby ten náš malý neposeda byl aspoň trošku v pohodě. Mám pocit, že ho pořád něco trápí. Jsme na UM, máme protikolikovou láhev a i když si po jídle brkne, tak brká i po dvou třech hodinách. Samozřejmě ho to tam tlačí, tak si u toho pořve. Zkoušela jsem příkrmy, ale mrkev ho ucpával, měl docela práci se pak vykakat a brokolice ho nejspíš nydýmala, protože i po ní řval.
1. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no já se znám s jedním homeopatem už roky, cvičíme spolu taiji, takže jsem mu jen zavolala a on mi to doporučil. NOrmálka se bere 5 kuliček 2x denně ráno a večer, ale prý pokud se to takle nalívá a chceš to snížit , lépe brát aspoň 5x denně po 2 kuličkách a potom po čase snižovat, to mi bylo řečeno. jinak moje zkušenost, lépe odstříkat do úplného změknutí, jinak to bolí 100x víc a vydržíš méně a ty intervaly neprodloužíš, aspon já to tak mám. S tím práškem budu čekat do pátku, uvidím co to udělá. Já už ho jednou měla po potratu v 17tt. Fungoval , za den jsem nevěděla co jsou přelitá prsa a co je mlíko. Jmenoval se dostinex a berou se naráz 2 tbl. doplatek je 400kč. Je to ale silný prostředek, nemohla jsem řídit auto nic, točila se mi děsně hlava, na nohách se sotva držela, no úplně zblblá jsem byla a chtělo se mi celý den strašně spát. Má to moc nežádoucích účinků, může i smrtelně klesnout krevní tlak, srdíčko to ničí, dýchání by mělo být v pořádku (já mám teda astma a tehdy to prošlo), ledviny a játra by měly být zdravé. Prosto zkouším to homeo a šalvěj
1. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77 buď v klidu , naše je taky lenoch. Proč by se sama přetáčela, když nemusí že? Nic se ji nechce. A potom z toho ležení taky furt řve. Dám ji pást a pohoda, a za chvíli zase řev, že chce zpět na záda.
1. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77 zkus dát baby calm třeba 2x denně, po tom se ji líp kaká a nemá takové bolení.
1. lis 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám spíš pocit, že si na ten jeho řev budu muset zvyknoua doufat, že z toho vyroste. Dávám probiotické kapky a večer i do mlíčka laktobacilus. Sem tam do flašky dám Infacol, ten pěkně likviduje bubliny. Je to holt takovej náš malej uřvanac.
1. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77 též doufám, že to po čase v lepší obrátí
1. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ještě můj postřeh. Když to snižuju a prodlužuju nesmím mít orgasmus, jinak jsem tak na den opět v háji zeleném a tvorba naskakuje!!! Několikrát vyzkoušeno!!
Ať tě jenom neděsím, dostala jsem se po týdnu ze 6 h.- 220ml mlíka na 24h.- 130mlíka (odstříkáno do ůplného změknutí)
1. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka
@lolla79 já můžu poradit pouze pořádnou dávku stresu :frowning2: to zaručeně u mě " pomohlo" :frowning2:
1. lis 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat?

přiznám se, že Vás šmíruju už od těhotenství, ale vzhledem k tomu, že naše diskuze se přestěhovala na emimino, tak jsem sem nějakou dobu vůbec nepsala (myslím jako Koně). Chybí mi ale povídání s maminkama, co mají podobně staré děti a jen číst už mi nestačí :slight_smile:

náš chlapeček se narodil císařem 9.6., teď už je plně na UM (předevčírem jsme začali s mrkvičkou). 3 měsíce jsem jen odsávala a krmila ho MM z flašky-sám se kojit odmítl.

jinak je to teda taky lenoch-na bok se otočil poprvé předevčírem a to jen že byl úplně nahatý. Oblečený nejeví sebemenší snahu, leží, kope, zvedá nohy do výšky, ale koulet se-ani náhodou. Samozřejmě o převracení na bříško ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jestli mě vezmete mezi sebe, budu ráda.
1. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77
@elana vítejte!!!! :wink:
1. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77 Ahoj vítej, pokud můžu radit, dávej mu ovocný šťávy..jsouo od 4m. Taky jsme najetím na zeleninu měli problém s kaděním, tlačit třeba celý den co čtvrt hodiny naprázdno, jak jsem dala štávu, kadí skoro každý den bez problémů...dobrá je švestková, jablečná, dneska jsme zkusili mrkvovu - všechny upravujou a změkčujou stolici. Je to lepší než do něj cpát chemii :wink:

@elana Taky tě vítáme :slight_smile: Jak se jmenuje pan Bryndáček :grinning: ? Jestli to teda není tajný :wink:
1. lis 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za přivítání :wink: , jsem ráda, že jste mi odpustily, že jsem byla takovou dobu jen šmírák :grinning:

ajo...pan Bryndáček se jmenuje Ondra :sweat_smile:
1. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi lenocha nemáme, máme čiperu až moc velkýho :slight_smile: naučil se strkat si nohy do pusy, na břiše je pořád a na boku už i spíme, jediný co nám nejde je otočit se zpět z břicha na záda a taky se u toho pěkně vztekáme. Fotky jsou včera z koupání, na tej druhej jsem málem nestihla vondat foťák a málem ho počůral :grinning:
1. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana A jak mu chutnala mrkev? My dneska měli králíka se zeleninkou a dobrý.
1. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine týjo, to je šikula...to ten náš je jak želva na krunýři-leží, ruce roztažený a kope nohama

náhodou, mrkev chutnala, jsem se divila, čekala jsem divadlo a ono to docela šlo. Dneska je v plánu mrkev s bramborem, tak nevím, zda mi to nehodí na hlavu (doslova) :sweat_smile:

a už tam vrže-tak zatím :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Co já bych za to dala, kdyby se moc nehejbal :grinning: nejlepší je, když to mimi jenom leží, spí a papá :slight_smile:
1. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nojo, ale skoro v 5 měsících už to tak vtipný neni :angry:

jinak hlásím, že mrkvička i s brambůrkem mu jede taky. Tak snad se začne hejbat víc, pže jinak ho neunesu a bude jako obrovská želva položená na krunýř :slight_smile: Musím říct, že mě překvapil, s flaškou byl od narození dost nimra a na tyhle blivajzíky otvírá pusu a když se loudám se lžičkou, tak brečí :slight_smile:

jdem ven, ahoj.
1. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana My se zvenku akorát vrátili, jsme nastydlí, tak jsme byli jenom chvilku.
Myslela jsem to tak, že když mu byla měsíc, dva tak to byl nejlepší čas :grinning: A kolik vážíte, že se bojíš, že ho neusneseš?
1. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem naklusla k dr. hned dneska pro dostinex. KOnčí mě MS a začíná se to zase nalívat, už na to nemám nervy. Zítra jak přijedu z práce si to vezmu a hotovo. JInak kontrola s malou v půl roce dopadla dobře, jsme trošku lenošní, ale vývojově dobré. Pochválila nás za výživu, prý vypadá dobře a zdravě. Jen nám zakázala papkat mrkev, prý se má dávat tak 1x za týden, jsme moc karotenový!! :grinning: Tedy do oranžova. :grinning: Furt lepší jak dozelena. :grinning:
1. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám novinu - dneska jsem našla první zub chjo, to bude kojení
Nejspíš taky proto 14 dní řve po uspání, asi ho to bolí a já to nevěděla. Jsem si říkala, že je na to brzo... :slight_smile:
1. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak to gratuluju :slight_smile: ja taky posledni dny porad maly kontroluju pusinku , posledni doubou je tak protivna kolikrat, tak koukam jestli ji zoubky nerostou, ale zatim to teda nevypada :slight_smile:
@germaine
1. lis 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ještě minulej týden tam nic stopro neměl a teď tam jasnej řezák :frowning2: jsem chtěla min. rok kojit a teď mi naboural plány :grinning: jestli začne kousat to bude maso :grinning:
1. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jinak nikolka na 5 mesicich ma 7260g a 75,5 cm , uz prestala tolik pribirat za mesic pribrala 200g
1. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 uz 75?mala ma tak 65:astonished:
1. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 có?? to mě přijde taky nějak móc!!! nám naměřili taky 65- to se jim teda vyjímečně asi zkrátil metr, ale má tak 69max....
1. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asim77, @elana vítejte.
@asim77 - taky mám zhnilounka - malá se sice na bok otočí, na bříško se jí to už taky podařilo párkát, ale nechá si pod sebou ruku, takže samozřejmě začne hnedka řvát. No a s tím brkáním to máme naprosto stejný. Ona teda od narození celkem dost ublinkává, ale to že si brkne i třeba za 2hodiny po jídle tak to máme stejný. Právě jsem si říkala, jestli je to normální.
@ikopretinka teda to musí být pěknej sajrajt když to má takové nežádoucí účinky. :frowning2: Myslím, že bych do toho asi nešla.... Ale zase na druhou stranu chápu tě, jsi zoufalá z věčnýho bolestivýho nalití prs..... Tak ti držím palečky, aby se to umoudřilo a nemusela jsi to zítra brát. Zkrátka aby se tělo leklo a přestalo se mlíko dělat. :wink: Ty už máš malýho/malou - na UM? Nebo proč už chceš přestat kojit? A jaké UM mlíko dáváš? Psala jsi že máš astma, já ho mám taky a dávám hypoalergenní.
@hribek tak my jsme ještě prťavější - ve 4měsících měla 59,5cm - teď bude mít možná něco málo přes 60cm. :slight_smile: No uvidíme, 22. jdeme do poradny - to bude mít už skoro 6měsíců....
1. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Dnes jsme byli u pani doktorky a s tím otáčením to do 6 měsíců neřeší, prý má být co nejvíce na zemi a hlavně na bříšku. Ani jedno se mu moc nelíbí, ale prý si musí zvyknout. Vím, že poloha na bříšku je pro další vývoj docela dost důležitá, ale když on ji tak nemusí :frowning2: No nedá se nic dělat maminka bude muset co nejvice Adámka zabavit na bříšku. Moje Adélka taky nebyla žádný rekordman v pohybu, do roku nelezla, ale plazila se jak raněný voják a sama si sedla a začala lozit po čtyřech až v roce po té, co si v postýlce stoupla. Myslela jsem si, jak bude druhé dítě v pohodě, vždyť už máme jedno dítě za sebou, ale občas si připadám jako bych měla první. Každé dítko je úplně jiné.
1. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek