• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana doufám že jo. Tak na gyndě říkala že zabere, v lékárně se ptala jak dlouho kojím a říkala že jo a pediatrička mi to taky potvrdila, tak DOUFÁM. U mě to bude ještě řízeno i hormonama, protože při MS zaznamenávám úbytek, po orgasmu nadbytek a před otěhu několik let mě teklo mlíko (ne moc) i před MS např. po sprchování, takže u mě bude asi hodně toho prolaktinu, navíc máme i rodové hooooodně mlíka.
2. lis 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janicka1984 přesně, tak to znám. Jediný jídlo, který nevyblindí, je to před spaním, protože to už necvičí, zavřu ho do spacáku, pustím usínáčka a fertik :slight_smile: Jinak ublinkává, první várka jde ven hned při krknutí a další tak nějak kontinuálně po celý den. Joo, nechceš poslat Nutrilon AR? Já ho kdysi koupila, ale nakonec jsem ho dávat nezačala, pže potřebuje HA mlíko a tohle není, tak jsem volila menší (pro mě) zlo. Jestli ano, písni do IP, domluvíme se.
2. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a co ten zbytek doodsávat co ti nevypije?To by ti mělo nahodit tvorbu ne? Já odsávala úplně do poslední kapky po 3-4 h. a dívej jak jsem dopadla :grinning:
2. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana Máme o dvě kila víc :wink: a na dýlko no přes 70 cm máme, kolik nevím, nedá se zaměřit :grinning: tak buď ráda, že není jako náš obřík :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ups :grinning: tak to je fakt mazlík. Tak to už mlčím, takový dítě se teprv pronese :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Ale není nijak tlustej, je prostě celkově velkej :slight_smile: má po kom s manžou máme oba přes 180 cm :grinning: tak se není co divit.
2. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jo samozrejme i my jsme blinkaci, takze jsem ho na brisko moc nedavala, takze jsem mu to asi zpusobila ja...ze jsme to tak moc netrenovali....ale nemela jsem na to nervy...bojovali jsme, abychom do nej dostali nejaky mliko (ja jsem se rozkojila az po sestinedeli, malej nechtel sat ani z prsa ani z flasky), tak jsem nechtela aby to hnedka vyblinkal, takze taky vetsinou putoval hned do postylky travit...ale je fakt, ze se stejne zablil i tesne pred dalsim kojenim, takze jsme ho asi klidne mohli na to brisko davat....no, aspon zkusenost pro pripadne dalsi dite :grinning:
2. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana děkuju,jsi hodná. jestli máš dvojku, tak bereme,ale ty máš asi jedničku, viď? tak tu už nepotřebujeme :wink:
nám blindí snad po všem, nejhorší to je po čaji. trošičku se to zlepšilo po příkrmech. no jsem zvědavá,jestli to někdy skončí a přestane blindit úplně.
2. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jo, tak ja odsavala do umoru a tak jsem tu laktaci i nahodila, ale ted uz na to proste nemam silu....holt jsem asi lenoch, ale 4 mesice odsavani me stacily....a uz to holt nejak doklepu, jsem pripravena i na variantu, ze mliko dojde a budem na UM....ale presne jak psala lolla, kdyz vidim odsavacku, mam z toho osypky! A navic Vitek jeste absolutne nema zadnej rezim, takze me se dost tezko odhadovalo, kdy muzu odsat a kdy ne, abych tam nejaky mliko mela, kdyz se rozhodne se milostive nakojit....
2. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka mas teda muj obrovsky obdiv.....ja uz bych to asi vazne nezvladla...odsavacku mam jeste pujcenou, tak se mozna jeste vybicuju, ale spis ne....no, tak to vypada, ze Vitek bude asi lenoch po me:slight_smile:
2. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka1984 jeeee, tak to je rajska hudba pro me ucho....fakt se vam blinkani trochu zlepsilo po prikrmech? Ja na to taky hodne spoleham...tak doufam, ze se to taky trochu zlepsi!
2. lis 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ty cvičíš 12x denně? Tak to máš můj obdiv, my bychom měli 5-6x denně a i tak to flákám :sweat_smile: Zítra jdeme zrovna na kontrolu na neurologii, tak mám nervy, co zas bude... No a za týden k rehabce. Já myslím, že na té Vojtovce taky skončíme, protože já mám sice pocit, že se to lepší, ale ty ruce pořád poměrně dost ignoruje a málo se o ně opírá... ale na bříško už to metá krásně, dokonce i tu ruku už si z pod sebe i vyndá, po chvíli...

A jé, kakací žíla neběhlá, tak já mizím :grinning:
2. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co uz prikrmujete...mam asi dost blbej dotaz...ale davate to ze lzicky nejake specialni detske? Jaka je nejlepsi? A kdyz varite detem ty prikrmy, tak z kojenecke vody nebo normalni? Dnes se chystam do civilizace, tak ze bych nakoupila vse potrebne!
2. lis 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine podobně jsme velcí :grinning: 8kg a 70 cm :grinning:
2. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka mě dr. nařídila vše dělat z kojenecké vody a ještě ji i převařovat :unamused:
2. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no mame cvicit 10 denne paseni a prevalovani, pak 2x na balone a jeste s overballem...ale jelikoz se mi to tak nejak sliva dohromady, tak taky nevim, jestli tech 10 cviceni dame...mozna to taky flakam....a za jak dlouho jsi videla vysledky? My po tech 14 dnech zatim nic....ruku teda taky obcas vytahnem, ale pak je ignorujem a neopirame se o ne:(
2. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prikrmy z lahvicek jsou nejelepsi jake? Mam na mysli, aby tam nebyl pokud mozno cukr pridany ani koreni a sul. Jsou vubec nejake takove?
2. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste chudáci s tim civčením, já jak se znám, kdyby jsme měli problém jako vy, bych byla lenoch, samozřejmě bych s ním něco cvičila, ale 6x nebo 12x to bych asi nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@janicka1984 né, tak to je...mám samozřejmě 1. Škoda. Ale tak expiraci má dlouhou, jistě na nějakýho malýho blinkáčka narazíme :grinning: :grinning:
@pupicka nám se ublinkávání taky zlepšilo po zavedení příkrmů, resp. takhle-asi s tou mrkví se mu to uvnitř trochu zahustí, takže ten oběd už nevyblinkává.U nás je to nejhorší asi večer, po jídle v 17:00...to vyhodí snad celý, ne naráz, ale prostě až do koupání to z něj jde, mlíko, později lipánek a na závěr voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednak myslím, že už je bříško za den unavený a druhak většinou už neusne, takže cvičí a to je pak mela.
@pupicka díky, taky jsem už na nervy :grinning:, psychina to jistí :grinning: :grinning:, zub mě bolí až do kosti, sotva chodím, teď už je to na malé, víc už pro ni udělat nemůžu, páč by to stálo moje zdraví
@pupicka Kup obyčejnouo dětskou plastovou lžíci, jsou užší akorát do pusinky :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já používám Avent lžičku, je až od 6m, ale měla jsem nějakou od 4m, ta byla větší a vůbec jí nevyhovovala. Takže na téhle jedeme už od 4 a půl měsíce. http://www.hracky.cz/philips-avent-lzicka-2ks-6mesicu-d242842.htm?kampan=heureka.cz
Jinak zeleninu vařím v normální vodě, i když jsem četla, že by se mělo v kojenecké... Kdybych potřebovala ale nějakou zeleninu naředit vodou, tak dám kojeneckou. A kaše a UM samozřejmě z kojenecké převařené.
@ikopretinka To jsem ráda, že tu nejsme sami :grinning:
@pupicka my máme kupované příkrmy,domácí mu nejedou :frowning2: lžičky máme speciální dětské,ale z těch nechtěl jíst :angry: takže krmíme obyč.malou lžičkou - je na ní zvyklý, když jsme mu z ní dávali sabíka a vigantol.
2. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jsou...oni tam sůl přidávat nesmí. My dáváme Hipp, já mám pro tu značku slabost. Potom taky je koupených pár Hami, tam sůl taky není a hodně maminek dává Alnaturu z DM, že je za dobrou cenu a taky Bio jak ten Hipp. Já chci později příkrmy vařit, ale teď na těch pár lžiček a než si zvykne na chutě, tak myslím jsou ty skleničky fajn (a i potom jich budu mít vždy pár v zásobě pro zpestření chuti, na rozdíl od tchýně si nemyslím, že jsou jedovatý).

jinak krmím lžičkama Babylove z DM a v pohodě.

a vařit budu v kojenecké vodě
@aajda Já to neřešila a koupila v DM balení po 5ks obyč a Š s ní problém absolutně nemá :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No vidíš, mně naše rehabka cvičení na míči i overballu zakázala, že je to blbost. a škodí to! Ale já to cvičím dál, protože mi to jako blbost nepřijde, navíc to s náma cvičí i v dětském centru před plavčem. Ale to děláme tak 1x, max 2x denně, myslím to, že ona je na těch balonech na bříšku a cvičíme. Jinak s overballem si hraje a cvičí sama, dává si ho na bříško a zvedá k němu ruce i nohy, to je taky dobré. A pak máme cvičit boční vzpřimování, tak na to peče, to se o tu ruku vůbec neopře, vytáhne se prostě hlavou. A kontrolované pasení.
Jinak výsledky vidím až teď, v posledních dnech... a to cvičíme už asi 2 měsíce... A i tak se o ty ruce prostě opírat moc nechce, teda hlavně ne při klasickém pasení. Opře se, když přenáší na bříšku váhu, aby si podala hračku...
Ale tím, že jsi poctivá, tak výsledky budou dřív. Ale beztak vás rehabka jen tak nepropustí, přišla by o pacienta :grinning:
2. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No já taky koupila nějaké obyč z DM, ale začínala jsem lžičkou ve 4m a 1 týdnu, to měla 4700g a byla takovej drobeček, takže to vůbec nedávala... tak jsem vybalila avent, které jsme od někoho dostali, byly užší a s tou papá do teďka. Ale teď už by ty z DM taky asi zvládla.
2. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Tak to jo :slight_smile:
2. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek