• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda no snad jo, jak kdy ona s nima porad sermuje, pak je ma zas chvili pod sebou...ale ruckou dokaze sahat po hracce, to ji uz problem nedela
3. lis 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1
@asim77 ja uz mam hracky vybrany a nakoupeny :slight_smile: tak me nelakejte na dalsi , myslim i ze toho uz ted ma vic nez dost :slight_smile:
3. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 já právě taky...ale jsou tam krásné věci, co koupíme určitě na narozky a pak příští rok, řekla bych že tam jsou věci hlavně pro děti okolo dvou, tří let :wink:
3. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@asim77 a to slůně ten míček tím vzduchem drží ve vzduchu nebo vystřelí pryč, na zem?
3. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 tak na to je jeste cas .. k prvnim na rozeninam uz vim co koupim , a druhy svatek a vanoce jsou jeste daleko :slight_smile:
3. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 a co koupíš, že už víš?
3. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 penovy puzzle, ten hraci stolecek od FP okolo 1900 myslim stoji... sestra s tim mela u holek ohromny uspech :slight_smile: toho pejska od FP a mozna to jeste uvidim tu svitici zelvicku co tu hodne casto lidi davaj do alba :slight_smile:
3. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 stolek mám doma po první dceři, nasbírala jsem body z plínek pampers...ted ta akce je myslím zas, myslím v globusu jsem to viděla...a chci ten stoleček dát malé pod stromeček, vytáhnu normálně staré hračky a s adriankou je zabalíme :wink: něco dáme k nám, něco babičce dolů a bude o starost míň a penízky se schovají na něco jiného :wink:
3. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 tak to ja nemam po kom :slight_smile: ale je pekne drahy ten stolecek, uz na narozky setrim ted , a co je to za akci ?:slight_smile:
3. lis 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 sbírají se kody z plín myslím a měníš za věci je tam od malých hraček až po jídelní židli apod...
3. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 Ahoj, to by mě taky zajímalo :slight_smile: v Globusu?
3. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 spis me zajima jaky pliny :slight_smile: ja kupuju jen pampers :slight_smile:
3. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88
@germaine myslím že pampers a myslím, že Globus až tam pojedu, ta potvrdím/vyvrátím :wink:
3. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 dekuju :slight_smile: no ja kdyz tedka budu kupovat pampers tak uz musim koupit 4 , jeste mam 4 baleni trojek a nez je spotrebujem tak si myslim ze v ty dobe uz bude mit pres 8 kilo :slight_smile:
3. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
3. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 moc hezky skoda ze jsem to nevedela driv, a to na mimi klub chodim... body jsem uz urcite nejaky mela, no uvidim jestli jeste neco zvladnu .... krosnicku a zidlicku mam , takze to muzu vyskrtnout :grinning:
3. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 asi se ty body dostávají přímo k účtence v globusu...my nemáme polohovatelnou židli ani krosnu...tak přemýšlím, že nakoupím nějaké plíny a ubrousky do zásoby, přímo na danou věc, abych měla body a bude :wink:
3. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 ja mam oboje:slight_smile: zidlicku uz vyuzivame a krosnu mam od sestry za nejaky drobny a zatim nevyuzity a ani nevim jestli vyuziju? mozna na chalupe :slight_smile:
3. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 ale ty lahvicky, a jinaci ty drobnosti by se docela hodily :slight_smile:
3. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 mě se líbí ta termo taška, židličku mám po Adriance, ale tu klasiku, dřevěnou se stolečkem, není polohovatelná...a krosnu asi nevyužijeme, nejsme moc turisti
3. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holky....pokoušela jsem se dočíst, ale s tím malým zlobidlem to jaksi nejde :slight_smile: konečně spinkáme máme venku už oba dva zoubky, takže sme zubatí :grinning: najeli sme ještě na pribiňáček a piškotky....je topapkac....včera jedl manža chleba a tak dlouho na něj řval, že mu musel dát, až pak byl ticho, za chvilku sní mámu a tátu :grinning: :grinning:
3. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy už pribiňák ? :confused: to berete nějak šupem,ne?
3. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hlásím se po dlouhé odmlce s prosbou.vím že už jste to tu někdo řešili.můžete mi poslat nějaký odkaz na vázání šátků.dík
3. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik tyhle odkazy mi uz nekdo daval... ted nevim kdo
3. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 Díky moc.
3. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1Nová verze zvukové fontány Playskool tentokrát v provedení Slůně. Děti budou nadšené, jak míčky vyskakují slonovi z chobotu na zem nebo skrz ouška do bříška. Díky pohyblivému chobotu mohou rodiče ovlivnit úroveň hry. Slůně přehrává 10 písniček a obsahuje 5 barevných míčků. Tak takhle by to prý mělo fungovat. Myslím si, že ideální až budou sedět a lozit nebo plazit se.
3. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek