Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
dendy88
3. lis 2011
@aajda no snad jo, jak kdy ona s nima porad sermuje, pak je ma zas chvili pod sebou...ale ruckou dokaze sahat po hracce, to ji uz problem nedela
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1
@asim77 ja uz mam hracky vybrany a nakoupeny 🙂 tak me nelakejte na dalsi , myslim i ze toho uz ted ma vic nez dost 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 já právě taky...ale jsou tam krásné věci, co koupíme určitě na narozky a pak příští rok, řekla bych že tam jsou věci hlavně pro děti okolo dvou, tří let 😉
1luciferka1
3. lis 2011
@asim77 a to slůně ten míček tím vzduchem drží ve vzduchu nebo vystřelí pryč, na zem?
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 tak na to je jeste cas .. k prvnim na rozeninam uz vim co koupim , a druhy svatek a vanoce jsou jeste daleko 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 a co koupíš, že už víš?
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 penovy puzzle, ten hraci stolecek od FP okolo 1900 myslim stoji... sestra s tim mela u holek ohromny uspech 🙂 toho pejska od FP a mozna to jeste uvidim tu svitici zelvicku co tu hodne casto lidi davaj do alba 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 stolek mám doma po první dceři, nasbírala jsem body z plínek pampers...ted ta akce je myslím zas, myslím v globusu jsem to viděla...a chci ten stoleček dát malé pod stromeček, vytáhnu normálně staré hračky a s adriankou je zabalíme 😉 něco dáme k nám, něco babičce dolů a bude o starost míň a penízky se schovají na něco jiného 😉
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 tak to ja nemam po kom 🙂 ale je pekne drahy ten stolecek, uz na narozky setrim ted , a co je to za akci ?🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 sbírají se kody z plín myslím a měníš za věci je tam od malých hraček až po jídelní židli apod...
germaine
3. lis 2011
@1luciferka1 Ahoj, to by mě taky zajímalo 🙂 v Globusu?
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 spis me zajima jaky pliny 🙂 ja kupuju jen pampers 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88
@germaine myslím že pampers a myslím, že Globus až tam pojedu, ta potvrdím/vyvrátím 😉
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 dekuju 🙂 no ja kdyz tedka budu kupovat pampers tak uz musim koupit 4 , jeste mam 4 baleni trojek a nez je spotrebujem tak si myslim ze v ty dobe uz bude mit pres 8 kilo 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
už to mám, kdo kupuje pampers, může soutěžit http://www.mimi-klub.cz/radce-mimiklubu/globus-...
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 moc hezky skoda ze jsem to nevedela driv, a to na mimi klub chodim... body jsem uz urcite nejaky mela, no uvidim jestli jeste neco zvladnu .... krosnicku a zidlicku mam , takze to muzu vyskrtnout 😃
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 asi se ty body dostávají přímo k účtence v globusu...my nemáme polohovatelnou židli ani krosnu...tak přemýšlím, že nakoupím nějaké plíny a ubrousky do zásoby, přímo na danou věc, abych měla body a bude 😉
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 ja mam oboje🙂 zidlicku uz vyuzivame a krosnu mam od sestry za nejaky drobny a zatim nevyuzity a ani nevim jestli vyuziju? mozna na chalupe 🙂
dendy88
3. lis 2011
@1luciferka1 ale ty lahvicky, a jinaci ty drobnosti by se docela hodily 🙂
1luciferka1
3. lis 2011
@dendy88 mě se líbí ta termo taška, židličku mám po Adriance, ale tu klasiku, dřevěnou se stolečkem, není polohovatelná...a krosnu asi nevyužijeme, nejsme moc turisti
akcijy
3. lis 2011
zdravím holky....pokoušela jsem se dočíst, ale s tím malým zlobidlem to jaksi nejde 🙂 konečně spinkáme máme venku už oba dva zoubky, takže sme zubatí 😃 najeli sme ještě na pribiňáček a piškotky....je topapkac....včera jedl manža chleba a tak dlouho na něj řval, že mu musel dát, až pak byl ticho, za chvilku sní mámu a tátu 😃 😃
1luciferka1
3. lis 2011
@akcijy už pribiňák ? =-) to berete nějak šupem,ne?
badik
3. lis 2011
ahoj hlásím se po dlouhé odmlce s prosbou.vím že už jste to tu někdo řešili.můžete mi poslat nějaký odkaz na vázání šátků.dík
dendy88
3. lis 2011
@badik tyhle odkazy mi uz nekdo daval... ted nevim kdo
badik
3. lis 2011
@dendy88 Díky moc.
asim77
3. lis 2011
@1luciferka1nová verze zvukové fontány Playskool tentokrát v provedení Slůně. Děti budou nadšené, jak míčky vyskakují slonovi z chobotu na zem nebo skrz ouška do bříška. Díky pohyblivému chobotu mohou rodiče ovlivnit úroveň hry. Slůně přehrává 10 písniček a obsahuje 5 barevných míčků. Tak takhle by to prý mělo fungovat. Myslím si, že ideální až budou sedět a lozit nebo plazit se.

Začni psát odpověď...

Odešli