• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik tak to je masakr, kdo by to řekl co? člověk si musí fakt vše pohlídat. Já mám ráda aloe vera dzusy, jak se to prodává v obchodech, je tam jen ta dužina, není to tak silné jak když si uděláš ten džus sama doma. Mám i ráda s příchutí kokosu a jak jsem zvracela,tak to bylo jediné pití, které jsem v tu dobu mohla. Jinak jsem se taky ptala doktora na kofolu jestli se může pít v těhu, říkal, že když si dám skleničku, tak se nic nestane, což jsem ráda, protože kofolu miluji a jsem ráda, že si ji budu moci dát,alespoň sem tam.
5. led 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija no vidíš a já na začátku těhotenství nemohla pít nic jinýho než kofolu taky každej říkal to bys neměla,ale kámoška říkala že to má svou logiku,že kofola zklidňuje žaludek a tělo si prostě řekne co chce.
5. led 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jj, znám plno lidí co mi říkají, když na to máš chuť, tak si to dej, tělo si samo řekne co chce. Takže asi se nic nemá přehánět.
5. led 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no já když větu že si mimi samo řekne co chce slyšela před otěhotněním tak jsem si říkala že se tím jen ženský uklidňují protože se přežírají,ale teď už vím že to tak není,jím věci co jsem nejedla nejím co jsem měla ráda a přežírat se ani není možný protože nějak v břiše už není místo na rozežranej žaludek.
5. led 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
musím za sebe poznamenat, že moje tělo si říká o pivo..kdykoliv a kdekoliv :wink: samo, že někdy neodolám a taky si skleničku lupnu, sice hodně těhu normálně pije pivo nebo víno s tím, že je to normální ale někde jsem četla, že to nedoporučují...mimi vstřebává úplně jinak než dospělý a hlavně mnohem hůř alko odbourává...takže občas ujedu na skleničce, ale mám doma kontrolora :grinning: manža mě hned peskuje, že nejsem sama za sebe a že nechce mít nějakýho ichtila...myslím, že moje chuť pramení z toho, že z vody už mám skoro žábry a sladký pití viz, džusy a minerálky mi už taky lezou krkem...tak si aspoň mačkám citron do vody, ale pivko to není :confounded:
5. led 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine to je taky jedna ze změněných chutí u mě já pivo normálně nepiju,nechutná mi,ale co jsem těhu tak mi chutná.ale spíš si od někoho upiju po obědě nebo si dám nealko,jak říkáš mě taky manža hlídá.Víte co čekáte?Někde jsem tu četla že když chutná pivo ,že to bude kluk :wink:
Taky je zajímavé jak mě manžel hlídá,ale sám se nezmění,už když jsme se snažili chtěla jsem ať přestane kouřit,ale nic.No my ženský jsme pro dítě ochotni čertovi prodat duši,ale chlapy by nejraději žili dál po svým :slight_smile:
5. led 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tak já jsem od Plzně, takže pivko můžu radši než vínko....jo a kluk to bude..pokud se doktorka nespletla....mi žijeme celkem zdravě, nekouříme, nepijeme kafe, a ten alko si teda občas dopřejeme...ale mě to pivo prostě chybí...občas si dám, ale pak si zas říkám, zda nedělám chybu...
5. led 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak moje ségra má hodně ráda pivo, jak byla těhu tak pila nealko pivo a miminko je zdravé. navíc jsem z více stran slyšela, že maminám i doktor, řekl, že jedna sklenka piva neuškodí. mám kámošky co si taky daly sem tam pivo a miminka mají zdravé a bez problémů.
5. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Tak já mám podobný názor :wink: , ale manža a máma to vidí bohužel jinak :confounded: a nealko mi nechutná ani normálně...mám jeden všetečnej dotaz..jsi mi povědomá, jsi ta, kdo si myslím, že jsi? :wink:
5. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a kdo si myslíš, že jsem? podle mě se neznáme.
5. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak včera večer jsem zabředla tady do jedný diskuse na téma Porodné 2011 a normálně jsem se namíchla...holky, co už děti pár měsíců maj se tam obouvaj do těch, co si stěžujou, že je štve, že se porodný zkrouhlo na naše nepřizpůsobivé občany...samozřejmě ty s dětma maj plnou hubu keců, že si snad děti nepořizujeme kvůli penězům, což samože ne...dítě budu mít i když nedostanu lautr nic, ale na druhou stranu některý z nich dostaly i 17000,- Kč a teďka chytře raděj, že se musí šetřit apod....já osobně nesnášim škatulkování - takže to, že bohužel třeba o párkorun překročím ten jejich slavnej limit, tak dostanu stejně kulový...když už teda musíme šetřit, tak všichni a když ubrat, tak všem...jenom proto, že se neválím doma ale dělám, tak mám prostě smůlu a musím ušetřit sama na veškerou výbavičku, pokud někdo má fakt málo, tak holt pořídí kočár v bazaru za 1000,- se nedá nic dělat, ale kecy o tom, že nikde jinde se porodný nevyplácí a hlavně od matek, co už děti maj a dostaly mě celkem naštvaly...co vy?
5. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Ne ty mě určitě neznáš, ale ty mi připomínáš někoho známého..? Nebo se pletu...?
5. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jako známého všeobecně? to asi nebudu já nebo koho myslíš? jinak s tím porodným, mě to štve, hlavně mě štve to, jak se mluví, že se mají podpořit rodiny s dětmi a že porodnost klesá atd. a přitom berou kde se dá. Já bych byla pro variantu, že porodné na první dítě ano,ale ne omezeno příjmem. prostě aby každý na první dítě dostal porodné, třeba o něco méně,ale alespoň něco, takhle je to opravdu nezvýhodněné pro ty co pracují.
5. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Jo přesně...nechala bych pro první dítě, klidně třeba 10000,- a pak už se starej sám...anebo když naši slavní páni rozkradli co se dá a musí se šetřit samo na normálních lidech, tak ať vemou všem....jsem zvědavá, jak to spočtou teďka nám....a kolik vlastně máme dohromady s manžou....každopádně nejspíš dostaneme prd...taky už jsem trochu začla kupovat výbavičku, průběžně...jo a připomínáš mi jednu naší herečku z jednoho seriálu....
5. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to nejsem já :slight_smile: a kterou ti připomínám? já myslím někde četla, že ta hranice pro dva dospělé a narozené mimčo je nějak okolo 16. tis.
5. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Je to 16992,- akorát nevím přesně, z čeho se to počítá za jak dlouhý období a hlavně teď, když jsem na PN jestli se to počítá z platu anebo z příjmu před PN...a navíc manža začal jako OSVČ, je jen krátce, tak jsem zvědavá, jak se to vypočte..
Dala bych krk za to, že jsi jedna z Ulice...tam jak hrajou ty dvě ségry mámu jim dělá Ilona Svobodová...říkám si to už od začátku, co jsem viděla tady tvojí fotky v profilu...ale nějak mi nedalo se zeptat... :grinning:
5. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no asi tak jak říkáš,je pravda že si dítě nedělám kvůli penězům a budu ho mít i bez nich,pro mě by byla větší hrůza kdyby mi krouhli mateřskou než to že mi nedají jednorázově nějaký prachy.Ale sere mě to že lidi kteří do státního rozpočtu nedali ani korunu a my je živíme to porodný dostanou.Já vím že nezaměstnaným se může stát každý,ale o těhle lidech nemluvím.Jsou lidi kteří nikdy nedělali když skončí v nemocnici neplatí poplatky neplatí za recept ani za návštěvu u doktora a my co dřeme tak si všechno musíme zacálovt sami.to mi fakt vadí.Před volbama slibovali že něco udělají s nezaměstnaností a se zneužíváním dávek a co udělali ještě je podpořili.Když si to člověk vezme tak se fakt vyplatí jít na pracák a dělat na černo.A jak píšeš že nejvíc keců mají ženský co ty prachy dostali tak to mi příjde úplně směšný.
Mě třeba dojala taky moje ségra která sama vydělá to co nemám ani já s manželem dohromady a začala nadávat že ty prachy nedostane.Já ji řekla že je to sice hnus,ale že mě ty prachy nespasí,že dokážu být i bez nich.A ona že ji spasí a nadávala a nadávala.Mě na tom prostě štve to že to dostanou ti co to dostanou.Dostávají dost a za nic.Ať jdou zametat chodníky a neřeknu půl slova že jim to dají,ale válet se doma zvládne každej.
5. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo to mi už jeden člověk říkal, že jsem na ni podobná,ale fakt to nejsem já :slight_smile: já jsem obyč těhule.
5. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Ještě divný je, že se jmenuje taky Jana...dala jsem si tu práci a našla i rok narození sedí :grinning: sle nic, už tě nechám na pokoji :wink:
5. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine teda přemýšlím kterou herečku myslíš?
5. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jojo přesně...já dělám už 12 let a za tuhle dobu jsem byla jednou jedinkrát dva měsíce na pracáku, a to proto, že jsme se nepohodli s exšvagrem, kde jsem byla zaměstnaná a já práskla do stolu a řekla, že jdu ze dne na den...a kdybych si nenašla práci sama, tak jsem tam možná do dnes...myslím, že kdo pracovat chce, práci vždycky najde...otázka je, zda se sníží, k něčemu podřadnějšímu třeba na čas...
5. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Já už to nechci radši rozebírat, abych Janu nenaštvala...prý to není ta, co si myslím :wink:
5. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to je fakt náhoda, ale já to fakt nejsem, slibuju :slight_smile: jinak naštvaná nebudu, o nic nejde. však se koukni na fotky co mám v albu na beremese, tam uvidíš, že to nejsem já.
5. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic děvčata, jdu uklízet...rozhodla jsem se dát trochu do pořádku pokojíček...zatím je to takový úložiště, tak tam trochu udělat vítr.
5. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@trija Ok, přiznávám jsi někdo jiný...ale tuhle, co máš v profilu jako kdybys jí z oka vypadla...a mimochodem, je taky z Ostravy...jmenuje se Jana Birgusová, koukni na osobnosti.cz....
5. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukam ze ste resili porodny. taky si rikam ze je to tak ze poctivej clovek kterej pracje je bitej mnohem vic, ale coz holt si na to v tomto state musime zvyknout. jednou ta reforma byt musi aby se potom ti nasi brouckove meli lip. a muzeme jen doufat ze to dopadne opravdu v jejich prospech.
5. led 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Čau, to jsi opravdu optimista...bohužel já pesimista a myslím, že to bude jenom proto, aby ti nahoře ještě měli co rozkrást!
5. led 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jojky, tak ještěže si to aspoň řešila a hledala :wink:
5. led 2011 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik taky jsem pila furt colu, a to donedávna, pomáhala mi taky uklidňovat trošku žaludek :wink: nemá se to, že je to svinstvo, barviva,.... ale pije to hodně holek, tak co
5. led 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jééé tak na pivečko jsem zatím chu't nedostala :slight_smile: ani na černý a to ho mám ráda :grinning: vínko jsem si občas dala a taky my už nejede :confounded: ani tu sklinku nevypiju :slight_smile:
5. led 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek