Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
7. lis 2011
no nic, trošku bych měla posnídat a je po kojení, tak si uvařím kááávičku 😃
many
7. lis 2011
dnes tu budu dýl 😃 mám čásek a Ladíka mám taky zase doma, už druhý týden kašle a rýmuje 😞 on do té školky skoro vůbec nechodí 😞 ale teda i tatin je furt nahromadě, se toho jaksi nemůžeme zbavit a teda Lukyš se fakt drží, jde vidět, že je kojenej, fakt ho to mlíčko chrání, musím zaťukat
many
7. lis 2011
😉 😉 😉 😉 😉
many
7. lis 2011
tak my už máme po obídku a spinkáme 🙂 mrkvička s bramborem nám taky chutnala 🙂 vždy u první lžičky se mu navalí trošku 🙂 asi šok, co to je, to není mlíko 😃 a pak už jede 🙂
evinka85
7. lis 2011
@monny89 od prvního listopadu nám běží tříměsíční lhůta. takže nejpozději k 1.2.2012. záleží, jak se tamten byt uvolní 😉 a bude tam moc a moc práce. 😞 takže čim dřív tím líp. a snad by to nemělo bejt narychlo, jakože za víkend se musí přestěhovat!! budeme na to mít snad nějakej ten tejden. i když naposledy jsem se stěhovala (To už jsem byla těhotná) a říkala jsem, že nikdy víc 😃 😃
evinka85
7. lis 2011
Kuba ztrestal další skleničku zeleninka+ krůtí! už nemá problém jí spapkat celou. nejvíc nám chutná s králíkem- kupodivu šmakuje i mě!!! 😉 dneska jdeme nakoupit další várky!!! zatím jen kupuju. :-|
evinka85
7. lis 2011
hoďte nějaké tipy na vaření děckám...... zkoušela jsem mu uvařit něco jako polívčičku a mě to teda moc nechutnalo a Kuba se teda taky dvakrát neolizoval. tak jsem ji vyhodila |-| jsem normálně měla strach, abych mu nějak neublížila- asi abych ho neotrávila! :-p říkala jsem, že budu dávat skleničky jen ze začátku, ale líbí se mi o dost víc, než to, co já ukuchtim 😉 😉 😉 😉
hribek
7. lis 2011
@evinka85 izulce chutnalo zatim nejvic mrkev petrzel brambor a kureci maso, to se i olizovala😃
monny89
7. lis 2011
@evinka85 No tak ať vám to vyjde 🙂 My museli být přestěhovaní během jednoho dne 😃 to byly fofry 😃
Jinak malýmu chutná nejvíc asi králičí a telecí 🙂 Zatím taky kupuju, ale už mám doma recepty 😉
dendy88
7. lis 2011
@monny89 tak to ja varim doma , dyt mi to zatim prijde to nejlehci co tomu diteti delam 😃
monny89
7. lis 2011
@dendy88 Jasně, já chci taky, ale měla jsem malej mrazák předtím, a jak jsme se stěhovali tak to nemělo smysl... Teď právě chci začít 😉
dendy88
7. lis 2011
@monny89 jj tak to jo 🙂 ja to mam namrazeny v tom jak se do toho dava led, docela sikovny
monny89
7. lis 2011
@dendy88 Já si schovávám skleničky od přesnídávek 🙂 aspoň vím kolik má jedna dávka 🙂
dendy88
7. lis 2011
@monny89 tak to ja nemam, mi presnidavky zatim nekupujem 🙂
monny89
7. lis 2011
Ani šťávičky?
ikopretinka
7. lis 2011
@evinka85 taky kupuju, mám strach něco ji uvařit, až později, zatím na tu trochu budu kupovat
dendy88
7. lis 2011
@monny89 nn, doktorka mi rekla ze ji mam zatim davat jen neslazeny cerny caj
evinka85
7. lis 2011
tak já byla zas na nákupu!!!! začli jsme sbírat bodíky!!!! tak ještě chvilku vydržím u skleniček 😃 http://www.hami.nutricia.cz/akce/hami-rossmann-...
monny89
7. lis 2011
@dendy88 aha, tak až budeš dávat tak si nechávej skleničky 😉
@evinka85 to je super akce 🙂
dendy88
7. lis 2011
holky dneska mi mala spadla na hlavicku 😞 nikam jsem s ni nejela , ma na celicku bouli, jsem si rikala ze by mi stejnak na pohotovosti asi rekli ze mam sledovat jestli nezvraci, jestli normalne papa, neni spava a udrzuje kontakt oci (coz vse ma v normalu), akorat sestra me ted nahlodala ze si mysli ze pry malejm detem radsi delaj rentgen...co myslite ???
germaine
7. lis 2011
@dendy88 Tak já bych radši pro jistotu na pohotovost jela, to že si ty myslíš, že je všechno v pohodě neznamená, že to tak je..nejsi doktor. A návštěva DR tě nezabije... držím palce, aby to nic nebylo 😉
aajda
7. lis 2011
@dendy88 já bych raději taky jela... teda z jaké výšky spadla a na co? A přímo na hlavičku?
lolla79
7. lis 2011
@dendy88 jejda, taky bych raději jela. Držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku. A sestra má myslím pravdu, je to sice asi 4roky zpátky, ale sousedka měla v té době asi 3létého syna a taky spadl přímo na hlavu na schodech a prosila mě, abych jela s nima na pohotovost a hlídala ho v autě při cestě, aby neusnul. Na pohotovosti šel na rentgen - bylo to OK a jeli jsme domů.
Takže ještě jednou přeji ať je vše v pořádku.
germaine
7. lis 2011
Tak to vypadá, že snad jeli a nečekali na naše rady 🙂 snad bude malá v pořádku.
saminomimino
7. lis 2011
@ikopretinka můžu se zeptat proč chceš přestat kojit,když máš mlíčko??,já bych zase kojila a malá prso vezme jen v polospánku,jina už to bojkotuje 😞
lolla79
7. lis 2011
@saminomimino jé, tak to jsme na tom úplně stejně. Od soboty malá nevydrží u prsa ani minutu a během té chvilinky se pouští asi 20x. Je to mazec. Jsem sice zvyklá odsávat po tom co se vždy napapkala a dokrmit ji tím, ale teď tím bojkotem celý odsávání prořve, protože se už nemůže dočkat mlíčka. Trdlo jedno. Už fakt odpočítávám dny a hodiny, až dovrší 6ti měsíců a končím. Horší je, že už ani v noci u toho prsa nevydrží. 😞
lolla79
7. lis 2011
@saminomimino Jsem si to ale asi zavinila sama. Do minulého týdne jsem jí to odsátý mlíčko dávala do Calma lahve pro kojené děti, jenže tím jak už od jejího měsíce a půl po každém odsávání vyvařuji, tak už teče a nechtěla se mě za ty prachy kupovat ani ne na měsíc nová, tak jsem dala lahev Avent u té se nemusí namáhat, takže proč by se namáhala u prsa, když ví, že jí to stejně odsaju.
dendy88
7. lis 2011
@germaine
@aajda
@lolla79
@germaine ahoj, tak vse v poradku a spadla z gauce na koberec , a ma cervenou bouli na celicku( rikali ze je to hematon myslim) , byla na rentgenu , a jediny co ted mam delat tak hlidat jestli nebude jinaci nez normalne a v noci ji asi dvakrat vzbudit aby jsem zjistila jestli se da vzbudit... jinak dekuju za rady , precetla jsem si sice jen tu prvni a pak vyrazila,ale i tak dekuju 😃
lolla79
7. lis 2011
@dendy88 uff, tak ještě že tak.
germaine
7. lis 2011
@dendy88 No tak zaplaťpánbů, tak už bych byla klidnější, když jí viděl doktor. Chudinka hematom...