• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
no nic, trošku bych měla posnídat a je po kojení, tak si uvařím kááávičku :grinning:
7. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes tu budu dýl :grinning: mám čásek a Ladíka mám taky zase doma, už druhý týden kašle a rýmuje :frowning2: on do té školky skoro vůbec nechodí :frowning2: ale teda i tatin je furt nahromadě, se toho jaksi nemůžeme zbavit a teda Lukyš se fakt drží, jde vidět, že je kojenej, fakt ho to mlíčko chrání, musím zaťukat
7. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme po obídku a spinkáme :slight_smile: mrkvička s bramborem nám taky chutnala :slight_smile: vždy u první lžičky se mu navalí trošku :slight_smile: asi šok, co to je, to není mlíko :grinning: a pak už jede :slight_smile:
7. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 od prvního listopadu nám běží tříměsíční lhůta. takže nejpozději k 1.2.2012. záleží, jak se tamten byt uvolní :wink: a bude tam moc a moc práce. :frowning2: takže čim dřív tím líp. a snad by to nemělo bejt narychlo, jakože za víkend se musí přestěhovat!! budeme na to mít snad nějakej ten tejden. i když naposledy jsem se stěhovala (To už jsem byla těhotná) a říkala jsem, že nikdy víc :grinning: :grinning:
7. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba ztrestal další skleničku zeleninka+ krůtí! už nemá problém jí spapkat celou. nejvíc nám chutná s králíkem- kupodivu šmakuje i mě!!! :wink: dneska jdeme nakoupit další várky!!! zatím jen kupuju. :unamused:
7. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoďte nějaké tipy na vaření děckám...... zkoušela jsem mu uvařit něco jako polívčičku a mě to teda moc nechutnalo a Kuba se teda taky dvakrát neolizoval. tak jsem ji vyhodila :pensive: jsem normálně měla strach, abych mu nějak neublížila- asi abych ho neotrávila! :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkala jsem, že budu dávat skleničky jen ze začátku, ale líbí se mi o dost víc, než to, co já ukuchtim :wink: :wink: :wink: :wink:
7. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 izulce chutnalo zatim nejvic mrkev petrzel brambor a kureci maso, to se i olizovala:grinning:
7. lis 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No tak ať vám to vyjde :slight_smile: My museli být přestěhovaní během jednoho dne :grinning: to byly fofry :grinning:
Jinak malýmu chutná nejvíc asi králičí a telecí :slight_smile: Zatím taky kupuju, ale už mám doma recepty :wink:
7. lis 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to ja varim doma , dyt mi to zatim prijde to nejlehci co tomu diteti delam :grinning:
7. lis 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jasně, já chci taky, ale měla jsem malej mrazák předtím, a jak jsme se stěhovali tak to nemělo smysl... Teď právě chci začít :wink:
7. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj tak to jo :slight_smile: ja to mam namrazeny v tom jak se do toho dava led, docela sikovny
7. lis 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Já si schovávám skleničky od přesnídávek :slight_smile: aspoň vím kolik má jedna dávka :slight_smile:
7. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to ja nemam, mi presnidavky zatim nekupujem :slight_smile:
7. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani šťávičky?
7. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky kupuju, mám strach něco ji uvařit, až později, zatím na tu trochu budu kupovat
7. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nn, doktorka mi rekla ze ji mam zatim davat jen neslazeny cerny caj
7. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla zas na nákupu!!!! začli jsme sbírat bodíky!!!! tak ještě chvilku vydržím u skleniček :grinning: http://www.hami.nutricia.cz/akce/hami-rossmann-halirky/
7. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 aha, tak až budeš dávat tak si nechávej skleničky :wink:
@evinka85 to je super akce :slight_smile:
7. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska mi mala spadla na hlavicku :frowning2: nikam jsem s ni nejela , ma na celicku bouli, jsem si rikala ze by mi stejnak na pohotovosti asi rekli ze mam sledovat jestli nezvraci, jestli normalne papa, neni spava a udrzuje kontakt oci (coz vse ma v normalu), akorat sestra me ted nahlodala ze si mysli ze pry malejm detem radsi delaj rentgen...co myslite ???
7. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak já bych radši pro jistotu na pohotovost jela, to že si ty myslíš, že je všechno v pohodě neznamená, že to tak je..nejsi doktor. A návštěva DR tě nezabije... držím palce, aby to nic nebylo :wink:
7. lis 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 já bych raději taky jela... teda z jaké výšky spadla a na co? A přímo na hlavičku?
7. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 jejda, taky bych raději jela. Držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku. A sestra má myslím pravdu, je to sice asi 4roky zpátky, ale sousedka měla v té době asi 3létého syna a taky spadl přímo na hlavu na schodech a prosila mě, abych jela s nima na pohotovost a hlídala ho v autě při cestě, aby neusnul. Na pohotovosti šel na rentgen - bylo to OK a jeli jsme domů.
Takže ještě jednou přeji ať je vše v pořádku.
7. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že snad jeli a nečekali na naše rady :slight_smile: snad bude malá v pořádku.
7. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka můžu se zeptat proč chceš přestat kojit,když máš mlíčko??,já bych zase kojila a malá prso vezme jen v polospánku,jina už to bojkotuje :frowning2:
7. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jé, tak to jsme na tom úplně stejně. Od soboty malá nevydrží u prsa ani minutu a během té chvilinky se pouští asi 20x. Je to mazec. Jsem sice zvyklá odsávat po tom co se vždy napapkala a dokrmit ji tím, ale teď tím bojkotem celý odsávání prořve, protože se už nemůže dočkat mlíčka. Trdlo jedno. Už fakt odpočítávám dny a hodiny, až dovrší 6ti měsíců a končím. Horší je, že už ani v noci u toho prsa nevydrží. :frowning2:
7. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Jsem si to ale asi zavinila sama. Do minulého týdne jsem jí to odsátý mlíčko dávala do Calma lahve pro kojené děti, jenže tím jak už od jejího měsíce a půl po každém odsávání vyvařuji, tak už teče a nechtěla se mě za ty prachy kupovat ani ne na měsíc nová, tak jsem dala lahev Avent u té se nemusí namáhat, takže proč by se namáhala u prsa, když ví, že jí to stejně odsaju.
7. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@aajda
@lolla79
@germaine ahoj, tak vse v poradku a spadla z gauce na koberec , a ma cervenou bouli na celicku( rikali ze je to hematon myslim) , byla na rentgenu , a jediny co ted mam delat tak hlidat jestli nebude jinaci nez normalne a v noci ji asi dvakrat vzbudit aby jsem zjistila jestli se da vzbudit... jinak dekuju za rady , precetla jsem si sice jen tu prvni a pak vyrazila,ale i tak dekuju :grinning:
7. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 uff, tak ještě že tak.
7. lis 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 No tak zaplaťpánbů, tak už bych byla klidnější, když jí viděl doktor. Chudinka hematom...
7. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek