• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 já si za to taky dávám za vinu,času méně,domácnost druhé dítko,když byl spěch dostala UM,zpětně si říkám že jsem určitě mohla udělat více ale pak vidím že ne,u syna jsem měla čas byl jen on a je fakt že první 4 měsíce jsem ho jen kojila neustále,prvně bojkotoval takže kojení po půl hodině pak přišlo období kdy jsem ho kojila i hodinu v kuse,no mazec,Jasmínka začla dělat to samé jenže to se prostě nedalo,do 5 a půl měs ,jsem ji kojila pokaždé a dokrm,pak začla přes den prso odmíta,teď cucá jen v polospánku,staršně mě to šve ale fakt hrozně chci kojila ale co nadělám,je už "velká"zapře se řve a nedunutím ji,občas ji donutím cucnou přes den ale je to spíše pro můj klid,nenají se toho,jde mi o ty mé protilátky ať jich má co nejvíce odemne,říkám si lepší než nic,kojila jsem a nevzdala to,to jediné mě uklidňuje ale jinak mám výčitky :frowning2:
7. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@lolla79 Holky nemějte výčitky, stále plně kojím a malej už byl dvakrát nachlazenej a nepomohlo mu ani to, že je kojenej, tak si nedělejte hlavu...ani MM není všemohoucí :slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine děkuji,sice to vím ale stejně ,Sam kojenej 15 měs a nemocnej nebyl nikdy jen rýma a ta se prý může vyskytnout i u plně kojencýh dětí
7. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino A malá doposud v pohodě?
7. lis 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino protože už nemůžu, jsem k.o. Jednak mě bolí zub už od začátku těhotenství a musím s ním na RTG a to už potom kojit nechci i když mě slibují ozáření minimální, ale nemá se kojit a rentgenovat. Za druhé jsem měla furt přelitá prsa a jsem vycuclá. Při svých 170cm vážím už 50kg a to jím co to jde. Už opravdu nemám sílu v tom pokračovat. Bohužel , ted už po dostinexu ani nemohu.
7. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino neměj výčitky, já je taky nemám. Ono opravdu je úplně něco jiného mít jedno dítě, kterému se můžeš věnovat od rána do večera. My co máme už dítě druhé to prostě nejde, hold nedá se nic dělat. Já teda zatím dokrmovala UM jen na noc, ale tím jak od soboty blbne, tak vidím pokles mlíka už i přes den.
Jinak starší dcera dotáhla domů bacil před cca 3měsíci - měla rýmu a k tomu i teploty a Verunka měla "jen" rýmu bez teplot, tak možná byl hladší průběh díky tomu MM. Taky mě to ale štve, že už nebudu kojit....
7. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka to chápu,já u Sama byla vykojená doslova 172cm a motala jsem se kolem 50 kil i méně ale já jsem zase taková že mě to nedalo přesta kojila bch ho furt kdyby se neodstavil v 15 měs.,proto mě to teď neskutečně štve že se nedaří jak bych chtěla a mlíčko už moc není,mě to za ti děti stojí Sam je zdravej a fakt kus chlapa a tak mám u malé výčitky že jsem ji kojila jen 5 měs teď to cucání neberu ani jako kojčo :frowning2: bych si to s tebou prohodila když máš mlíčka dost,ale zuby taky křičí,bolí mě dva a pořád to odkládám,ty 2 těhu ,mi dali zabrat :unamused: ale neva :dizzy_face:
7. lis 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ony práve děti jsou chránění do cca 6 měs protilákama od matky ale už z bříška ne jen z kojča,tak mi právě příjde důležité kojit pak i po tom 6 měsíce jenže u nás už nevím jak,s tou torškou mlíka co mám a s tím jak ona odmítá pít to asi neklapane :unamused:

jj jinak máš pravdu ale stejně si to vyčítám :frowning2:
7. lis 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine malá i přes počáteční plné kojení měla ve 4 týdnech rýmu a pak asi ve 3 měs ta byla už horší ale to byla stále kojená,jen teda né plně,jinak zdravá,dr mi právě říkal že i u plně kojených hdětí je rýma normální
7. lis 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my dneska skoncili kojeni, dostane cucanec max vecer tesne pred spanim ale uz i vcera to sabotovala takze to asi ukoncime kompletne. prsa uz si zvykly takze uz asi 14 dni kojim jen rano a vecer a uz se ani nenalivaji. tak snad s tim ukoncenim nebude problem. sem rada ze sme to zvladly do 5,5 mesice ale uz ji nemuzu trapit a ani sebe.

za jak dlouho po "dokojeni" se hormony ustali?
8. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 taky kupujeme skleničky :slight_smile: jedeme v Hami, byla jsem s něma moc spokojená i u Ladíka, do roka a pak jsem začala vařit :slight_smile:
taky jsem chtěla zbírat bodíky na světýlko, ale když jsem si to spočítala, tak bych musela udělat nákup za 1500,- myslím a je to jen do prosince, tak to nemám šanci :slight_smile: jsem si to nějak promyslela :slight_smile: a byla akce v tecu :wink: jídýlka 3+1 zdarma a teď jsou ovocné přesnídávky od Hami 3-+1 tak jsem taky nakoupila :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 měla by si jít k doktorce, my byli přece v 6ti týdnech v nemocnici na pozorování, nikdy nevíš :frowning2: udělají jí rentgen,...... je to na tobě, ale já bych teda raději šla, nikdy nevíš :frowning2: nechci strašit a snad je to v poho , ale šla bych
8. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jééé tak dočítám,že dobrý , uf :slight_smile: to je dobře :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak tady čtu, že někteří mají problémy s kojením :frowning2: holky vydržte, krize přejde a bude dobře :slight_smile: jinak s tím nachlazením,..... u nás doma to ,koluje už přes 3 týdny, všichni nachcípaní akorát Lukyš se drží, mlíčko ho chrání :wink: jen jednou mu začínala jakoby rýma a dobrý, odsála jsem jen večer a ráno a dobrý, jsem se bála, že to fakt u nás musí chytit, gor, když malej je furt u něho a drží se, musím teda zaťukat
Ladík byl kojenej do 15ti měsíců a má vlastně 3 roky pryč a ještě neměl chřipku, angínu, antibiotika,....... musím zaťukat, vždy jen nachlazení
8. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se tu rozjela a nikdo nikde :slight_smile: jsem nakojila Lukyška a chrupká a Ladík ten čučí na telku :slight_smile: už se nachlazení lepší, se těším až už půjde do školky :slight_smile: a my budeme moct pořádně na vzduch :unamused: a né jen odpoledne jak příjde tatin z práce
8. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many koukam ze tu trpis dnes samomluvou :grinning: jj dopadlo to dobre , i pres noc byla v pohode :slight_smile:, a ohledne rymy, musim zatukat ze nikolka teda taky jeste nemela, i kdyz vcera rano vypadalo ze tam neco trosku uz ma, ale pres den uz dychala zas normalne :slight_smile:
8. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak normalne se me vcera doktorka na pohotovosti ptala jestli uz mala sedi :astonished: tak jsem ji na to rekla ze jsem si myslela ze ji do sedu davat jeste nemam, tak na to mi uz nic neodpovedela
8. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :grinning: já mám na to smůlu :slight_smile: se tu ukážu a nikdo nikde :frowning2:
8. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 to by teda brzo seděla :wink: nějaká blbá doktorka ne :grinning:
8. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je čas jííst, tak už mu dám obídek, zachvíli jsem tu :slight_smile:
8. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to nevim, ale jinak byla prijemna lepsi jak sestricka :slight_smile: to nas obed ceka az po 13 hodine, dostane 3 den brokolici, uz se na ni urcite tesi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. zitra bude asi kvetak :slight_smile: a co davas dneska malymu ty ?
8. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, tak to my bodíky asi nasbíráme. sklenky sice do zásoby nemám, ale kupujem i mlíčko a mlíčko na spaní (ovšem nepřijde mi, že by zabíralo :frowning2: ) takže to jsou takový 400,- týdně. nevztahuje se to ale na mlíka 1. jinka už bych jich měla dost. začali jsme kupovat 2.- (do 6ti měsíců nám chybí 2dny, takže snad žádnej problém.) :wink:
8. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a my jdem taky na obídek. dneska bude DOMÁCÍ brokolice s bramborem. a vzhledem k tomu, že tomu nevěřim, tak jsem ráda, že máme nakoupeno do zásoby :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
napapkaní :grinning:

@dendy88 dneska měl brambory s mrkví a zítra to dojí a pak mu dám brokolici :slight_smile: a pak špenátek s bramborem :slight_smile: pak asi dám masíčko :unamused: a pak zase nějakou zeleninku, včera jsem koupila dokonce mrkev s rýží a květák u nás nemají nikde :unamused:

@evinka85 jo tak to bodíky nasbíráš určo :wink:
8. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja jeste zeleninu nemichala zatim davam jen jednoslozkovy :slight_smile: pak dam asi jeste petrzel a spenat a pak az asi zacnu michat :slight_smile: a kvetak snad najdu ? nevim ted jsem po nem nekoukala ale mame tady min. 5 obchodaku tak snad v nejakym bude
8. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 a petržel to asi taky není samostatný ne ? To jsem taky neviděla :slight_smile: ale ta už bude pak v nějakým tom jídýlku :slight_smile: jasan, musí se postupně kdyby náhodou byla nějaká alergie, ale to doufám teda nebude :slight_smile:
8. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 vaříš nebo jedeš ve skleničkách :wink: nebo obojí?
8. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj, taky doufam, nema byt po kom alergicka :slight_smile:
8. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many varim, tohle mi neprijde tezky uvarit, sklenicky budou az spis s masickem a ovocny :slight_smile:
8. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek