• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jasně těžký to není, já se spíš bála těch dusičnanů a proto jedu ve skleničkách :slight_smile: ale to je každýho věc, názor,..... :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukyšek chrupká, tak mám ticho, popíjím si Caro u počálu a Ladík, ten čučí od rána na pohádky na Kačery z Kačerova :slight_smile: odpoledne půjdeme ven, je tam krásně tak vytahneme i ho aspoň nachvíli
8. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many petrzel dela alnatura a je dobra male moc chutnala. ja varim male doma, i vodu davame kohoutkovou.
8. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tu značku ani neznám :slight_smile: to jsem tady nikde neviděla jen Hami, Hamánek, Hipp a ty rosmanský Baby drem :slight_smile: jinak vodu zatím nepotřebujeme :slight_smile: čaj budu zkoušet asi až od 8 měsíce, u kojených dětí není vůbec potřeba jiných tekutin až by se mělo kolem 9-10 měsíce začít :slight_smile: jsem se dočetla teda :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak ale určo budu kupovat kojeneckou, budu Lukyškovi pak kupovat i ty šťávičky od Hami, ty byly taky mňam, co si pamatuju :grinning: a kojeneckou na ředění, už ani nevím dokdy je dobrá, jestli stačí do roka, ale asi jo, to si už nepamatuju :grinning:
8. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek malá spinká ?
8. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ta znacka se prodava v dm drogerce. je komplet bez pridavku a bez cukru. jj usla po 1,5 hodine uspavani. vrzla sem ji na balkon tak spi. mezitim sem stihla jeste obed tak mam ted chvilku na odpocinek. pak chci vyzehlit a jit na prochajdu
8. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě zmizelo mlíko do 3 dnů definitivně od ukončení. Hormony se mi spravily během měsíce...
8. lis 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, hlásím že v 5ti měsících máme 8850gr !!! :grinning: :grinning:
8. lis 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 krasna vaha :slight_smile: by meli zmenit normy na deti...v posledni dobe jak se rodi maly deti a pak se porovnavaj s detma co se narodili s normalni vahou vid :slight_smile:
8. lis 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek áá tak u nás DM drogerie není, vím, že je někde v Olmiku a tam cestu moc nemívám :slight_smile:
@monny89 krásná váha , to budete v půl roce asi větší jako my :grinning: a co míra?
8. lis 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zasebou taky rodinnou prochajdu a pomalu se chystáme okoupat a udělat večeři :grinning: pěkný večer všem :slight_smile:
8. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88
@many Díky holky, jako kdo ho má furt tahat ale :grinning: :grinning: No, míry nevím, jelikož to byla 5ti měsíční no.. za 3 týdny jdeme na půlroční a to bude už i měření :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to mi si ji merime sami v cekarne :slight_smile:, ja si ji muzu zmerit i kdyz nejdu k doktorce :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 bolely te taky prsa? ja se bojim abych nemela zanet, tim ze mliko trochu je ale uz nekojim. trochu sem si ulevila odsplichanim ale jen trochu. ach jo at uz je to zamnou:frowning2:
8. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jestli tě ty prsa tlačí, jako že jsou přeplněná a tvrdá, tak zánět hrozí. Zkus do uvolnění odsát. No lehce se mě to radí, vím...., ale asi už to dýl nevydržím a praštím s kojením taky. Malá u prsa být nechce, takže stejně jen odsávám a tím, že odsavačka nevysaje vše, tak od té soboty mám značnej pokles mlíka. Do soboty jsem dokrmovala jen na noc, ale dneska už jsem dokrmovala Nutrilonem po každém krmení. Takže asi ani do toho 6měsíce nevydržím.... :frowning2: Taky se bojím, jak to budu zvládat, když se budou prsa nalívat... ach jo to je pořád něco.
8. lis 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nebolely ale byly napnutější trochu... ale do pár dní to bylo pryč no..
8. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já řeším opačný problém, asi budu mít problém malou odstavit, přijde mi, že se z ní stává malý závisláček, bez prsa neusne :confounded:
8. lis 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 tak toho se pak bojim taky zatim kojim, jen k obedu prikrmuju zel., a pak az se zacne odstavovat to bude asi zajimavy
9. lis 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mám to stejně, zatím jen k obědu zelenina, po té ale taky dokojuji a dnes zkusím i kaši navečer, ale ze začátku jen dvakrát týdně, at je to postupné... já musela začít přikrmovat, protože mi málo přibírá a ze zeleniny asi moc nenabere, tak musím pomalu najet na ty kaše :wink:
9. lis 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to nevadí, že nemáte DM s Alnaturou, ty Babydream z Rosmanna jsou stejně dobrý. Taky bio a bez všech přídavků :slight_smile:
9. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@1luciferka1 neboj, to bude v poho, Ladík taky usínal u prsa, ........ a pěkně se sám v 15ti měsících odstavil, přestali jsme krásně samovolně :slight_smile: jak jsem jela podle rad s přikrmama a ubírala kojení a pěkně nám to vyšlo :slight_smile: pak už jsem ho kojila sem tam přes den nebo před usnutím aby si cucl a pak z ničeho nic jsme usínali a vždycky jsem mu řekla ne ne Ladi a dala dudlíčka, byla sním a usnul a bylo po kojení večer :slight_smile:....... tak doufám, že to tak bude i u Lukáška a u tebe taky i u jiných :slight_smile:................ nejhorší je ten zvyk v noci, zatím mu dávám, je malej , nemá kaše, čaje,..... ale pak ho budu pěkně odvykat, nejhorší je , když si dítě zvykne večer budit na mlíko nebo na čajík :frowning2: to bych zažít teda nechtěla :frowning2:

@elana no co jsem ozkoušela u Ladíka tak Hami byly nejlepší, chutnaly nejlíp a jedl vše, takže pojedu jen v hami :slight_smile:

a holky jak jinak ? Spinkají vám děti pěkně ?............................. Já už pár nocí kojím každý 2 hoďky :frowning2: buďto už se těší na kaši :grinning: a nebo zase úplněk , tak jsem zvědavá, je to hnus, nejsem na to vstávání zvyklá :grinning: tak v noci šílím :grinning:
9. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mně ty Hami hlavně vyhovujou, že nejsou až tak úplně najemňoučko (teda brokolice jo, ale třeba mrkev s brambůrkem ne), ale zas mi vadí, že jsou zahuštěný. On si člověk nevybere. Já teď skleničkuju, ale za pár týdnů chci začít vařit, i když stejně bude doma pár skleniček vždy, ať už pro strýčka Příhodu nebo na doplnění (uvařím mrkev, ale maso přidám a tak). Střídám Hipp, Hami, Alnaturu a Babydream. Reagovala jsem spíš na to, že nemáte DM, tak že to nevadí-ono se teď ty věci z DM strašně propagujou a chválí, ale já mezi slavnou Babylove a rosmanským Babydream nevidím vůbec rozdíl-naopak, něco mají i za lepší cenu a řekla bych kvalitnější (např. v ubrouskách míň chemie a víc těch přírodních látek a tak).
9. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana jo,jo to si pamatuju, že u Hami např.6 -8 měsíců byly pěkně kusky, aby se mimčo učilo, ale například Hamánek, ten byl dost řídkej a kecala bych jestli néé i Babydrem :unamused:
9. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda včera jsem zase vyřazovala oblečení a dnes peru už druhou pračku větších velikostí :slight_smile: Lukáš tak hrozně rychle roste i oproti bráchoví víc, včera jsem musela vyřadit i overály 9-12 měl je na těsno -dlouhý tělíčko, takže už nosí 12-18 :slight_smile: no sranda, a trika co Ladík nosil v roce už taky nosí teď v půl roce :grinning:
9. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many TÝ JO, TAK TI TEDA FAKT ROSTE JAKO Z VODY, kAROL MÁ TED VELIKOST 68POČÍTÁM, ŽE TAK ZA MĚSÍC BBUDEM POMALUPŘECHÁZET NA 74 , jejda sorry za caps lock, nevšimla jsem si až ted a nechce se mi to psát znova :sweat_smile:
9. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 chlapák :grinning:
9. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještěže máme velký kočárek a vleze se tam zatím :slight_smile: teď jak mívají holky ty malý korbičky, tak to už bych ho musela mít ve sporťáku :grinning:
9. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jinak tu velikost, já mu dávám teď 80tku a těch 12-18 co je značený :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@many A nejhůř vyšly dle testů HIPP, takže bacha na to :wink:
Já kupuji Hami nebo Alnaturu (Je i v Tesku nebo v Globusu)
9. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek