• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 jooo ? Ani nevím, ale pamatuju si u Ladíka, jak se tenkrát našlo něco v nějaké skleničce Hipp, a i v nějaké Bio, ale nikdy neee Hami :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 v jakým směru nejhůř? :unamused:
9. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 teď byli akce na jídýlka v tescu, že :slight_smile: a teď je na přesnídávky, pokud už to teda neskončilo, tak jsem si něco nakoupila dopředu :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1
@many Dáda se vleze do 68, občas už ne, takže 74 to jistí :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na Hami jídýlka :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@elana No, dle přísad a kvality... Tchýně mojí kamarádky tam dělá...
9. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasan, je to kus chlapa jako Lukáš :grinning: ten měl v tom půl roce 9, 050 kg :grinning:
@many jj Hami :slight_smile:
@many my jdeme na půlroční za 3 týdny no :grinning:
9. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no nás už čeká až ta 8 měsíční, někdy v lednu jdeme
9. lis 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda mám hrůzu, aby Lukyš nějak nerostl a bude mu malý fusak :unamused: nevím, jestli bych ho pak nechávala jen v kombinéze a dece nebo bych musela koupit nějaký větší :confounded:
9. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jakej máš...? fusak?
9. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@lolla79 holky na to nalívání fungovalo homeopatikum lac caninum 15CH , brala jsem to 6x denně po dvou kuličkách, nechytat do ruky před a po 20 min. nejíst , nepít, vsypat pod jazyk, nechat rozpustit, nepoužívat pokud možno mátu nebo mentol. Jenže já neměla výdrž a měla toho mlíka strašně moc , to by bylo na dost dlouho. Jo a taky omezit tekutiny, nepít čaje, max šalvějový, pít po doušcích , až se to nebude za nějakou dobu nafest nalívat stáhnout obinadlem, odtříkávat do úlevy, nenechat boule ani úplně tvrdé, jinak hrozí zánět. JInak funguje dostinex, ale je to moták jako prase.
9. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám od emitexu ten co je i do vajíčka, je super a já si ho mezi nožkama rozpárala trošku a byl super pak i ve sporťáku na pásy, ale bojím se, aby tam pak měl místo na nožky, no uvidíme, teď jsem jen tak jukala a ty páky všelijakých :frowning2: no to bych nekupovala, další mimi už mít nebudu a pak bych to prodala za pár kaček :unamused: jedině někde juknou do bazárku
9. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 u tebe pokud jsi astmatička pozor na tu šalvěj, mě neseděla, blbě se mi po ní dýchalo :frowning2:
9. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no ja to ted kusila tak ze malou si vemu do postele a nakojim ji, tak uvidime ale taky se u toho vzteka. ale tak aspon sem si je trochu uvolnila a dobry. uvidime jak to bude. neni to tak strasny to nalivani, da se to odsplichnout a je klid

jinak velikost mame 68-74 jak ktery bodycko
9. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Aha, já mám ten dlouhej od Kaiseru, tak snad v poho...
9. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jaký to je ? Neznám :slight_smile:
jinak jsem jukla a je tam napsaný delka 90 takže snad to bude v poho :slight_smile: Ladík v mně teda byl celou zimu no, tak snad dobrý, doufám
9. lis 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jeste nic za sklenicky nekuppovala ale sestra si hrozne chvalila sunarku, ze ji to holky jedli nejlip :slight_smile: a jinak my pouzivame velikost 68 a vyndany mam i 74 :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem třeba zkoušela i klasický fusak, ten co jsme měly my jako malý děti, ale v kočárku je to super, ale do sporťáku to nehrozilo, malej v něm v tom sporťáku furt sjížděl a ten emitex fakt super, jsem tam protáhla ty pásy ,... a bomba, jinak bych si třeba určo pučila od známé ten starý, je furt krásný,.....
9. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no každý si vybere něco , že :slight_smile: ozkouší a uvidí :slight_smile: já taky zkoušela a pak poznala a vybrala :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu Lukyškovi ohřát obídek :slight_smile: ................ zatím páááá
9. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tedka budu kupovat v globusu, myslim ze zrovna sunarku maji pres mimi klub v akci 1+1 zdarma :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já jsem včera načala malýmu Sunárek Kukuřice s bramborem a musím říct, že jak jsem se bála (přece jen ta kukuřice nechutná každýmu a navíc jsou tam ty šlupičky, i když je to najemno, stejně to trošku "drhne"), tak jsem byla překvapená, řekla bych, že mu to vyloženě chutnalo (takto sám otvíral pusu jen na Brokolici od Hami zatím). Tak snad bude malá taky spokojená :wink:
9. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many tenhle http://www.srovnanicen.cz/q/Kaiser%20Iglu%20thermo%20fleece%20kiwi%20fusak/?min=756
Má taky to na ty pásy, a protiskluzovou tu zadní stranu :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme napapkaní :grinning: chvíli ho nechám být a pak půjde hajinkat :grinning: a já se dám do drhnutí koupelky :grinning:
@elana my dnes dojedli mrkvičku s bramborem a zítra dáme brokolici :grinning: tak doufám, že mu taky pojede :grinning:
9. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 u nás Globus není :grinning: :frowning2:
@monny89 tak to je super, když je to protiskluzový :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek