• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many u nás se v 11 teprve svačilo :grinning:, švestky s banánem , obědvá se až ve dvě. Bude se dojíždět Kukuřice s bramborem a uvařím mu do ní trošku mrkvičky, ať to má barevnější.

holky, máte taky pocit, že si mimčo myslí, že příkrm je ňamka na chuť a to pravý jídlo je mlíko? Malej vždycky při příkrmu brečí, sice ochotně jí, polyká, atd., ale pláče u toho, nebo aspoň fňuká (což je na druhou stranu fajn, protože mu do tý otevřený tlamičky strkám lžičku :sweat_smile: ). Celou dobu ale pošilhává po flašce a jakmile je dojedeno, vrhne se po ní a s chutí to zapije. Nebo mě ještě napadlo, že je to o zvyk, jak mu to jde pomalu do žaludku-přece jen, mlíko teče jak si sám řekne, tady se se lžičkou loudá pomalá máma.
9. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Tak malej mi tohle nedělá.. sní celou sklenku a mlíko má až po poobědním spánku... :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no tak vy už jedete víc příkrmů :slight_smile:nás to teprve čeká :slight_smile: už se taky těším až dostane něco sladkýho :slight_smile: to bude čučet :grinning: ale to si počká měsíc :grinning: nebo 3 týdny :grinning: uvidíme, jak bude vše krásně papkat, pak dostane :grinning:
9. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky banan se uz muze davat nebo od kdy?
9. lis 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana a jak dlouho už přikrmuješ :wink: my teprve začali, ale teda jí krásně těch pár lžiček a pak ještě musím dokrmit, že, ale pak se už za nějako dobu nedokrmuje, to pak sní celou sklinku a jen si cucne :grinning:
9. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek v přesnídávkách je už od 4tý měsíce v hamánku např. hlavně ,že se říká, že tropické ovoce až po roce :unamused: já jsem ho začala dávat až myslím kolem toho 9 měsíce s bílým jogurtem :slight_smile: dřív ne
9. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukla jsem a mám koupenou přesnídávečku od Hami - 4 měsíc a taky je tam banán s hruškou :wink: tak to mu dám, ale normální banán dostane až do bílého jogurtu :slight_smile: HOlandia :grinning: ten je nej :grinning:
9. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co teď čtu, co mám už za Ladíka vytištění z kojení.cz tak 7-8 měsíc - jak se přidává ovoce - vhodné ovoce pro začátek - hrušky, jablka, třešně, švestky,mirabelky, meruňky,hrozny,meloun , banán,avokádo, borůvky - teda to čumím :grinning: si už nepamatuju :grinning: ale teda hrozny, meloun, avokádo bych určo nedala :grinning:
9. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u banánu zhruba 1 cm konce odkrojit :wink:
9. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek od 4m, měsíc po zavedení zeleniny :slight_smile: sklenička.. syrový až měsíc po zavedení ovoce (to znamená dva měsíce po zavedení zeleniny)
9. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lukyšek usnul, jdeme se taky naobědvat :slight_smile: a vám přejeme dobrou chu't :slight_smile: zatím pááááááááááá
9. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@monny89 diky moc ja se na to zapomnela zeptat doktorky
9. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu dát malýmu oběd.. :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 brou chut ja ho varim:slight_smile:
9. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jejda díky za info. Sice astma mám, ale nealergické - takže možná by mě ta šalvěj nemusela vadit. Chce to vyzkoušet. Spreje na dýchání užívám, ale ve skutečnosti žádné problémy nemám, ani nepoznám kdy se mě hůř dýchá. Ty homeopatika se dají koupit v lékárně? Nebo budu muset k homeopatovi?
9. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak koupelka hotová,... dnes jsem vygruntovala a zítra mě čeká jen halda žehlení :grinning: Lukyšek ještě spí, tak tu trošku pošmejdím :slight_smile: a pak až příjde tatin - hurááá na vzduch :grinning: raději nechám Ladíka sním doma a vezmu ho ven zase zítra
9. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many my dem ven ted je tam krasne tak jdu hrabat listi z orechu:slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak me Vitek v noci uz 3 tydny vstava po 2 hodinach .)....a nevim cim to - bylo to ze dne na den
9. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 normálka v lékárně, cca 75 kč a je tam prý tak okolo 100 kuliček
9. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak posilam foto vajicek, delali sme 4 a v nich bylo 8 zloutku:grinning: a vedle mala po koupani:slight_smile:
9. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hribek krásná :wink:
9. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dneska gruntovala obývák kuchyň a záchod, a už budeme jakž takž zabydlení :slight_smile:
9. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many přikrmujeme něco přes týden...my jsme na UM (už měsíc). Ale na radu pediatra jedem docela rychle, naše dr. se s tím nemaže. A malý to snáší, chutná mu, tak zas proč ne. Kdyby u toho byly nějaké dávicí a brečící scény, vykašlala bych se na to, ale takhle to neva. A já mu vždycky nabídnu flašku a vypije to skoro celé (130ml)-myslím, že mu u tý lžičky chybí prostě hlavně to dudlání :unamused: , přece jen je to ještě miminko.
@hribek banán se myslím může hned od těch 4m, tady se to asi za tropické ovoce moc nepovažuje, bylo to ostatně už za nás. Co jsem tak koukala, je součástí hned těch prvních přesnídávek. Já ho mačkám i do těch, kde není.
9. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana diky asi ho taky zkusim dat, uvidime jak bude chutnat
10. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek me taky prijde banan jako normalni ovoce uz :slight_smile: nad tim jsem ani neuvazovala, chci to davat asi mesic po prvnim prikrmu :slight_smile: ....spis me zajimalo jestli spenat se ma koupit listovy cerstvy nebo muze mrazeny :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ja bych radeji cerstvy a ten baby spenat, dneska se na to jdu mrknout dr rikala ze muzu dat i zloutek tak uvidime
10. lis 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to existuje i nejaky baby ? to ani nevim
10. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek zkus a napiš, jestli měl úspěch :slight_smile: On má výhodu, že je to vlastně přirozené sladidlo, takže kterýmu mimču nejedou moc jabka, broskve, atd., tak s banánem je většinou vezme. Nevýhodou je, že trochu staví :unamused:
@dendy88 jojo, jsou to takový malý lístečky. Jak ale špenát upravit? pro dospělý vím, ale myslíte, že se to i pro miminko může, nechat jen takhle zavadnout na pánvi, mixnout a dávat?
10. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ja si to predstavovala ze proste necham trochu uvarit a pak rozmixuju, jako vse ostatni
10. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo, to by asi šlo...díky
10. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek