• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88
@elana ja tam vyzkousim i ten zloutek tak snad to bude ok a mozna trochu bramburek tam pridat
10. lis 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek asi jo a možná to trošku rozředit UM, takhle mi to přijde strašně takový tuhý, ještě s tím žloutkem, ten se maže, ale nejede :slight_smile: Tak to tak taky zkusím, špenátek je zdravý a dobrý jídlo.
10. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana tak pak dej vedet jak chutnal
10. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prikrmy nakoupeny, snad budou nikolce chutnat :slight_smile:
10. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska máme půlnarozeniny!! :grinning: :grinning: :grinning: Kubíčkovi začaly prosvítat zoubky (šest nahoře a čtyři dole) - tak nevim, jestli se to rozjede najednou, tak bude moct za chvíli obírat kosti :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak kontrola - 7260g a 68cm! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 Gratulation, my už máme dva dolní proříznutý a nutno podotknut, že žádná výhra to není, pěkně začal kousat zatím teda jenom do prstů, ale má je jak jehličky :slight_smile:
Jinak máme 72 cm a 8560gr :wink:
10. lis 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
budíííííííííííííček :grinning:
11. lis 2011 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé nám už taky asi pojedou ty dvě jedničky dole, má to nalitý fest, tak jsem zvědavá, včera jsem mu večer dala menší dávku panadolu, že bude třeba spát líp, jestli ho nebudí zoubečky,.... no tak aspoň od 20.00 spal do 0.30 tak jsem si dala v kuse 4 hoďky taky a pak už se budil po dvou hoďkách opět :unamused: a vstávali jsme v 5 no :unamused: teď kluci čučí na pohádky :slight_smile: a já tady na net :grinning:
jinak žloutek jsem taky dávala do špenátku s bramborem a moc to Ladíkovi jelo :slight_smile: takže to určo tak dám i Lukymu :slight_smile: a pak jsem to dávala i do jiných zeleninových mám za to :grinning:
11. lis 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my máme za sebou mrkvu, mrkvu s bramborem a včera ochutnal brokolici a taky mu moc chutnala, kdyby bylo po něm, tak zblajzne celou sklinku :grinning: pak dám špenátek s bramborem a šoupnu mu už skleničku s masíčkem :slight_smile:
11. lis 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: :wink: nikdo nikde :slight_smile: já mám na to vykládání sama štěstí :grinning:
11. lis 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, taky tu jsem :slight_smile: u nas zoubky zatim nejsou.... a jak davate ten zloutek? to uvarite cely vajicko , vyndate zloutek a rozmixujete s ostatnim jidlem ?
11. lis 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ahojky :slight_smile: ten žloutek se má hlavně dlouho vařit :wink: 10-15 minut to vajíčko a pak žloutek vytáhneš a normálně jsem ho vidličkou rozdrtila do špenátku :wink: není potřeba mixovat :wink:
11. lis 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no furt si říkám, když se Lukyšek budí,... jestli už mu nezkusím dát kaši večer :unamused: mám za to, že nejsou ze začátku sladký, no nejsem si jistá, dělala bych mu tu nemléčnou po troškách, tak uvidím :unamused: už si to nepamatuju u Ladíka :grinning: dnes po nějaké juknu :wink:
11. lis 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a včera jsem jen tak ze zvědavosti dala Lukyšákovi rohlík do ruky --- jéééééééééééé ten žužlal :grinning: ale měla jsem strach, tak jsem mu ho pak vzala :grinning: ten by ho zbouchal :grinning: ale když není zvyklej na kousky, tak nééé
11. lis 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to ja zatim kasicky nee, at zatim papka zeleninu :slight_smile:
11. lis 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no právě nad tím přemýšlím :unamused: ale pokud by nebyla sladká a udělala bych mu jen tu 30tku :confounded: uvidím, mrknu se v rosmanu, už si nepamatuju jakou jsem kupovala
11. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky
ja sem zvedava na ty nase zuby
11. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many tak myslim ze jsou kasicky od 4 mesice a sestrenka ktera mam o par dni starsihu kluka tak uz dava, ale taky zacala s prikrmama skoro o mesic driv :slight_smile: jestli uz prikrmujes od 4 mesice tak si myslim ze uz bys mohla :slight_smile:
@hribek u nas zuby nevedem, posledni dobou je dost nevrla ale zuby nikde a natekly dasne taky ne :slight_smile: ale jen at si pocka se zubama kdyz kojim
11. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jáá taky, jak to bude probíhat :unamused: většinou co vidím u holek, tak u druhých dětí je lepší průběh ve všem i v očkování a Ladík třeba míval u zoubků i očkování vysoké horečky :frowning2: u zubů vždy ještě rýmu a kašel, co jsem se shodly s maminama, tak hodně doktorek říká, že rýma a kašel nejsou od zubů, ale přitom to mělo plno dětí, asi je to tělíčko oslabený :unamused: no ale Lukyš zatím po očkování reakce nemívá, tak doufám, že i zoubků bude lepší průběh :slight_smile: kééž by
11. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nene, já přikrmuju od 6 měsíce, kojím o 106 :grinning: no dívala jsem se, že jsme se sestrou začaly u prvních s kaší za 3 týdny, tak počkám a pak najedu :grinning:
11. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak mu dej místo rohlíku takové ty kukuřičné křupky, rozpustí se v pusině a nemá mu co zaskočit :wink: daj se koupit myslím i v lékárně
Já dala včera poprvé kaši, Silanc od nestlé, je od 4 měsíců a celkem to ušlo, ale zelenina Karol chutná víc :wink:
11. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jo to znám ty křupky, kupovala jsem je Ladíkovi,ale počkám až bude větší, hačat,.. a hlavně papkat všechno :slight_smile: já ten rohlík jen zkusila, ještě mu nedám :slight_smile: zatím jsme u zeleninky :slight_smile: ale tu kaši, uvidím, jestli bude jen rýžová, tak tu mu můžu myslím v poho dát, zeleninku snad pak odmítat nebude, no uvidím, promyslím :slight_smile: ať nespěchám :slight_smile: ale jde mi o to, že je to fakt kus chlapa a jestli by mu už ta kašička fakt na noc nebodla :-/
11. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mě Karol kaši celkem bojkotuje,ale bylo to poprvé, tak uvidím, zeleninka jí jede, dnes chci zkusit zahradní mix od hami :wink:
11. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1luciferka1 teď nevím jestli ještě kojíš nebo ne :wink: jak dlouho přikrmuješ ?
11. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jj , kojím,jen malá za poslední měsíc přibrala jen 200g, tak doktorka řekla začít přikrmovat, tak už jsme 14dnů na zelenině a včera jsem přidala kaši ale zkusím ji zas za pár dnů, ze začátku třeba jen dvakrát týdně, at to má postupně
11. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 a zkoušela si nemléčnou se svým mlíčkem ? Já ji dávala Ladíkovi do 8 měsíců, dokud bylo dost mlíčka :slight_smile: a hlavně pak na celou dávku stříkat mlíko na dýl, to už nešlo :grinning: ale do 8 to šlo, tak to chci zkusit zase u Lukyška a taky jsem jela pomalu po 30ml dlouho
11. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nezkoušela, já mého mlíka neodsaju, dala jsem jí to pak mým mlíkem zapít, dělala jsem ji normálně z vody a mě teda chutnala :wink:
11. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tak to jo, já mám zase mlíka moc, když kojím, tak mi furt valí z druhýho a gor te´d jak se v noci budí, tak se mi tím kojením fakt zvedla tvorba :slight_smile: prsa furt nalitý :slight_smile: no ale to jsem chtěla, že pak si dám zběračku a u kojení něco nazbírám no :slight_smile: a pak přes den nebo večer, u Ladíka to bylo tak že spal do rána, takže já ráno v pohodě odsála pak i přesnídávkovou sklinku, takže bylo na kaši raz dva :slight_smile:
no tak držím pěstičky ať jí brzo zachutná nebo jí tam zkus trošku stříknout tvýho, ale nevím no
11. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 už si jí dala i masíčko :wink: může se prý za 2 -4 týdny po zavedení příkrmů a u Ladíka jsem taky dala po 14ti dnech, takže dám i Lukymu :slight_smile:
11. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ještě ne, asi počkám až vyzkouší všechny druhy zeleninky :wink:
11. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek