• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@1luciferka1 :slight_smile: ty vaříš nebo jedeš ve skleničkách ?
Ono v těch skleničkách moc není,takže mně to tak akorát výjde :slight_smile: mrkev, brambor,brokolice,špenát , pak už dám to masíčko a budu to střídat, pak tam mám jarní zeleninku už a mrkev s rýži :slight_smile: to u Ladíka nebylo :slight_smile:no a pak už určo se asi pojedou 6tky :grinning:
11. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už se těším až zblajzne celou sklinku :grinning: a jen si ode mě cucne :grinning:
11. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já už se tak těším až bude Ladík ve školce a budeme moct zase ráno na vzduch, je fine, že sváma můžu tady pokecat a doma víc podělám, ale i Lukyškovi chybí kočárek :frowning2: teď jsem ho zase po kojení uložila, ale zatím v té postýlce řádí :grinning: asi usne později :grinning: a já si udělala kafčo a budu pomáhat Ladíkovi s úklidem jeho bordýlku a jukat sem za váma :grinning:
11. lis 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many skleničky
11. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tu vubec nekdo kdo prckum vari nebo sem jedina?
11. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Vařím, ze skleničky dávám jen králíka... :wink: Ale dochází inspirace, pořád to samé točíme dokola.
11. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda my taky porad to samy, vcera sem chtela koupit baby spenat a nemeli ho, tak dneska bude mliko na obed, nechce se mi varit
nejvic male jede kureci maso s mrkvi petrzelkou a bramborou u toho dela i mnam :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Já točím pořád mrkev, brambory, brokolici, dýni, cuketu, kuře, krůtu... petržel jsem ještě nezavedla a špenát měla jednou ze sklenky. Co je to baby špenát? Já špenát nejím, tak vůbec nevím, jaký koupit a jak udělat... A děláš i rýži? Jde pak nějak rozmixovat?
11. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ještě nikdy nevařila špenát jako čerstvý :slight_smile: asi bych se měla naučit co :grinning: já znám jen mražený :grinning:
11. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
papkáte, jestli jo tak dobou chuť :slight_smile: my spinkáme a předchvílí vytuhl i Ladík v křesle :grinning: tak je tu božské ticho :grinning:
11. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky zatim jen varim... a vcera jsem po tom spenat koukala v globusu a nasla jsem akorat ten baby, jestli delaji i jiny to nevim :slight_smile:
@hribek
@aajda
11. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taKY JSEM CERSTVY JESTE NIKDY NEDELALA :slight_smile:
11. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 a ten baby je mražený nebo čerstvý?
11. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukyšák bude mít za dva dny špenátek s bramborem od Hami :grinning:
11. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
si postupně ty skleničky tak pěkně seřazuju :grinning: co bude následovat :grinning:
11. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda cerstvej a ja taky nikdy nedelala, vlastne se ucim varit az tedka co mame malou, predtim sme zili jak studenti, takze piza, parek vajicko, rizoto a vrcholem byly spagety:grinning:
@many
@dendy88

holky mala vytuhla a ja bych mela vyzehlit nez se pritel vrati a nic se mi nechce cucim znechucene na tv a serfuju bezcilne na netu:frowning2:
11. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ten baby jsem videla cerstvy :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ja mam uz dnes uklizeno, uvareno, ale taky me ceka zehleni...mozna vecer se na to vrhnu :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to by pritel nerozdejchal, kdyz jsme se nastehovali minuly rok do bytu, tak rikal, nemusime mit kazdy den teply jidlo , a tedka uz drzkuje kdyz teply jidlo neni :slight_smile: i kdyz zas musim rict ze minuly tyden 2 krat uvaril po delsi dobe on :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 :slight_smile:njn ja se zas tedkom snazim aby to teply jidlo mel. ja do 26 studovala takze sme se fakt stravovali jak studentici, 3 roky sem chodila do prace a vracela se kolem pul 5 domu takze uz byl cas jen na vecu, takze tedkom se na to pomalu snazime navykat:slight_smile:
ja se nakonec dokopala a mam vyzehleno, uklizeno v kuchyni a premyslim ze neco upecu, cekam az se mala probudi, spi uz 2 hodky takze se co nevidet se vzbudi
11. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já budu vařit, až se k tomu dostanu.. zatím ještě nejsme plně zabydlení no :unamused:

Jinak holky první hodina Jumpingu za mnou... :grinning: Jsem zvědavá na další :slight_smile:
11. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a dobry? ja se ted domluvila s kamoskou a dali sme si na 24.rezervacku tak uvidim jaky to bude
11. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No bála jsem se po tom císaři a v pohodě :slight_smile: Ale je to teda záhul šílenej :grinning: :grinning:
11. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to si dovedu predstavit, chodila sem na bosu a tedka po porodu je myslim zahul jakejkoli sport:grinning: ja co byla na prvni hodine spiningu sem myslela ze padnu...
11. lis 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek spinning pro mě nemá smysl, nohy a prdel už nepotřebuju.. potřebuju to břicho no.. ještě chci Flowin nebo Flexibar :slight_smile:
A já jsem celý život sportovala vrcholově no.. tenis 15let, skoky do vody 12let, a karate 8let... pak tancování - hip hop, street atd. asi 4 roky.. Pak těhu.. a teď tohle no.
11. lis 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty jo dobry, tak to ja potrebuju asi vsechno, ale na spin chodim spis ze me to bavi. ted jeste nejaky to cviceni na "vytrepani" a posileni tak celkove
11. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek určitě ten Jumping, nebo Zumbu (ale ta je na mě asi moc ještě no)
11. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj dik za typ!

Holky taky se tak tesite na vanoce? ja jak maly dite:slight_smile:
11. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo, šíleně.. loni jsem byla v tom 19-20tt :wink: A letos už to bude úplně jiné.. jsem zvědavá jestli Dáda bude už aspoň sedět :grinning:
11. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek