• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 ja taky, navic my tu budem mit deti 3:slight_smile: nasi malou skoro 7 mesicni, pak 5mesicni neter a 2 letyho synovce. takze to bude kouzelny, navic jeste prileti sestrenka co zije v usa takze snad super. a nasim sme pripravili krasnej darek takze na to se tesim jako druhou vec po tom videt malou pod stromeckem - to je cislo 1:slight_smile:
11. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek
@monny89 tesim hrozne :slight_smile: minuly rok jsme ani vanocni vyzdobu nemeli ani stromecek... nic, jsme rekontruovali byt a vanoce jsme stravili u mamky...tenhle rok to bude poprvy v nasem byte a jeste k tomu s nikolkou :slight_smile:
12. lis 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky :slight_smile: máme první zoubek :slight_smile: 1 vpravo dole :grinning:
12. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@many gratulace :dizzy_face: a zvládli jste to vpoho, bez teplot, protivnosti atd?
12. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak aspoň se nebudete nudit viď :slight_smile:
@many gratulace k zoubku :dizzy_face:
12. lis 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak chvili jsem tu nebyla a vidim, ze se udalo spousta veci. Hlavne gratuluji vsem mimiskum k prvnim zoubkum a hlasim, ze u nas zatim nic:slight_smile:
A chci se s vami podelit o velikaaaanskou radost....prave pred chvili u nas probehlo prvni samostatne pretoceni ze zad na brisko. Vcera jsme byli na rehabce a pani ho tam nastimulovala Vojtovkou (to byl teda rev, ze jsem o obrecela i ja) a dneska se to tomu nasemu lenoskovi konecne podarilo :grinning: ! Hurraaaaa!!
A jak vas tak posloucham, tak koukam, ze ty prikrmy jsou docela veda:slight_smile:. Nam bude 6m za 14 dni, tak doufam, ze nam to posveti i pani doktorka a uz se na to tesim...sklenicky uz jsou nakoupene, mrkvicka v mrazaku a uz jsem vcera koupila i lzicky :grinning: ...tak muzem zacit ..hura na to!!
12. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, tu nikdo?
gratuluju k zoubkům , u nás nic.
@pupicka tak mooooc gratuluju k přetočení, jste šikulky :wink:
12. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Nám se taky dneska podařilo přetočení, psala jsem to ráno na fotoblogu :grinning:
12. lis 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 je taky gratulace a jo, bude to legrace uz se na ty prcky tesim
@many gratulace k zoubku
@pupicka gratulace k pretoceni

holky my byli dnes nakoupit jeste nejaky darky a zarekla sem se ze naposled. uz je mame skoro vsechny, max jeste nejaky blbinky. ale co se deje u nakupnich center je fakt sila...
12. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 jo,jo bez teplot a protivnosti :slight_smile: akorát večer se včera budil každou hoďku a půl na kojení, ale dostal prso a vždy usnul, tak kééž by to tak bylo furt, uvidíme, určo se podere i ten vedle :slight_smile:
@pupicka Ladíček měl první zoubek až v 9 měsících, tak jsem si myslela, že bude mít Lukyš taky později, ale už to měl nějako dobu nateklý a včera už jsem viděla, jak to prosvítalo a říkala jsem tatinovi zítra nebo pozítří bude určo venku :slight_smile: a ráno už jsem cinkala lžičkou :grinning:
@hribek nás taky čeká ještě dost dárků, ale ty už pořeším asi jen přes net :slight_smile:
díky všem za gratulace k zoubku :slight_smile: a šikulky, co se přetočily :wink: my se zatím přetáčíme jen ze zad na bříško, ale z bříška mu to nejde, si furt nechává blbě ruku vzadu, ukazuju mu to, ale nejde mu to :grinning:
12. lis 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka řekla bych, že to věda není- vědu z toho dělají akorát společnosti, co ty příkrmy vyrábí. Kubíkovi jsem dala jen ze začátku tu dělenou zeleninku, než si opravdu zvyknul a teď může pomalu všechno. Už jsme zkoušely i ty od šestýho měsíce a jsou tam už trošku kousky a jsou větší. ty malý už Kubovi nestačily :sunglasses:

taky když jsme byli na šestiměsíční kontrole, tak se dr. ptal, co papkáme. a říká: takže masíčko, jogurty, kašičku, zeleninku- všechno papkáte...... no už jsem se neptala, ale vypochopila jsem , že jogurtík už taky může.
včera jsem mu dělala špenát s bramborem. odendala jsem mu od nás špenát a udělala zvlášť -normálně mraženej. všechno jsem to jen rozmačkala vidličkou a jak mu to jelo!!! :wink: - no teda míň než ty skleničky, ty jsou dochucovaný třeba jablečnýma šťávama, aby se to dalo jíst- tak je jasný, že pak třeba děcka netějí domácí :wink:
13. lis 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 ja uz male nemixuju vsecko na kasicku, ale spis tam nechvam maly "drobecky" aby si zvykala a dobry, bastila a neprotestovala
13. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak to ja jeste mixuju na kasi :slight_smile: zatim jsem jeste ani nedobrala vsechnu zeleninu co jsem chtela.. dnes chci dat kvetak, potom spenat a slysela jsem ze se muze davat i hrasek :slight_smile: a muzu se zeptat jakou zeleninu jste davali dohromady? me napada jen brambor a mrkev :slight_smile:
13. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 brambor a mrkev, petrzel nebo s celerem.brambora a spenat, ja prave nekde cetla ze se to nema uplne mixovat ze ty deti pak maji problem kdyz ji nerozmixovanou stravu s kouskama, tak sem udelala kompromis ze to nedomixuju az na kasi ale necham tam kousicky uplne malinky a dobry zvlada v pohode.
13. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem nevěděla, co mu dám k obědu. ty malý skleničky už mu nestačí. tak jsem uvařila rýži (ani jsem jí moc nerozmačkala) a smíchala s malou skleničkou králíka a měl dvoustovku oběd. a rejžička mu jela pěkně :wink:
13. lis 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@evinka85 Lukáškovi taky chutná, jak má tu skleničku na 3 dny, myslím, že by jí taky zvládl celou :grinning: tu malou teda , zatím má 4 :slight_smile: no roste mu zoubek a má víc průjem, takže dnes místo špenátku s bramborem jsem mu dala mrkvičku s rýží :slight_smile: dobrůtka :slight_smile:
@dendy88 tak ve skleničkách je i mrkev s rýží, mrkev s bramborem,špenát s bramborem, no s bramborem můžeš cokoliv pokud vaříš :slight_smile:
13. lis 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak tu kašičku jsem zatím nekoupila, jukla jsem po ní v tescu, je tam, tak koupím až příjde čas, asi se fakt budí zoubkama a nebo tím, že byl úplněk
včera dokonce spal od 20.00 do 2.00 hurááá a pak už se teda pravidelně budí po 2 hoďkách ale jsem ráda, že spal dýl a já se taky víc vyspala :slight_smile: snad bude hej :slight_smile:
13. lis 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak u nás špenát prošel...co u Vás? omlouvám se, jestlis to už psala. Vůbec jsem zvědavá, jestli bude něco, co to naše dítě nebude jíst :sweat_smile: Sice se pořád zlobí, že mu to jde do žaludku pomalu, ale pusu otvírá hezky.
@many gratulace k zoubku :wink: teď už polezou rychle. My zatím nic, ale tak teprve ve středu měl 5m. A jen ať tam hezky ještě jsou, zuby, pohroma huby, pan Cimrman měl zas pro jednou velkou pravdu :grinning:
@evinka85 někdo dělá samotnou skleničku králíka? Já viděla jen hovězí, krůtu a kuře, tak budu ráda za tip.

jinak já taky nemixuju, zatím jsem teda nedávala maso, to budu, protože přece jen je náročnější ho strávit, ale zeleninu mačkám jen vidličkou, stejně jak banán. Prcek je tak zvyklý na kousky a neřeší je. Když jsem viděla v ty dávicí scény, co předváděla malá sestřenici, protože jí to mixovala na úplnou kašičku do 8 měsíců, tak to fakt ne.
13. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana Hami má taky králíka s něčím :wink:
13. lis 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana 4.měsíc - zelenina s králíkem :grinning:
13. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana jo jinak Ladík měl první zoubek až v 9. měsících :wink:
13. lis 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana nevim nevim, ja ho nakonec budu delat az v utery, zitra jedu k babicce ta malou bude hlidat a ja jdu na 2 hodky do prace roztridit faktury. takze pak dam vedet. ale co male moc nejelo byla brokolice.

holky ja sem tak nasr. za synovce. mel narozeniny -2., dneska sme to slavili, nejenze se predtim skoro vsichni dohadali a byli nastvani, ale malej se dortu malem nemohl dotknout, musel si furt utirat ruce atd. vrchol byl ze nesmi jist pomeranc, atd. je to teda vec svagrove ale prijde mi padly na hlavu chranit 2 lety dite od citrusu, nam rekla doktorka ze do 1 roka a pak po troskach at si zvyka. ale jako fakt sem z tech jeho narozek byla uplne mimo:frowning2: jestli je takovy bude mit mala tak to je radeji nebudem slavit nez abych mela trauma z toho ze nic nemuze.... jezis jak ja sem nasr....
pardon musela sem si ulevit
13. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana jojo- králík se zeleninkou- píšou tam teda i trošku brambor, ale s rýží mu to prostě šlo :wink:

jinak dneska jsem taky dělala přesnídávky- se musim pochlubit. :wink: :wink: :wink:
13. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@many mě se Karol poslední dva dny budí taky o jedno kojení navíc, tak si říkám jestli teda taky zuby, nebo co...
14. lis 2011 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji za gratulace :slight_smile:...bych neverila, jakou to udela radost :slight_smile:. Sice zatim vali jen na jednu stranu, ale snad to vysperkuje :grinning: .
Holky a myslite, ze by to nocni buzeni mohlo byt fakt tema zubama?Vitek se tak budi uz min. 3 tydny a zadny zuby v dohledu :frowning2:...tak nevim. Kazdopadne uz jsem si skoro zvykla a kdyz se nahodou po 2h nevzbudi, tak se budim sama, cumakuju do zdi a brousim kolem postylky, kdy to vypukne :slight_smile: (jako napriklad dneska).
14. lis 2011 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak to taky velka gratulace
14. lis 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tyyyy jo, tak to se Kubik teda pekne rozjedl :grinning: !!!
14. lis 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Čau, tak my máme žuby už dva a už přes tři neděle taky vstávám furt :frowning2: máme i o dvě noční kojení navíc, než dřív (předtím spal i 10,11h bez kojení) takže maso :confounded: vůbec nejsem zvyklá vstávat a hlady to není, začla jsem dávat kaši a budí se stejně, takže nejspíš opravdu ty zuby :slight_smile:
14. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, koukám,že už většina pěkně papá a zuby už taky rostou :slight_smile:
Chtěla jsme se zeptat,zda jste po nástupu na rodičák hlásily tuto změnu zdravotní pojišťovně a jak jste postupovaly?díky
14. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Ahojky, pojišťovně nic hlásit nemusíš. Mě běží dneska poslední den mateřské. :slight_smile: Od zítřka začíná rodičák. :frowning2: To už taková sranda s penězama nebude.
14. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek