• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 no prý se musí něco hlásit.Já tam dokonce volala a paní mi řekla,že až mi přijde ze sociálky papír s přiznanou výší rodičáku tak se tam mám stavit :frowning2: Tak jsem z toho prdlajs chytrá
14. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna promiňte, že sem lezu :sweat_smile: ....ale taky jsem to musela na VZP hlásit, nesla jsem tam spešl ještě jeden potvrzenej papír z úřadu práce v místě pracoviště ( ten mi vyplácel mateřskou)....
14. lis 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 17:37 • monny89
@anitram18 hele a to jsi tam musela jít a nebo ti ten papír poslali?
14. lis 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 máš ho tam :slight_smile:
14. lis 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jsem to blbě napsala ( no už je to dýl :sweat_smile: a mateřská demence) je to ten papír, co dostaneš potvrzený na OSSZ v místě pracoviště ( v hlavičce je: Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku)...tak ten chtějí vidět, je tam, kolik jsi měla výměr mateřské a od kdy do kdy byla.....možná by to stačilo i na tu VZP poslat, ale já to tam nesla...
14. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 aha,ale to jsem odevzdávala když jsem žádal o rodičák.Žádnej papír mi právě nezůstal :frowning2:
14. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna děkuji :slight_smile:
14. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mně právě taky ne...tak jsem tam hnala pro další potvrzení znova...ženská na mě na OSSZ koukala jak na blázna, ale prostě to po mně chtěli, tak mi potvrdila další znova pro tyhle účely...ale je to na palici :angry:
14. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 to je fakt na potento :slight_smile:
14. lis 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna hlavně takhle lítat s malým prckem :unamused:
14. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@1luciferka1 třeba už to budou taky zoubky :wink:

já dnes dala na vééču Lukymu poprvé kašičku, je to chlapák, tak nečekám a začínám, ovoce mu teda ještě nedám, ať ho hned nepleskám a tu kašičku teda nemléčnou s mým mlíčkem a jen 30 ml, tak to budu chvíli dělat a pak přidám :slight_smile: moc mu chutnala, byla fakt dobrá, chutnala i mně :grinning:

@evinka85 šikulka, taky dělávám přesnídávky, ale letos prdlajs, měla jsem možnosti málo jablek :frowning2: takže snad příští rok seženu více a opět udělám :grinning:

@dostyna nic hlásit nemusíš :wink:
14. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18 tak z toho jsem jojin :wink: já nikam nechodila ani u prvního, taky jsem i u druhýho už na začátku odevzdala, že budu doma 3 roky a tím to snad hasne :slight_smile:
14. lis 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitram18
@dostyna opravdu teda holky nevím co by se mělo zdravotní pojišťovně hlásit.... na zdravtní pojišťovně jsem byla když se malá narodila - nahlásit ji + jsem vypisovala nějaký papír, že jsem na MD. Takhe jsem to udělala i při prvním dítěti. Pak když jsem přešla na rodičák, tak jsem nikde nebyla.... ani teď nevím, že bych tam měla jít.... to je pro mě nějaká nová informace. Tak až budete někdo vědět víc, tak dejte echo.
14. lis 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many je to právě na palici, nikde to nepíšou, já se to dozvěděla od kolegyně z práce, pak volala na infolinku a tam mi to teprve řekli....ale je to děs :angry:
14. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak ještě chtěla ženská, ať pošlu papír se schválením rodičáku...to už jsem teda jen poslala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak koukám, že už všechny dáváte příkrmy, nás to teprve čeká, za dva týdny, zatím plně kojím, tak nebylo potřeba Lukyho dokrmovat, zuby zatím nemáme, ale v noci se mi budí po dvou hodinách na jídlo, lump jeden. Přes den je to ale zlatíčko a velký smíšek, furt se řehtá a vykřikuje, otáčí se ze zad na bříško, obráceně to zatím neumí a leze pozadu:slight_smile: Chci se zeptat, zda děláte příkrmy z BIO zeleniny nebo kupujute obyč., díky za radu.
14. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79
@many
@anitram18 Holky,tak kdo se v tom ma vyznat! Kazdopadne se divim,ze to neni nekdee vyvesene co a jak?:frowning2:
14. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak se nám to zkrátilo s tím stěhováním a přítel už chce být na vánoce v novým- sice nevím, jak to chce stihnout, když domů jezdí jen na víkendy a příští 3 víkendy už má program.... tak jsem zvědavá :unamused:
14. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty jo, tak to bude hoňka co??? Snad to nějak zvládnete.. hele krabicovat a pytlovat ve volném čase... pak jen domluvit auto a převézt... No a pak postupně vybalovat, já začala - koupelna, kuchyň, ložnice to bylo asi nejrychlejší.. no a pak obývák a dodělávky na konec...
14. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdu tam třeba zítra na pojišťovnu se zeptat, tak dám kdyžtak vědět... :wink: ale oni se každopádně ozvou. vím, že když jsem skončila v práci a nenahlásila, že jsem nezaměstnaná a přitom na neschopence( tudíž za mě jakoby platil ZP stát), tak se ozvali, že nemají zprávu o tom, kdo jim má hradit Zdravotní Pojištění - takže vím, že jsem to tam šla řešit a pak jsem musela dokládat, že přestupuju z nemoci na MD.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ahojky :wink: Já zatím ještě kupuju sklenky.. nemůžu se dokopat k vaření :unamused: A nabírá ti v pohodě? Není to spurtík?
14. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Já jsem šla po porodu po zařízení rodičáku hned na ZP, a podepsala jsem jim papír o tom že jsem osoba celodenně řádně pečující o dítě a bla bla bla... a bylo to... pak jsem jim jen donesla okopčit papír o uznání RP
14. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no a u nás je ještě větší problém- budu se stěhovat do bytu po ségře, která to neví.má nějaký finanční potíže ( a má výpověď z nájmu) a já ji nabídla, že může bydlet u nás.... jenže u nás je to malý, tak jsem domluvila za jejíma zádama ten byt po ní, ten je 3+1 a vezmu si jí k sobě a budeme mít soukromí každej svoje. a ona se to musí dozvědět, až se vystěhuje-- a to už měla být před 14ti dny, takže já zatím nemůžu balit, aby to neprokoukla.... no je to dost složitý!!! :wink:
14. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ježiši.. to by byla asi naštvaná co? To je mazec... a ona nemá kam jít a ty jí takhle pomáháš? To je hezký.. Kolik jí je? Co rodiče? Partner?
14. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dámy, kdybyste se některá nudila, tak mám zaručenej recept na celej večer...................................... vyprat punčocháče s rukavicema na provázku :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 je to takovej smutnej příběh-- co nepokazila sama, tak jí "pomohli" jiní dobráci a teď nemá nic :frowning2: ona je teď na tom i psychicky dost špatně, takže nezvládá ani práci atd.... je jí 25- o to je to smutnější, když jí bylo 17, tak mi dávala rady do života a teď dělá jednu blbost za druhou, ta moje mladší sestřička :cry: spíš klobouk dolů před mym přítelem, tojho to ještě nepřestalo bavit... už se to táhne víc jak půl roku a on se snaží to nějak dávat dohromady ( a to je 150km odsud) a snaží se, abych toho věděla co nejmíň aby mě to nezničilo taky...... je to něco za něco- dostane třeba 10měsíců, aby se dala dohromady, něco poplatila a pak se může postavit na vlastní nohy.mě zůstane 3+1 za slušný peníze s mega terasou pro děti.....
14. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ježiši.. to je síla teda.. tak snad se brzy na ty nohy postaví... držím palce... a vy to zvládněte :wink:
14. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jojo díky. a co vy.. už definitivně zabydlený?? a spokojený?? :wink:
14. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jojo, už už.... díkybohu :slight_smile:
Jo a já jsem dneska vytáhla sporťák na zkoušku :slight_smile:
14. lis 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek