• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
teda jste toho nakecaly baby :slight_smile: no taky mě to pěkně štve s tím porodným :confounded: a výmluvy, že to dělají kvůli těm co jenom rodí,..... no a tak je to i s přídavkama, je to nespravedlivý, že ti co se flákají a mají na cigára, na chlast a dělají sem tam načerno, tak přídavky dostanou a stejně je prochlastají,...... a my, za to, že nám tatini dělají poctivě,... tak dostaneme prd :frowning2: já na druhý už tak nepotřebuju, podědí hodně od prvního, ale porodný by bodlo na plínky :grinning: a na ubrousky , lékárnu a drogérku :confounded: no doufám, že budu kojit, kojit, kojit :slight_smile: abych nemusela kupovat drahý sunary,.....
no je to těžký, stejně si myslím, že se možná třeba porodnost pak zmenší a zase porodný vrátí :unamused: no uvidíme, slyšela jsem, že na Slovensku je prý 25 000,- :wink: :unamused:
5. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím, nikdo nikde :slight_smile: a ráno valím na gyndu, tak se moc moc těším a dívala jsem se do karty, takže jsem vlastně za měsíc nabrala 4 kilča :grinning: to je hnus velebnosti :grinning: takhle žrát :grinning: a přtom mám pocit, že moc nejím :grinning:
5. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no snad nas chlapci nahore prekvapi....v pozitivnim smyslu. musime doufat
5. led 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a já pořád přemýšlela kterou myslíš no mě se ani nezdá ovšem já moc na ty tváře nejsem takže bych ji nepoznala ani kdyby stála přede mnou.Jednou byli u nás na diskotéce Karel Šíp a ještě kdosi,já ho viděla a řekla jsem si jé ten chlap je celej Šíp a pak jsme šli domů a kluci se o nich bavili,myslím že s nima byli i na panáka.Myslela jsem že mě trefí z toho jak jsem blbá.Ale je to už víc jak 10let.
5. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: :grinning: Jo koukla jsem jí do alba beremese a tam je vidět, že je to někdo jiný, ale z týhle malý jsem fakt myslela, že je to ona a zapírá :grinning:
5. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jak píšeš že ti na pracáku mají i na cigára,já se občas dívám na krotitelé dluhů a kolikrát čumím jak ty lidi jsou v šílených sračkách,ale na cigára mají.To nechápu přece se se vším všudy budu snažit snížit výdaje ne
5. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik týý jo, tak ten pořad sem nikdy neviděla, asi ho dávají později, že :wink: no už se chystáme chrupkat, jen nakukuju, že měl tatin zaplí net :slight_smile:

holky tak dobrou noc všem a pohlaďte bříška a ať moc v noci neřádí :grinning:
5. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ja jsem zamestnanec ceske firmy, vyslany do zahr. takze tamni pece je mi vcelku jedno, kdyz nic nepotrebuju :slight_smile:. Jen je blby, jak musim planovat letenky, jen kvuli vysetrenim. Ale v CR praci nemam, tak budu mit asi dlouhe prazdniny :slight_smile:.
5. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja taky pivo :slight_smile:, tomu svymu vecer vzdycky aspon upiju :slight_smile:
5. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Já občas taky, ale tvrdí, že když si jenom cucnu, tak má prej půlku plechovky v tahu :grinning:
5. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady uz se asi spinka :slight_smile:. Jestli teda muzu taky neco k tomu porodnymu, Libi se mi, ze je jen na prvni dite konecne :slight_smile:, ale snizila bych ho tak na 5000, abychom to my rodickyy, ktere jdeme konecne na materskou po buhvi kolika letech prace tolik "nezavidely" :slight_smile:. A vyplacela bych je na socialce jen oproti uctenkam za potreby na mimco.
5. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no to je právě ta sranda oni dostanou různý věci proplacený a k tomu ještě to porodný
5. led 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec aspoň jsem to tak slyšela známá má známou na sociálce a prý normálně dostávají příspěvky na postýlku a tak no a pak se nenaser že
5. led 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak dnes všichni jste?
6. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak jsem konečně po svátkách zde. Bylo to náročnější než jsem čekala, tolik jídla a zase jenom jídla. Jsem ráda že je to jednou za rok a teď už zase najedu hlavně na ovoce. Ne snad že bych hlídala váhu nebo měla špatný svědomí, ale už mi to lezlo krkem. Zítra jdeme na NT ve 20 týdnu tak snad budeme vědět to tajemství i když každý říká že to bude kluk, tak pořád doufám, že se mýlí a bude tam holčička.
6. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak to jsme na tom stejně já včera nechala v obchodě 400kč za ovoce a jogurty a kousek salámu pro manžela :wink:
6. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra jdeme na kontrolu na hematoligii,snad budeme mít štěstí a řeknou nám že hodnoty se nezvedají, máme nějaké problémy s červenými krvinkami a miminko by čekala transfuze krve a to nechci, a v pondělí na genetiku doufám že nám řeknou pohlaví :wink:
6. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nt ve 20 týdnu ti dělá tvůj mudr? já si ho nechala dělat v 16 týdnu u mudr a platila jsem mu za to 1000kč.
6. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Ne ne, na ten mě dal doktor žádanku do prenatálního centra tak jako ve 13 tt. To jsem ale připláce 500,- ten první se doplácí podle pojišťovny a ty další 2 ve 20 a 30 tt. jsou zadara. V 16 tt. mi bral krev na různé testy a právě i na genetiku, ale nic jsem neplatila.
6. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik výborná volba, takové placení mě vždycky potěší víc než když zaplatím 100,- za uzeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snažím se i vařit nějaké normální lehčí jídla a mám z toho radost, dnes třeba byla zapačená brokolice s rajčatama a na to se dá br. kaše a zapeče se to se sýrem. Mńamka co zatím každému chutnala :dizzy_face:
6. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Čau...děláte mi chuťě brokolici jsem neměla ani nepamatuju...já jsem se vrátila z cvičení z rehábky a půjdu udělat omajdu s rýží a plátkem masa :grinning: ale tu broko vidím na víkend a bramkaši jakbysmet.
6. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak konečně za váma jukám :wink: u doktorky dobrý, vše ok, akorát mám prý podrážděnou dělohu a mohlo by se stát, že se začnu otvírat :confounded: paní doktorka mě pak měřila a dobrý, že se neotvírám, ale varovala opakovaně - klidový režím a přítom si ani nepřipadám, že bych byla nervózní :grinning: ale možná jestli i s uklízením, taháním Ladíčka,.... :confounded: sice nic nepřeháním, ale asi se nezdá, tak se budu snažit být víc v klidu :grinning: a hořčík mám brát 6 denně a dostala jsem i injekci do zadečku :grinning: au au :grinning: :grinning:
jinak dnes jsem měla teda o kilčo míň :grinning: takže mám na víc 5 a nééé 6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu vás dočíst,
jinak ještě jedna věc - je tady jeden párek , co teď baba porodila 4 dítě a to je ten případ - nefakčenka, chlast, cigára,... a prý porodný dostane :confounded: no to je pak síííla
no nic, jdu vás dočíst
6. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jo ,jo to jsem taky říkala, že by to měli vyplácet teda v nějakých papírkách do lékárny, na plínky,....
6. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs zítra budeme držet pěstičky ať je vše ok :slight_smile:
6. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy taky budeme moc moc držet pěstičky ať je veš tak jak má být :slight_smile:
6. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám dnes v plánu bramboráčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak na ten cukr jdu až za měsíc , rovnou s poradnou
6. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmm tak jsem si tu pokecala a mizím :grinning: :grinning: :grinning: nikdo nikde :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ty jdeš už na těhotenskou cukrovku? mě se o ní doktor zatím ani nezmínil tak třeba zapomene :sunglasses:
6. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jste přemýšlely o předporodním kurzu? já pořád nevím
6. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek