Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
evinka85
14. lis 2011
@monny89 a Dáda to taky zvládá dobře, že je v jiným prostředí?
pěkný!! 😉 na zkoušku?? 😉
monny89
14. lis 2011
@evinka85 Jj, v pohodě se aklimatizoval hned... mimča to tak neprožívají no.. bála jsem se toho..
Jj, na zkoušku, jestli mu to bude vyhovovat... 🙂 A vyhovovalo, takže zůstáváme ve sporťáku 🙂
evinka85
14. lis 2011
@monny89 no Kubajs se s fusakem do korby už taky pomálu vejít nebude, ale ještě má tak měsíc čas- aspoň tak jsem si to představovala při výběru kočáru 😉 ale vy jste o dost větší, že? 😉 😃
hribek
14. lis 2011
@monny89 pekny taky premyslim jestli ho nevytahnu, mala uz chce koukat a v korbe to moc nejde. jen sme to pokajdili s kocarem nas concord umi mit sportak jen po smeru, takze na malou nebudu mit proti sobe😞 njn jedna z tech nedomyslenejch veci😞

holky kdy po dokojeni ste dostali ms? me dneska celej den boli bricho jak cert😞
monny89
14. lis 2011
@evinka85
@hribek s fusakem se vlezl do korby ještě v poho.. ale právě to že chce vidět ven mě donutilo.. když jsem mu sklopila boudu tak na něj foukalo.. takhle je trochu zvedlej a krásně vidí ven 🙂

@hribek MS 4 týdny od ukončení laktace
evinka85
14. lis 2011
@hribek já kojim ještě tak dvakrát za den a taky už náznaky jsou- anebo je to zase tím, že jsem si vzala o 10hodin dýl antikoncepci....takže nefím 😉
hribek
14. lis 2011
@monny89 hmm to se mam na co tesit, tech 16 mesicu se mi to libilo bez🙂
@evinka85 no ja nevim jestli tomu mam jeste rikat kojeni, rano se zvladne jeste prisat, ale asi tak na 1min z kazdyho prsa tak nevim
evinka85
14. lis 2011
@hribek tak u nás jsou to minuty asi 4 😎
hribek
14. lis 2011
@evinka85 no nastesti na to uz prsa rezignovaly🙂 a uz se moc pres den nenalivaji🙂
pupicka
15. lis 2011
@evinka85 jo jo, my jsme taky presli na kojeni v max. delce 5 - 10 minut, coz je pro me teda docela dost velka zmena, kdyz jsme kojili bezne 40 min. az hodinu......to vazne nechapu, ze mu to ted staci tak kratce ?!
pupicka
15. lis 2011
a holky, co uz mate decka ve sportaku, poutate je tema popruhama? My se teda taky uz asi brzo nevejdeme do s fusakem do hluboke korby, tak resim co s tim....a Vitovi se taky nelibi koukat do boudy, ale v tom sportatku ten vyhled nebude moc vetsi ne? A navic mam strach, ze na nej bude foukat z boku...prijde mi to takovy malo chraneny. Ja jsem fakt spoustu veci nedomyslela pri koupi toho kocarku, a to jsem tomu vyberu venovalal more casu!!
ikopretinka
15. lis 2011
@hribek já ji měla hned po šestinedělí, potom po 26DC další jednodenní, potom asi 2cykly nic a pak to jsem i plně kojila už úplně normální a teď taky. Uvidím co ted jak mě dr. zastavila úplně to mlíko =-)
badik
15. lis 2011
@hribek já ještě plně kojím a dostala jsem to asi před 14 dny a byl to fakt mazec,myslela jsem že už nemám ani kapku krve
@pupicka nám taky začíná být korba těsná ale malá je tam spokojená,hezky v teploučku a na nic si nestěžuje asi se jí to těsno líbí
badik
15. lis 2011
holky mám prosbu neposlali by jste nám hlásek?děkuji mooooc
http://www.hvezdyeuronics.cz/user/522?registrat...
bizonka1
15. lis 2011
@monny89 Takhle to máme od začátku, takže spurtík to není🙂 Je to asi takovej náš hladovec😃
germaine
15. lis 2011
@badik Poslali 😢
monny89
15. lis 2011
http://www.hvezdyeuronics.cz/user/197?… Dáte mi prosím hlasík? Díky, a můžete i sdílet, potřebuju dneska 200 hlasů, máme šanci vyhrát...
Děkujeme moc...
many
15. lis 2011
@badik hlas přidán 😉
many
15. lis 2011
@monny89 taky jsme dali 😉
badik
15. lis 2011
@germaine @many díky 🙂
badik
15. lis 2011
@monny89 no máme co dělat vás dohnat 😞 vidím že vy jste opravdu blízko cíli
hribek
15. lis 2011
@badik
@monny89 mate to tam holky

kde vy na ty souteze chodite?

no jinak doufam ze ta MS prijde co nejpozdeji. a jak to mate s pribiranim vy co nekojite? vsude slysim jak kojici hrozne hubnou a ja mam porad jeste 6kg z predtehu shazovat😞
badik
15. lis 2011
@hribek tak já teď měla nějakýho střevního neřáda takže 2 kliča za 3 dny dole ale to je jen dočasný 😞 pomalinku to jde dolů,ale stále kojím.ale když vidím jaká je malá neposeda tak si říkám že jakmile začne chodit 20kg bude dole ani nemrknu 😃 (kéž by)
hribek
15. lis 2011
@badik to si prave taky rikam a tajne doufam
badik
15. lis 2011
@monny89 prosím tě nikde jsem se nedočetla jak je to tam s těma výhrama jen to že se hraje o 150000Kč jen nevím jestli v každé kategotii zvlášt nebo ve všech dohromady a jestli je to v hotovosti nebo v elektronice a jestli jsou i další ceny nebo jen to.Víš nějaký podrobnosti?
badik
15. lis 2011
@monny89 jo a ještě s tím hlasováním,každej může vždy jeden hlas za celou dobu nebo jeden denně?
germaine
15. lis 2011
@hribek No tak jí kojim celou dobu a z porodnice jsem si donesla pouze 2kg 🙂 a teďka mám +5kg :-S takže asi jsem výjimka, co potvrzuje pravidlo 😞 já nevim, proč musím mít pořád něco spešl :-p
monny89
15. lis 2011
@badik v každé je 50tisíc...
monny89
15. lis 2011
dáte mi prosím hlasík? http://www.hvezdyeuronics.cz/user/197 díky... dohání nás...
many
15. lis 2011
@monny89 škoda, chtěla jsem hlasovat i za tatina, jeho email a nejde to, asi to nesmí být z jednoho počálu no :-|