Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
15. lis 2011
@badik taky jsem zkusila na manželův email a nejde to 😞
badik
15. lis 2011
@monny89 to s těma cenama už jsem našla,ale pořád nevím jestli se zítra dá znovu poslat hlas 😞
@many asi je to vázáno na PC že z každýho jde jen jeden hlas 😞
monny89
15. lis 2011
@badik jj, mě to jde každý den 🙂
1luciferka1
15. lis 2011
@hribek já to dostala 9 týdnů po porodu - to byl mazec, kdybych to tak neměla i po prvním porodu, tak myslím, že vykrvácím, ale už jsme s tím měla zkušenost :-p pak jsem to dostala 6 týdnů potéa to už byla klasická ms a ted čekám co a kdy přijde,aůe pomalu mi olízá ksichtík jebáčkama, tak to tu bude coby dup :-p jinak kojím celou dobu od porodu...
1luciferka1
15. lis 2011
a taky jsem už nacvakkla sporták, jen jaksi smog mi nedovoluje ho vyzkoušet.... :-S :-p
hribek
15. lis 2011
evinka85
15. lis 2011
tak já jsem pro změnu dneska vyzkoušela veškerej komffort korby. vzpomněla jsem si totiž, že jsem vlastně vybírala, aby bylo polohování i v ní. tak jsem Kubouška poloposadila a docela to sklidilo úspěch 😃 😃 😃 😉
evinka85
15. lis 2011
@monny89 máš ho tam! 😉
evinka85
15. lis 2011
@badik taky ho tam máš 😉
evinka85
15. lis 2011
@hribek taky ho tam budeš mít, až přijdu na to, jak 😉
monny89
15. lis 2011
@evinka85 díky moc
@hribek máš ho tam 🙂
dendy88
15. lis 2011
me ten konik nechce nacist normalne
evinka85
15. lis 2011
@dendy88 já ho taky musela zavřít a pak znovu 😉
saminomimino
15. lis 2011
holky,máte tu někdo sporťák,který nejde otočit čelem k matce??Budete ho dávat na zimu?,díky x-)
badik
15. lis 2011
@hribek chci ti poslat hlásek,ale nevím jak 😞 na co mám kliknout?
badik
15. lis 2011
@evinka85 díky
badik
15. lis 2011
@hribek ha přišla jsem na to máš to tam zítra zas jo 😉
dendy88
16. lis 2011
@evinka85 me jde az dnes, celou dobu mi sel spatne a to jsem to zkousela asi 10 krat 🙂
evinka85
16. lis 2011
teda, dneska se malej rozhodl, že bude vstávat v 5 !!!!!!! vůbec ho nezajímá, že já usnula až kolem druhý a mezitim jsem u něj byla ještě desetkrát s dudlíkem. už teď cejtim, jak budu celej den "fit" ]-(
dendy88
16. lis 2011
@evinka85 napodobne, teda ja usla asi okolo pulnoci ale i tak jsem nejak vyrizena
hribek
16. lis 2011
dekuju holky moc!

@saminomimino ja mam, concord nejde otocit... no skusim a uvidim, jeste nevim jak to tam je s fusakem, jestli ten nas starej po me tam pujde
dendy88
16. lis 2011
tak jsem to tedka vse docitala, ja mela menstruaci po 6nedeli jeste predtim nez jsem zacala brat antikoncepci, od ty doby nic a to jsem treba jednou prasek i zapomela. po porodu mam asi 2 kg nahore jeste porad, bohuzel jsem se taky nedostala jeste na puvodni vahu( casem pokud mozno i min), a s kojenim to mam taky ze krmim max. 8 min, ale potom je normalne nakrmena nemusim dokrmovat... hlasiky hned vsem dam 🙂
dendy88
16. lis 2011
monny jsem dala , hribkovy nevim tam je to nejaky divny
hribek
16. lis 2011
@dendy88 tam dole je darujte ozdobu tomuto prani tak na to kliknout. diky moc
dendy88
16. lis 2011
@hribek tak to jsem dala, ale nic se mi tam nezvysilo ? porad tam je napsany 2
badik
16. lis 2011
@hribek máš ho tam i dnes 🙂
@monny89 zkoušela jsem si poslat hlas i dnes ale nejde to 😞
badik
16. lis 2011
ale všem děkuji když to zas zkusí
http://www.hvezdyeuronics.cz/user/522
dostyna
16. lis 2011
@evinka85 ahojky,čtu jak to mášs nočním vsáváním.No u nás teď probíhá to,že se mladej vzbudí ve 2h a začne si nahlas hrát v postýlce.Protáhne nohy šprušlema a huláká jak na lesy,dostane mlíko a spí do 4h a opakování,to už mě ale s mlíkem pošle do háje...chvilku ječí a pak usne fdo 7h.No a po obědě jsme spávali 3h,ted spí stěží 1 hodinu.Nevím co to má znamenat,ale je to na palici.
Holky,nevíte čím to může být?Hlad nemá,čili že by to byl spurt v 6 měsíci mi nepřijde
badik
16. lis 2011
@dostyna no my to máme taky teď všelijaký ze spaním.Vůbec v ničem nemáme režim.skoro od začátku jsme spali celou noc,ale teď jsou dny kdy se vzbudí třeba i ve 4 a tváří se že už spát nebude.Jediný co zabere že ji v leže nakojím a ona usne u prsa,ale někdy je to na dlouho.Ale taky si myslím že hlad to není.A z toho jindy spí až do půl 8.přes den taky žádný režim někdy naspí 15 minut jindy 3 hodiny.A poslední 3 dny je dost ukňouraná,ale zoubky nikde nevidím tak nevím čím to.Napadlo mě jestli na to nemá vliv i ten smog co u nás 3x převyšuje limit.
dostyna
16. lis 2011
@badik no práve Tonda měl režim parádní,přesně jsme chodili spát a vše bylo pěkně zaběhnuté.Je pravda,že s ním nechodím poslední 3 dny ven,že mu možná chybí čerstvej vzduch.No člověk aby se v nich vyznal 🙂 Ale začínají asi ožívata a už to s nima nebude tak jednoduchý 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli