• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik me to pise ze hlas uz jsem dala a to jsem zkousela vic emailu, asi je to podle ip adresy:frowning2:

sem dneska na spiningu myslela ze vypustim dusi:frowning2: mala sebou celou noc sila, fnukala ze spani, tak sem ji vzala k sobe do postele, tam uz spala jenze ja se co hodku budila kvuli tomu ze sem si prelezela ruku a mravencilo mi v ni takze super:frowning2:
16. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ježíš to mě tak naštve, když napíšu slohovku a nějak z toho vyjedu a ono mi to zmizí :angry: :angry: :angry:
noční papání jsme úplně odbourali, večer ho nacpu kaší, ještě naleju tak 150 hami hajaja- toho vypije třeba jen půlku a jde chrupat. na jídlo se vzbudí až kolem tý šestý, ale budí se kvůli dudlíku každou hodinu a nebo nevim kvůli čemu, ale naleju do něj trošku čajíku a je klídek. párkrát jsem ho teda musela ukolíbat, aby byl klid. teď poslední tři noci jsem ho i úmyslně míň svazovala, takže každý ráno vysoukal ruku a do tý doby je vzhůru- dneska jí vysoukal moc brzy. ale dospali jsme to od 9.45- 10.15 :wink:
Kuba toho nikdy moc přes den nenaspal a teď usne tak kolem 9.00v lehátku na tu hodinku , pak po obědě i na hodinu a půl (když spí míň vpoledne) a pak až v kočáru kolem čtvrtý pátý, tak na 20minut.....
16. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera měl malej k obědu jehněčí s jáhly, no můžu říct, že to byla dobrota, to bych bala schopná sníst i já- i v tý polotekutý konzistenci. jehněčí úplně miluju!!!! a tada v česku se tak málo dělá :frowning2: :frowning2: :frowning2: a dneska kuře s rýží- a to už mamince teda moc nejelo. zaplať bůh, že Kubovi šmakuje všechno. tu velkou skleničku má v sobě za 5minut :slight_smile:
včera jsem konečně vyaukrovala židličku, tak snad v pátek už budem obědvat v ní :slight_smile:
http://tr.aukro.cz/detska-jidelni-zidle-2v1-bezova-baby-mix-i1922669209.html
16. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 aha,tak možná vím co Kubík potřebuje.Tohle mi začal dělat cca před měsíce,Přihlásil se,že už nechce spát v zavinovačce.No a tak jsme pořídili pořádnou peřinu a spal jak andílek celou noc,jen ted ty poslední dny nějak zlobí :slight_smile:
Hele,když už čtu o vašem papání,ty mu vaříš a nebokupuješ skleničky?
16. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Přidávám se k @dostyna... Agáta takhle přesně naznačila, že zavinovačku už teda ne. Přesně vydržela spát jen do doby, než vyndala ruku. A tak jsem jí koupila spací pytel, protože ona horzně cestovala i v zavince a v pokojíku má tak 18 stupňů. A v tom spacím pytli spí zase celou noc.
16. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jo, přidávám se, u nás to bylo s odzavinováním stejně...teď spinká v pytli. Občas se mi v noci taky budí, ne hlady, ale jakože procitne a povídá si, pak se naštve, že se nic neděje a začne vrzat...zjistila jsem, že to buzení je možná proto, že je mu zima (spíme tak v 19 stupních). Takže jsem mu dala deku navíc (přitápět nechci, nerada bych, aby si zvykl na přetopené místnosti) a je to, noci jsou zas klidné.
16. lis 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no ta zima mě taky napadla,ale v noci otevřeme dveře a jde k nám teplo,takže mě zase napadlo,jestli mu není teplo :slight_smile:
16. lis 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja nevim, ale myslim,ze to zhorseni spanku bude asi spis vyvojovy problem....nas to totiz trapi uz skoro mesic a zkousela jsem vsechno (nezavinovat, zavinovat min, min stupnu, vic stupnu, dudlik....) a vysledek je takovy, ze kdyz se proste Vitek rozhodne, ze dve hodiny v noci jsou ta nejlepsi doba pro povidani a prskani, tak holt se musi mamina podridit :slight_smile:....v noci ho obcas jeste premluvim, ze by nebylo spatny si jeste pospat, ale vstavani je mezi 5:30 a 6:30, ale vetsinou od sesti uz hulaka jako na lesy :confounded: ....holky myslite, ze se jeste nekdy normalne vyspime :sweat_smile: ?!
16. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Určitě....v hrobě :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím spaním to je u nás podobný s tím, že já ho kolem půlnoci, kdy jdu spát vezmu nakojím a pak jdeme do naší postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a prostě někdy se vzbudí po 2,3,4h jak kdy...já si taky myslím, že je to všechno dohromady a že se to časem zlepší :wink:
16. lis 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska byl prcek podezřele hodný.. :slight_smile: Ale teď dva dny vyváděl, tak snad už to bude ok..
16. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no jen aby :grinning: !!
16. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurrraaaa, tak dnes jsme po dlouhe dobe spali az do pul devate!!!!!!!! Sice jsme vstavali ve 3, ve 4, v 5 a v 6 h, ale bylo to parada vstavat az za svetla :grinning:
17. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dneska spíme poprvé oficiálně v pytli. jsem zvědavá, jak to dlouho vydrží. a na sebe jak dlouho to pak vydržim já. :unamused:
17. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to znelo dost zajimave ze jste v pytli:slight_smile:
17. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: :grinning: my jsme dnes taky poprve oficialne v pytli.....uspavani trvalo o pul hodiny dele...tak jsem zvedava na ten spanek :slight_smile:. Drzim palce, at to probehne hladce
17. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka taky přeju, ať vydržíte co nejdýl. Kuba problém s usnutím neměl... už jsem o tom přemýšlela dýl, protože když jsem ho dávala spát, tak ještě nebyl zavázanej a už usínal. tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
17. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak ja valim s malou radeji k doktorce, kasel se ji zhorsil spis je to takovy sypani jakoby se snazila odkaslat a uz se mi to nelibi tak radeji skocime k dr, max nas posle dom ze to nic neni ale nerada bych aby se ji to dostalo na prudusky:frowning2: snad nam rovnou udela i pulrocni prohlidku, pul roku ma presne za tyden tak uvidime. zatim se tu mejte
18. lis 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
spaní v pytli docela v pohodě. od 23.00 jsem k němu vstávala každou hodinu :frowning2: ve tři mi to nedalo, tak jsem ho převinula plenkou a v\držel 2hodiny v kuse :unamused: a vstávali jsme v půl sedmý. teď jsem mu našla dva zoubky. jak má člověk nějakou omluvu pro to noční vstávání, tak mě už nějak neva, že jsem se nevyspala... horší je, když to malý v noci prudí a člověk nevín proč.
@pupicka a jak jste spinkali vy??
18. lis 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, u dětí to platí jako u rození.... lepší přijít desetkrát zbytečně, než jenou pozdě. zažila jsem to u kámošky. ta bohužel s kašlem k dr lítala každej den, že se jí to nelíbí. pak ji raději vzala na pohotovost a odtud už ji nepustily se zápalem plic.
já jsem teda děsně chytrá, protože já když se třeba říznu, tak nepůjdu k doktorovi, dokud mi ruka neupadne. :wink:
18. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak na pruduskach nic nema, tak mame davat na odkaslani mucosolvan. tak sem rada. male zrovna udelali i pulrocni prohlidku, 65,5cm a 7690g. od minula pribrala 390g. je sikovna a vse v poradku
18. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 gratuluji k zoubkům.věděla jsi o nich předem že se chystají nebo až se vyklubali?malá je už 4dny ukňouraná,hůř spí,budí se,kňourá za spaní,a přes den spí o hodně míň.každej říká to budou zoubky,ale já nic nevidím ani necítím,tak nevím.no když už je taková tak bych byla ráda kdyby to byly zuby,než aby to bylo pro nic za nic.
18. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak my jsme vstavali o pul jedenacte, a pak tradicne v 1, 3, 5 a definitivne v sest...takze v pytli se mu asi moc nelibilo :grinning: Jinak moc gratulujeme k zoubkum! A to je teda Kubik sikula, ze to tak hrdinne snesl - dva zuby naraz!
18. lis 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik on tak spinkal špatně pořád ( poslední dva měsíce :grinning: ) takže jsem to nepozorovala... ale byli jsme na půlroční kontrole a doktor mi říká, ať se podívám jak má nalitý zuby!!! že to bude tím.... no měl nalitý horní čtyři a dole nic moc..... a vylezli dolní... takže těžko říct, ale když si to špatný spaní člověk zdůvodní, tak neni tak naštvanej, že už dvě noci nespí, než když nevíš..... :wink: :wink: :wink:
18. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já ho teď za boha nemohla uspat :frowning2: a když usnul, tak začal řvát druhej malej, že chce za mamkou (je u nás na víkend) , tak Kubu vzbudil 2x....... no teď už spí oba, tak jsem zvědavá, jak dlouho. jeden spí, že by u něj mohli střílet a u druhýho se nemůžu ani otočit v posteli ..... a směšný je, že ten jeden povídá ze spaní, takže budí toho, co spí špatně.... no takže se zas nevyspim :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tatínek- ten prostě neslyší!!!! :grinning:
18. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 u nas je to s tatinkem stejny dite muze rvat jak na lese a tata v klidu spi. jinak mala spi krasne od 8,30 do 6,30-7 rano. jen mi v noci breci ze spani posledni 3 dny:frowning2:
19. lis 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek @evinka85 to se ti chlapi maji, co?! U nas je to to stejny...ja s Vitkem spim v jine mistnosti, abychom tatinka nerusili (nebo spis on nas svym chrapanim), ale kdyz by mu dite rvalo u hlavy, tak ho to neprobudi:slight_smile:!
19. lis 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vcera sem holky koupila za 1200 kc plavani s malou:slight_smile: tak od 12. prosince chodime uz se tesim. normalne to stoji 2020 kc a ted to meli na mimisleve:slight_smile:
19. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahoj, vidím, že jsi z Brna, můžeš mi napsat, kam budeš chodit na to plavání? Děkuju moc.
19. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek