• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahoj holky, nemáte některá dobrej typ, kde v Brně nechat nastřelit malé naušnice?
19. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuji za typ. :slight_smile:
19. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jé plavání, taky jsem přemýšlela... u nás je za 2500,- 11lekcí včetně sauny a masáží pro mimča.... pak jsem slyšela, že jsou tam dost hr, že první den mimčo hodí do vody,bez nějakýho seznamování a bysta.... tak to se mi nelíbí, i když Kuba teda s potápěním nemá problém :wink: tak je to spíš omluva pro mě- mě se v 85kilech moc do bazénu nechce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. lis 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no ja mam ted 90:frowning2: nejak sem nabrala jak sem prestala kojit a trochu jeste i po spiningu ale zase se mi zpevnuje pneumatika kolem pasu:slight_smile: no budu muset poresit jednodilny plavky:slight_smile: tady to plavani je dobry, pani od nich k nam sla ucit malou plavat ve vane a tak nam vysvetlovala jak uci deti potapeni a ze to neradi uci na doma, ze je lepsi na vice hodinach aby se to dite nenucene naucilo pri slovicku se ponorit tak uvidime. uz se na to tesim. jinak ja to sportovani chytla za pacesy a chodim 3x tydne - 2x na spin a ted poprve na jumping
19. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak to na vaze jsem priblizne jak ty, ale do bazenu mi zas nevadi s malou jit, u nas to je spis hlavne ohledne financi :frowning2:
19. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: Naprosto rozumím, váhově cca nastejno, akorát ty na to na fotkách teda fakt nevypadáš... nevím, kde ta kila máš. No každopádně plavat s malou chodím, ve skupince mají ostatní maminky váhový průměr tak 45kg, a dle jejich postav soudím, že hromadně vyloupily kojeňák :grinning: Jsem tam jak vorvaň mezi sardinkama... ale zas mám nejhubenější dítě :grinning:
19. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@dendy88
@hribek
@evinka85
Holky, teď jsem se zasmála, jsem myslela, že jsem tu jediná "plnotučná" :grinning: mám taky přes osmdesát :sweat_smile: můžu vědět. kolik měříte? Jenom díky tomu, že mám metrosmdesát tak nevypadam jak Míša kulička... :wink:
19. lis 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak na fotkach u me ve fotoalbu muzes videt jakou mam postavu :slight_smile: ja mam metrsedumdesat
19. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky mazec...už dva dny jsem měla problém při kojení s levým prsem, myslela jsem, že to bolí, protože už má dva zuby a jakoby tu bradavku mele přes ty zoubky :sweat_smile: no a včera odpol se mi udělala na bradavce bílá skvrna, která byla hodně bolestivá...takže už včera jsem kojila pouze z pravého a z levého jsem zkusila odstříkávat, sice to taky bolelo, ale míň než přes Štěpínovo zuby. No mazec, dopoledne jsem volala na pohotovost s tím, že mám dorazit ukázat se...moje podezření, že jde o zánět se potvrdilo :confounded: dostala jsem radu, abych malýmu vysvětlila, že maminka se nekouše :grinning: prostě asi předevčírem mě zřejmě jemně kousnul, aniž jsem si toho nějak všimla a dostala se mi tam přes tu trhlinku nějaká infekce :frowning2: ATB jsem odmítla, protože chci ještě kojit takže musím sledovat, zda se to nezhoršuje...naštěstí v pravým mám mlíka dost, tak bobajs netrpí hlady a odstříkáním si aspoň dělám zásoby na kašičku. Jo a ještě jedna perlička na závěr...odpoledne mě ten náš prevít kousnul regulérně do toho zdravýho :angry: tak jsem zařvala, protože se mu to povedlo fakt solidně...takže vy, co ještě kojíte bacha na prevíty :wink: a ještě posílám zuby toho našeho zlatíčka.
19. lis 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine Jéé, zoubky, to je krásný :slight_smile:
My nemáme ještě ani jeden :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to ja kojim ale zuby jsou zatim v nedohlednu :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a řeší se tu váha jo :grinning: Hmm, já mám kolem 75kg :angry: :grinning: Měřím 170cm
19. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak já mam všechno na břiše, vypadam jako v pátým měsíci :frowning2: chjo a večer jsem tak vyflusnut, že na nějaký cvíčo nemám energii...asi budu muset začít nežrat! :grinning:
19. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 No děkuju, ale přečti si k tomu ten příspěvek...buď ráda, že ještě nemáte ani jeden. Ale vy asi jste na UM, že jo?
19. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Tak ať vám to vydrží, co nejdýl :wink:
19. lis 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tou váhou jsme na tom hodně podobně...akorát myslím, že tu psala kopretinka, že váží ani ne padesát kilo, proto přestávala s kojením,,,jestli se nepletu.
19. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no tak ja sem z vas asi nejvetsi kulicka merim 162, ale vrham se na cviceni a to by bylo aby to nebylo:slight_smile: ted mi pritel rek ze se mi ten spek zmensuje, tak holt musim vytrvat a snad to pujde dolu. mrzi me to kojeni, ale sem rada ze aspon do toho 5,5 mesice sem to zvladla.
krasny zoubky ja sem zvedava kdy ta nase krasavice bude mit
19. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ne já to nemyslela jako kdo je větší, nebo menší spíš mě zajímalo ,jestli je tu někdo vyšší jako já :slight_smile: ono je skoro jedno, kolik měříš. Jo a před pěti lety jsem měla o dvacet kilo míň :cry: S tím cvičením seš dobrá, já se furt nemůžu dokopat.
Díky za gratulku.
19. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no ja uz se na sebe nemohla koukat, ja zrovna dneska vzpominala jak sme byli pred 6 lety u znamych v ameru a tam sem mela o 20kg min:frowning2: je to strasny brr, ted sem pritelovi rikala, ze bych mohla chodit cvicit st, pa spining, ctvrtek jumping a v sobotu redkucni spining a v pondeli s malou plavani:grinning: no nakonec sem sobotu zavrhla, nechtelo by se mi stavat:frowning2:
19. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ty nejsi dobrá, ty jsi blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já bych dala možná jedno, dvě cvičení týdně a byla bych KO...jak skáču kolem Štěpína, tak mám tolik pohybu :grinning:
19. lis 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja se prave tesim jak budu kolem male litat tak to pujde samo. no rikala sem si ze 1 tydne nema smysl ale 2 uz jo a kdyz semnou pujde i kamoska tak se dokopu i po 3 tak uvidime. a s malou se plavat tesim:slight_smile:
no a jako blazen se citim uz posledni 2 mesice:grinning:
19. lis 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já lítám od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme náročný dítě, pořád se mu musím věnovat, blbnout s ním, hrát, zpívat, nosit, chovat apod...u ničeho nevydrží dýl jak dvacet minut, pořád potřeuje změnu a mě pomalu ale jistě začínaj docházet síly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jj, UM, částečně od 14dní, plně od 6týdnů
19. lis 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jdu zítra zase na Jumping.. jednou týdně to je ale na prd.. ale častěji to manža asi nedovolí.. chodím taky do kina atd no.. Hlavně už jsem si toho "nadělila" dost.. tetování, teď mi dovolí piercing.. co bych taky po něm pořád chtěla že :grinning: :grinning:
19. lis 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Díky moc.
20. lis 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda holky, tak vidim, ze vsichni vedete aktivni zivot:slight_smile:!!! @hribek tak pred tebou teda vazne smekam....3x tydne sport jsem zvladala naposledy pred 4 rokama na skole :slight_smile:.... a to uz je daaaavno fuc! Ted si nedovedu predstavit, ze bych sla treba i jednou tydne....jsem fakt rada, ze v devet zalehnu do postele, abych si naspala nez se malej probudi :slight_smile:....takze u me zatim zustava jedinym pravidelnym cvicenim hodinove venceni psa a ditete tady u nas po lese :slight_smile:. Ale nejake to kilo dolu by se mi vazne hodilo (zvlast pred vanocema), protoze mam porad jeste 3 kg predtehu vahy, takze mam 65kg na svych 168 cm....ale hlavne me stve, ze budu muset asi obmenit satnik :(....
20. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine teda....toho se taky obavam....Vitkovi se teda zatim snad zadne zuby nechystaji, ale vzhledem k tomu, ze dokousana jsem od nej uz ted, tak s tema zubama si to nedovedu predstavit uz vubec :slight_smile:!! Tak drzim palcaky, at se brzo prso uzdravi a hlavne az uz se nestavaji dalsi takove nehody :grinning: . Btw. a jak reagoval malej na to, ze jsi vykrikla? Me se malej vzdycky zacne akorat rehnit :grinning: a dost se mu to libi!!
20. lis 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky, tak to buď ráda, že když vykřikneš, že se malej začne řehnit. :slight_smile: Mě malá když kousne - a to nemá zuby, ale těma dásničkama to taky bolí - tak se lekne a začne plakat. :frowning2: Musím se asi krotit no, ale kolikrát to fakt fest bolí. A to ne že bych nějak křičela, jen řeknu nahlas au.... Kdyby byly zuby, tak nevím jak by to dopadlo. Snad jí ještě chvíli nepolezou, už začnu pomale vynechávat jedno kojení přes den a nahradím ho UM a postupně budu snižovat a snad bez problémů odstavím malou úplně.
20. lis 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jinak já mám ještě pořád 5kg nahoře a nejdou už dolů. :frowning2: Mám 164cm a 55kg. :frowning2: Nejvíc to jde vidět na břichu a přes boky a samozřejmě i zadek. Asi by to chtělo taky dokopat se cvičit, ale nemám na to sílu. Takže holky, taky vás obdivuji co cvičíte. Já jak přestanu kojit, tak asi začnu držet dietu je to asi míň náročný než cvičení. :slight_smile:
20. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek