• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka Dík za podporu :slight_smile: jo křikla jsem a prso vytrhla z pusy, jemně plácla přes pusinu, sice koukal ale nic neřek...ale už jsem mu nedala, ale nejspíš už měl stejně dost, jinak by nejspíš spustil řev :grinning: no jsem zvědavá, jestli mě zase kousne...
20. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jak si vzpomenu vždy ti připisuju ozdoby,jen nevím zda mám pokračovat,jestli to má smysl?
20. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já jsem bez šance tak máš i můj hlas tak ještě bojuj
20. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik dekuju moc, ted sem se koukala kdo ma nejvic a pani tam ma nejakych 11000 ozdob, takze dekuju moc vsem ale uz to asi nema vyznam:slight_smile:
20. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se tyka cviceni, ja mam vybornyho pritele co pohlida malou a podporuje me ve cviceni takze jen diky tomu muzu chodit cvicit, Isinka spi celou noc od 8 do 7 nebo 6 takze byvam odpocata. takze hlavni podil ma na cviceni muj pritel:slight_smile:
20. lis 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to u nas ne, pritel malou moc nehlida, a se spanim to mame porad stejny, musim stavat dvakrat za noc :slight_smile:
21. lis 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak jsme nemocinkaní. :frowning2: Zatím teda "jen" rýmečka bez teploty, ale noc stála za to. Jak běžně usíná kolem 8-9 večer, tak včera bylo půl dvanáctý a ještě nespala a já nosila v náruči. Asi se jí líp dýchalo ve svislé poloze. Tak teď to Verunka dohání a spinká, ale já bohužel nemůžu, jelikož starší dcerka mě nenechá. Jsem jen moc ráda, že ještě nechodí do školky, protože ty bacily by byly u nás co chvíla. Teď začala od září chodit jedenkrát za týden na 3/4hodiny do cvičení a za tu dobu to už dotáhla domů podruhé. Takže hodně zvažuju, jestli ji vůbec dám od září příštího roku do školky. Nejraději bych ji nechala doma a poslala ji tam až ten rok před školou. Ale zase jde vidět, že ten kolektiv potřebuje. Takže mám dilema. ... Jinak jsem musela zrušit zítřejší poradnu - měla jít na očkování hexu a prevenar....
21. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jejda, tak at jste brzo fit....me Vitek taky jaksi chrchlosi, ale uz dlouho...a jen vecer nebo po ranu, tak si myslim, ze je to asi suchym vzduchem, co doma mame, protoze ja se citim poranu stejne :frowning2:
21. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uz mame za sebou 5dni mrkev...co jste davaly po mrkvicce? Je neco,co by mene stavelo:slight_smile:?
21. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka po mrkvičce čisté se obvykle dává mrkvička s bramborem...Já teda jela mnohem rychleji, dva dny mrkev, dva dny mrkev brambor, dva dny brokolice, dva dny brokolice brambor atd....Ono se to teď s těma alergiema zas až tak moc řeší...Jinak s tím stavěním, mrkev staví asi nejvíc (a banán), to ostatní už by nemělo tolik ucpávat.
21. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, taky máme rýmu a už i kašel, v noci se dusila chrchlama, tak jsem musela odsávat, což ji totál probralo a od 23 do 2 ráno si udělala mejdan :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes nechtěla ani oběd, dusila se u toho, zítra budu muset k doktorovi :confounded:
21. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka mrkev, pak mrkev s bramborem, pak brokolice pak špenát, dýně pastinák, mix zeleniny a příští týden zkusím zeleninovou polívečku s kuřecím masem.
21. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak ať se brzy ti naši andílci uzdraví. Jinak mám obavy, že zítra u dr. skončíme taky, zatím jsem malou neměřila, ale zdá se mi teplejší, takže ji půjdu změřit.
21. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo, že vlastně nevím co bych jí dala, až bude mít horečku nad 38,5 - můžu Panadol nebo Nurofen sirup nebo raději čípek Paralen???? Nevíte někdo?
21. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Mě doktorka doporučila čípek Nurofen,ale fakt až nad těch 38,5. A je pravda,že Tondovi celkem rychle zabral,ikdyž mi ho půlku vytlačil :slight_smile: Hlavně se brzo uzdravte,je to ošklivý ty nemoci u prcků :frowning2:
21. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zrovna se chystám dělat jablečnou přesnídávku,ale všude jsou recepty s pudinkem.máte někdo nějaký jiný?nejsem si jistá zda už je pudink vhodný.nejraděj bych jen obyč povařila jabka,rozmixovala a zavařila,ale vím já co to udělá :unamused:
21. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hele,od ukončenýho 3 měsíce prý pudink nevadí,ale myslím,že se dá pudink jednoduše vynechat a zavařit bez něj
21. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tady je odkaz na recept na jinou přesnídávku,a je taky bez pudinku
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22124
21. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj, já dělala přesně tak, jak píšeš, jenr ozvařit, domixovat a zavařit. Dokonce jsem některé jen obracela dnem vzhůru. A zatím jsem nenarazila na žádnou plesnivou.
Dělala jsem i hruškovou, to jsem dala tak půl na půl jablka a hrušky, taky jen tak, ta je naprosto výborná.
A pak jsem dělala jablečnou s banánem, mně chutná, ale Agátě moc ne, byla z kyselejších jablek.
21. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna díky,takže v podstatě stačí jakékoliv ovoce povařit,rozmixovat,a zavařit.super.příjde mi zbytečný ji tam cpát cukr a jiný nesmysly.
21. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no rozhodně.jen at má čistý a vitamínový dobroty.A zkus hrušky s jabkama,to je taky velká dobrota
21. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,radím kdo nebere antiko šup do ní nebo něco jiného :grinning: :grinning: :grinning: ,nám se to nevyplatilo čekáme třetí dítě :grinning: :grinning: zázrak,nevím jak se to stalo :unamused: :dizzy_face:
21. lis 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ty bláho. :slight_smile: Moc gratuluji. :wink:
21. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino tak to gratuluju , at je zdravy... ale radsi zatim budu brat tu antikoncepci , jak jsi na to prisla ? a proc jste nebrali ? i kdyz pritel ma problemi a nikolka nam trvala skoro 2 roky, tak pro jistotu beru :-O
21. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já antiko nesneu a jsemjaksi pro ti tomu, 4 roky jsem se nijak nechránili jen to házel ven ne do mě,i děti se nám nepovedli jen tak hned,takže jsem to brala tak že to funguje a ejhle,někdo si našel cestu
bylo mi pár věcí divných a mám i zpoždění ale to jsem přikládala porodu,rozházený cyklus a pro jistotu uděla test a čekala negativní,jak jinak a ono ne :wink:
21. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Tak ja menstrua. jeste nedostala, a asi by me trefilo kdyby jsem byla, jako 2krat jsem zapomela vzit prasek ale to by musela byt takova nahoda ze by se to povedlo ze tomu ani neverim, tak doufam.
21. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ty jo tak moc gratuluju. mas radost?co manza, uz to vi?
21. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ale jinak gratuluju, a co bys chtela ? :slight_smile: kluka? holcicku? a manzelovi jsi uz rikala ?
21. lis 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jé tak gratuluji,já už si taky jednou myslela že jsem v tom,ale byla to jen střevní chřipka.už jsem myslela že si to hodím,ale pak když jsem zjistila že nejsem tak jsem o tom začala víc přemýšlet,a nnevadilo by mi to.jen v případě že by sebou manža víc hodil a dodělal darák,protože teď bydlíme dost provizorně a už i pro 3 je to malé a navíc taťka lítá kolem baráku a nemá moc čas pomáhat i když by chtěl.Takže druhý až se bude bydlet.
21. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek